|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 12:23:08   
Anck Su Nmaun
Sad vidim da ste pisale o citanju pred spavanje, to je kod nas obavezno! Ja uzmem iz biblioteke (jer amo nase sve procitali pa dok se ne zazele 😆) one od po 360 prica ..al ne stignemo sve da prociramo za mesec dana 😆
Sad smo uzeli od 100 ..valjda cemo stici

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 14:40:57   
IvanaSK RR
Mogla bih i ja limunadu da napravim...
Valjda ce beba uskoro da zaspi, malo da odmorim,bas sam bljak :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 15:21:12   
Sanjica26 RR
Mi u usli u kucu. Rucaju ostali, pa cemo napolje. Idem po stari mobilni i posle idem na cas. Mm ce da vodi T na ples

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 17:53:12   
Anck Su Nmaun
Hello ko je za kafu?
Ja namirila decu i muza i sedoh na terasu da popijem na miru kaficu!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 17:57:58   
Ana RR
E ja bih mogla kaficu... čekala sam mm da dođe sa posla da pijemo zajedno ali on došao i ode do grada. Ipak moram sama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 18:00:55   
Anck Su Nmaun
Hahah eto..isti slucaj. Evo sad mi se pridruzila Hana 😄 bebi gleda crtac

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 18:03:08   
vocicana
Kafa moze i za mene.
Janudim i kiflice sa dzemom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 19:19:53   
emicaa
Dora se brcka a ja sjedim pored i kao gledam je.
Otisli u setnju ali je odjednom zahladilo pa smo pobjegli kuci.Nervira ovo vrijeme.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 20:03:54   
mati
Zdravo zenskaci,prazan barr.
Ja sam danas set_ala i radila neke vezbe, najvise cucnjeve. Svi trcali, ja set_ala,dok su radili sklekove ja sam cucnjeve. Pocinjem polako.
Jos se salili na moj racun da pazim da se ne "rasijem"... Ali ja prihvatam salu i ja sam se smejala.

< Poruku je uredio mati -- 21.3.2017 20:06:08 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 20:56:57   
IvanaSK RR
Evo ja sluzim pice.
Mati, samo ti polako i kako tebi odgovara :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 21:06:24   
Sanjica26 RR
Ja sam kao pregazena. Toliko sam se danas iznervirala da bi odmah u krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 21:11:45   
IvanaSK RR
Sanjice, sto si se iznervirala?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 21:14:58   
branki*
sta je bilo,sanjice?meni muz danas citav dan na poslu,jos ga nema,samo smo se na kratko videli..digla platu,bila sa decom uparku,kupila sebi haljinu i cipele,sad spavaju,ja jos da opeglam za suta odecu i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: MaRRtovski bar
21.3.2017 21:18:16   
Sanjica26 RR
Ma, opet vaspitacice ali sad Sofijine. Uopste nam nisu rekli da imamo radionicu. Dolazim, a one sa decom u susednoj sobi. Izlazimo i slucajno bacim pogled pise za radionicu. To su stavili natpis preko vec nekog panoa. Uopste nije uocljivo nego sam ja pogledala. Vratim se i pitam. Kazem da imam casove. Jel obavezna radionica? Kaze onako drsko kad vec imate obaveze nije. I onda sam grdila mm sto ne cita. On to nije ni video. Kaze bolje da izadjemo sa detetom napolje nego da ona jos provede u sobi. Realno jeste, jer ih uopste ne izvodi. Izasli smo posle rucka. Bas su bezobrazne. Prvo su drzale predavanje zasto smo Sofi vodili kod logopeda. Nijedan sistematski pregled nije obavila. Da ne duzim. Udavih.
Btw ne nadjih nijrdne pristojne cipele.user posted image Branki uslikaj ih

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.3.2017 21:20:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 6:43:18   
emicaa
Dobro jutro.
Boze pa sta je sa tim vaspitacicama,nevjerovatno.Sa njima onda najbolje od starta bezobrazno i drsko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 7:30:58   
eca89
Ja moram da pohvalim A. vspitačic, predivne su. Juče smo i u parku i naišla je ta jedna što je ona baš voli i stala je sa nama, obe su se rastopile, kasnije je plakala što je teta otišla.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 8:24:26   
Sanjalicaaa
Eco, A ide u vrtić? Nisam znala.
Što se tiče vaspitačica, nama naše nisu rekle za priredbu za osmi mart, a i tih dana su me zbog nekih stvati razočarale, tako da nisam ni htela da ostajem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 8:36:31   
eca89
Da, ide Sanjalice od septembra je krenula.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:13:01   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:15:23   
IvanaSK RR
Eco, ni ja nisam znala da ide u vrtic :)
Pa nama su uvek govorile za radionicu, a i deci su pricale da kazu roditeljima. Bilo je istaknuto isto na panou.
Jedinu zamerku sam imala starijoj vaspitacici, za opravdane i neopravdane dane izostanka, mada je to bilo na početku. Deca su je mnogo volela, glasnija je bila i autoritet, ali stvarno dobra sa decom.
Nego, ja sam usisala kucu, izbacila tepih, izribala, sredila kupatilo... I tako, sad mogu u krevet user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:27:15   
Sanjica26 RR
I ja sam ribala deciju sobu, iznela dusek na terasu da se luftira od Sofijinog povracanja. I aj kad sam vec na tom poslu oribala ceo stan osim nase sobe. Sva sreca sredila sam juce terasu. Samo jos da.zasadim cveckiceuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:33:12   
emicaa
Ala ste vrijedne od jutros user posted image
Ja cu srediti kupatilo kad Dora popije lijek i onda na posao.,

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:37:10   
IvanaSK RR
Uspavala sam macu i sad na slaganje vesa user posted image
Prozore i venecijanere cu kad muz bude kuci, nezgodno mi je skinuti venecuela. A mogla bih da oribam terasu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 9:45:01   
Sanjica26 RR
Jao i ves imam da peglam. To cu kad Sofija spava. Sva sreca ne idem na posao. I danas ce biti divan dan. Rucak za jednu mene ne spremam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: MaRRtovski bar
22.3.2017 10:45:05   
emicaa
I ja zavrsih kupatilo,jos Davidu da spremim rucak i bjezim.Posle moram oprati nesto vesa da u petak imam manje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here