|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.5.2010 18:40:06   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Grejs

Mi smo sve ispostovali,sest nedelja kontrolu kod dr ona me pregleda i kaze :"aaa  vidim nije bilo seksa ali veceras spremite svece narucite veceru da bude romanticno i u akciju"


Kako zna user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
30.5.2010 21:30:14   
ana77
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

joojj kad cu jaaa , ja imam zelju ali .... ma samo da nisam secena  lako bih ja  user posted image user posted image user posted image

A kad se ponovo vratiti  tome kad vam je radjena  epiziotomija ???????



Meni je radjena epiziotomija, a mi smo otprilike posle 6 nedelja poceli (jedva smo docekali) i u pocetku je bilo kratko (muz se mnogo uzeleo user posted image ) ali meni je to i odgovaralo jer jos uvek se nije sve bilo oporavilo i po malo bi me bolelo ako nisam bila 100% vlazna. I sad mi je pod rukom drugacije ali sam vec u poslednja dva puta uspela da dozivim vaginalni orgazam sto znaci da se sve vratilo na staro :). Inace ni mi nismo vodili ljubav od petog meseca trudnoce i sad se zezamo da je ovo sto se sad seksamo jos uvek retroaktivni sex. Negde smo u novembru prosle godine user posted image user posted image user posted image , pa dok dodjemo do maja 2010 bice vec jul otprilke. Najgore je sto recimo u toku popodneva dok je ona jos budna "dogovorimo" vecernji sex i onda kad padne vece budemo toliko umorni da nema sanse da to i izvedemo... Ali eto, mislim da dva puta nedeljno uhvatimo. Nije da nisam zadovoljna ali bih volela da neko uzme moju Sosu na 24h da mi malo nadoknadimo propusteno hihihi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
30.5.2010 22:54:34   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: ana77

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

joojj kad cu jaaa , ja imam zelju ali .... ma samo da nisam secena  lako bih ja  user posted image user posted image user posted image

A kad se ponovo vratiti  tome kad vam je radjena  epiziotomija ???????



Meni je radjena epiziotomija, a mi smo otprilike posle 6 nedelja poceli (jedva smo docekali) i u pocetku je bilo kratko (muz se mnogo uzeleo user posted image ) ali meni je to i odgovaralo jer jos uvek se nije sve bilo oporavilo i po malo bi me bolelo ako nisam bila 100% vlazna. I sad mi je pod rukom drugacije ali sam vec u poslednja dva puta uspela da dozivim vaginalni orgazam sto znaci da se sve vratilo na staro :). Inace ni mi nismo vodili ljubav od petog meseca trudnoce i sad se zezamo da je ovo sto se sad seksamo jos uvek retroaktivni sex. Negde smo u novembru prosle godine user posted image user posted image user posted image , pa dok dodjemo do maja 2010 bice vec jul otprilke. Najgore je sto recimo u toku popodneva dok je ona jos budna "dogovorimo" vecernji sex i onda kad padne vece budemo toliko umorni da nema sanse da to i izvedemo... Ali eto, mislim da dva puta nedeljno uhvatimo. Nije da nisam zadovoljna ali bih volela da neko uzme moju Sosu na 24h da mi malo nadoknadimo propusteno hihihi.



E pa onda je dobro ..brzo ce tih  6 nedelja proci user posted image ... srecom mi smo zadnji put negde u 8 mesecu ali je to vec bilo sa velikim oprezom  pa nije bilo opusteno... uh jedva cekam da se sve vrati u normalu user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
30.5.2010 23:46:33   
micketta
mi smo se prvi put nakon porodjaja (02.04.) seksali juce i mene je malkice zuljalo nesto sa leve strane i rekoh zmuu kako su me sigurno zasili vise nego sto je trebalo pa sam sad uza user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
31.5.2010 9:06:04   
Grejs
IZVORNA PORUKA: Shishica


