|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 14:38:55   
branki*
Meni bila mama,malopre ode.cekam mm da dodje sa posla.boka drema.
Mi i dalje jedemo sto je ostalo od bozinog rodjendana sto meni dobro dodje,jer niti imam volje,niti vremena sad i da se bakcem oko kuvanja.
Maraj,javljala se chipsy pre nedelju dana otprilike,zurka sa njih dve,obaveze,pa ne stize.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 15:15:05   
Animsaj9
Um i ja sam koristila pilule , ma mirna glava user posted image ,
e sad dojim, al cim opet budem mogla uzela bi ih , em su mi oskudnije menstruacije, i stomak manje boli.
spiralu ne bi nikad stavila iz razloga sto sam imala ranicu , a i sad posle porodjaja sluzokoza mi je na tom pregledu posle 6nedelja jos uvek crvena i upaljeno je i koristim vaginalete , pa se ne bi usudila da "stavim nesto dole" trajnijeuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 16:06:48   
Maraj
Aha branki. Nisam primetila da se javljala , a ne znam sto mi ona pala na pamet. Samo sam se setila njenog avatara.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 16:35:10   
emicaa
Anim imaju tabletice koje smiju u dojilje,moja zaova je pila takve.Njih dok piješ nemaš menstruaciju.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 16:38:52   
superm
Malac je imao prvu vrtićku krizu...nije hreo da ide, plakao je 45 min pošto sam ga ostavila, bio presrećan kada sam došla po njega. Ne znam šta me sutra očekuje.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 17:16:53   
Animsaj9
Emice nisam znala za te ab pilule . Al ipak bih sacekala da se hormoni stabilizuju , sutra ce mi dva meseca od porođaja nisam jos ni dobila user posted image , treba ipak telu da se oporavi , ne treba zuriti .

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 17:52:47   
Mariya
Dan mame!
Ja odmaram a devojčice se igraju i to bez mene,neverovatno user posted image
I ja sam koristila pilule,sa manjim pauzama 6 godina ali sad posle porođaja ne bih više. Matora sam već za pilule.
A slažem se da posle porođaja treba sačekati da se hormoni srede.

< Poruku je uredio Mariya -- 2.3.2016 17:54:55 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 18:11:39   
IvanaSK RR
Superm, ne mora da znaci da ce i sutra biti tako. Samo se naoruzaj strpljenjem.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
2.3.2016 19:42:32   
emicaa
Superm ako ide stalno brzo će se navići.
T sutra opet ide kod svoje Gabi pa da vidim posle koliko će me sada nazvati,a ako bude mnogo plakala moraće zbog one što se buni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 1:31:57   
Chipsy
Jao,Maray me se setila, ali ne zna zastouser posted image Vazno da me se neko setiouser posted image
Retko imam komp, posto se muz sa svojim skalamerijama preselio u prizemlje, a sa tel ne mogu. I eto. A naravno i zurka bez prestanka. J jako lose dise nocu, non stop je okrecem da bih joj nasla neki polozaj, ponekad uopste ne uspem. Sad smo opet stupili u kontakt sa dr iz Aus da vidimo sta cemo sa tim. Inace Marta mnogo slabo jede, imala je par dana da je super jela, blizu 200g za rucak, al opet se vratila na staro. Danas sam joj na silu ugurala 140gr iz dva puta. Dorucak palenta sa jabukom nikako. I ne nepreduje nesto, tek smo presli 8kg, a 15.decembra na kontroli imala 7550. mada njihova vaga uvek malo vise pokaze, pa cemo da vidimo, idemo sad 15.marta. Ja ne znam sta su vam ti skokovi u razvoju, ja ih nisam primetila kod M. Pozdrav za sve moje drugariciceuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 6:02:00   
Animsaj9
Dobro jutrooo , posto je ovo moje dete ranoranilac i od 5h nema spavanja. Da se chekiram user posted image . Ajmo kafu da pijemo

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 7:26:24   
vikiveki
Dobro jutro...ja sam svako jutro ranoranilacuser posted image jer uvek ja i mm ustajemo i pijemo jutarnju kafu pre posla i pre nego što decu budimo za školu...to nam je jedino vreme kada možemo na miru da popijemo kafu,dok oni spavaju.Inače moram da se pohvalim sa ćerkom ide na opštinsko takmičenje iz dva predmeta, iz srpskog i biologije.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 8:00:06   
eca89
Dobro jutro mamike, Viki divno za ćerkicuuser posted image !
Kod nas naravno kiša opet, fuj od vremena!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 8:05:02   
nikiteki
Dobro jutro. Vikiveki bravo za cerkicu

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 8:12:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Chipsy

Dorucak palenta sa jabukom nikako.


