|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
9.6.2016 19:13:45   
choopa choops
Isi ovo gore na slikama pokazuje kako se stvalja kopča, a ne kako se pravilno vezuje pojas.

Ovo je kopča koju neki stavljaju na sjedišta kad djeca postanu veća pa počnu da izvlače ruke. Ja mojima nisam stavljala, jer nisu izvlačili. Takvo je AS da im to nije bilo lako da urade pa su odustali. Neka AS imaju malo širi taj prorez, pa čak i kad je dovoljno stegnut pojas i onda djeca izvlače, pa zato služi ova kopča.

Ja da li je pravilno stavljen pojas, tj da li je dovoljno stegnut ja koristim onu metodu da stisnem prstima pojas, ne znam kako je kod nas prevedeno. Ne znam ni kako da objasnim user posted image Ček sad ću naći....

Edit:
Pinch test=test štipni user posted image
KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 9.6.2016 19:16:28 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
9.6.2016 19:47:09   
isidora88
Na pretposlednjoj slici je kako treba pojas da stoji starijoj deci, a na prethodnim se vidi da je pojas zategnut. Bitno je i da pojas nije uvrnut, da ravan i zategnut toliko da moze samo prst da prodje, nikako ne sme da bude labavo pricvrscen.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
9.6.2016 19:59:06   
lesica
Drage moje, znam da vam je bezbednost dece na pameti, ali molila bih vas da ostavljate izvor za sve edukativne tekstove koje ste postavile ovde u temi.

Molila bih vas da mi u privatnoj poruci pisaljete link za svaku post, kao i izvor sa koga ste postovale da uredim sve te postove.

Hvala
!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
9.6.2016 20:21:41   
isidora88
Vazi lesice, saljem cim stignemuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
9.6.2016 22:03:43   
Sanjalicaaa
Choopo, sviđa mi se taj metod provere. Probaću već sutra.
Poslaću i ja, ali neću stići danas to nikako.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 7:09:30   
serpica
Ja sam ipak odlucila da za mladju devojcicu uzmem buster za putovanje,ona ima 7 god i 134cm njoj ne odgovara da se veze samo pojasom jer joj kais dolazi bas u predelu vrata,a obzirom da je put dugacak sigurnije mi je da ima buster. Starijjoj ne treba. Tako smo se konacno dogovorili oko toga.Taj buster cu svakako da stavim u svoj auto kad je budem vozila a kasnije ce ga naslediti sin.
Mislila sam da joj nece trebati ali smo juce opet azgovarali sa covekom koji ce da nas vozi i dogovorili se da je ipak sigurnije da ima buster.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 7:38:42   
isidora88
Super serpi, volela bih da je vise tako odgovornih majkiuser posted image
Jesi uzela za najmladju sediste, ono jaje joj je bas malo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 8:17:10   
Sanjalicaaa
Super Šerpice. A sta ste uradili sa sedištem za najmlađu devojčicu?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 8:22:49   
serpica
Nisam nasla jos uvek,cekam da mi vozac javi da li je nasao i ja trazi u medjuvremenu da pozajmim za put kasnije cu svakako morati da kupim jer ovo koje imamo i koje sam povremeno koristila za bebu ne smem vise. To ostaje za sina do daljnjeg.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 8:31:34   
Sanjalicaaa
Da ste bliže, mi imamo jedno viška user posted image
Što se tiče tog autosedišta koje već imate ja bih pitala za savet još nekog. Recimo ono udruženje "Roditelj", imaju odeljak i u Nišu, rado daju informacije i savete u vezi sedišta. Ako te zanima imaš br i mejl na prethodnoj strani.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 10.6.2016 8:33:15 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 9:12:21   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Sokantan podatak! Samo 32 odsto roditelja dece do tri godine u Srbiji koristi auto-sedište za svoje mališane, a čak 90 procenata njih nepravilno ga postavlja u automobil, pokazalo je istraživanje Svetske zdravstvene organizacije.

