|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
15.11.2009 23:40:10   
Verus
osmeh i oci, a mozda i guzica (eee bila je dobra u to vremeuser posted image )

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 10:32:10   
Anck Su Nmaun
Uf ja bih mogla knjigu da napisem o nasem muvanju user posted image user posted image   Definitivno to sto nije mogao bas lako da me smuva da tako kazem ... pa covek se bas namucio skoro pa godinu dana ....al eto isplatilo se!!!! A fizicki izgled ...  covek pao na plavusu sa zelenim  bezobraznim ocima  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 10:46:55   
Lu
Vražije zelene očiuser posted image
A sex ga je zadržaouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 11:50:19   
viking
To se i ja pitam... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 11:55:11   
dzepna venerica
ahahahah Viking ta ti je dobra user posted image user posted image user posted image
moj kaze da je moja DRSKOST neprevazidjeno uzbudljiva , pored fizickog izgleda  naravno hahahahha


_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 12:12:17   
viking
Venerice, ja sam mrtva ozbiljna! Dva tako različita stvora retko se sreću....user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 13:53:23   
Brand new mama
Pogresna procjena-mislio je da sam mila,slatka i naivna djevojcica sa trep-trep plavim okicama...I zezn'o se samo takouser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 13:56:21   
Rivana
IZVORNA PORUKA: viking

Venerice, ja sam mrtva ozbiljna! Dva tako različita stvora retko se sreću....user posted image


Cao viking user posted image e i ja i moj smo razliciti totalno volimo razlicite stvari slusamo razlicitu muziku, a eto opet ga nesto privuklo ne znam sta

< Poruku je uredio Rivana -- 16.11.2009 14:02:00 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:01:03   
Markovicka
Zelena kosa i telo gazele- njegove reci. Inace kosa je tada bila farbano plava ali je pod vestackim svetlima kafica njemu delovala kao zelena!Vanzemljakinja, to mu je trebalouser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:03:01   
Anck Su Nmaun
zavela ga zena zeelenaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:04:08   
Modessty
verovatno u prvom trenutku nije video ništa drugo sem grudi user posted image user posted image user posted image Dovoljno da ga opčinim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:05:15   
viking
Hehe, isto user posted image Ja se uvek šalim da imam više zajedničkog sa komšijom nego sa njim user posted image ali, priznaćeš da ima i to svog šarma!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:06:35   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking

Hehe, isto user posted image Ja se uvek šalim da imam više zajedničkog sa komšijom nego sa njim user posted image ali, priznaćeš da ima i to svog šarma!

Suprotnosti se privlace zar ne

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:08:18   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma on bi da ga pitam sigurno reko lepo lice i šućmuraste oči user posted image user posted image user posted image KO da je u onom mraku mogo da mi vidi oči!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:09:12   
bebolino
Mala, slatka crnokosa i tada veoma bezobrazna, provocirala ga do besvesti

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:09:47   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma on bi da ga pitam sigurno reko lepo lice i šućmuraste oči user posted image user posted image user posted image KO da je u onom mraku mogo da mi vidi oči!user posted image user posted image user posted image



ah nije mogao ali je predpostavio da vlasnica TAKVIH grudi mora da ima lepe oci user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:11:19   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image Rivana taj zaključak ti je dobaaar user posted image user posted image user posted image
Skroz u fazonu mog muža!user posted image user posted image user posted image

Kad sam ga jednom kritikovala što bulji u neku žensku u minjaku dok me drži za ruku on je odgovorio: " Ali srce ja gledam i gadim se kako su sve odvratne u odnosu na tebe" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 14:13:08   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image user posted image user posted image Rivana taj zaključak ti je dobaaar user posted image user posted image user posted image
Skroz u fazonu mog muža!user posted image user posted image user posted image

Kad sam ga jednom kritikovala što bulji u neku žensku u minjaku dok me drži za ruku on je odgovorio: " Ali srce ja gledam i gadim se kako su sve odvratne u odnosu na tebe" user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image covek je genije

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
16.11.2009 22:58:03   
Anoniman
Rekao je da sam mnogo lepa kada spavam.

Naime, došla sam sa drugaricom kod njega i društva sa kojim je bio na moru (nas dve smo bile na drugom mestu na letovanju pa smo se dovozale do njih), i zaglavile, pa ostale da spavamo. On me je ujutru probudio.

A verujem i da mu se sviđa što nosim naočare. To mu je profesija. Prve naočare sam kupila kod njega pre nego što smo počeli da se zabavljamo. Totalno sam izbor prepustila njemu. Odabrao je fenomenalne naočare. Od onda ih ne biram nikada sama, uvek mi ih bira on.

user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
17.11.2009 1:01:23   
bratzz
On se u mene zaljubio na prvi pogled, kaze da je odmah znao da sam ona prava, iz vise razloga. A neki od tih razloga su: sto sam malog rasta, crnokosa i dugokosa, imam opasan pogled i dobro dupe, sto imam stila i sto slusam rock. Ja mislim da mu se pored mog fizickog izgleda dopalo to sto se nismo odmah smuvali vec je morao da se izbori za mene a onda se ispostavilo da mu se jos vise svidjam kao licnost i da smo slicni po karakteru tako da vise nije ni sumnjao da smo jedno za drugo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
20.11.2009 17:23:50   
Dora
Moja samoživost i tvrdoglavost, to što nikad nije mogao da izađe na kraj sa mnom pa nam ni dan danas nije dosadnouser posted image user posted image user posted image
Pored toga što misli da sam lepa i zgodna i što mu je uvek važno šta ja mislim o nečemuuser posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
20.11.2009 17:26:36   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Rekao je da sam mnogo lepa kada spavam.

Naime, došla sam sa drugaricom kod njega i društva sa kojim je bio na moru (nas dve smo bile na drugom mestu na letovanju pa smo se dovozale do njih), i zaglavile, pa ostale da spavamo. On me je ujutru probudio.

A verujem i da mu se sviđa što nosim naočare. To mu je profesija. Prve naočare sam kupila kod njega pre nego što smo počeli da se zabavljamo. Totalno sam izbor prepustila njemu. Odabrao je fenomenalne naočare. Od onda ih ne biram nikada sama, uvek mi ih bira on.

user posted image


Ovo je tako slatko user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
20.11.2009 18:21:16   
Anoniman
Harizma i seksualnost, sto on kaze "zracim"user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
8.7.2010 17:58:31   
Anoniman
Pa ne znam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
9.7.2010 23:45:22   
eni26
Sharm i lepota unutrasnja user posted image  Kosa i oci user posted image  I dupe user posted image  I i telo user posted image  hehehe

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here