|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 9:14:49   
krin 40
Mimice samo nemoj da jedeš posle šest,sedam.Ja sam je se tako rešila.Ne smeta šetnji sečenje ništa.Mene su oba puta sekli.Odmah ustajala,šetals..samo što
sam par dana sedela "na krivo"user posted image .Micina m užas su alergije.Hvala Bogu kod mene to niko nema.I ja ustajem noću po 2-3 puta ali odmah nastavim da spavam😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.3.2017 9:18:14 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 10:44:47   
AnaAna1
Mimice na ovom papiru gde mi pise sta da ponesem u porodiliste pise lk,zdravstvena, zadnji rezultati sa pregleda i vencani list...ne znam sta ce im, ja ga izvadih za svaki slucaj. Samo kazi da je za porodjaj nista se ne placa... a za prijavu deteta valjda se sad zavrsava u porodilistu, valjda smo se modernizovali...bar ova veca porodilista, ne znam, videcemo, ta glupa papirologija nas tek ceka... :)

I ja ustajem obavezno bar jednom u toku noci, ako pijem vise tecnosti pre spavanja onda dva puta... i uglavnom zaspim odmah ali ako je tamo oko 5 onda imam problem da nastavim... mislim da mi to ustajanje najteze pada, ali dobro, da se vezbam za bebca kako ce da me budi user posted image

Ja sam se iznervirala malopre mi muz javio da mora da ide sluzbeno za Bgd od sutra do subote uvece, prave neki prikaz za gradjane u subotu verovatno pred izbore malo da se zabavi narod... uh, i ovako se smorim dok ne dodje s posla, sad 4 dana ima da poludim...rekla sam mu ako ne daj Boze krene nesto da zove drugara iz Bgda da ga odmah dovozi u porodiliste na porodjaj, imace vremena s obzirom da prvi porodjaj traje toliko dugo, ako da po gasu ovde je za 2h user posted image

E bar cu da iskoristim ovo lepo vreme za pranje i susenje garderobice... evo sad sam svecano ukljucila prvu bebecu masinu, stavila na kuvanje nove tetra pelene i njene peskire user posted image sledeca je posteljinica :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 15:13:45   
Skockica
Dobar dancic user posted image

Mi smo juce bili kod urologa na kontroli, stanje sa bubrezima isto a za oko 3 meseca imamo kontrolu kad ce mu raditi kontrast, tj. proveru da li ima reflux (VUR) da iskljucimo mogucnost infekcije zbog toga (nadam se).
Danas imali vezbice kod fizijatra kaze zadovoljna, bolje izgledaju ledjanca tako da me to bas raduje.
Inace ovako smo dobro sikimo, spavamo, vristimo zbog grcica...

Krin, i ja sam sedela nakrivo sto ti kazes ali samo posle prvog porodjaja i to sigurno bar mesec dana i puno sam vise krvarila. Bas mi nije bilo do setnje. Ovaj put me nisu sekli, sama sam pukla, kako god opet su me usivali. I prvi dan sam vec mogla normalno sedeti, hodati bez pomoci...I ovog puta manje krvarim, tako da mogu setati i uzivati u ovom divnom vremenu. Valjda je svaki porodjaj prica za sebe ali sam ja pomisljala da mi je sad lakse nego prvi put jer je moje telo vec kroz sve to proslo.

AnaAna meni koliko se secam nije trebao vencani list kad sam se prvi put poradjala ali sad kad smo malog prijavljivali vidim da treba. To je sigurno zato sto se izvod dobija u porodilistu.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 15:49:51   
MicinaMama
Krin ti bar nastavis da spavas,ja kada bih se jednom iz sna probudila nebih vise ni zaspala.user posted image Blago tebi!!

Anaana kako lepo zvuci sve to,peres garderobicu,pripremas...jos malo cu i ja!user posted image

U cetvrtak odoh po ugovor za kolica!Odabrala sam koja cu ali slikacu kada ih donesem kuci a to ce biti za otprilike 2 nedelje.Dok oni poruce,dok dodju u radnju pa dok odem po njih.Bolje receno dok MM ode po njih posto su u kartonskim kutijama i kolica i maxi cosi.