Najveći razlog za to je neinformisanost.
"Poslednjih desetak godina u Srbiji i Evropi deca češće stradaju kao putnici u automobilu nego kao pešaci. Najveći broj saobraćajnih nezgoda dešava na kratkim putovanjima, na samo nekoliko kilometara od kuće", dodaje se u studiji.
Iako zakon jasno definiše da je upotreba auto-sedišta obavezna za decu do tri godine, mali broj roditelja zaista vezuje decu tokom vožnje. Prema rečima Ivane Mihajlović, instruktorke za dečija sedišta iz Centra za promociju bezbednosti saobraćaja, roditeljski izgovori počinju još pri izlasku iz porodilišta.
"Beba im se čini premala za auto-sedište, a neki medicinski radnici podržavaju i insistiraju na tome da dete mora ležati na ravnom. Poluležeći položaj u auto-sedištu potpuno je bezbedan za zdravo novorođenče i jedini ispravan način prevoza - suprotno smeru vožnje u poluležećem položaju. Deca koja nisu od rođenja u auto-sedištu kasnije češće pokazuju otpor, plaču i bune se, što neki roditelji ponovo iskoriste kao izgovor za nekorišćenje auto-sedišta. Kad je reč o bezbednosti, kompromisa ne sme biti. U kolima, ma koliko dete protestovalo, ne postoji sigurna opcija za vožnju, osim u auto-sedištu", objašnjava Mihajlović. Centar a u nekoliko navrata je organizovao besplatan pregled dečjih sedišta u najvećim gradovima Srbije, a od oko 150 provera u 90 odsto slučajeva sedište nije bilo pravilno montirano.

Ja ne bih mogla bebu voziti u automobilu, a da nemamo auto sediste. I sa sinom smo imali auto sediste, a bebicu smo sada izneli u jajetu.
A dosta ljudi komentarise kako njima nš treba auto sediste.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 9:14:18   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

U Rusiji dete ispalo iz automobila. Ja ostah zatecena i snimkom i reakcijom majke! link
Srecom te ovaj covek koji snima nije vozio brzo i zaustavio se, i ona kola koja dolaze iz suprotne ulice. A majka izlazi, uzima dete, i vraca ga u auto, kao da se saplelo a ne ispalo iz auta! user posted image

Gospode dragi, pa stvarno svega ima na ovom svetu! Ne razumem ni tu majku.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 9:46:30   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Sokantan podatak! Samo 32 odsto roditelja dece do tri godine u Srbiji koristi auto-sedište za svoje mališane, a čak 90 procenata njih nepravilno ga postavlja u automobil, pokazalo je istraživanje Svetske zdravstvene organizacije.

Najveći razlog za to je neinformisanost.
"Poslednjih desetak godina u Srbiji i Evropi deca češće stradaju kao putnici u automobilu nego kao pešaci. Najveći broj saobraćajnih nezgoda dešava na kratkim putovanjima, na samo nekoliko kilometara od kuće", dodaje se u studiji.
Iako zakon jasno definiše da je upotreba auto-sedišta obavezna za decu do tri godine, mali broj roditelja zaista vezuje decu tokom vožnje. Prema rečima Ivane Mihajlović, instruktorke za dečija sedišta iz Centra za promociju bezbednosti saobraćaja, roditeljski izgovori počinju još pri izlasku iz porodilišta.
"Beba im se čini premala za auto-sedište, a neki medicinski radnici podržavaju i insistiraju na tome da dete mora ležati na ravnom. Poluležeći položaj u auto-sedištu potpuno je bezbedan za zdravo novorođenče i jedini ispravan način prevoza - suprotno smeru vožnje u poluležećem položaju. Deca koja nisu od rođenja u auto-sedištu kasnije češće pokazuju otpor, plaču i bune se, što neki roditelji ponovo iskoriste kao izgovor za nekorišćenje auto-sedišta. Kad je reč o bezbednosti, kompromisa ne sme biti. U kolima, ma koliko dete protestovalo, ne postoji sigurna opcija za vožnju, osim u auto-sedištu", objašnjava Mihajlović. Centar a u nekoliko navrata je organizovao besplatan pregled dečjih sedišta u najvećim gradovima Srbije, a od oko 150 provera u 90 odsto slučajeva sedište nije bilo pravilno montirano.

Ja ne bih mogla bebu voziti u automobilu, a da nemamo auto sediste. I sa sinom smo imali auto sediste, a bebicu smo sada izneli u jajetu.
A dosta ljudi komentarise kako njima nš treba auto sediste.


