|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
16.3.2017 22:07:36   
degu
Anci to je kod nas isto tako, krv u stolici, ja sam na dijeti bez mleka,jaja,soje,svih mahunarki,ribe,citrusa,kostunjavog voca,meda i svega sto u sastavu moze imati nesto od toga, uzasno restriktivna dijeta, ali bebac jos reaguje na nesto. T je isto bila alergicna na kravlje mleko, ali sa izbacivanjem mlecnog i soje je ona brzo bila bolje.
Joj i ja sve nedto mislim da kad budem malo aktivnijace krenuti te kile dole.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
16.3.2017 22:13:49   
MicinaMama
jao ne spominjite alergije,evo ide nase LEPO prolece.Boga pitaj kako cu proci!Evo ekcem se vraca,svrab pocinje.Sada je strah i od urtikarija posto se samo nadoveze na vec slab imunitet.

Ja u svojoj pripravnosti imam od aerusa pa do injekcije adrenalina.Jedino aerus cu moci da uzmem u teskim situacijama posto sam trudna.

deci dajem samo aerus i kapi za nos i oci.Naravno imam kremu- kortikosteroid protiv ekcema.

Dok sam doila nisam smela da unosim alergene ni zbog deteta ni sebe.Odmah posle porodjaja sam dobila uzasnu alergiju.Prvo na flaster od epiduralne i posle ni sama ne znam na sta.Sva sam se osula.Pila sam homeopatske lekove za vreme dojenja.

Za decu su mi prepisivana anti-alergijska adaptovana mleka.Bas su skupa.Mada ja sam posle jedne limenke mleka odmah kupila Modilac(obicno adaptovano) i nije bilo problema.

Krv u stolici kod bebe obicno oznacava alergiju.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 8:05:03   
AnaAna1
Dobro jutro mame i buduce mame user posted image danas ce biti lep daaan, prosetacu po gradu, otici do porodilista da zakazem famozni razgovor sa nacelnicom za mog muza zbog prisustva porodjaju, i taaako :)

Jutros stadoh na vagu, svecano ulazim u 9.mesec sa 15,5kg sto je za mene supeeeer user posted image

Jedno pitanjce za iskusne mame, na koliko stepeni da perem bebinu garderobu sada u pocetku?

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 8:29:45   
Mariya
Jutro!
Ana imaš temu kako prati bebin veš, ja pelene i peškire na 95, ostalo gledam etikete pa po tome. Generalno sve na 40. A posle obavezno peglanje, pa verujem da je to onda ok. Čisto i dezinfikovanouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 9:07:03   
krin 40
Jutro.Vi se uvek raspišete kada ja spavam😉.A ja i dalhe kao i od početka trudnoće,maximalno budna do pola deset.Zumbuliću,Mimice nadam se da ste ok.Ana jel moguće da ćeš da se porodiš a da nam ne postaviš bar jednu slikicu stomačićauser posted image
Danas će stvarno biti lepo.I ja ću oko 12 u skitnju.Odvezem ćerku usput do skole i odoh negde na piće

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 9:52:44   
Sanjica26 RR
Evo drage trudnice Kako prati bebin ves :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 10:20:31   
MicinaMama
Jutro drage zenice!

Ja se sada cula sa mamom,odose oni na jahorinu za vikend malo da odmore.Zvala me u devet na skype a meni se spavaaaaaa....

Spavam sa dva jastuka velika a jos sam stavila mali dusecic ispod duseka da bude jos vislje.Jedino tako mogu.

Porucila sam joj da mi ponese posteljinu tri drugara a i pamucne pelene u boji.Sto se tice garderobice belo i pelene 90° ostalo na 40° i ne peglam odmah ves.Peglam pre oblacenja.Kada se osusi vec bude skoro kao ispeglano,lepo pomotam i kada mi nesto treba opeglam frisko na brzinu i super.Kada pomotam opeglano opet ostanu strafte na mestu gde je ves presavijen sto mene opasno nervira.Tako da imam strpljenja da svaki dan pegluckam po malo.