Dogovor je pao sa mamom sta treba da mi ponese.Boga mi ima lep spisak,a ona ce mi veceras poruciti od bake iz Nemacke Penaten kolekciju za bebe.

Odecicu cu u maju da dokupim.

Uspela sam da dobijem randevu za prekosutra za stariju cerkicu kod alergologauser posted image ,inace se ceka po 3-6 nedelja na RDV.Neko je otkazao,imala sam srece.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 16:11:50   
krin 40
Ja sam se naskitala,navozala i našetala danas baš.Ponekad mislim da preterujem.Micina m i ti se spremaš lagano.Ana koliko se cimate u Nišu zbog briseva bolje
da si privatno odradila.Skockice neka seku i treći put,ja mirna ceo dan u kući ne mogu makar išla u šetnju na šakama😃Mi smo svi takvi u kući.Evo moja
ćerka iako ima tri treninga košarke sedmično svaki dan posle škole ostaje da igra basket sat-dva.Sad će da udje u kuću mokra kao miš,istušira se,jede,uradi
domaći i opet u sedam na redovan trening😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.3.2017 16:14:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 16:27:31   
Bunnyca
MicinaM i ja se nesto razmisljam da uzmem kolica, imam od prvog deteta ,ali sada je bata i bas bih uzela nova.Ona varijanta 3 u 1. Smislicu,imam jos dva meseca i viseuser posted image
Krin40, ti si bas aktivna, svaka cast
Ja sam zavrsila rucak, malo setala do prodavnice i pijace, uhvatila me manija svaki dan moram da pojedem sladoled, ne znam sta mi jeuser posted image , uopste do sada nisam imala neke zelje ali evo vec tri dana, ako ne pojedem sladoled, kriziram

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 17:08:41   
krin 40
Bunnyce jedi kad ti se jede.Ja imam pik na lubenice.Kupujem u Tempu malenu od 2.5 kg su,a kilo 200 din.Ali šta ćeš,želja je jača.Ja inače cele godine patim
dok ne krenu dinje i lubenice,a možeš misliti kako je tek tuga velika kada si trudan a nema😐Kada sam ih videla u februaru obradovala sam se kao malo dete😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.3.2017 17:10:57 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 17:55:25   
MicinaMama
Bunnyca ja sam svoja dala komsinici a nosiljku zaovi.Mada su se vec ofucala.Sada sam uzela ona sto imaju šasije i menjas sedaljku ili maxi cosi.To je to 3 u 1 samo sto nisam uzela kofan.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 22:39:56   
Bunnyca
Krin , ja dinje u Idei,user posted image evo vec trecu kupila u ovom mesecu, budu male oko 1-1,200 gr, a cena im je bila ok, kao i ove uvozne kruske

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 0:04:16   
Mariya
Veče user posted image
Ana, sa punih 36 si u devetom. To je to,još nekoliko dana!
Da,Mimice, kad se samo set_im, sad mi smešno jer sam se skroz navikla, ipak znam šta ću sa dečakom user posted image Jao tako ga volim,sve više je i budan i stalno gleda sa njegovim plavim okicama, presladak je! Evo i sad gleda u mene umesto da spava. Obukla sam ga u beli duks sa žutim patkicama je i žuto -bele prugaste pantalone i sad je kao maneken user posted image Nisam sečena niti pukla. Baš sam se brzo oporavila. Mada krvarim još uvek i kukovi i prepone još bole ali 3 nedelje sam odmarala a sad sam se sa dolaskom lepog vremena aktivirala.
Izvod iz mkv i ostalo vam treba zbog podataka za prijavu deteta, ja sve ponela a trebale su nam samo fotokopije LK zbog broja LK i jmbg mm,ostalo sve znam napamet.
Ne dobija se izvod Mimice nego se dete prijavljuje u porodilištu. Upisuju sve podatke,pitaju te na koga ide zdravstveno osiguranje, i za nekoliko dana ti stižu poruke na mob na je vaše dete upisano u mkr, dodeljen mu je jmbg, prijavljen na prebivaliste i zdravstveno osiguranje. Poštom ti pošalju izvod iz mkr i državljanstvo, i nakon nekoliko meseci i karticu ZO. Dok je ne dobiješ,u rfzzo uzmeš potvrdu o ZO, papir A4 formata koji služi kao zdravstvena knjižica (glupost neviđena) ali dobro je što više ne moraš da se drndamo po redovima i šalt_erima nedelju dana nakon porođaja da bi prijavili dete.
Žemske grlim vas sve!

