|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 18:10:31   
Bejbili*
izgleda da cu morati ici na sve pretrage :(

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 19:26:29   
vocicana
Odradi, sigurna sam da nema prevelikih problema. Lepo ti je rekla Meisje.
Navijam za tebe i saljem ti ogroman user posted image podrske.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 21:17:24   
Bejbili*
sve bi ja to uradila ali moja dokt kaze da dodjem tek za pola godine ako do tad ne napravimo bebu. kaze normalno je sve do godine dana pokusavanja a ako do tad ne uspijemo onda radimo nalaze..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 22:18:39   
AnaAna1
Bejbili, pusti ti te price njihove, i meni je reko da je normalno godinu cak po novom i godinu i po, pa smo mi sami o svom trosku otisli posle 8 meseci bezuspesnog pokusavanja da proverimo neke stvari i ispostavilo se da je problem u spermogramu. Da smo cekali njigovih godinu, godinu i po samo bi jos vise vremena izgubili...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 10:06:55   
dejana007
Bejbili moje skromno misljenje je krenuti sa pretragama, onim osnovnim, a vi naravno muckajte u plodnim danima, sto da ne, mozda bude. Ali ni jedna provera ili kontrola ne moze doneti nista lose, moze samo ubrzati postupak. Sto da godinu dana pokusavate i sta da ne bude nista? izgubila si 12 meseci. Samo hrabro i drzim palceve user posted image Ja sam za prvu trudnocu jurila, radila i proveravala svasta, menjala lekare i trud se isplatio.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 14:41:40   
Bejbili*
hvala vam svima na savjetima. bas sam nekako u bedaku. sa prvim djetetom sam zatrudnila reklativno lako niti sam znala kad su plodni dani ni ovulacija niti sta. samo smo odlucili da hocemo bebu i za dva tri mjeseca zatrudnila iako sam imala uzasne hormone tsh-stitna je bila oko 8. ja nisam htjela da pijem terapiju a imala sam i policisticne jajnike i uz sve to sam zatrudnila.a sad pijem terapiju za stitnu jajnici nisu puno cisticni i nece pa nece..a bozeeeeuser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 16:02:54   
dejana007
istu muku i ja imam sa policisticnim jajnicima. ali nadam se bice. mora da bude.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 18:47:32   
krin 40
Pozz devojke,da se javim.Bila sam kod dr.Za sada je sve ok,tu je i srcana radnja.Nema euforije,ali to je to za sada.Sledeca kontrola za 2 nedelje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 18:58:46   
vocicana
Cestitke Krin!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 19:01:36   
krin 40
Hvala Voci...sad opet sta nam Bog da.:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
17.10.2016 21:51:45   
leptir 40
Bravo Krin ,
čestitam , želim ti da do kraja tako ostane sve dobro i svaki pregled sa radošću da dočekaš, a onda da se rodi jedna mala Krinka

Uh što volim ovakve stvari da pročitam, da će Bog da sve bude dobro.

< Poruku je uredio leptir 40 -- 17.10.2016 21:52:34 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 7:00:21   
krin 40
Hvala Leptiru,ako dobacim do 13 te nedelje e onda cu i ja poceti da se radujem:) Sta je sa zakicom?Muckajte,muckajte

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 8:45:56   
Zakicaa
Draga Krin,sinoc sam videla da si bila kod lekara i mnogo sam se obradovala...krenula da pisem i na kraju nisam ni poslala poruku..bila sam u nekoj guzvi i zablesavila se.Mnogo se radujem zbog tebe,zaista..bravo!😃

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 9:03:26   
dejana007
Cestitam i ja clanici Krin, drzite se user posted image user posted image Mene vec par dana boli stomak kao da cu da dobijem, a treba da dobijem 24.10. A pregnil 10000 jedinica primila pre 8 dana... I bas me nervira, nit mogu da radim test zbog nivoa betahcg u telu - od pregniola, niti zelim da dobijem user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 9:06:18   
vocicana
Neces dobitiuser posted image , navijam da se ne pojaviuser posted image
Krin, osecam da ce sve biti ok, zelim ti da ne povracas kao prethodni put, samo se drzi i pricuvaj se malo, navijam da dobacis i 13-tu i 40-tu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 9:32:55   
IvanaSK RR
Krin, nek ostane sve kako treba.
Cekalice, ajde budite vredne!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 10:35:42   
Bejbili*
ja sam dobila user posted image znala sam user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 13:30:08   
AnaAna1
Krin cestitam za srculence, sad samo polako user posted image ...ako mozes malo smiri aktivnosti dok ne prodju ta famozna prva 3 meseca...ma bice sve u redu user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 13:31:03   
AnaAna1
Bejbili user posted image sad sacekaj da ti prodje pa polako kreni u pretrage... i ti i muz... bices mirnija

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 14:11:07   
Bejbili*
danas sam digla nalaze sto sam radila za stitnu redovno. i evo uzas tsh je preko 8. izgleda da je to problem sto nisam ostala trudna ovih mjeseci idem endokrinologu sledece sedmice izgleda da uzimam premalu dozu letroxa nadam se ako poveca da ce doci do trudnoce..

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 15:38:06   
Meisje
Bejbili žao mi je mnogo... Ali eto, možda sad sa jačom terapijom bude vrlo brzouser posted image iliuser posted image user posted image
Dejana007 baš si u mat pozicijiuser posted image držim fige!

< Poruku je uredio Meisje -- 18.10.2016 15:39:19 >

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
18.10.2016 18:23:15   
krin 40
hvala devojke:) Jao Voci vec sam pocela juce,mada vise mi je muka nego sto povracam.Bejbili jel moguce da ti ne osecas nikakav problem sa stitnom?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
19.10.2016 10:35:44   
Bejbili*
ah joj pa ja pijem vec godinu dana tablete za stitnu al evo ovi nasi doktori su nedaj boze nikome. znaci nikako da mi daju pravu terapiju il daju preveliku ili premalu pa to je tacno za poluditi. nikad nisam imala nikakve simptome stitne to sam slucajno saznala al evo zadnjih mjesec dana me pocelo pomalo gušiti ja mislila neka nervoza kad ono hormoni opet skocili user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
19.10.2016 16:06:04   
dejana007
Hvala na pozitivizmu, sledeca nedelja ce mi biti dan d user posted image Drzim palceve za resenje problema sa stitnom. user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 7:00:06   
dejana007
Izvinite sto spamujem al moram. Radila test i negativan je. 10.10 primila pregnil 10000 i mislila sam ako i uradim test bice najverovatnije lazno pozitivan a on negativan! Jedna crtica! Poludela sam. Znam da cete reci da je rano ali npr za prvu trudnocu radila 7 dana nakon poslednjeg odnosa i imala i drugu blago roze crtu. Ovde nista. Cisto. Idemo ponovo.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here