|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često perete veš?
14.11.2009 22:25:02   
Didy
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Didy

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...



.. i ja imam utisak da se vrtim stalno u krug.....user posted image user posted image



Gadan je osećaj kad mi se učini da mi se ceo život vrti u krug... Onda kreću radikalne promene. user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 14.11.2009 22:26:36 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko često perete veš?
14.11.2009 22:34:36   
gagins
UH,muka mi je od vesa,perem ga za sada 3-4 puta nedeljno,a kad se beba rodi bice sigurno svaki dan.Problem je i meni susenje,narocito zimi.A kad se sve to lepo osusi dolazi PEGLANJE,a ja ga mrzim!!!I stalno imam utisak da se sve vrti oko vesa!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 18:01:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Didy

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...



.. i ja imam utisak da se vrtim stalno u krug.....user posted image user posted image



Gadan je osećaj kad mi se učini da mi se ceo život vrti u krug... Onda kreću radikalne promene. user posted image


ma ne život.. veš, draga... imam u glavi slike svih gaća, košulja, majica....user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 18:08:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Didy

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...



.. i ja imam utisak da se vrtim stalno u krug.....user posted image user posted image



Gadan je osećaj kad mi se učini da mi se ceo život vrti u krug... Onda kreću radikalne promene. user posted image


ma ne život.. veš, draga... imam u glavi slike svih gaća, košulja, majica....user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 18:10:34   
Anoniman
a zaaašto se smeeeeeješ? user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:21:44   
Anoniman
Ej jel svu posteljinu perete na 90 stepeni?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:27:02   
gina
Mi peremo veš svaki dan, a ponekada i nekoliko puta na dan!
Deca se užasno prljaju, a ja ne mogu ništa da obučem dva puta, čim skinem, odmah u vešeraj!

Kaliopi, beli veš i posteljinu na 90 stepeni.... nemoj neku šarenu da "skuvaš" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:30:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gina

Mi peremo veš svaki dan, a ponekada i nekoliko puta na dan!
Deca se užasno prljaju, a ja ne mogu ništa da obučem dva puta, čim skinem, odmah u vešeraj!

Kaliopi, beli veš i posteljinu na 90 stepeni.... nemoj neku šarenu da "skuvaš" user posted image



na tu šarenu sam i mislila ali sam zaboravila da preciziram user posted image imam neku roza, plavo... neki zeleni krugoviuser posted image
beli naravno na iskuvavanje i dva puta ispiram user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:36:02   
mejra81
Ja svu posteljinu perem na 90! Cak i sarenu!
Ne bas neku tamnu,tipa crnu ili teget! Procenim sama koje mogu!
Vec sam doktorirala na vesu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:39:06   
Lilly*
I ja iskuvavam šarenu posteljinu. To sam već negde pisala... imam šareni i beli veš za iskuvavanje

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko često perete veš?
15.11.2009 21:41:55   
Anoniman
dok je bila nova prala sam je na 60. ali sad bih već mogla i na 90user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 18:33:52   
Anitaaa
Uf da vidim - 5 puta nedeljno odprilike

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 18:48:13   
Anoniman
....imam problem sa sušenjem po ovom skrnavom vremenu.......user posted image Gaće su mi na radijatorima, kako neko naiđe ja samo sklanjam.......user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 18:52:04   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....imam problem sa sušenjem po ovom skrnavom vremenu.......user posted image Gaće su mi na radijatorima, kako neko naiđe ja samo sklanjam.......user posted image


user posted image user posted image user posted image i meni i napolju na terasi i na sušilici u kući i na TA peći i svuuuuuuda user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 18:56:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

IZVORNA PORUKA: kaliopi

....imam problem sa sušenjem po ovom skrnavom vremenu.......user posted image Gaće su mi na radijatorima, kako neko naiđe ja samo sklanjam.......user posted image


user posted image user posted image user posted image i meni i napolju na terasi i na sušilici u kući i na TA peći i svuuuuuuda user posted image



.........razgaćeno stanje......user posted image
jgb, moram da perem, mm samo baca na pranje i što je prljavo i što nije... user posted image kad nije siguran on samo zafitljači u korpu! user posted image
a ja opet ne podnosim da idem iz kuće u onomo što nosim po kući jel tripujem da ću poneti misrise za sobom.....user posted image pa makar samo i do prodavnice....user posted image ..i eto nam pune korpe........posteljinu jednom nedeljno menjam, tako nešto.....

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 19:00:50   
Anitaaa
he he znam na šta misliš
A mm radnu odeću kad mi pomeša sa običnim vešom dobijem ospice.Samo to njegovo nekad imam i dve mašine nedeljno  plus bar 1 mašina šarenog 1 belog,1 posteljine,pa 1 ili  2 Matejinog veša....I onda peglam cele nedelje user posted image user posted image user posted image
ček to je 7 mašina veša user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 20:39:27   
bebironcic
uh...taj ves....pa 3 masine nedeljno...od kog materijala su vam posteljine u boji pa ih perete na 90

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 20:44:14   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....imam problem sa sušenjem po ovom skrnavom vremenu.......user posted image Gaće su mi na radijatorima, kako neko naiđe ja samo sklanjam.......user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image jaoooj nasmeja me pošteno

a sad da ne bude da idem off - našeg veša ima uglavnom za 1 mašinu nedeljno, pogotovo sada jer sam ja stalno kući i ne mogu ni u šta da uđem osim 1 trenerke i 2 pižame user posted image

anin veš se pere zasebno i pere se svaki 2-3 dan (zavisi koliko puta mi se upiša kad je skinemuser posted image )


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 21:54:13   
cipiripi
joj vesha ima za svaki dan.. sad su me ubila "crvena slova"-praznici tako da mi stoji svuda u kupatilu.. danas sam pustila 3 mashine.. trenutno se sve susi pa sutra nastavljam... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 21:58:26   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: bebironcic

uh...taj ves....pa 3 masine nedeljno...od kog materijala su vam posteljine u boji pa ih perete na 90

Kod mene je sva posteljina 100% pamuk i uglavnom je bela ili nežnijih boja...ne pušta boju
Imam neki ubi Bože šareni komplet ali i on je 100% pamuk i ne pušta boju.
A stvarno je jako šaren-ko hipi posteljina user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anitaaa -- 22.1.2010 21:59:30 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 21:58:54   
Dora
Jednu ili dve mašine dnevnouser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 22:01:31   
2002m
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....imam problem sa sušenjem po ovom skrnavom vremenu.......user posted image Gaće su mi na radijatorima, kako neko naiđe ja samo sklanjam.......user posted image
user posted image user posted image user posted image masina za susenje je spasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 22:02:50   
Anitaaa
uf i ja bi to al nemam mesta...jedino da je instaliram na terasu user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko često perete veš?
22.1.2010 22:06:01   
JULIE
Svaki dan po jednu masinu...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko često perete veš?
17.3.2010 8:27:26   
NadaR
Uglavnom svaki drugi dan .. preskacem kad je nekakav veci svetac user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here