|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:26:20   
Anoniman
Jutro i od mene u martu. Mi se probudile. N se prevrce. U jos spava.
Meni je vec 2 dana lose, glavobolje, I zeludac me muci. Nadam se da mi ne otvarate novu temu u Novembru, ipak se cuvamuser posted image user posted image

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:29:15   
nikiteki
dobro jutro i oivde od mene ja sam sela da popijem kafu odvela dete u vrtic i na miru da vidim sta ima na ringeraji

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:31:43   
emicaa
Jao UM zamisli što bi bila fora, troje djece i svi u novembru user posted image
Sanjice nešto se sinoć sjetih onog dječaka što si pričala da ga mama tuče,šta je sad sa njim?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:34:41   
vonavoj
UM,daj Boze da otvaramo temuuser posted image user posted image
Nece,nece..pazio te muz,valjda!
Zato ja stavljam spiralu,i nema briga!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:35:50   
Anoniman
Emice fora da poludim ahaha. user posted image
Ne znam ni kad da ocekujem ciklus. Prvi bio 4.2. A onda opet krvarila manje od 17.-21.2.
Javljam vam . A koristim i zastitu...user posted image
Com koristim ja zastitu. Ali bre ovaj bol u zeludcu me nervira..

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.3.2016 8:37:59 >

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:36:37   
nikiteki
i mi smo se pazili pa opet sam ostala trudna.Tako da um moze da se desi da otvore temu opetuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:39:23   
Trcosava
Emice, njemu kad se spava i na kamenu bi zaspao. A ja poučena iskustvom sa Anom, u ruke ne uzimam dok ne padne hahahaha

Od rođenja sam ga tako. Sisa, stavim u krevet. Dere se, uzmem i stavim na krevet u dnevnoj pored mene i on gleda. Ili sisa, stavim u krevet - plče malo ili ni malo - zaspao je i ne diram ga.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:43:01   
vonavoj
Um,imala sam i ja tih promena,to je sve od hormona,jer dojis,ne brini!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:43:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nikiteki

i mi smo se pazili pa opet sam ostala trudna.Tako da um moze da se desi da otvore temu opetuser posted image


Niki ne slutiuser posted image
Vise bih volela da je tebi otvorimo. :-*

(odgovor članu nikiteki)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:45:20   
nikiteki
sad je sve vise majki sa troje dece ovde kod nas tako da bas bi ti bilo leepo .moze ja se ne bunim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 8:51:42   
Sanjica26 RR
Um jao bolje da ne pisem. Vise ne ide u nasu skolu, jer ga je majka prebacila. Navodno kritikovala ju je Defektolog kod koga ide njeno dete. I ona se napravi pametna i premestila ga. Dolazi on redovno. Ceka brata koji ide u skolu. Ulazi u skolu. Udara DECu, pljuje. Poceli su da zakljucavaju vrata. Lize staklo od grata. A prljav je katastrofa.user posted image a brat je pre neki dan ukrao iz uciteljicinog novcanika 6.000. Jednom prilikom sam ga zatekla ispred trpezarije gde deca jedu. Pobegao je od kuce. Kao ima sportic. Bilo je 3 sata, a sportic imaju u 7. Pitam:" jel si gladan"? Samo je klimnuo glavom. Uvek ima napravljeno vise uzine, pa sam mu dala. Jadna deca.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.3.2016 8:52:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 9:13:42   
branki*
Jutro i od mene!
Spremam dorucak za bozu,bika se muva tu..dan je lep.nista novo,sve isto.
Sanjice,kako je sofi?jadan decakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 9:19:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nikiteki

sad je sve vise majki sa troje dece ovde kod nas tako da bas bi ti bilo leepo .moze ja se ne bunim

niki ne bunim se ja ni da ih imam 4, ali nije sada vreme za to, ipak volim malo vecu azliku izmedju dece.


