|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 13:33:06   
dddaca
Kod mene u zgradi nesto rade od 10.30 nemamo TV. Tako da ti se pridruzujem milicicak user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 13:39:22   
MamaNecaVo
Nama komsija iznad od 8h busi li busi hiltihem.Glavu mi tacno probusi.
Takav osecaj.
Naravno mm nece da ide da im kaze mimo toga sto nam je od 12h po kucnom redu bez radova

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 13:47:09   
dddaca
Imala sam i ja problem sa komsijama kad su renovirali stan. Znam kako ti je

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 15:27:17   
choopa choops
Meni su ljetos bušili od 5ujutru, zbog vrućina, a mi uvece ne liježemo prije 1h zbog posla, onda možeš da zamisliš user posted image Ali isto im nisam ništa rekla, jer mi nekako žao. Šta znam ljudi ne rade toiz objesti, nego jer moraju, možda ćemo i mi jednog dana, ne želim da mi se vrati kao bumerang user posted image

Elem, ja ću da izludim od bolova u zubu. Izvadila sam zub, a i dalje me boli. Ja ću da šiznem, jer više ne znam šta je u pitanju user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 15:30:16   
vonavoj
Choopa.jesi pila antibiotik, mozda je neka upala?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 15:32:59   
MamaNecaVo
Ovi moji buse svaki dan ili svaki drugi vec 5 godina.
Tacnije,mislim da hilti samo ukljuce pa zuji.
Inace su cudni.Tipa ukljuce u 1 posle ponoci usisivac.Pa se tuku,svadjaju,mlate decu i tako..Policajci su oboje,zvala xx puta da intervenisu kada se svadjaju u pola noci jer deca vriste al eto nilad dosli nisu.


Otisla sam od teme.


Mm uspe i da me iznervira i kada nije kuci.user posted image
Rasirio je ves,jedan preko drugog.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 15:37:46   
dddaca
Cekaj da vidis kako moj rasiri vec. I jedan preko drugog i posteljina nakrivo zakzacena kao da je bacena preko zice, ma strasno

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 15:41:18   
vonavoj
I moj je danas mokar ves rasirio preko suvog..car..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 17:00:39   
isidora88
Ni moj nije znao da siri ves, sad imamo masinu za susenje, naucila sam ga da je pali i milinauser posted image inace kad se samo setim kako je sirip. Svaka stvar bude zguzvana kao krave da su zvakale.
Choopa za zub, znam kako ti je, sve mi se cini da cu morati da vadim jos jedan jer iako je popravljen me boli, odlepicu od zuba u ovoj tridnociuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 20:01:51   
MamaNecaVo
Znaci da ga uzmem pod svoje i poducim.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 20:18:46   
vonavoj
Moj zna da ukljucuje sve masine..eeej.pa bas je napredanuser posted image
Dosao je kuci u pola 8,sa sluzbenog puta,i izasao u 8...imao je dogovor sa drugarima..i ja tako ceo dan sa decomuser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 20:25:27   
Ana RR
U bre kako ste ih vi razmazile user posted image mm se stalno čudio kolegama u bivšoj firmi, ni jedan ne žuri kući, posle posla obavezno idu na piće, jednom kolegi su deca prva ujutru u vrtiću i poslednja idu kući ali njega boli uvo, on ne žuri. A mm je možda tri puta otišao sa njima na kolektivni ručak koji su imali krajem svakog meseca. Uopšte nije u tom fazonu, x puta je rekao da ne razume kako je nekome lepše u kafani nego kući sa porodicom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2018 20:27:50   
vonavoj
Ne ide on cesto..mozda jednom u 3 meseca..retko je kafana,neko kucno druzenje je..ali musko..
Ali kako nije umoran od puta,da je kod kuce...kukao bi mi.. a ja ni na kafu kod kume ne idem sama.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.2.2018 22:03:16   
Ana RR
Popiz***a sam user posted image Kupim večeras u maxi-u neki kulen (treba mi za subotu za meze) i malopre uzmem da ga presložim u posudu i vidim da imam tri različote vrste kulena u papiru user posted image malo onog koji sam tražila i još neka druga dva. Pa muka mi je više, ujutru ću im sve po spisku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.2.2018 7:58:49   
emicaa
Anci u jednom pakovanju?Svasta 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.2.2018 8:01:10   
Maraj
Boze sta njima pada na pamet....
Mene najvise nervira kad mi suhomesnato iseku tanko tanko da ne znas sta ces sa njim koliko se raspada. A napomenem uvek da iseku malo deblje

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.2.2018 8:09:54   
IvanaSK RR
Anci, i treba im sve po spisku.
Maraj, ja ludim kad mi deblje isekuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.2.2018 12:41:24   
Ana RR
Emice, seče se štap ali on je izgleda ubacio i ono što im je ostalo u toku dana, uvek bude nekog viška.

Bila sam jutros i odmah tražila šeficu, nisam uopšte htela da se raspravljam sa ovima što rade na suhomesnatom. Žena se izvinjava, mislim iz aviona se vidi da su tri različita kulena (jedan je skroz crven, drugi je sečen na krugove i dosta je tanji i treći je sečen ukoso i jako su dugački komadi, sva tri su različite boje). Isekli mi ponovo ono što sam tražila.

Ivana, ni ja ne volim debelo sečeno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.2.2018 10:00:16   
nata11
Na kojim su drogama ovi sto idu ponedeljkom ujutru na posao pa jos pevaju u kolima? user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.2.2018 10:16:27   
Sanjica26 RR
Sto Nato?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.2.2018 11:08:08   
nata11
Pa hocu i ja tu drogu od koje se radujes ponedeljku.


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.2.2018 11:21:47   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Na kojim su drogama ovi sto idu ponedeljkom ujutru na posao pa jos pevaju u kolima? user posted image

user posted image jesi mozda mene videla da pevam u kolima ahhaa ali ja ne idem na posoa

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.2.2018 11:39:11   
nata11
Pa zato i pevas user posted image

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.2.2018 13:25:09   
emicaa
Nato ja pjevam u svako doba u autu.Cim krene prva pjesma i ja se palim user posted image
Imamo nove komsije,tek su poceli unositi stvari i vec usmrdili cijelo stepeniste.Kad sam cula odakle su smracilo mi se pred ocima.Obozavam nas novi stan ali sad bih se bez razmisljanja odselila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 15:41:40   
isidora88
Dodje mi da ubijem mm. Koji je to idiotuser posted image kad moram tako da kazem. On je gospodin umoran i mora da legne da spava, a ja koja nisam sastavila sat vremena sna u komadu nisam umornauser posted image
Ju besna sam kao ris

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here