< Poruku je uredio Mariya -- 22.3.2017 0:07:36 >

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 0:34:51   
AnaAna1
Joj a mene uhvatilo za krastavac, pre neki dan je bio 320 din/kg i morala sam da uzmem par komada, sad mu polako pada cena ali i dalje je preko 200... juce kupih opet, verovatno je nevidjeno prskan i sprican kad je stigo u sred marta ali valjda nece da mi fali nista od par komada... user posted image

Da se pohvaliiiim, stigo i krevetac danas, malopre smo ga sastavili i smestili gde treba user posted image odoh na spavanje sad, zamajasmo se oko njega i dogurasmo do pola 1, to je za mene previse, uglavnom sam u 10 vec u krevetu user posted image

Ujutru idemo na razgovor kod nacelnice porodilista zbog prisustva na porodjaju, javljam kako smo prosli na raportu user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 22.3.2017 0:36:30 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 7:28:52   
krin 40
Jutrouser posted image .Ja ću da popijem kafu,iščitam vas i verovatno odem još da spavam.Ili da izdržim do 9(moram sina da budim za fax)pa onda.Sinoć sam rano zaspala pa noćas
tri puta ustajala.Dva puta sam uspela da nastavim da spavam,ali treći je bio oko pola pet😡.Sad sam baš bzv.Danas u 16h imam kontrolu.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 8:03:03   
nikiteki
Jutro ja sam kaficu popila sad malo da pospremim po kuci pa na posao. Juče sam bila na kontroli ali mi je odložio ultrazvuk za subotu samo mi dao cefaleksin da pijem.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 8:47:18   
MicinaMama
Jutro zene!

Krin a ja sam sinoc super spavala.Zamenile smo se user posted image Ma uf,znam kako ti je.Samo nemoj kao ja da zamenis dan i noc.

Vidim spominjete sta vam se "trazi"u trudnoci da jedete.Mene je bas uhvatila zelja za jagodama.Volim i bananu da pojedem.
U prve dve trudnoce sam samo lubenice i dinje jela,davila sam se.Sada me ne vuce.
Sto se tice povrca,zelenu salatu bih na tone mogla jesti.Mada kisele,pecene paprike iz tegle mi slabo sta moze zameniti .

Nemam ni zrna kafe a tako mi mrsko ici do marketa,sinoc isla u nabavku i zaboravim a glava me boli samo tako.E sada cu da "kafenisem" paracetamol.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 8:59:50   
Tvitica
zenice..znam da mi nije mjesto ovdje....ali vas cituckam...

micina..sve ti je nesto drugacija ova trudnoca...na kraju ce se ispostaviti da je decko....user posted image

ana...zar nisi obecala sliku kad udjes u deveti?user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 9:12:06   
Zemunka85
Jutro i od mene.

Mene nigde nema 2 dana, nit jedem/spavam .. nista, nista .. ustala od kompa nisam 2 dana, videla sam na FB da imaju super popust za onu CE-WE user posted image foto knjigu. Nzm da li ste to nekada pravile, ali ja ih oboozavam. Tri sam do sada pravila i diivne su uspomena. L slike nisam dugo radila i onda sam taman napravila pricu o njenoj trecoj i cetvrtoj godini. Popust je, pa za iste pare koliko sam do sada placala 26str, sada imam 106 str a to treba popuniti, onako da ti se svidja. MM je to posao (graficki dizajner) i vrhunski je u tome, tako da je on jos veca picajzla, pa sve to sporije ide, ali svaka strana ima svoju pricu, slicicu drugaciju pozadinu, klipart .. i bas je lepo, decije i sareno.

