|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:14:16   
Maraj
Suzi je l onda odete i vas tri

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:37:16   
IvanaSK RR
Ne mogu njih tri sa njim. Mogu jedino da mu odu u posetu i moze on da dodje na odmor kuci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:42:05   
Maraj
O suzi....pa na koji to perod bude? Kud ces sama sa njih dve.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:43:42   
suzi kju
Pa to je sledeće godine septembra, imaće one dve godine tada.
A ne možemo mi sa njim, samo poseta.
Ima vremena do tad i previše. Samo smo pričali o tome, i planira da idemo tada ako sve bude kako treba.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:48:06   
Maraj
Suzi tad ce hodati user posted image kod mene u zgradi ima jedan par blizanaca. Za par meseci pune 2 godine. Nikad niko od starijih ne moze sam da izadje da ih cuva. Uvek dvoje odraslih mora da ih cuva je l svako od njih ide na svoju stranu. Ne igraju se zajwdno vec svako istrazuje prostor za sebe

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Junski baRR
3.6.2016 14:51:02   
suzi kju
Videćemo kako će biti, opet kaže ima vremena do tad još dosta pa ćem videti user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Junski baRR
3.6.2016 16:15:38   
Mala Elena
Suzi, bice ti kao meni, kad.nema nikoga sedis kuci i cutis user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Junski baRR
3.6.2016 16:36:53   
vocicana
Suzi a cime se bavi tvoj muz? Kakva Afrika, slazem se sa tobom, a Kipar, mmmm moze. Sve cete uzivati kada odete kod tate....
Nisam te nikada pitala, da ti se desi spontana trudnoca, kako bi se osecala, pretpostavljam da bi rodila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Junski baRR
3.6.2016 16:54:02   
Mala Elena
Moja koleginica abortirala drugo user posted image
Ja opet nemam mleka za kafu...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Junski baRR
3.6.2016 16:58:21   
vocicana
UH, ne smem o tome ni da razmisljam, u ocekivanju sam ciklusa a kada ce doci nemam pojma, uglavnom, dobila sam 32-gi dan posle porodjaja, sada cemo videti kada ce i da li ceuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Junski baRR
3.6.2016 17:08:53   
eca89

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Moja koleginica abortirala drugo user posted image


Pa, što ME user posted image ?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Junski baRR
3.6.2016 18:27:31   
IvanaSK RR
Voci, njen muz je vojno lice. Moj nek ide u Afriku, ne bunim se user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Junski baRR
3.6.2016 18:31:35   
Mala Elena
Eco , ona samo radi, njen muz ne , valjda nesto majstorise privatno, a njegovi nemaju . Mada mislim da bi joj njeni pomogli. Ne znam, steta, a toliko ljudi ne moze da ima decu.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Junski baRR
3.6.2016 19:18:56   
amelia
Vece u baru.. Ko hoce kaficu nek izvoli upravo kuvam i za goste... Kad su dosli jos ujitru u 11 nikako da oduuser posted image rostiljala sam do sada pravila corbicu salate e desert nikakaf nisam uspela da zbuckam nek jedu banane i kupovni rolatiuser posted image .. Inace sincic mi danas napunio 9 meseci i onaj plac prekjuce je definitivno opravdan izbio mu je gornja desna jedinica user posted image ...
ME jako tuzno . Neko bi sve dao da moze doboti bebicu.user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Junski baRR
3.6.2016 19:21:27   
eca89
Stvarno Amelia? I mojoj Anastasiji je danas punih 16 mjeseci!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Junski baRR
3.6.2016 19:24:47   
suzi kju
Da mogu da ostanem trudna prirodnim putem, rodila bih sigurno, obožavam decu. Nemam nijedan jajovod pa je nemoguće.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Junski baRR
3.6.2016 19:29:07   
vocicana
Oh duso, nisam znala, molim te izvini ako sam nesto bzv i pogresno pitala. Decica su ti stvarno kao andjeli, zato se cuvajte i lepo rastite, mislila sam da nije tako komplikovana situacija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Junski baRR
3.6.2016 19:48:12   
Mala Elena
Pa dobro, nisi namerno. Svako od nas nekad izgovori pa se ugrize za jezik.. user posted image
Jess, videh da si negde pitala kako smo. Malo bolje, u smislu da su redje stolice i prestalo povracanje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Junski baRR
3.6.2016 20:26:33   
suzi kju
Voci opušteno, mene to ne pogađa i ne vređa, ništa loše nisi ni napisala niti sam j a pomislila nešto loše. A nisam ni mogla da znam, nou stres user posted image user posted image
Ja sam se uvek vodila mišlju da dobijem bar jednog dete, al eto hvala dragom Bogu dobija sam njih dve, i ja prezadovoljna!!!
Hvala na komplimentima :-* i tvoj mališa je kao med!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Junski baRR
4.6.2016 7:41:44   
mali_mis
Jutro user posted image
Ja sam se juce fino zanimala uz skupstinu, sad jedva cekam ponedeljak da gledam nastavak prepucavanja user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Junski baRR
4.6.2016 7:58:30   
Mala Elena
Jutro!
Mm blago tebi user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Junski baRR
4.6.2016 8:06:19   
vocicana
Jao Suzi, najsladje mi je jutro, kada ga onako natecenog od spavanja uzmem, a lice, cini mi se celo spakovano u centimetar ii po. Guza slatka.
Skupstina, Mm da znas da si u pravu, sinoc sam se ja malo smejala na neke izjave mm, tj citate ...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Junski baRR
4.6.2016 8:28:07   
mila83
Dobro jutro user posted image jos se nisam razbudila,kad budem znala za sebe,pisem user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Junski baRR
4.6.2016 8:43:43   
IvanaSK RR
Mila, ja sam budna od sest i imam osećaj da se jos nisam razbudila user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Junski baRR
4.6.2016 8:48:32   
wivern
Dobar jutar svima.
Evo i mene napokon. Danas sam free. Bila u haosu cele nedelje, i sledeće ću biti. Pa onda odmor. Napokon.
Kakve ste mi?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here