Odoh sada da spavam,bebica je isto mirna.Uhh stomak mi je u zadnjih 3 dana bas porastao ,osecam da mi je koza max zategnuta.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 10:44:55   
krin 40
Micina m daj i ti slikicu.Ja cu za tri nedelje kada udjem u osmi.Skoro sam postavila😃Moram da Vas pitam "nešto glupo" obzirom da sam davno izašla iz bebećih tema.Koja vam je to posteljina tri drugara?Svi je pominjete.Neki brend ili šta već?Ja osim tri kompletića i patikica(postavila sam u temu prva bebina garderoba)
još ništa ne kupujem.Toliko sam želela da odmaknu nedelje da krenem a sad ću u 30 tu i mrzi meuser posted image Jedino znam da ih hoću i otići ću po kunert kolica.Valjda će mi se vratiti "elan za shoping" 😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 13:27:07   
IvanaSK RR
Krin, da, tako se zovu Tri drugara user posted image
Mislim da ima i slika u temi Posteljina za bebe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 15:53:41   
MicinaMama
Krin mozes i na google slikama da ukucas posteljina za bebe tri drugara i izabacice ti slike i u kojim bojama imaju.Imaju oni i dekice,peskire,nosiljke...male foteljice,vrece za spavanje...hmmmm...ako sam sta izostavila.U glavnom stvarno je divno.

U Srbiji ima svugde da se kupi a u Bosni imaju samo Banja Luka i Tuzla,bojprom butik.(najblizi meni)

Sada idem da se spremim,idem po decu pa da odvedem stariju kod svekrve.Onda da se ponovo vratim u skolu na roditeljski za mladju cerkicu,pa opet kod svekrve.Mm ce naici po nas a ja moram u butik da kupim patikice i jednoj i drugoj koji bas nije blizu.Uffff...a ja pospana!


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 15:54:29   
AnaAna1
E hvala za link za temu, nisam je videla, ne mogu da pohvatam vise sve teme koje me interesuju, toliko toga ima! Dusek, garderoba, velicina, pranje, porodjaj, posle porodjaja, flasice, cuclice, trudnoca, tezina, ishrana, dojenje, kolica i jos milion pitanja... hahaha ne znam vise gde sam sta pisala user posted image

Krin kucaj u google posteljina tri drugara pa ce da ti izadje, i ja sam naisla na nju na forumu kad sam pocela da trazim posteljine jer mi se nista nije svidjalo po radnjama... sa ogradicom je oko 5.000, i ja i micinamama smo uzele u bez boji :) ja cu da uzmem i baldahin jer mnogo muva i komaraca imamo ovde u kuci jer smo u naselju koje je hvala Bogu van gradske guzve i okruzeni smo zelenilom...

Haahaha krin ne odustaje za stomacic user posted image evo obecavam postavljam sad za vikend sa ulaskom u 9. Hehehe a videcete Boze zdravlje i klip koji mm i ja pravimo, tj to ce biti video klip sastavljen od mnogo slika, ali o tom potom kada se porodim i namontiram ga :) trudnoca kroz nedelje, nesto kao "time lapse pregnancy"... :) ima ih po youtubu na tu foru...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 15:59:25   
zumbulcic
Helooo bebleeee, kako ste mi? Evo popodnevne user posted image

Kod mene nije bilo neta pa nisam se mogla prijaviti a ne znam ni sta se pisale.
Kod mene je sve ok, odmaram, gledam serije i surfam user posted image a kad mi sve dojadi popijem apaurin i prespavam pola dana.
Lopov mali aktivan non stop. Danas nam stize posteljina svijetlo plava sa medama po oblacima, ma predivna na slikama....vidjet cemo kakva je u zivo. Cekam sad muza da dode s posla pa da odemo po nju. Moram licno ja da preuzmem. Sreca blizu je i necu bit dugo na nogama. Stigle su nam i naljepnice za zidove, na jednom zidu strumpfovi a na drugom zvijezde, oblaci, sunce i duga... budem slikala pa postavila u odredenu temu.

