|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
3.3.2009 18:37:33   
dunja RR
mislim da necu pauzirati, ali cu voditi racuna.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Macina trava
3.3.2009 18:59:38   
Ptičica
Dosta toga dobrog sam čula u vezi sa macinom travom. Mislim da ću probati, ali neću praviti pauze. Možda je običan placebo, ali pošto je kod mnogih stvar psihe, bolje i tako. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Macina trava
3.3.2009 19:02:19   
Modessty
Moja drugarica pije Crveni Zdravac. Otvorila sam i temu o tome. Ako joj pomogne javljam vam!

Ja neću za sada ništa da pijem dok ne razrešim trenutnu situaciju.
Razmišljala sam o svim ovim čajevima.
Mada bi ja bila ekstra oprezna. Treba sve prvo dobro proučiti. I naravno piti ih prema uputstvu.

Možda sam samo previše nepoverljiva user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Macina trava
3.3.2009 19:49:35   
Anoniman
Naravno da se o svemu tome treba prvo raspitati, to cu i ja uciniti u narednih mesec dana. Vazno je samo voditi racuna oko macine trave u slucaju trudnoce, a vrkuta nije stetna ni u trudnoci.
Dunja i Pticice kako mislite da radite na bebi i da pijete macinu travu istovremeno? Cak i da je pijete do ovulacije i tada prekinete do menstruacije, mialim da to i nije mnogo pametno jer nisam sigurna koliko se jos taj caj zadrzava u organizmu nakon prestanka konzumiranja user posted image  Molim vas uzmite i to u obzir, jer je bolje pauzirati mesec dana nego prolaziti kroz sve do cega moze da dodje user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Macina trava
3.3.2009 20:22:28   
dunja RR
sve starije zene koje su je pile nisu pravile pauzu, a i ove devojke sa prve strane su zatrudnele dok su je pile , cak je jedna napisala da je intezivno pila za vreme plodnih dana, pa ne znam.... raspitacu se jos...mozda i kod dr

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Macina trava
3.3.2009 23:24:31   
Anoniman
Raspitaj se dobro, jer mene bas plasi to sto moze da izazove pobacaj, cak i na kutiji pise da se ne sme koristiti ukoliko se sumnja na trudnocu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Macina trava
3.3.2009 23:37:01   
Ptičica
Katjice, pitaću apotekarku za savet. mislila sam da pijem odmah po prestanku m i da prestanem negde 20-og dana... user posted image  Ma, ne znam ima sto mišljenja. Pitaću apotekarku, a i pogledaću na net-u šta se priča.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Macina trava
4.3.2009 0:09:36   
balerina
Pozdrav  od  balerine za  sve  dame. lečim se  od steriliteta  12 god. pila  sam  macinu  travu godinu  dana ali  na  moju   žalost  bez  uspijeh  a  to  je  bilo pre  7god. pošto  sam  u  procesu  za  oplodnj  i   pijem  tablete  za  kontracepciju sta  mislite  da  probam  čaj  od  vrkuta  jer  taj  čaj  nisam  pila  nikad.Dali  taj  čaj  ima  da   se  kupi  u  apotekama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Macina trava
4.3.2009 1:06:48   
dunja RR
draga pozdrav, volim Bijeljinu, posto mi je pokojna baka odatle i odem ponekad; na zalost ne mogu ti pomoci, sacekaj Katjicu ona ce ti napisati o caju, ja samo da ti pozelim dobrodoslicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balerina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Macina trava
4.3.2009 11:25:21   
Anoniman
Balerina, dobro nam dosla user posted image  Pretpostavljam da cete raditi na bebi kada prekines sa kontracepcijom jer kazu da je zena tada mnogo plodnija nego inace. Mislim da bi mogla da pjies i caj uz to, jer ces time samo povecati plodnost. U svakom slucaju mislim da ne moze da ti naskodi. Oba caja imas u apotekama.

