|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 13:32:28   
Crvenkapa85
on kaze guzauser posted image

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 13:42:28   
bojana86
Nikada konkretno nije rekao sta ga je privuklo,al je prelom bio jedan strasan poljubac poslije vecernjeg izlaska ispred jednog kluba,ispred kojeg smo se slucajno sreli,a znali smo se odranije. i prije nekada znali smo se poljubiti al to vece sam ja bila malo popila i samo mu prisla i poljubila na sta su mu se noge odsjekle i od tada............... eto to je to !

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 14:28:30   
valenti
imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 15:07:53   
PoisonEve
Mm kaze i guza i oci a kad je doslo do poljubca...jezik!user posted image

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 15:11:00   
majared
Trenutno nemam pojma. Ovaj moj je po prirodi takav kriticar, da se ponekad i sama zapitam sto je uopste samnom.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 17:14:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: valenti

imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm


Pa i ja bi to pre rekla, jer da me je ozenio zbog nekog dela tela cisto sumnjam

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 17:19:33   
Maccana
imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm
Joj Valenti,evo ja imam malo preko 35 ali definitivno tvrdim da ih prvo privucemo fizickom osobinom(moj takodje pao na zadnji trap)ali ih zadrzimo nekom duhovnom ili moralnom.Meni moj kaze da ga je nakon fizicke privlacnosti-odsevila moja hrabrost.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 19:07:18   
Olga75
IZVORNA PORUKA: valenti

imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm


ima i nas starih koki dobrih supa
ali kad sam privlacila matorog ne bih se smela kladiti da je to bilo zbog duhovitosti , britkog uma i vokabulara vec bih rekla zbog cvrste guze , sojki k'o iz casopisa i struka koji je bio za zavideti
aliii
sa godinama kako je rasla moja guza tako je rastao njegov stomak , kako se moj struk izjednacavao sa kukovima tako mu je opadala kosa pa eto u proseku i sad izgledamo isto kao kad smo se upoznali user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 22:18:03   
valenti
haha.olga srasna si....ma jeste da je za prvi utisak fizicki izgled presudan ,al ipak sve zavisi sta ko voli...al ono sto ih zadrzi i sto ostane posle svega nema veze sa fizickim izgledom....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
20.8.2011 0:24:07   
jabudic
Grudi, oci i usne, kad smo se napokon vidjeli... Mada smo se zaljubili na nevidjeno, tj. oboje smo bili privuceni osobinama onog drugog koje nemaju veze sa izgledom...

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
20.8.2011 0:32:58   
Cuftas

IZVORNA PORUKA: valenti

imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm


odavno imam vise od 35, i opet, privukle su ga moje grudi, guza i noge, kao sto su mene privukla njegova usta, zubi i vrat. verovatno negde postoji tema 'zasto smo ostali zajedno' i tu bih pisala stvari koje vise nemaju veze sa privlacnoscu.

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
7.9.2011 12:42:10   
zoća
preivuklo ga je to sto nisam bila domacica, a sada mi je preko glave pa sam resila da budem ista,ko procita razumeceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
7.9.2011 12:52:02   
MarijaBg
Upoznali smo se na bazenu, hm, pitam se zasto smo se odmah zaljubili jedno u drugo user posted image Sad smo oboje propali od trudnoce, zajedno smo je odrzavali - citaj lezali u krevetu i jeli user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
26.10.2014 22:38:57   
Kata90
Na to nisam nikad dobila pravi odg,tako da neznam ni onuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
26.10.2014 22:56:08   
Misha i Ljisha
Osmeh user posted image i (.)(.)user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
26.10.2014 23:32:14   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: valenti

imali na forumu malo starijih zena ,one preko 35.
ovde svaka druga kaze guza ,grudi poljubac...sex
u moje vremeje to nekako bilo drugacije,,pogledi osmesi ..inteligencija,duhovitost..sarm


ima i nas starih koki dobrih supa
ali kad sam privlacila matorog ne bih se smela kladiti da je to bilo zbog duhovitosti , britkog uma i vokabulara vec bih rekla zbog cvrste guze , sojki k''o iz casopisa i struka koji je bio za zavideti
aliii
sa godinama kako je rasla moja guza tako je rastao njegov stomak , kako se moj struk izjednacavao sa kukovima tako mu je opadala kosa pa eto u proseku i sad izgledamo isto kao kad smo se upoznali
user posted image



user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:01:53   
mirkam
Carape user posted image
Mm i ja smo bili kolege i sretali se s vremena na vrijeme.Jednom, dok smo pili kafu, on me dotakne za nogu prstom, u smislu "vidi otisla ti zica na carapi" (bila sam u kratkoj suknji i mrezastim carapama), a ja skocim ko oparena i brecnem se u smislu "tesko na mrezastim da ode zica, ruke k sebi" user posted image On kaze da ga je taj postupak naveo da se jos vise zainteresuje za mene user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:05:25   
Anck Su Nmaun
Ne mislim znam user posted image fizicki izgled ali i to sto sam bila teeska cura za osvajanje user posted image namucio se posteno!

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:22:45   
bubulence
evo kaze najvise ga je privuklo sto sam sela u taxi (bio je taxista) i sto sam se smeskala dok me je vozio iako uopste niamo pricali. a kada sam izlazila iz auta privukla ga je guza (koja inace nije uopste mala). i tako je resio da sutra ceka ispred moje zgrade u isto vreme . tako je i bilo...
i sada najvise voli sto se stalno smejem...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:24:49   
Modessty
moram da ga pitam pa vam javim user posted image
ja se kaldim na veličinu brusa user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 27.10.2014 8:25:23 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:27:36   
tijatija
Zajednicka interesovanja pivo i fudbaluser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
27.10.2014 8:30:46   
serpica
Kad smo se upoznali mm je bio pijan ko majka,slavio rodjendan,ko zna sta ga je u tom trenutku privuklo user posted image user posted image posle nisam ni pitala.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
12.12.2014 11:02:53   
dragicar
osmeh i grudi, ja mislim a i receno mi je user posted image

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
12.12.2014 14:27:50   
Klarita
Ja znam sta...parfemuser posted image 100% tacno i proverenouser posted image

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
12.12.2014 15:36:24   
Mala Elena
Hahaha, pa fizicki izgled...ali dok su pre njega hvalili moju guzu, on je hvalio guzu svoje bivse user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here