|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 11:59:18   
AnaAna1
Dobar daaan, ja se budim svako jutro vec u 7,jer legnemo kao baba i deda u 10 da spavamo kad smo kuci, tako nas uhvatilo neko spavanje, plus dremnemo malo i popodne user posted image

Mi smo juce najzad doneli sve iz Akse, kadica, dusek, posteljinica, sve one sitnice za bebu za kuci i za porodiliste, sve za mene za porodiliste, prasak za njene stvari, tetra pelene, pampers, kozmetika, cak sam i jedan dobar brus za dojenje uzela, i sve to 24.000... ali vise nemam sta da kupujem, kolica uzeta, garderobica za ovaj prvi period uzeta, krevetac stize u sredu i to je to... user posted image sad samo da operem i opeglam sve sledece nedelje...

Ni ja necu da kupujem spavacice, i onako prvi dan mora u njihovoj, posle bi mi trebalo par mojih za drugi dan jer ce se sigurno brzo zaprljati, pa da ne bacam pare bezveze, ja kuci spavacicu nikad ne nosim nego pidzamice tako da bih posle mogla da ih iskoristim samo za brisanje prozora user posted image

Poceo je polako da me zateze stomak dole nisko kada sam duze na nogama ili kada setam, ali ne uvek, verovatno zavisi kako se bebac namesti... juce smo setali po gradu i na kraju nisam mogla da odem do kola jos 300m jer je poceo da me zateze stomak bas, nego sam cekala muza da ode po njih pa da me pokupi...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 12:22:50   
krin 40
Zemunka tako ti je to nedeljom😃Svi se "razvlačimo".Napolje ne mogu,pada kiša.Smaranje.Sad ću da odigram neki sitan tiket da bar pratim kladionicu kada već ne znam šta ću sa sobom.Ana znači
spremna si.To zatezanje je od težine stomaka.To je ok obzirom da ćeš u deveti.Ja sutra 30-ta nedelja.Prolete mart hvala Bogu😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 13:09:23   
Skockica
Zdravo debelice.

I mi se danas razvlacimo po kuci, vreme je bljak pa nam se nigde ne ide. Sutra ujutru imamo u Cirihu pregled kod urologa pa ako bude lepo ici cemo malo na jezero. Konacno da vidimo sta cemo raditi sa ovim bolesnim bubregom ili ga je dovoljno samo pratiti.

AnaAna super da si sve spremila sad mozes uzivati.

Krin i ti ces polako, a i ako ne spremis ti, ima ko ce dok se ti budes poradjala user posted image ili kad se bebac rodi. Evo nama soba nije jos bila spremna kad sam otisla da se poradjam, mm i mama to sve montirali dok sam tamo bila. A i sto se garderobice tice, posto sam kupila sve 62 i vece, ovih dana sam morala dokupljivati 56 jer je sitan bebic.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
19.3.2017 21:01:00   
MicinaMama
Dobro vece drage moje!

Danas sam ceo dan bila pospana.

Stomak me bas zateze dole,osecam kao da mi beba toliko naleze da hoce da izadje.Imala sam i lazne kontrakcije.Mozda se malo beba spustila i raste.

U zadnje sam vreme bukvalno agresivna.non stop sam neraspolozena i ljuta.Muce me nekakvi "besni" hormoni,besne gliste! user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 7:04:15   
krin 40
Jutro.Divan dan u najavi😃Micina mama sve smo mi malo "uvrnute" u trudnoći.Ja umesto krevetca juče "merkam" vrh sandale na štiklu sa resama.user posted image
Inače jutros sam ustala u 6h,kao vampir i stavila pasulj da se kuva.Ustao mm malopre za posao i zeza me"jesi li ti to počela da pecaš jeftinu struju kao penzioneri"user posted image user posted image


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 8:02:08   
Zemunka85
Juuutroooooo, sto kaze Krin, diiiivan dan.
Ja sam tako srecna, ljudi moji pa 8 sati a 19 stepeni user posted image . Prelepo!!!!