Ovo je bas mali procenat. I nama su auto-sedsita obavezna od kako su se rodili. Roditelji nisu svesni koliko rizikuju time sto ne voze decu u odgovarajucim sedistima.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 9:53:23   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

U Rusiji dete ispalo iz automobila. Ja ostah zatecena i snimkom i reakcijom majke! link
Srecom te ovaj covek koji snima nije vozio brzo i zaustavio se, i ona kola koja dolaze iz suprotne ulice. A majka izlazi, uzima dete, i vraca ga u auto, kao da se saplelo a ne ispalo iz auta! user posted image

Gospode dragi, pa stvarno svega ima na ovom svetu! Ne razumem ni tu majku.


Ja sam toliko ljuta i besna svaki put kad pogledam ovaj snimak.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 10:16:43   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


IZVORNA PORUKA: IvanaSK


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Sokantan podatak! Samo 32 odsto roditelja dece do tri godine u Srbiji koristi auto-sedište za svoje mališane, a čak 90 procenata njih nepravilno ga postavlja u automobil, pokazalo je istraživanje Svetske zdravstvene organizacije.

Najveći razlog za to je neinformisanost.
"Poslednjih desetak godina u Srbiji i Evropi deca češće stradaju kao putnici u automobilu nego kao pešaci. Najveći broj saobraćajnih nezgoda dešava na kratkim putovanjima, na samo nekoliko kilometara od kuće", dodaje se u studiji.
Iako zakon jasno definiše da je upotreba auto-sedišta obavezna za decu do tri godine, mali broj roditelja zaista vezuje decu tokom vožnje. Prema rečima Ivane Mihajlović, instruktorke za dečija sedišta iz Centra za promociju bezbednosti saobraćaja, roditeljski izgovori počinju još pri izlasku iz porodilišta.
"Beba im se čini premala za auto-sedište, a neki medicinski radnici podržavaju i insistiraju na tome da dete mora ležati na ravnom. Poluležeći položaj u auto-sedištu potpuno je bezbedan za zdravo novorođenče i jedini ispravan način prevoza - suprotno smeru vožnje u poluležećem položaju. Deca koja nisu od rođenja u auto-sedištu kasnije češće pokazuju otpor, plaču i bune se, što neki roditelji ponovo iskoriste kao izgovor za nekorišćenje auto-sedišta. Kad je reč o bezbednosti, kompromisa ne sme biti. U kolima, ma koliko dete protestovalo, ne postoji sigurna opcija za vožnju, osim u auto-sedištu", objašnjava Mihajlović. Centar a u nekoliko navrata je organizovao besplatan pregled dečjih sedišta u najvećim gradovima Srbije, a od oko 150 provera u 90 odsto slučajeva sedište nije bilo pravilno montirano.

Ja ne bih mogla bebu voziti u automobilu, a da nemamo auto sediste. I sa sinom smo imali auto sediste, a bebicu smo sada izneli u jajetu.
A dosta ljudi komentarise kako njima nš treba auto sediste.


Ovo je bas mali procenat. I nama su auto-sedsita obavezna od kako su se rodili. Roditelji nisu svesni koliko rizikuju time sto ne voze decu u odgovarajucim sedistima.

Ma, ja sam se iznervirala kad je moja majka rekla, "sta ce vam to, pa beba je sigurnija u tvojim rukama"! Zamisli! Naravno da sam joj svasta rekla :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 10:19:04   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


IZVORNA PORUKA: IvanaSK


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

U Rusiji dete ispalo iz automobila. Ja ostah zatecena i snimkom i reakcijom majke! link
Srecom te ovaj covek koji snima nije vozio brzo i zaustavio se, i ona kola koja dolaze iz suprotne ulice. A majka izlazi, uzima dete, i vraca ga u auto, kao da se saplelo a ne ispalo iz auta! user posted image

Gospode dragi, pa stvarno svega ima na ovom svetu! Ne razumem ni tu majku.


Ja sam toliko ljuta i besna svaki put kad pogledam ovaj snimak.