Jooooj MM i meni se jagode jedu ali nikakve su.
Prosao je onaj period gadjenja, uzasno je bilo, sada jedem sve, ali nekako i dalje me zelja za nezdravim stvarima, sto van trudnoce nije ...
Voca se nakrkam, ostalo kako bude.

Ja sam zene nasla devojku da mi pomogne oko diplomskog. To je prvi put od moje 7.god tj od kako sam krenula da se skolujem, da trazim bilo kakvu pomoc. Uvek sam sve sama.
Ovaj put zaaaaista ne mogu, mnogo bi mi vremena trebalo, a ne bih bas sa odbrane u porodiliste.
Iskopirala sam sve, procitala, podvukla, jaaako je obimno .. e sada neka ona sklopi pricu user posted image .
Kod mene na faksu koriste onaj program Ephorus, kada se gleda % preklapanja sa naucnim bazama, tako da uuuopste nije lako ...

Sto se bejbija tice, meni je prerano za neke nabavke i sl. al jedva cekam.
Presekla sam da cu ici na more, ako se ovako budem osecala, pa nek mi je Bog u pomoci.
Nzm ali za sada neuporedivo lakse nosim ovu trudnocu od prosle.
Meni je u utorak kontrola, bas bih volela da saznam sta ej, a prvenstveno da cujem da je sve ok.

Zelim vam lep dan, u BGu danas nestvarnih 26 stepeni. Moja cera ode u suknjici i baletankama u vrtic, jedva ej docekala user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 11:03:30   
MicinaMama
Hehehe... Tvitice svaka trudnoca je za sebe.Prvr dve su bile slicne verovatno sto su bile skoro jedna za drugom.

Sada mi je sve drugacije a isti je pol bebe.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 11:46:45   
mimica83
Evo me dosla od lekara, skuvala kafu i legla. Opet sam sva isprepadana nesto, nocas se probudim i pocne da me boli stomak kao menstrualni bolovi po dnu, a beba kad me udari dole kao da me nozem neko probode kroz vaginu tako sevne bol...
Dr mi uzeo bris, pregledao kaze u redu je, na ctg-u nema kontrakcija, rekao mi da pijem terapiju jos nedelju dana, da bi bilo dobro da budem 37 nedelja pretpostavljam da je to jer mi beba kasni nedelju dana, od pocetka. Uhvatio me neki strah neznam sta mi je...
volela bi da saceka jos da bude veci i zreliji...
Ana kako je bilo na razgovoru sa nacelnicom? Kako se ti osecas?
Marya da da, vidis kako sinovi uticu na mamu user posted image super da si vecim delom oporavljena, dobra mi ova izjava bolje si sad nego trudna user posted image evo i mene opet kao i tebe pred kraj uhvatio neki virus po ko zna koji put nos, grlo...
MM u pravu si i kod mene iako je opet decak totalno je drugacija trudnoca mnogo mi je teze ovaj put, jedino sto cu biti slicne kilaze izgleda, a sve ostalo nije isto...
Krin cekamo i tvoj izvestaj kod dr user posted image
Zemunka da super je ta foto knjiga i meni se dopada al ja neznam to da sredim... Bas te briga ako angazujes neku pomoc faksa bitno da tebi bude lakse :)

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 12:13:09   
krin 40
Raspisale ste se😃"Dremnula sam dva sata"user posted image .Baš je lep dan.Mimice ne plaši se,RADUJ SE❤Uskoro se ovaj pakao zvan trudnoća završava.Ja kad udjem u deveti ima da pevam,skačem,sve po redu❤.Odoh da peglam par kombinacija.G-djica ćerka ide u šest na žurku.U dva ide kod frizera da plete kikice.Uvek spremim par kombinacija a ona izabere jednu,jer ako krene sama da smišlja to je da poludiš.Šta god da kazem ima ciničan komentar tipa"to majka zaboravi,ako hoćeš da šetsm okolo u zavesama(tako zove haljine) moraćeš sebu da rodiš drugu gusku" i sl.Bože na koga li je,
hahaha❤.Jedva čekam UZ.Da li da pominjem dr da me pomalo bolucka desni deo stidne kosti ka preponi?Ili ne?Mislim nije to ništa nenormalnouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 12:40:45   
Skockica
Dobar dan i od mene. Moja bebaca konacno zaspala ja samo da se javnem pa cu u carstvo snova. Boli me glava, grlo, stomak... sva sam nikakva