Krin zeno, cuti, kupuj sandale, kada te uhvati ta manija za bebca, Boga pitaj kada ces sebi vise nesto uzeti user posted image .
Micina, kao sto sam pisala, ti u svakoj trudnoci imas svakakve nekakve muke, ali lepo izguras, tako da, bice to i ovaj put ...

Zenice, lepo provedite dan, nestvarno je lepo jutro!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 8:14:27   
zumbulcic
Jutroo i od nas dvoje
I kod nas je preedivan dan, tj jutro. Mi smo se digli jos u 5 i nismo vise spavali, druzimo se ja i moj lopov. Danas cu malo da prosetam, idem da se slikam za licnu pa cu bar u jednom smjeru prosetat i uhvatit malo d- vitamina user posted image
A da, danas sam zvanicno usla u 8 mjesec ili ti ga 32+0 user posted image

krin dobra si, pa ti si prva zena koja nesto oteze s kupovinom za bebaca user posted image

micinamama dobro mi je poznato to dole zatezanje...ne daj se i odmaraj sto vise

Mariya pa dobro se osjecam, kad lezim nista ne boli osim kicme od lezanja i ako sam duze vremena na nogama tad pocinje dole pritisak. Po pitanju jastuceta za iznosenje, kod nas se prije koristilo, zapravo svi su koristili...nije bilo ni AS ni korpi. Meni se licno svida za pocetak dok je beba mala i krhka da bude u njemu, da spava a i kad neko zeli da uzme bebu da u tome drzi. Proguglaj sao jastuce za iznesenje bebe pa vidjet ces, bas je simpaticno.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 9:02:07   
MicinaMama
Jutro zene!

Krin ahahahaha...ismejah se!user posted image

Zemunka ponekada to mene uhvati ali i prodje,ne dam se ja!

Zumbulcic po pravilu je normalno,samo me danas boli i stidna kost.

Uzivajte u lepom danu.Ni ovde nije lose 13°.
Danas moram do osiguranja da mi izracunaju koliko moram da placam mesecno.Pa da uplatim.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 10:19:37   
AnaAna1
Dobro jutro i od nas dveee :) stvarno je prelep dan, a ja cu ga provesti po cekaonicama u raznoraznim zdravstvenim ustanovama! Upravo sedim u jednoj takvoj i cekam ako mogu da nahvatam nacelnicu porodilista, moram da je nadjem na hodniku (tako su me uputili) da bi mi zakazala onaj razgovor za muza kod nje, da proceni da li je sposoban da prisustvuje porodjaju ahaha... posle idem na komisiju zbog neka 3 dana bolovanja do ulaska u 9.mesec, pa posle idem u Dom Zdavlja kod mog dr-a po sve moguce upute jer on ide na godisnji koji ce trajati mesec dana tako da vise nece raditi do mog porodjaja user posted image Bog da zali ovako lepo vreme, nerviracu se ceo dan...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 11:09:37   
krin 40
E lepo ste se izjavljale danas😃Šta da vam kažem za sandale,ne bira pamet nego srce hahaha.Pasulj gotov.Brisnula prašinu,ispratila sina na fax Sad ću da sačekam N iz škole pa odosmo u skitnju.Prvo ću da se išetam pa da se "uparkiram" na neku terasu i uzivamo😃.Zumbule čestitam za osmi mesec.Ja danas ušla u 30 tu nedelju😎.Bežiš mi tri nedelje ali kada udjemo u deveti stići ću te jer meni ne
pada na pamet da budem trudna 40 nedeljauser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 20.3.2017 11:11:32 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 14:20:54   
zumbulcic
Evo i mene, vratila se. Bas mi je godilo sunce ali iskreno bez obzira sto je blizu bilo mi je tesko. Sad evo lezim i cekam muzica-puzica.

