|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 10:54:12   
IvanaSK RR
Jaoj, nemojte o slatkom, za dve nedelje kilogram ipo dobih user posted image
Pri tom, ni slatkise nisam mnogo jela

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 10:58:55   
Animsaj9
ooo hvala Sanjaliceee user posted image . ja sam od jutros ustala naopacke , sve mi ispada iz ruku , a i glava me boli . Popila kafu, ali dzabe ...
ja bas puno ne eksperimentisem sa kosom uvek imam istu duzinu ,a boja se razlikuje nekad dve tri nijanse ili uradim pramenove

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:10:01   
Sanjalicaaa
Ivana, ne sekiraj se. Posle porodjaja ces da predjes u one teme za vezbanje user posted image

Ja bih uradila sa kosom nesto znacajno. ali je toliko tanka i slabasna da ni jedna frizura ne moze da stoji.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:12:34   
IvanaSK RR
Hahaha, pa da, kako drugačije da pisem po temama :)
Jeste nezgodno kad je slaba kosa, onda ni frizer ne moze mnogo, koliko god se trudio.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:29:23   
emicaa
Sanjalice da ti posudim pola svoje kose,ionako je imam viška.Koliko mi je osle rvog porodjaja opadala duplo toliko je posle naraslo nove user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:31:32   
mila83
Zdrave zene,male velike,debele i mrsave user posted image Kod nas tmurno,kisa sto puta do sada pocela i stala. Mene prehlada sve vise hvata,steglo u nosu kao da stipaljku imam...

O farbanju i frizuri ne smem ni da pocnem...nesto otezem,kao pocetkom aprila bih da se ofarbam i osisam,jer smo 16.4.zakazali T krstenje.

Sluzim caj od sipka sa medom,jesenas nabran i osusen,divan ,hoce li ko? user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:34:17   
IvanaSK RR
Ja cu caj :)
Smutila neki 3u1 iz kesice, a ono bljak. Sad smutila drugi, on onako.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:36:26   
Sanjalicaaa
Moze Emice! Meni sto je posle prvog opalo vise nikad nije izraslo user posted image

Mila, ja sam za. Obozavam sipak. Pekmez pogotovo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:38:47   
Animsaj9
meni moze jedna crna jaka , bez secera , glava me boliuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:42:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ja bih uradila sa kosom nesto znacajno. ali je toliko tanka i slabasna da ni jedna frizura ne moze da stoji.


Isto. Što kaže moja frizerka, kao bebina kosa. To je jedan od razloga što sam se ošišala kratko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:45:30   
Sanjalicaaa
I ja cesto pomislim da se osisam na kratko, a imam bas dugu kosu. Ali dzaba kad nema frizzure i ne izgleda uredno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 11:58:33   
Animsaj9
zenama posle porodjaja opada kosa , a da vidite kod meneuser posted image raste nova sve imam zvrkove po glavi iskacu na sve strane , a kratki ne mozes ih pohvatatiuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 13:05:01   
wivern
Žene za mene neki doping ako može user posted image
Ivana neka muž napravi svoj profil pa može i on da nam se pridruži user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 13:12:11   
IvanaSK RR
Wiv, jos mi samo i ovde fali, po ceo dan je sa mnom user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 13:59:02   
emicaa
Sanjalice kad sam otišla na prvo šišanje nakon što mi je prestala opadati kaže frizerka super raste ti nova kosa a kontam u sebi ma baš je super user posted image
joj kako se meni spava da vi to samo znate,kad dodje mm sa posla moram popiti sa njim kaficu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 14:47:28   
Sanjalicaaa
Emice, ti si jedna od retkih koja se zali jer joj kosa brzo raste. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:00:54   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Emice, ti si jedna od retkih koja se zali jer joj kosa brzo raste. user posted image

ma ona raste u širinu a ne u dužinu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:22:23   
vikiveki
Dobar dan...ja sad stigla sa posla...baš bi mi prijala jedna turska kafa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:27:43   
IvanaSK RR
Vikiveki, stize kafica!
Sad videh da mi je i Sanjalica komsinica :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:30:49   
emicaa
Vik evo je
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:31:25   
vikiveki
Hvala ti IvanaSK...stiže baš na vreme...evo ćera mi sad donosi kafu,pala sam danas na poslu pa se dete smilovalo na mamu i skuvala mi divnu kafu
emice hvala, obožavam ratluk uz kafu


< Poruku je uredio vikiveki -- 4.3.2016 15:33:04 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:36:33   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Vikiveki, stize kafica!
Sad videh da mi je i Sanjalica komsinica :)


Stvarno? Mi smo na Paliluli, tacnije Krnjaca user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:39:40   
IvanaSK RR
Mi smo na Mirijevu, Mirijevski bulevar :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:39:41   
NadaR
Cao

I ja bih kofi ali turkish . Na dijeti sam . user posted image

Nego , umrEo Ekrem user posted image user posted image

Vidim ,svi dijele pa da i ja vas obavijestim . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: MaRRt caffe
4.3.2016 15:40:51   
IvanaSK RR
Umro čovek? Boze, vise ne verujem ni kad se nesto stvarno desi, jer non stop izmisljaju nesto po tom internetu.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here