|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 10:38:28   
krin 40
Gde ste devojke😃Ivana najavi kad ces da je izbacis da je "dočekam dole".Hoću jos jednu sekuuser posted image ..Ja sam u fazi "pričam sama sa sobom"😃Srećom beban naučio da se smeje pa sve to izgleda kao da me razume

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 10:40:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Odustala sam od bacanja kroz prozor, auto je ispod pa da ga ne ošteti user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 12:01:21   
IvanaSK RR
Degu, komarnike imas? I mi imamo njih user posted image
Ne znam sta joj je, nece da jede, spavala sat vremena, kenjka, evo sad je opet uspavljujem ona se vrti u narucju...
Krin, i ja pričam sa macom, al me svejedno nista ne razume.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 12:49:04   
degu
Ivana da, komarnici nas brane i od komaraca i od eventualnog letenja kroz prozor. user posted image
I Bogdan je nemoguc danas, samo kmeci, jedva uspevam sve da poobavljam sama s njima.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 21:10:55   
IvanaSK RR
Onda, ziveli komarnici user posted image
Znaci, danas je bio veseo dan i kod vas. Ja sam u jednom trenutku sela i par minuta gledala u jednu tacku, a ona ide po kuci i kenjkavi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 21:58:25   
degu
Ivana neka si user posted image
Moj jadan uvek mora da ceka dok seki dam uzinu, dok joj operem noge ili istusiram, dok je obucem, ocesljam...tako da je kod nas uvek mnogo vise od minuta kuliranja kenjkavljenja, vec ga sad ucim da bude uporan i mogu ti reci ne odustaje, samo pojacava user posted image
Al stvarno uzasno iritira kad se on tako njari u pozadini a ja prosto moeam da uradim nesto, kao po glavi da mi skace. Al dobro, proci ce i to brzo, jos malo ce krenuti oko nogu da mi se mota. user posted image
Gledam Dodu kako je super lako sad s njom i pomislim kako ce brzo i on biti toliki, pa me malo uhvati neka sete, kad on bude ovoliki, ona ce biti velika devojcica, moja prva beba, tako brzo rastu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 22:10:09   
IvanaSK RR
Jeste, bas brzo rastu, vreme leti.
Perem sudove, spremam rucak i usput povlacim pantalone koje mi ona svlaci. Uzmem je u ruke, ona hoce da je spustim. I tako u krug user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 22:12:41   
dddaca
I kod mene slicna situacija danas. Nervozna, nije htela da zaspi uopste,

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 22:56:57   
Milena18

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jeste, bas brzo rastu, vreme leti.
Uzmem je u ruke, ona hoce da je spustim. I tako u krug user posted image


Isto ovako i kod nas user posted image

Veče mame! Kako ste?
I deca su valjda nervozna zbog ove vrućinčine. Kod nas je tek večeras postalo malo svežije, nadam se da će potrajati.
Emice, radim u kadrovskoj službi, uglavnom neke administrativne poslove. Po struci sam psiholog, ali ovde gde živim je teško doći do posla u struci.
M tek sad zaspala, još je nisam spustila u krevetac.
Kupila sam joj danas knjigu sa zvucima životinja, uplašila se magarca user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 23:03:51   
Sanjica26 RR
Dobro vece mame. Moja deca spavaju. Dok citam knjigu cekam da se prohladi mleko. Pravim kiselo mleko za decu. Obozavaju.
Rastu deca. Meni je bas tesko sto je T porasla i, krece u skolu septembra. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 23:09:53   
dddaca
Da, vreme tako brzo proleti.
Milena, kakva je to knjiga sa zvucima zivotinja? Mi imamo onu Chicco farmu od prvog rodjendana i samo skuplja prasinu. I ona se u startu uplasila i nece ni da je pogleda. A pre neki dan u Aksi - vidi mama, evo je kuca.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
13.7.2017 23:13:25   
emicaa
Ivana isto i David meni radi.Nekad samo dodje da me grize,pa kad vidi da nedam buni se i ode dalje user posted image
A o tom koliko brzo rastu necu ni da mislim.Rasplakacu se.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 8:52:02   
Mariya
Jutro mame!
Evo i mene. Nemam vremena ove nedelje nikako. Mm bio kući i stalno je neko dolazio kod Lu na igranje, devojčice su isto bile kući pa sam i kuvala nakon što dođemo sa terapije... I meni je L nepodnošljiv bio ovih dana, i ka mislim da je do vremena, a i do toga da opet nije kakio 4 dana, mnogo me nervira user posted image
Juče smo bili u šopingu on i ja, kupili sitnice i poklone za rođendane, imaćemo ih 4 u naredne 2 nedelje user posted image .
Lu bila kod zubara, ona oteklina je, kaže zubar, bila od pokvarenog mlečnog zuba (na kojem ja nisam videla ni tačkicu karijesa user posted image ) izvadio joj je taj zub i dok su stigli kući otok splasnuo! Istraumirala se jadna, čak je i povratila kad se smirila, mm je bilo tako žao nje da joj je milion stvari kupio, samo da je uteši user posted image Zato sam ja juče kupovala H, kupila joj naočare za sunce, majicu, pantalone, mišiće za plivanje sa Minnie, a Lu ljubomorna, sve hoće da uzme od nje, proba da obuče pantalone vel.98 a ona nosi 128! Pa kaže jedan mišić je njen, a drugi da bude Helenin. (a ona ima već 2 para mišića, sa Mickey-em i neki sa ribicama. I nije joj dosta.
Baš je prijatno vreme kod nas, tačno ne znam kako da obučem L.
A brzinu rasta naše dečice neću ni da komentarisem! Evo L se sad rodio a za 10 dana puni 5 meseci! H propričala, raste ludački i tako se promenila,postala je curica, nije više bebasta. A Lu, predškolac od septembra! A ne tako davno je ona bila beba...
Sve mi se čini da će krin za godinu-dve opet u trudničke temeuser posted image
Milena, ne možeš da se zaposliš negde u školi, domu zdravlja u struci?