krin pa ja sam se zeznula u pisanju user posted image danas sam 31+0 i to po fertility friendu je 8 a po standardnoj racunici u danasnji dan ulazim sa 32+0. Ma samo nek se gura sto duze. Ti kaskas za mnom 2 sedmice, posto ce i moj izgleda ranije a ti hoces ranije mogle bi mi nekako zajedno user posted image

Ana kako guras po cekaonicama

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 16:45:05   
krin 40
Zumbuluću znači bežiš mi dve nedelje❤Evo mi sad ušle u kuću.Našla sam radnju sa spavaćicama bez zeka,roda,kuca i sl a cene su 1800 sa ogrtačem😃.Kupiću
jednu sa i jednu bez ogrtača(900 din).Evo set__ih se konačno da uslikam moj poklon od svekra😃.Opet naopako slika

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.3.2017 17:57:35 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 17:00:50   
Sanjica26 RR
Krin naopako slika i u pogresnoj temi user posted image Mozes da okacis u temi o automobilima ili sta smo dobili.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 17:06:55   
krin 40
Haha.Hvala Sanjice.Znam za temu "šta ste dobile od supruga kada ste se porodile".Ali nisam se još porodila a i nije poklon od muža😃.Sada ću da potražim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 17:14:04   
Sanjica26 RR
Sad cu da ti okrenem sliku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 17:23:08   
IvanaSK RR
Evo teme, da i tamo hvalimo svekrauser posted image user posted image
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 20.3.2017 17:28:55 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 17:39:59   
krin 40
Hvala devojke😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 20:03:47   
AnaAna1
Uh, ja se izmorih danas posteno! U Domu zdravlja sam najvise nadrljala, cekala sam 2 sata! Hodnik pun, svi kaslju kao manijaci, niko ruku na usta ne stavlja, ma uzas... dao mi je upute za krv i higijenski, pa kad uzmem rezultate sa njima idem na moj prvi ctg pa kod njega nosim sve to, verovatno u petak...a u higijenski sto mi se ne ideeee ne mogu da vam opisem, u Nisu je on sve samo nije "higijenski"... stroka ziva! A tamo treba da mi uzmu vaginalni i cervikalni bris i briseve iz nosa i grla i nosim urin i stolicu na analizu... sve mi to treba za porodiliste :) jeza me hvata od uzimanja vaginalnog brisa kod njih, nego sreca pa nosim svoj spekulum, svoje stapice, posto nemaju osnovni pribor za rad... a ponecu im i par rukavica posto i sa tim manjkaju, za slucaj da medicinska sestra podje sa rukavicama koje nije skinula od jutros...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 23:19:20   
mimica83
Hej tu sam ja hvala sto brinete kad se budem porodila javicu vam da nebrinete sve do tada valjda opusteno, elem u subotu sam isla hitno kod lekara krenule kontrakcije i bol, a sve zato sto sam krenula da sredjujem stvari bacam sta netreba, jer nam sutra stize nova sobauser posted image I tako dr odradi pregled dole, UZ i CTG i sve u redu kaze miruj do srede od tad si u terminu pa nema opasnosti, tada ce mi dati uput i neznam sta jos verovatno razne analize... i tako sad sam mnogo smirenija kad sam usla u deveti mesec. Samo neka bebac nezuri, jer treba jos novog da dokupim stosta, od J sto imam sam oprala i opeglala, ali neka ga nek raste u stomaku da mama zavrsi sve pripreme user posted image
E da veceras mi muzic kupio i peglu bosch, srecna ko malo kuce user posted image
Kolica i jaje sam uzela chicco urban i prelepa su, kolevku i krevetac imam od J, danas se setim da nemam torbu, od J se pocepala, a gledam nesto mi se nedopada na netu, gledala sam na aliexpresu ima lepih i povoljnih ali kud se nesetih ranije da porucim jer se ceka pomesec dana ali mozda cu i poruciti nije ni to kasno...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 23:37:17   
mimica83
A sad da vidim sta ste pisale...
Ana to zatezanje ja sam prvi put sa J osetila u pocetku 9 meseca , a sada vec odavno to imam zato moram vise da mirujem mada sam ja blesava nedrzim se toga 100% nemogu user posted image nebrini maloo vise odmaraj sada to se sprema materica za veliki posao :) Ti si bas bila vredna sve si znaci pripremila lepo... Bas si se izmaltretirala po DZ-u, nemogu da verujem da su toliko nehigijenski uslovi i kako vam to neradi sestra od ginekologa user posted image
Krin user posted image pecas jeftinu struju, e priblizava se i tebi, veruj mi kad sam dogurala do 30-te nedelje posle mi brzo prolazilo, naajduzi mi bio 6 i 7 smorio me...
MM i meni se to desavalo u ovoj trudnoci besna, papadnem u depresiju, pa ovo pa ono, a sve to zbog stalnog boluckanja strepnje itd.. Odmaraj vise, to zatezanje je i kod mene odavno cim sesetam po kuci radim.Zumbule
Zumbule pripazi se sad u 8 mesecu posle u devetom nema frke :)
Zemunka uzivaj u lepom vremenu, ja sam se smorila sto nemogu setati, al nadoknadicemo to visestruko user posted image
Kako su nam bebci i njihove mame Slockica, Marya, Degu?