IZVORNA PORUKA: Grejs

Mi smo sve ispostovali,sest nedelja kontrolu kod dr ona me pregleda i kaze :"aaa  vidim nije bilo seksa ali veceras spremite svece narucite veceru da bude romanticno i u akciju"


Kako zna user posted image


Zna jer je sve bilo ruzicasto kako je rekla da je bilo seksa bilo bi crveno!Izvinite na detaljisanjuuser posted image

Mick i mene svaki put  nesto zulja sa leve strane ali samo na pocetku a ja nisam imala ranuuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
31.5.2010 9:08:50   
mejra81
Mi smo tek posle 3 mesecauser posted image
Ne znam ni ja sto...

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
31.5.2010 9:14:51   
New Mom
Ova tema mi trenutno staje na muku! user posted image  Prošlo je tek 2 nedelje od porođaja... samo o tome pričam sa mm, čini mi se... frustracija već.user posted image user posted image user posted image  Samo kad vidim ovu moju ranu, pitam se hoće li to ikad izgledati bar približno kao što je bilo... i hoće li se raspasti pri sexu... Još samo 4 nedelje... uhhhh.... user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
31.5.2010 9:48:39   
Snelle
Joj, a ja sečena i iznutra. Koliko ću morati tek ja da čekam user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
1.6.2010 17:42:21   
ana77
Ma sve to prodje. Ja nisam verovala da ce ikad biti sexa vise posle porodjaja user posted image obzirom koliko me je bolela rana, nisam smela ni da je pipnem, sve sam je prala jakim mlazem tusa. A kad treba da je namazem da brze zaraste sve onako oprezno utapkavam user posted image user posted image user posted image . Ali malo po malo eto, sve se sredilo osim sto nemamo uvek fizicke snage da to i realizujemo ali... bice bolje. Vazno je da je zelja tu i da je obostrana user posted image .

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
12.6.2010 14:57:53   
Iwana87
jojj ova tema nije bas za mene,sto vise citam sve mi je goreuser posted image Nedostaje mi suser posted image user posted image x.A tek tri nedelje prosle.Mm se toliko promenio,tj vratila se strast kao na pocetku.Kad me pipne sva se najezim.Mi jedino da se razdvojimo do kraja svega ovog,inace ce da bude svasta.Gde bre da spavamo zajedno a da se ne pipnemo,a kako da se ne napalimo kad se pipkamo....Uh,tezak je zivot nas umetnika.Najgore je sto mislim da me dr malo vise usila jer sam pukla pa kako ona rece nije znala odakle da pocneuser posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
25.6.2010 11:26:51   
Pilence81
Posto sam na Carski porodjena nisam jos uvek imala odnos sa muzicem.Proslo je 49 dana od ciscenja i taman kad sam mislila da "probam" ja dobila menstruaciju,bem ti baksuza user posted image

Zenske,kad ste vi nakon carskog imale odnose?Mislim koliko nakon porodjaja?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
25.6.2010 13:51:57   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Pilence81

Posto sam na Carski porodjena nisam jos uvek imala odnos sa muzicem.Proslo je 49 dana od ciscenja i taman kad sam mislila da "probam" ja dobila menstruaciju,bem ti baksuza user posted image

Zenske,kad ste vi nakon carskog imale odnose?Mislim koliko nakon porodjaja?