(odgovor članu balerina)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Macina trava
4.3.2009 18:19:45   
balerina
pozdrav  od  balerine   nadam  se  da  uspije  u  svakom slučaju  probaću  čaj. na vantelesnu  idem  u maju  tako  da  imam  vremena . dunja  javi  se  kad  dolaziš  mozemo  na  kafu da  odemo  .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Macina trava
4.3.2009 18:33:27   
ljubičica
Meni se ta vrkuta čini da je baš baš doooobra!!!!! A, gde da nađem ja tu vrkutu?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Macina trava
4.3.2009 18:35:38   
ljubičica
Balerina, dobrodošla!!!!
Kaćice, jel se vrkuta nalazi u nekim određenim apotekama ili mogu svuda da je nađem?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Macina trava
4.3.2009 20:13:35   
Anoniman
Mozes da je nadjes u svakoj apoteci koja drzi i cajeve. Ima je cak i u nekim prodavnicama zdrave hrane user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Macina trava
21.3.2009 13:57:46   
2002m
Ja sam pila macinu travu tri meseca, pre toga sam dobijala na 30 dan a sada tacno na 28 dan.Sada je trenutno nepijem zato sto sam ovaj mesec bila na stimulaciji klomefinom a sada pijem utragestan pa nebi da mesam sve.Ali ako ne ostanem trudna opet cu poceti da je pijem, vec sam je kupila.Malo je gorka ali bolje i to nego lekovi.Cula sam da je i caj melisa jako dobar.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Macina trava
1.4.2009 23:58:22   
balerina
pozdrav  za  sve  dame   od  balerine.
probala  sam  da  nađem  vrkut  čaj  ali  kod  mene  nema  čaj  nego kapsule.
Kapsule  se  piju  3 na dan  dali  je  koja od  vas probala  kapsule.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Macina trava
2.4.2009 0:03:08   
Lilly*
pozdrav balerina! imas temu o vrkuti pa pogledaj tamo user posted image  

(odgovor članu balerina)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Macina trava
3.4.2009 22:39:44   
Mikica2
user posted image  Pozdrav tanjicak! Ja sam je pila 3 mjeseca, nije mi davala nikakve rezultate, pa sam prestala, sto zbog toga-sto zbog groznog ukusa! Sada cu da nadem vrkut (isto caj), kazu da je dobar i da se pojavi plodna sluz!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Macina trava
3.4.2009 22:52:51   
tanjicak
Ja sada kombinujem, pa cemo da vidimo sta ce da bude , neven , virak i macinu travu. A pocela sam da pijem i neki preparat Peruvian maca.

Ja inace nisam od onih sto sve piju sta im padne pod ruku , ali sam se odlucila ovu kombinaciju da probam  pa sta bude

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Macina trava
3.4.2009 22:57:30   
Mikica2
user posted image   Ajde bas ces pisati na ovoj temi da li osjecas kakve promjene!

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Macina trava
3.4.2009 23:34:59   
tanjicak
Prvih par dana sam silila sebe da popijem , medjutim sada kao da mi organizam sam trazi , stalno kuvam cajic i popijem dnevno sigurno oko 1,5 do 2 l. U svakom slucaju mislim da mi prija

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Macina trava
3.4.2009 23:41:08   
dunja RR
Tanjicak javi  da li ti pravis pauzu za vreme menstruacije i ovulacije sa macinom travom?

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Macina trava
3.4.2009 23:47:22   
tanjicak
da pravicu pauzu , tek sam pocela da pijem i to cim mi je prestala menstruacija. Iako mi je danas 18 dc ovulaciju ocigledno nisam imala jer mi je`progesteron jako nizak a sto je i moja boljka. Kad dobijem sledeci put  izbacicu macinu travu iz kombinacije ne bih da rizikujem. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Macina trava
3.4.2009 23:58:47   
mamaraja
Macina trava, he he, prejako... ima li kucina trava. Nema ljutiš, samo se šalim. Sve ste mi tako seriozne i brižne. Na veselje malo cure, iz glave sve potiče. Čaša crnog, malo Bensona, muškog da je tu u blizini, za poentirati... i smanjite to svjetlo, gasi komp poslije ponoći, ima se šta raditi. E, to vam je macina trava i pazite na sat, sad će dvanaest...user posted image

(odgovor članu tanjicak)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Macina trava
4.6.2009 20:31:03   
ljubičica
Ja koristim virak, jer macina trava tačno ima kad sme da se pije, a kad ne sme. A, virak piješ kad hoćeš.

< Poruku je uredio ljubičica -- 4.6.2009 20:32:42 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here