|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRtovski bar
19.3.2017 21:07:25   
Sanjica26 RR
Ja sam skontala da je Branki uzela bolovanje.
Mi smo se vratili sa filma. Super je. Malo smo bile prepadnute vukovima. Ni zver nije toliko strasna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: MaRRtovski bar
19.3.2017 21:11:45   
IvanaSK RR
Sanjice, bas lepo sto vam se svideo.
I ja sam mislila da je branki uzela bolovanje cele nedelje, al prica o sutrasnjem odlasku na posao user posted image
Emice, ti si lepa i bez kose :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: MaRRtovski bar
19.3.2017 21:41:44   
suzi kju
Emice u sredu počinjem da radim.
I ja sam skontala da je ipak uzela bolovanje. Branki ako je kojim slučajem zbog manje plate kada si na bolovanju, da znaš da do 5 radnih dana se ne smanjuje plata. Samo konstatujem, možda uopšte to nije razlog.
Moje curice su zaspale i ja odoh,valjda će mi ova ukočenost proći do sutra.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 6:58:47   
emicaa
Dobro jutro,Ivana ti mi ga uljepsa ☺️
Nas troje jos u krevetu,svako svoju politiku vodi.David se igra sa dudom,Dora pjeva pjesmu o trampolinu a ja skiljim ovde user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 7:02:43   
Duškić
Jutro!! Mi budni , sad pustili baby tv i gledamo.. Bice lep dan za setnju...user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 7:55:46   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Kod nas je ludilo. G nervozan. Ika poceo danas da povraca. Mene nesto zeza stomak, izgleda da sam ja sledeca.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 7:58:27   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 8:38:12   
IvanaSK RR
Jutro.
Emice user posted image
Sanjalice, uzmi i ti probiotik odmah.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 14:33:51   
Khaleesi
Dan mame kako ste kako decica...
Moje se inhaliraju dobro da je temp preosla... Ove nedelje sam na bol pa sam kuci...
Pocela san da se raspitujem za prelazak u vrtic isla i u upravu opstine, jer nam je vrtic bas daleko a i nema jaslice za beku...user posted image ova vaspitacica iz sadasnjeg vrtica me bukvalno napala sta je zeno sa tobom pa hoces da premestis dete... Ja nemam nikakvih zamerki na njihov rad super su, sto sam i njoj rekla ali mnogo nam je daleko a i to sto nema jaslice za beku me ubija ne znam kako cu u dva vrrica ujutru jer jedva i u jedan stignem ...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 18:01:17   
emicaa
Mm konacno stigao kuci,vecera je vec gotova.Sad sjedimo i pusimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 18:07:03   
IvanaSK RR
Emice, samo ti sedi i pusi user posted image
Mi isli po cekove pa gledali televizore, ovaj nešto poceo da zeza.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 18:09:15   
suzi kju
Ja hocu da kupim mikrotalasnu kad počnem da radim pa na administrativnu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 19:44:03   
IvanaSK RR
Mi nemamo mikrotalasnu.
Ma, cekovi ili administrativna, isto nam je user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 20:09:57   
Sanjica26 RR
Masem vam. Spakovala sam decu. Same smo. Procitamo pricu i da spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 20:22:21   
IvanaSK RR
Sanjice, dodji i meni da procitas pricu pred spavanje user posted image
Hocemo da pijemo nesto? Da nazdravimo prolecu :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 20:40:39   
Sanjica26 RR
Ivana moze citanje. Toliko se uzivim i da se zaboravim.user posted image Prvo citam Sofiji, posle Teodori.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 20:50:33   
IvanaSK RR
Verujem ti. To su mi jedni od omiljenih trenutaka u toku dana bili dok je sin bio manji.
Mozes i meni bajke, ne bunim se :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 20:59:20   
Sanjica26 RR
Ivana, ja se slabo secam da nam je mama citala. Mojoj deci od druge godine citam. A sa knjizicama imamo posla od kako su pocele da sede. I ja obozavam da citam. Nego, navukla sam i mm kad je tu da im cita da ja zavrsavam rucak za sutra. user posted image Sto se on tek uzivi. Inace ne voli da cita.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.3.2017 21:00:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 21:43:37   
Khaleesi
Ja sam moje uspavala... M sam citala dok se beba nije rodila, onda smo pricali price sada vise ne pricamo... Trebalo bi opet jedno od ta dva da pocnemo da praktikujemo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 21:48:44   
suzi kju
Meni je to bas lepa navika. Meni i sestrama mama jeste pricala priče, nije čitala, nekako se nisu tada kupovale knjige za decu.
Ja planiram mojoj deci da čitam, pričam, pevam...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: MaRRtovski bar
20.3.2017 21:53:56   
Khaleesi
Nama je tata citao i to slikovnice i stripoveuser posted image volela sam stripove kao mala. Jeste super navika. Planiram sve da pomerim 15 min pre pa cu onda imati vise vremena za ususkivanje i citanje pre spavanja...
Moja M voli one slikovnice iz Vulkana, pise Vulkancic pa ime bajke... Ima i prica i basni bas svega...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 7:06:39   
emicaa
Dobro jutro.Ima li vas budnih?
Ja se ne sjecam da su nam citali price ili pricali ali ja Dori obavezno pricam prije spavanja.Prije sam joj pjevala.Sinoc je trazila da joj citam.
Odoh spremiti stan pa ako David odluci da opet nekad zaspi da i ja legnem.I Dore je nenaspavana,probudio je plac

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 8:14:33   
veselicaa
Ja budna od pola 7.Ispratila dete u skolu,umesila hleb,rasirila ves,pustila masinu i sredila malo po kuci.
Cekam da ustanu mm i S,pa da ispratim nju u skolu a ja i Nina u setnju.Dan je divan,sunce,toplo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 8:15:19   
mali_mis
Jutro user posted image
Ja sam babu terorisala da mi stalno cita "Deda zeka Bani", a deda me je ceskao za uspavljivanje.

Mama me sad budi, i pita gde sam ostavila kljuc od kupatila (uvece obicno zakljucam pre nego sto A. zaspi, da ne napravi haos). Ja se mislim, znam da sam ga otkljucala. Trazim kljuc kao sumanuta, dodjem do vrata, kad ona otvorena, e reko idi u persun, i ti i kljuc user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 11:18:43   
Anck Su Nmaun
Dobar dan u baru!
Moze jedna limunada ... bas bi mi prijala user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here