(odgovor članu nikiteki)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 9:27:07   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 9:28:40   
Sanjica26 RR
Celo jutro place. Ne Znam kako cu da je ostavim same dadiljom. Jos ima temperaturu, ali ne prelazi 38,3. Necu da joj dajem sirup.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 10:02:43   
emicaa
Sanjice mnogo mi je žao te djece,u šta će oni izrasti pored takve majke user posted image
Um vidjećeš,ako nastavi tako uradiš testić da znaš na čemu si.Uzmi tablete za kontracepciju ako nećeš još spiralu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 10:06:36   
amelia
Jutro mame u ustali u 8h i sad oped zaspali da vidimo do kad. Trco imam naravno onu knjizicu gde obelezavaju sve tezinu duzinu obim glave itd zasto pitas? Ja odoh da mu pravim nesto za dorucak-rucak sta ce to biti ni ja ne znam vazno samo da ima dva nemlecna obroka u toku dana tako mi je dr rekla.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 10:24:56   
Maraj
Dobro jutro user posted image
moram da pohvalim samu sebe , nisam odavno user posted image
ustala u 8 napravila cufte u paradaiz sosu do 9 , i to dok je L spavao. Uh... letela sam po kuhinji a opet pazim da ne lupam.
Uglavnom rucak gotov , jos pire uz to ,al to cemo kad nam tata dodje s posla

Amelija , kad si krenula sa dva ne mlecna?

Nesto se jutris setuh chipsy. Sta je sa njom? Nije je skoro bilo na RR?

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 10:24:58   
Trcosava
Pogledaj u knjižicu kako je napredovao do sad. Da li ima nelogičnosti i naravno izmeri ga na tvojoj vagi. Biće odstupanja, ali ne tako drastičnih. I narvno ne u gram.
Kad ga presvlačiš skineš ga do golog ili u bodić (bez pelene) pa staneš ti na vagu, pa onda sa njim na vagu i uporediš sa onim što je doktorka ili sestra napisala.

Ovaj moj izgleda neće zaspati sad, pa odo da ga animiram, tj da ga izvadim iz ogradice nek paja po kući malo, da ja zategnem krevete. Oboje smo klopali. Pa nek izdrži do pola 12, da mu dam užinu pa nek spava, a ja da odvežbam danas zadnji dan.

Sanjice to je tuga bre :(
Nadam se da će dečica što pre da ozdrave

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 12:36:13   
Animsaj9
Dobro jutro i od nas tj .dobar dan, mi nismo spavali jutros od 5 h nece momak , sad smo bili prvi put malo duze napolju vozali se pa sam kontala zaspace u voznji međutim nista .

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 13:07:08   
emicaa
Anim pa zašto bi gubio vrijeme na spavanje user posted image
Ja čekam da T prikunja pa možda bih i ja mogla sa njom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 13:09:01   
Anoniman
Emice , ne znam nekako nisam za pilule, pre sam za kondome, jeste da je bezveze ali, bolje ista nego nista!
Inace danima me boli i grlo, mozda me zeludac i boli zbog togauser posted image

Mi bili u potrazi za Uninom sobom, posle idemo opet. Da resimo konacno i to pitanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 13:23:21   
IvanaSK RR
Ja sam pila anti bebi pilule nekoliko godina i + za njih. Cim mi opet bude trebala zastita, uzecu njih. Istina, ja sam ih najvise uzela da bi mi ublazili pms i bolove (onesvestim se od bolova sa sinom u rukama).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 13:27:32   
emicaa
I ja sam 4 godine pila pilule prije prve trudnoće pa opet dvije godine prije druge i nikad nisam imala problema.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 14:09:30   
Mala Elena
Um, sto se tice razlike za to si u pravu, ja imam iskustva..
Sela sam da odmorim dok spavaju a teram sebe da spremam rucak...napravila sam kolac od tresnje i maline za sada...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

najlepse ime
Cicika1988

Koje vam je najlepse ime od ponudjenih?

Helena (25%)

Hana (17%)

Sara (14%)

Anastasia (9%)

Mia (12%)

Lana (23%)


Ukupan broj glasova: 367

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here