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
20.3.2017 23:59:07   
Mariya
Heej user posted image
Mimice, evo nasuser posted image dobro smo, mnogo bolje nego kad sam bila trudna user posted image Evo držim bebca da podrigne pa na spavanje. Tj nadam se, s obzirom da su mu oči ko krofne! Danas smo se lepo prošetali, strpala sam ga u kolica i na ulicu, ispričala se sa komšijama, upili malo prolećnog sunca... Ti ušla u 9.jee!user posted image Sad će i Ana za tobom!
Krin, veliko user posted image za svekra, i super je to cena za spavaćice još ako su bez kučića i mačićauser posted image
Micinam, ja sam sa devojčicama bila kao besan pas, večito nadrndana, nervozna, besna,užas, sa maleckim sam zen...user posted image

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 7:28:35   
AnaAna1
Dobro jutro devojke! Ja sam se juce toliko izmorila da sam sinoc jedva izdrzala da se ne uspavam do 10 uvece da se ne bih probudila u toku noci kao ludak neki, i legnem u 10, ma kako sam dotakla jastuk tako sam bila gotova... toliko me je izmorilo ono majanje juce po bolnicama! A pri tom sam svratila i do lillyja i do piljare i do idee i do akse, svuda bio veliko red na kasi, mislite da se neko set__i da me propusti? Ma jok, nigde niko! A stomak mi je kao lopta, svi vide da sam u poodmakloj trudnoci. U opstini sam sama preskocila red od 10 ljudi bez i jedne reci da uzmem izvod iz m.k.vencanih za porodiliste, jer na salt_eru ima zalepljena nalepnica prednost trudnicama. Ne bese im milo uopste! Ne znam kakva je situacija u vasim gradovima? Ali meni se u nekulturnom Nisu do sada samo 2 puta desilo da se neko set__i da me propusti pre njega! A svaki daaan sam po nekim pustim redovima...