Ja znam da nisam previše zaštitnicki nastrojen roditelj, ali stvarno ima ljudi koji su previše opusteni. Dete mi je uvek na prvom mestu, sta god i kakva god da je situacija.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 10:32:38   
isidora88
Ljudi se i dalje vodim onim da ni mi nismo imali autosedista i da nam nista nije bilouser posted image a danas je mnogo gusci saobracaj, manijaci jurcaju, pijani voze, dok sam bila mala nije bila tplika gizva u saobracaju i vozila su se losija kola tipa juga i slicno koja ni nisu mogla brzo da idu, a sada se svi utrkuju ko ce imati brzi auto i ko ce brze voziti u centru grada...
Nadam se da ce se roditelji urazumiti i vise koristiti autosedista

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 11:35:05   
Sanjalicaaa
Ivana, nismo ni mi previse zastitnicki nastrojeni. Nekada smo i previse opusteni za danasnje vidjenje roditeljstva. Ali sto se tice bezbednosti tu nema dileme. Nama se desilo da je G otvorio vrata dok je bio kod svekra u autu, bio je u sedsitu ali do vrata. Cackao, cackao, i povukao onu rucicu za otvaranje vrata. Sreca te su tek krenuli bili.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 12:23:49   
isidora88
i nama mateja stalno cacka rucicu od vrata i dugme za spustanje prozora, srecom imamo onaj child lock pa kad je ukljucen ne moze nista da otvori user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 12:53:56   
Canja
Divna nagradna igra. Bravo za RR i sponzora. I mi ćemo da učestvujemo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 12:58:05   
Canja
Ne mogu da verujem da se ovo stvarno dogodilo. I još gore da postoje ovako neodgovorni roditelji.
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

U Rusiji dete ispalo iz automobila. Ja ostah zatecena i snimkom i reakcijom majke! link
Srecom te ovaj covek koji snima nije vozio brzo i zaustavio se, i ona kola koja dolaze iz suprotne ulice. A majka izlazi, uzima dete, i vraca ga u auto, kao da se saplelo a ne ispalo iz auta! user posted image


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 13:08:27   
isidora88
Mene nista me cudi, svakakvih majki ima. Recimo bila sam kod tate u stanu i cula da neko dete jako place, urla, i kad sam izasla ispred vrta vidim malo dete oko 2 godine kako sedi na stepenicama i tuzno placeuser posted image , pokucala sam na vrata pored stepenista i otvorila je zena koja je rekla da je devojcica u kazni i da nece u stan dok ne prestane da place... jezivo, dete je moglo da padne sa tog stepenista, inace 5.sprat je u pitanju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Canja)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 15:02:21   
Canja
Isidora,strašno. :-(

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 15:27:31   
serpica
Onog dana kada postanemo roditelji dobijamo zivotni zadatak,dobijamo misiju koju treba sprovoditi bar 18 godina. A treba poceti na vreme,od prvog dana,od dana izlaska iz porodilista do dana kada ce i sami sesti za volan.
Zakon propisuje jedno,pravila saobracaja drugo a ucesnici u njemu nesto sasvim trece. Ono sto sve njih veze je bezbednost,a neraskidivu vezu izmedju roditelja i dece pre svega cini odgovornost.
Ako smo za njih odgovorni dok spavaju,dok se hrane,dok se igraju,zasto da ne budemo odgovorni dok ih vozimo? Kazem dok ih vozimo,a ne dok se voze,jer mi smo ti koji stavljaju decu u auto,oni to ne traze od nas. Zato smo onda duplo odgovorni.
Najvazniji i najjaci zakon nije upisan ni u jednom pravilniku,nije izglasan ni stavljen na razmatranje,to je moralni zakon,onaj koji svaki roditelj treba i mora da ispostuje,to je zakon koji pise dozivotne kazne.
Ne gledajmo skupe cipelice u izlogu prerasce ih deca,pocepati,ne kupujmo skupe igracke koje ce za par meseci zavrsiti u kutiji,ne kockajmo se onim sto nam je najvrednije...
Ulozimo novac u pametnu stvar,sacuvajmo deciji zivot,vozimo se bezbedno i uzivajmo u svakom minutu voznje.
Kupovinom AS kupili smo bezbednost,mir i spokoj,investirali smo u najbolje za dete.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Canja)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
10.6.2016 15:37:56   
isidora88
Bravo serpiceuser posted image divno recenouser posted image
Ja sam sigurna da smo ovom temom, zahvaljujuci sponzoru doprineli u zastiti mnogih zivota nase deceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here