Evo muz me zove da je krenuo po mene pa odoh da se obucem pa javim vam se kasnije user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 16:19:33   
krin 40
Zumbuliću baš sam pitala za tebe.Hvala devojke.Našla sam,ima svašta lepo.Samo ja neću ogradicu za krevetac.Ja sam "staromodna keva"😅,volim da bebi cirkuliše vazduh sa svih strana,zato ne volim ogradice.Ostalo mi se svidja.Joj Ana kada čitam šta si napisala..Bože šta sve treba da kupim a ja nikako da počnem.U aprilu definitivno moram sve sa pokupujem.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 17:32:00   
AnaAna1
Krin kad odes u Aksu ima tamo odstampano na papiru sta sve treba, potrazi na kasi da ti daju, da nesto ne zaboravis...pa ima jedno 100000 stavki user posted image naravno neke su bespotrebne, malo su preterivali, ali vecina stvarno treba... kreni polako, evo ja se razvlacim vec 3 nedelje i nikako da kompletiram sve, nego svaki put dodam jos po nesto i eno ga sve stoji tamo na rezervaciji, cekamo jos dusek sutra i najzad uzimamo nas "paket" i donosim kuci, da mogu da spakujem i torbu i sve sto treba... u sredu mi stize krevetac, juce su mi javili da ipak nece moci danas, tako da sa njim zavrsavam sve i mogu da se poradjam user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 17:44:08   
krin 40
user posted image Ana.Kada se setim kako sam bila nestrpljiva da prodju sve analize,da ovo,da ono.Sada došlo vreme a ja "blejim" po gradu.Ja vesela ni spavaćice dve ne mogu da nadjem.Ima u skupljim radnjama ali ne daju mi se pare za nešto što samo u bolnici nosim😐.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
17.3.2017 22:43:51   
Bunnyca
Ja uglavnom imam sve od proslog puta, osim onih sitnica koje cu kupiti tamo pred kraj....mada nesto danas bas razmisljam, pa ja nemam glavnu stvaruser posted image torbu za poodiliste. Prosla je blago napukla i sad ne moze da se zakopca. Ne znam uopste kakvu da kupim.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
18.3.2017 8:46:10   
krin 40
Bunnyce ja nemam ništa.Zadnji put sam bila u pelenama pre deset i devetnaest god😃.Jutro devojke.Nema vas.Ja se naspavala.Mm na poslu,pilići spavaju.Sastavila sam gibanicu.Sad je lagano pečem.Ko zna kada će oni ustati.Najavili neku kišu a napolju sunce

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
18.3.2017 10:22:47   
zumbulcic
Evo i mene da napisem koju. Muz mi i danas radi tako da sam sama.
Pisete o stvarima, ja sam skoro sve spremila. Jucer smo otisli do Bojproma i uzeli posteljinu. Kad sve saberem i oduzmem fali mi jos jastuce za iznosenje iz bolnice i to je to po pitanju bebe.
Za sebe ne znam sta da uzemem....kad sam bila na pregledu dr mi je rekla da ce vjerovatno carski da bude. Na kliniku nam ne daju nista unijet, osim kozmetike. Ja sam trazila sebi spavacice da kupim, al sto kaze krin preskupe su i bas mi se ne bacaju pare na nesto sto cu obuci par put. Tako da sam sebi narucila 2 spavacice sa onim slikama roda sto nose bebe sa ogrtacima po cijeni jedne obicne jednobojne. Cisto ako bi ne daj Boze zaglavila prije bolnice.

Ana ja sam isto razmisljala o baldahinu ali sam se u zadnji cas predomislila. Spavaca nam je mala i mislim da bi nam samo skupljao prasinu a posto smo u gradu i u stanu muhe nema ni na mapi, tako da sam umjesto njega kupila naljepnice i polijepila po zidu.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
18.3.2017 10:41:42   
Skockica
Jutro user posted image ili dan. Mi smo budni od 8. Kod nas tako biva da jedna noc bude zestoka druga mirna i tako u krug. Tako je pretproslu vristao do 3 onda proslu fino spavao i nocas opet do 1 bila zurka. Nijedan polozaj ne pomaze osim upravnog ljuskanja. Ipak moram reci da je srecica moja disciplinivan, cim ga popusti, on ucuti.