Mimice jos malooooo i nas dve pisemo o porodjaju user posted image bas se priblizilooo :)

Maryja ja sam u nedelju usla u 36.nedelju, i to mu valjda dodje kao ulazak u 9.ginekoloski? Ako se ne varam 9.mesec je od 36-40.nedelje? user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 21.3.2017 7:30:31 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 7:53:37   
krin 40
Jutroo.Anči sa punih 36 ulaziš u deveti.On traje 37,38,39 i 40.Što se čekanja tiče pisale smo u temi za to pa pregledaj.Ja nigde ne čekam ni minut.Mimice divno što si dobro.Eto žene se spremaju.I ja imam spavaćicu i nove štikle.Spremna samuser posted image user posted image
Ja sam celu trudnoću pre 22h u krevetu😃.I meni sada lepo leti vreme.Šesti mi je bio UHHH.Ja sutra već na kontrolu.Sad videh podset_nik,zaboravila sam
skrozuser posted image Opet ću da gledam mog sina❤Pisaću u temi.merila sam se.Ja se merim samo jednom,svake četiri nedelje.Zadnje četiri sam dobila samo
0.8 kg😃.Danas idem ćeri da kupim poklon za neku žurku sutra.Idem i u firmu,nisam im ocenu komisije dala.Opet divan dan.

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.3.2017 7:59:47 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 8:38:14   
MicinaMama
Jutro zene!

Komsinica odvede moje curice u skolu posto ja nisam mogla.Mrtva sam umorna,nisam oka sklopila sinoc.

Zamenila sam dan i noc.Po danu spavam po noci bdim.Tako vec mesec dana,hronicno sam umorna.

Mimice pa i mene boli bas od toga,kada raduckam.Treba mirovati!

Mariya pa verovatno da trudnoca sa devojcicama luci vise hormona.Hvala Bogu pa ne cmizdrim u ovoj teudnoci,u prve dve nisam mogla da pogledam nista tuzno na TV-u.To je za mene bio veliki stres.Sada sam mirna ali ponekada imam napade ljutnje,to stoji user posted image

Uh ove alergije,jedina stvar zbog koje ne volim prolece.Juce mi je starija cerkica imala napad urtikarije.Koliko je koprivnjaca brzo izlazila svuda po telu,ja i mm nismo mogli toliko brzo da je mazemo kremom (kortikoidi).Osip je dobila posle jedenja klementina!

Dala sam joj Aerus i eto ta krema i povuklo se.Jutros nije mogla da ustane,bleda je kao krpa a kapci oteceni.Vidim promuklo grlo znaci ipak ima blagi edem.Ponovo sam dala Aerus i uprskam joj kortikoidne kapi u nos.Nije htela da ostane kuci.Hoce u skolu,lepo me strah!Ima danas sport u skoli,trce kros pa sam joj rekla da ne trci danas i da kaze uciteljici.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
21.3.2017 9:02:24   
mimica83
Dan zenske ajmo user posted image
Ja ustala spremila dete za vrtic, muz ga odveo, doruckovala danas stizu majstori neostrpljiva sam ko malo dete da sredimo sobu user posted image Pocelo je nocno budjenje vec dve noci spavam malo pa do kupatila, sad bas osetim da je bebac zauzeo ceo stomak, treba mi zalet jaci da se pomerim iako moj stomak nije mnogo velik user posted image
Krin bas si lik, stikle i spavacicu i spremna si user posted image Malo si se ugojila zato sto si ti stalno aktivna, pa sto dobijas ide samo na bebu, super je to :)
Mariya drago mi je da uzivate, a mislila si kako ces sa sinom user posted image a on te kupio odmah :) Divno je cuti da zena nemora da babinja 40 dana, ja se nadam da me nece seci da sto pre mogu da se setam sad kad nam je prolece stiglo...
Ana nemam reci za nekulturan nas narod, bezobrazluk teski... da,da sad smo nas dve na redu, ja sutra idem na ctg. Ej a sto treba vencani list za porodiliste nesto nisam upucena? I jel nam zazivelo da se izvod za dete dobija u porodilistu?
MM odmaraj kolko god uspes, znam da je tesko ja pored jednog deteta pa mi trazi paznju daj ovo ono, sad ga uhvatilo da spava kod mene, a ti tek imas dve smizle... teze je ali sve mi to izguramo do kraja :)
Mene ovih dana zgaravica urnise posle podne krene pa do spavanja sta god jela...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here