Ovo sam i ja htela da pitam jer sam i ja imala carski...
Bas smo se uzeleli,nismo se sexali od septembra kad smo i napravili bebicu user posted image ,dr nam zabranila user posted image
Ne znam da li cu znati kako se to radi user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nensi27 -- 25.6.2010 13:54:17 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
25.6.2010 15:15:06   
Anck Su Nmaun
Evo proslo sve i kontrola i  zarasla rana ... juce kaze doca mozeeee... a ja se nesto taako tripujem da cu da popucam user posted image user posted image user posted image   kao da mi je prvi put user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
25.6.2010 15:24:20   
pepeljuga
Ne znam da li cu znati kako se to radi

user posted image user posted image user posted image

i mene zanima kad moze posle carskog reza user posted image
do kontrole ne sigurno, idem na kontrolu posle sest nedelja

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 12:27:12   
Anck Su Nmaun
Evo napokon pao prvi  sinoc user posted image sve normalno  kao i pre trudnoce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 12:31:14   
Tara
Joj blago tebi Anck user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam se bas uzelela user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 15:24:17   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo napokon pao prvi  sinoc user posted image sve normalno  kao i pre trudnoce user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Ja taj prvi cekam kao ozeblo sunce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 15:47:14   
indy_25
Ja sam imala prvi sex poslije porodjaja 29 dan. Prirodno sam porodjena i nisam bila sivena. Osjecaj je bio kao i uvjek nista se nije promijenilo.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 15:54:19   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo proslo sve i kontrola i  zarasla rana ... juce kaze doca mozeeee... a ja se nesto taako tripujem da cu da popucam user posted image user posted image user posted image   kao da mi je prvi put user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Tara

Joj blago tebi Anck
Ja sam se bas uzelela



Ne znam kakva ti je trudnoća, ali mm i ja smo 7 dana pre porođaja poslednji put imali odnose. I to sam ja njega napadala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Btw, mi smo prvi put imali odnose posle 6 nedelja, ne mogu da kažem da je bilo isto kao i pre porođaja, jer sam ja tripovala da će me boleti, pa nisam baš mogla da se opustim.. Al' posle je išlo sve k'o podmazano! user posted image user posted image user posted image Ponekad me zaboli ožiljak ili stomak skroz dole, ali ginekolog mi reče da je to ok.. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 15:56:38   
BabyG
Zaboravih.. Ova mala ništa ne spava, a noću zaspi oko 1-2h, tako da sad imam većih problema... A toga nije bilo pre porođaja! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.6.2010 21:52:19   
aster
IZVORNA PORUKA: Pilence81

Posto sam na Carski porodjena nisam jos uvek imala odnos sa muzicem.Proslo je 49 dana od ciscenja i taman kad sam mislila da "probam" ja dobila menstruaciju,bem ti baksuza user posted image

Zenske,kad ste vi nakon carskog imale odnose?Mislim koliko nakon porodjaja?



Ja sam se isto porodila carskim rezom. Posle 6 nedelja sam bila na kontroli i doktorka je rekla da je sve ok i da možemo da imamo odnose. Najbolje ti je da najpre proveriš sa dr, pa onda.... uživancija user posted image


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
28.6.2010 11:20:01   
New Mom
Dočekah i to, 43.dan. user posted image user posted image user posted image
Početak mi je bio malo napet, malo me je bolelo, a mm u tripu da me ne povredi, ali jaaaako brzo smo ušli u štos. user posted image  I bilo je pozitivan kraj, za oboje, a to nisam očekivala. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
28.6.2010 11:22:43   
buhla
ja sma posle 100 i kusur dana od porodjaja (a od poslednjeg puta ne smem i da napisem)!user posted image
bilo je user posted image
rekla sam muzu... ne znam dal je to sto je posle toliko vremena ali je bilo nikad bolje! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
28.6.2010 11:24:03   
New Mom
IZVORNA PORUKA: buhla

rekla sam muzu... ne znam dal je to sto je posle toliko vremena ali je bilo nikad bolje! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
28.6.2010 11:28:21   
Tara


Ne znam kakva ti je trudnoća, ali mm i ja smo 7 dana pre porođaja poslednji put imali odnose. I to sam ja njega napadala
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka cast tvom muzicu , pravi je heroj user posted image

Ovaj moj bezi od mene , napadam ga ja ali on je u soku sto mi to pada na pamet user posted image
On kad vidi stomak pobegne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mnogo je smesan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here