Vidim da se sve spremate za bebicu, pa da vam kazem sta sam ja morala kupiti a nije bilo u listama, mada to u Srbiji skoro svaka kuca ima - neka grejalica. Nama nije trebalo jer imamo podno grejanje i cesto bude prevruce u stanu a kad provetravamo moze se desiti da se izladi soba pa bude nezgodno kad bebija okupam, dok je onako mokro i vruce da se ne prehladi. A kod nas uvek ima 24-25 stepeni i uopste ne znam kako to da spustim. A grejalica je nama potrebna i zbog vezbica. Tad ga moram razodenuti da znam koje misice aktiviram a to ne mogu kad nije toplo. Vidim ova juce na terapijama skinula ga u pampers i on cuti, ali kod nje stalno toplo duva. Tako da smo mi kupili ovu malu sto se kaci na zid da namestimo kod pulta za presvlacenje.

A sto se spavacica tice imate fine i povoljne u c&a. Ja sam nasla dve na akciji po 10e i to mi je super jer ih inace ni ja ne nosim.



_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
18.3.2017 10:49:10   
zumbulcic
Skockice valjda ti bebac ostane disciplinovan i da se neprolopovi pa da se samo nosa user posted image
Kad spomenu grijalicu kod mene ima mali radijator u stanu i posto nemam pragova gdje sam ja tu je i on user posted image U stanu imam gradsko grijanje ali ja uvijek palim i grijalicu...bas sam zimogrizna. Negdje sam citala da temp u sobi gdje je beba da bude 23 stepena...meni je to hladno i uvijek pridodam s grijalicom na 25-26.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 0:14:52   
Mariya
Juuhuu user posted image
Čitam vas malo da vidim kako steuser posted image
Krin, kako bre nemaš elana za šoping za bebuuser posted image da li takvo stanje postoji kod trudnica user posted image
Kad već spominjete spavaćice, ni ja ih ne nosim i žao mi je dati novac za njih, pa sam na buvljaku kupila neke za 1000din. Nisu kineske mada i kod njih ima spavaćica, jedna je turska, druga bugarska a obe su one trudničke, sa kopčanjem napred, sa detinjastim motivima životinja. Pa eto vam predloga,pogledajte na buvljaku. Ili pozajmite od drugarica za ta 2-3 dana u porodilištu.
Zumbule kako se osećaš? Je li ti bolje kad ležiš? Kakvo je to jastuče za iznošenje?
Moj đavolak zaspao na rukama, sad ću da probam da ga spustim, pa i ja da spavam malo...
Laku noć drage moje!

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 7:13:33   
nikiteki
Jutro trudnice moje ja sam ustala u pet da bi spremila dete za goc

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 9:18:06   
krin 40
Jutro.Niki srećan rad😃Mariya pojma nemam.Kod vas je trudnoća ozazivala neke fizičke promene a kod mene izgleda psihičke,hahaha.Totalno nisam normalna
.user posted image user posted image Pola gluposti ne smem od blama i da napišem.Nedelja.mm kući..milina.Kuva kafu,pravi doručak.Za ručak ću danas da im poručim roštilj.Ne kuva mi se danas.Napraviću samo palačinke i neku salaticu.Šta vi ostale radite?Nešto ste se ućutale😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 9:22:10   
nikiteki
Hvala krin.evo ispratila dete sad kafu na brzinu da popijem i dete kod lekara pa na posao.kako ste vi trudnicice? Ja nesto noćima ne mogu da spavam

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 11:54:48   
Zemunka85
Nigde nikog user posted image . Spavate? Vreme je bas za to ....

Juce je lepo bilo mi nismo usli u kucu, a danaaaas user posted image .
Moji otisli da gledaju Lepoticu i zver, traje 139min ahaha jedva cekam da cujem na koliko su izasli user posted image .

Sve u svemu, vidim da je kod svih "nista novo" ....

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here