< Poruku je uredio Mariya -- 14.7.2017 8:53:18 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 9:27:05   
Sandricak
Dan mame... nama uveliko dan
.. I spava, Maki kulira... a ja cu da se rastrcim malo po kuci, sutra goste imam, pa malo coskove i prasinu da sredim :-)
I je isto bio nemoguc zadnjih dana, vrucina pa je sam po sebi nervozniji, i dosta manje je ruckao... juce tek jeo lepo posle nekoliko dana...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 9:52:05   
Anck Su Nmaun
Pozdrav zenskice
Ja od jutros u speedu..jos se nisam konplet raspakovala.
Rasirila ves, sudove perem u serijama jer masina nesto brljala user posted image mislim staaaa za rucak!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 14:14:53   
emicaa
David ce opet danas dva puta spavati,prvi put zaspao vec oko 11.Dora otisla sa babom do poste pa cemo posle i nas dvoje sici dole.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 14:33:18   
degu
Anck tebe ta masina bas zeza user posted image meni je moja sad spas. Klinci su danas bolji, mnogo mi je laksi dan danas.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 15:23:43   
dddaca
Anck, gledaj to sa vedrije strane. ja uopste nemam masinu, nema mesta u kuhinji za nju, tako da stalno perem sudove i pola dana mi prodje u pranju mislim.
Emice, ti si srecna zena. Moja malena nije spavala danas uopste, a po svemu sudeci i nece. Od kako smo ukinuli cuclu na moru, uopste ne moze da se uspava po danu. Uz to joj je i nosic zapusen i pocinje da kaslje. Samo mi jos to treba

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 17:22:38   
Milena18
Dan!
Vikend može da počne user posted image Danas mi je bio baš naporan dan na poslu. Uz to su me i brat i otac nešto iznervirali, ali neću o tome ovde, da ne mračim. Ići ću posle u odgovarajuću temu.
Mariya, super što ste sredili zubić, ali mogu misliti kako je njoj bilo. Što se mog posla tiče, teško to ovde ide, uglavnom se sve rešava preko stranke, a ja iz te priče nisam.
Daco, poslaću ti pp sa informacijama o knjizi, nisam sigurna da li smem ovde da reklamiram izdavača. M je danas baš uz nju naučila da koka kaže ko-ko. Do sada su sve životinje pričale va-va, čak i sova i krava user posted image



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 18:03:41   
dddaca
Milena mi znamo kako sve zivotinje kazu, ona ima 2.5 godine, ali misim da bi bio bas lep poklon. Bravo za ko-ko user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 22:27:13   
Milena18
Daco, poslah ti poruku upravo.
Kod nas počela svirka u obližnjem kafiću, svakog vikenda isti repertoar, da poludiš samo user posted image
M je večeras htela da hoda sama kad smo se vraćali kući iz šetnje, a to je značilo da skuplja razne mrve sa trotoara, pokazuje sijalice, upire prstom u izloge, pa se onda okrene i krene u suprotnom smer itd. Kaže mm, bolje da je ponese, ili ćemo stići kući kad napuni dve godine user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
14.7.2017 22:36:35   
Anck Su Nmaun
E danas sam je ulickala ( masinu) sipala novu so i sjaj. Ocistila filter ako sad zabrlja....razbicu je!
Danas bili u skitnji i mm i ja seli da.popijemo kafu u centru, cure se igrale na spomeniku a V gurao stolicu iz kafica po setalistu..bio je atrakcija...iskidali smo se od smeha!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
15.7.2017 7:22:22   
Sandricak
Jutro mame... da pohvalim mog bebana... prva prospavana noc u celosti user posted image
Jutros ga cujem ja na sat ono 6... ma reko sad mozemo i kafu piti :-)
Danas ne kuvam, mm ce rostilj, a za pride imam dinstani pirinac na povrcu (prste da polizes), samo cu nesto slatko da smuckam...
Jutros kod mene idilicno na Paragovu... nije puno toplo, pticice pevaju, komsinske koke kokodacu, cije se koji petlic... a vruca kafa mirise :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
15.7.2017 7:46:38   
krin 40
Jutro..Bravo Sandrichak..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
15.7.2017 15:11:51   
Anck Su Nmaun
Gde steee
Nema nikoga danas ovde
Mi se mislili gde cemo.... pa na kraju svako na svoju stranu samo ja ostadoh kuci. Dobila i bas nisam ni za sta.
veceras idem na neki deciji rodjus pa eto meni prilke da malo cucorim sa mamama user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here