Ovo ni ja ne bi jela user posted image Daj joj bre palentu sa mlekom ili jogurtom. Osim ako nije Elergična.

Jutro! Kod mene na telefonu piše heavy snow. Jedva da je i kiša padala jutros u 7, ali evo već kreće prokleti sneg. Samo se nadam da će kuma danas ići po Anu. Za sutra sam muža nagovorila da krene ranije sa posla da pokupi Anu.

Luka je uspeo juče do 12 da ostane budan, ali je spavao samo jedan sat. Moram da potražim onu temu koliko beba spava. Samo ne znam da li to beše za bepce ili i malo veće bebe user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 8:13:06   
adulence
Dobro jutro mame,ja tako ne stizem na rr,bas mi je krivo zbog toga,evo ugrabih sad dok R siki,nas dvoje amo po ceo dan napolju,Ivka mi u vrticu,sprema koncert sa baletom i tako sva je ponosna...sve je dobro i svi smo dobro.
Nedostajete zene!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 10:00:29   
amelia
Jutro mame i od nas A se probudio oko 7 h sad je oped zaspao ,kao hteli smo napolju ali duva jak vetar haos sa bebom se ne ide nigde po ovakvom vremenom.
Viki bravo za cerkicu user posted image
Chipsy koliko ima tvoja cerkica zaboravila sam ?
Trco probala sam ono sto mi rece da stanem na vagu sa bebom ali bre jbn vaga nije merodavna nije digitalna nego obicna pokazuje nekad +7 nekad + 8 kg moracu da nadzem drugi izlaz. Inace i ja bih trebala prelistati temu koliko spava beba ali zar nije to za nocu ili user posted image Mi nocu kao spavaamo ali sa sisom u ustima ako se pomerim eto ti njega. Problem je danu odspava jedno 15 min par puta i to je to user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 10:09:52   
Sanjica26 RR
Amelia i kod nas na obicnoj vagi mere bebe.
Moram u 11 na posao, a Sofi ostavljam bolesnu.user posted image posle podne je mm kod dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 10:15:40   
amelia
Ma mislim da je ipak nesto zabrljala dr ili sada ili prosli put mozda ga nije dobro izmerila.
Uhh mukica mala zar nije bolje? Jel ima temperaturu?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 11:22:11   
Maraj
Jao chipsy pa eto zasto sam te se setila! To je bila telepatija user posted image vidis da sam te prizvala user posted image

trco kako kg? Zivo me zanima da l deluje to za 30 dana

amelija i meni L slabo spava tokom dana. Par puta po 15-20 min al mi nocu spava . Legne oko 23h a budi se oko 9 / 10

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 11:24:03   
Animsaj9
viki bravo za cerkicuuser posted image mama je verovatno najponosnija.
Amelija probaj ako imaš digitalnu kuhinjski vašu da izmeris bebu stavi tacnu na tas, pelenu i nuliraj vagu

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 11:44:42   
vonavoj
amelia,nisam pratila bas dobro,u cemu je problem? Mozda je zaista gladan. Jel ste poceli sa cvrstom hranom..u tom periodu bi trebalo da spava bar malo duze nocu,bez sise..i tad se meni mleko stvarnoi smanjilo..

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 11:58:30   
Mala Elena
Amelia, imam drugaricu kojoj je mali u tom periodu spavao tako kratko par puta. Posle se promenilo...kako spava nocu?
Dobar vam dan, vec sam se umorila a tek podne..stavila da kuvam pasulj, promenila posteljinu svima, pa sad predah pa onda usisavanje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 13:05:40   
Animsaj9
Od jutros D posle 10 min na sisi pocne da se trza , glavu pocinje da okrece , i nogicama mlati, kad ga skinem.sa sise place kad vratim ista prica. Tako svaki podoj. Ne znam da li su grcevi ili sta ga vec muci , a mleka imam

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
3.3.2016 13:11:34   
vonavoj
animsaj,sad je periodu da je sve okolo zanimljivije od sisanja,a pri tom i najedu se brzo.tako da nemoj siliti,znaju oni kad im je dosta..ali traze i tisinu kad porastu,dok sisaju!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Partner i vi
Shishica

Kojom ocenom bi ocenili opsti odnos sa vasim partnerom?

5 (39%)

4 (27%)

3 (22%)

2 (8%)

1 (4%)


Ukupan broj glasova: 153

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here