Tvitice slobodno se javljaj, evo ni ja ni Mariya nismo vise trudne a volimo ovde navratiti.
Meni su bile skroz razlicite trudnoce a oba puta decak, mozda su zato toliko razliciti user posted image Ovaj malisa je sitniji, cupaviji, tamniji i mnogo grlatiji hihihi

I ovde stalno ide reklama za te CE-WE foto knjige i to je sigurno super uspomena. Ovako slikas telefonom ili aparatom, prebacujes u komp i ko zna kad gledas ako imas srece da ti ne rikne komp.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 17:39:22   
krin 40
Evo mene sa kontrole😃.Muž odveo N na žurku.Ja skuvala kafu,uzela ratluk i odmaram.Sin je super,hvala Bogu.I dalje prednjači sedam dana.Već ima
duša 1.410kg i 28cm(da kucnem u drvo😃)Nismo danas pravili sliku,okrenuo nam guzu.Nije hteo da me gleda ginekološki.Kaže nema potrebe.Nosim visoko,
utrogestan svakako koristim.Da skitam i ponašam se normalno osluškujući svoje telo
I eto❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 22.3.2017 17:42:58 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 19:38:29   
MicinaMama
Krin super za bebana!user posted image

Ni mene ne pregledaju ginekoloski,vec drugi put.

Skockice i kod mene su prve dve bile slicne,bilo je par razlika.Ova je potpuno drugacija ali ipak i starija sam i 4 god je proslo od zadnjeg poroda.Mora biti razlicito,barem malouser posted image

Najedoh se jagoda i banana hhehehe...Danas me nesto stomak boli kompletno,sa svih strana...odgovara mi kada obmotam cebence oko sebe,kao kakva baba!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
22.3.2017 23:49:58   
Mariya
Veče drugarice!
Krinuser posted image za malog drugara!
Mimice pa vidiš da sam trudna samo kukala a sad mi ništa ne fali! Da te prehlada brzo prođe, nemoj da zaglaviš kao ja pred porođaj. I kao što krin kaže, nemoj da se plašiš, budi srećna što se trudnoći bliži krajuser posted image verujte mi da za ove nepune 4 nedelje ni jedan jedini put mi nije nedostajao stomak ili sam poželela da budem trudna,kad stavim ruku na stomak pomislim Bože,kako je dobro što sam se porodila!
Mi sutra kod fizijatra. Držite nam fige da bude dobro i da nad ne tera u bolnicu. Devojčice su kod babe, baš mi nedostaju.
Ja izrađujem slike u Dm ali nisam nikad izrađivala tu knjigu,prelepa je ali ja volim da kupim album pa natenane stavljam slike u njega.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 7:53:31   
Zemunka85
Jutro!

Kriiin user posted image weeeeeee. Kolika decica. Moje je sada kao pasta za zube. I to decija user posted image Blagis vama. Kada se ti porodis, ja cu tek na more user posted image

Marija, a kako malisa koristi tu rukicu?

Mimice, pa ja sada u 15oj pa imam te bolove. Doduse svaki 2-3dan po pola sata. Prosli put sam od 15/16ned imala svakodnevno/celodnevno ... a opet je sve bilo ok.
A moja mama koja osetila trudnocu nije, kakvi bolovi, kontrakcije i sl., iznenada vracajuci se iz puce vodenjak i ja se rodih sa 1500gr.

Nema pravila ... ali u vecini bude dobro.

Uzivajte u suncu user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 7:58:28   
krin 40
Jutro.Hvala devojke😃Mariya držimo palčeve za današnji pregled.Ja sada ustala.Noćas je bilo ok spavanje.Ustajala sam samo jednom.Mariya ne sumnjam da ti ne nedostaje stomak.Ni meni moj neće
nedostajati ni malo.Jedva čekam da predje u krevetac.Danas idem po doznake i uput za krv i urin.Mrzim ovaj kraj meseca kada moram da idem po domu zdravlja,vadim krv i ostalo smaranje.Šta vi radite?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here