|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarski bar [chat]
25.2.2016 23:52:35   
branki*
Ecouser posted image super!moracu da proucim tu hrono ishranu!
Ma,jesam se bas gojila u obe trudnoce.odoh da spavam,laku noc!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:03:42   
emicaa
Dobro jutro,ko kuva kafu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:15:57   
mali_mis
Jutro user posted image
Lose sam spavala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:17:08   
Trcosava
Evo ja kuvam, dok sam tu user posted image
user posted image

Juče ceo dan nismo bili kući, trebala danas da dpđe drugarka na spavanje, ali begaju danas jer koleginici njenoj umrla mama (bliska koleginica jako) i u subotu je sahrana, tako da danas neće dolaziti.
Drugu juče uvalili neki sastanak/večeru pa je odložio za danas.

Kod nas sneg opet pada. Grozota!!!! U jauaru sam išla u duksu i patikama napolje, sad u martu ću da čistim sneg GRRRRR

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:19:40   
emicaa
Trćo ovde prestao padati i ono od juče skoro pa se otopilo ali hladno da ne povjeruješ.
Pičim da pravim ručak pa na posao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:22:04   
mali_mis
Bolje sneg, nego ovo sucmurasto vreme, oce kisa nece kisa.
Hocuuuuu sneg, da napada makar do kolena, i da traje makar 7 dana user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 8:26:04   
Trcosava
Juče ujutru isto padao za medalju, ali ništa se zadržalo nije, nadam se da neće ni danas. I da je ovo zadnji sneg oji vidim ove godine.

Samo pravi bljuzgavicu i probleme. Hladno i ovde. Ja da zdimim ovu, pa da odletim u sobu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 12:31:44   
wivern
Di ste žene.
Kakvo user posted image od vremena. Užas. A zimaaaaaaa, baš je zahladnelo.
Mi već dva dana sami. Plus veelika pomoć devojke što ga čuva dok ja ne dođem sa posla.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 12:48:24   
17 joka
ja ustala pre sat vremena moj rekord , nikako nocas da zaspim, ma uzas jedan, ustanem i sto kaze Wiv hladno boze sacuvaj a moram do grada da uzmem lekove i zakazem vadjenje krvi, juce mi se opet vrtelo u glavi samo sto se nisam onesvestila

Poslala mi Alex slicicu princezice ma ona je preslatkauser posted image user posted image i ima divnu kosicu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 14:44:47   
emicaa
Wiv kako se snalazite za sad?
Joko kako se zove princeza.
Ja radila,sad T prikunjala pa ću nazvati mamu,i ratu naeavno ako ne bude na poslu.Odoh pojesti čokolade pa taman da mi tri dana ne bude dobro briga me.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 15:37:19   
17 joka
Emice, ono sto znam je da je njima vec godinama unazad bilo odabrano ime i za decaka i za devojcicu

tako da ce se princezica zvati Milena user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 19:19:12   
mila83
Zdravo zene !
Joko,kako lepo ime,meni nekad pogrese ime pa me tako zovu(slicno je mom).

Je li neko za pitu od rogaca i kaficu ? A ima i toplih sendvica user posted image
Dan mi onako,kako je poceo,ne ispade los..jutros sam svo troje vodila kod dr,a bas je bio dobar pljusak..opet neki virus sa temperaturom,M traje od ponedeljka,sve nesto oko 37.5...a od juce i D i T...ok su ovako,samo krece kasalj. Sto neko rece gore,ni ne moze biti bolje od ovog sucmurastog vremena.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 19:49:17   
Ana RR
Mila, šalji pitu user posted image mljac mljac, navukla sam se na rogač user posted image

Ma vreme nas ubija. Marko je već nedelju dana slinav i grozno kašlje, onako zrelo. Nema temperaturu, on super, nit' da ga vodim kod dr a opet nikako da prođe. A izašle mu neke tačkice po telu, uopšte ne znam šta je. Nije ujed, onako je sitno, crveno, pa kao da ima plikčić na vrhu, osetim pod prstom. Ne žali se da ga svrbi. Pojma nemam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 20:02:16   
17 joka
Anci, da mu nije neka alergija na neku hranu ili nesto drugo?

vreme je pravo za viruse pa mi nije cudo i ovde oko nas svi bolesni haos jedanuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 20:06:15   
emicaa
Ana T je prije dvije-tri sedmice imala neki smiješan osip,prvo na ruci,pa na stomaku i onda na ledjima.I prošlo joj je svrbilo je.
Mene opet naduvalo nešto,mrzim veče user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 20:28:33   
mamin mish
Dobro vece.
Vidim deca opet bolesljiva, neka sto pre ozdrave. A i ovo vreme je blesavo.
Ja sam danas bila na prvom trenugu. Neki mix vezbi. Jao zene sve me boli.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 20:37:06   
Ana RR
Pa nemam pojma... otići ćemo u ponedeljak kod dr ako se u međuvremenu ne povuče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 20:40:29   
17 joka
pa ako se nepovuce proverite za svaki slucaj.

MM, prvo popijes jedan andol da se opuste misici da nedodje do upale i onda na treninguser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: FebRRuarski bar [chat]
26.2.2016 21:40:38   
wivern
Emice za sad je sve dobro. Ja cu definitivno biti u presingu ali to je sto je.

ja se kanim da opet krenem u skolu rolera ali nkako da nadjem vremena i za to

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 7:44:50   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 11:55:31   
mila83
Anci,evo rogac pite,sa zakasnjenjem user posted image a i ostale devojke,posluzite seuser posted image

user posted image

Nadam se da cete brzo resiti misteriju sa osipom,moguce da je takav virus...tj.tako se manifestuje kada izlazi iz organizma.

Kod nas sunce,ali i vetar duva,nije prijatno.Zavrsavam rucak,T spava a klinci otisli sa tajom u kratku setnju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 12:49:24   
emicaa
Hello,nama ostala još jedna i prodavnica i gotovo.Osle ću praviti sa Dorom mafine,kupila sam joj pčelica maja korpice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 13:44:38   
Ana RR
Jaooo Mila user posted image user posted image odlično izgleda!! Ja pravim štrudlu sa rogačem ali je neko prhko testo u pitanju i jaaako je dobro user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.2.2016 13:45:45 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 13:53:48   
vocicana
Mila ima li tog recepta u c kuhinji? Ako nema molim te pp ili slicno, rogac kupujete u bio spajzu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: FebRRuarski bar [chat]
27.2.2016 14:24:39   
mila83
Nema recept u C kuhinji ali videcu do kraja dana da postavim.ovo je sa coolinarike recept. A rogac uglavnom kupujem u prodavnici zdrave hrane,mada ga ima i u vecim marketima.uzimam pakovanja od 200g uglavnom. I ovde je Ana prhko testo,kao neka vrsta lenje pite,samo sa rogacem,a ima i malo cokolade u filu user posted image
Mi isli u setnjicu,na suncu je divno,cak smo malo i na igralistu bili,ali kada dune vetar,grozno je.Nismo smeli bas dugo,jer su jos uvek bolesni.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here