|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 15:55:15   
smeško
Rosita, isti slučaj! Samo što mene uhvati i vrtoglavica. Srećom, ne traje dugo. Bravo za malo mače koje već čita! user posted image Meni uskoro dolazi bratanac da radimo srednjoškolsku hemiju. Videćemo kako će ići s obzirom na ovaj moj trudnički mozak. Juče sam ostavila rezervne ključeve od automobila na ,,sigurno'''' mesto i još ih nisam našla.user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 16:23:16   
vocicana
Ljiso,ja da vidim sta mi radi najsladja tema Ono ti u problemu.
Samo cu te jako zagrliti. Bice sve ok.
Trudnice ljubim vas i idem sada.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 19:44:29   
Maraj
Vece drage. Mene mucnina ceo dan ubi. Pri tom kijam, ne prestajem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 22:11:10   
MaRa94
Pozdrav drage. Bila sam danas na pregled i ctg. Sve je u redu, ctg ne registruje jake kontrakcije, nisam pocela da se otvaram, ali beba je previse nisko i spremna. I rekao mi je da setam do utorka sto vise pa da odem da se dogovorimo. E sad ne znam sta da se dogovorimo. Pomislila sam da ce mozda da predlozi indukcijy, ali ja jos uvek nisam u terminu. Jel opasno za bebu da bude puno nisko?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 23:17:56   
vonavoj
Mara.nije opasno...tu joj je i mesto sad..
Mene nesto boli levi jajnik..bilo mi hladno..ledene noge..a ppsvadjala sam se sa mm da sam urlala od besa..sad mi zao bebe,sto me boli stomak..uhuser posted image kad sam budala..bezosecajan je skroz..ali to je vec druga temauser posted image ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 23:21:50   
Rosita
Von, sta je bilo bilo je, smiri se sad i ne sekiraj. Ja u prvoj trudnoci glas nisam povisila ni jednom, sad je vec drugacije...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
2.12.2017 23:43:44   
Sanjica26 RR
Von, samo pozitivno. Pusti muza. I idi se malo okupaj da se zgrejes. Posle flasu tople vode, pa pod noge. Tako moja mama kaze. I stvarno mi prodje stomak i zgreju mi se noge.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 8:27:23   
Maraj
Jutro drage
Jedva nadjoh temu. Neko se nocas aktivirao i zatrpao sve teme.....

Ja sam popila donat vodu. Ubi me zeludac. Sad sam uzela malo grisina. Ne znam sta cu vise ...da smirim zeludac

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 9:43:34   
vonavoj
Maraj..donat voda..meni je nekad i coca cola pomagala..ne valja,ali mi je prijala..
Smirila sam se sinoc,jer mi bilo zao sto sam sebi to dopustila,a on se nije ni potresaouser posted image ..ceo dan nije bio kod kuce,isao na pice/rucak sa starim kolegama..a imali smo plan,dogovor da izadjem iz kuce u kupovinu,sama..na kraju sam isla sa decom,jer nije bio kod kuce..ribala kupatila,3 masine za ves i normalno da me boleo stomak..i onda mi kaze a sto si to radila,ko te je terao!??! !a ko ce?!? Pa ja cu ti pomoci..i odem sa decom na 3h na deciji rodjendan,zamolim ga da usisa..i ulazim u kucu u 9 i on tek tad usisava..a lepo mu kazem,jer ga znam,nemoj u 9h da usisavas,deca ce biti mokra..i pravac ce morati u kadu..i prsnem...2.5h nije nista radio i cekao 5 do 9..user posted image
Jos mi kaze necu da mi naredjujes i necu ceo vikend da ribam!? E tu sam prsla,reko a sta si ribao,ceo dan nisi kod kuce..sam si isplanirao dan..a ja sve sa decom i obavezama...kao preterujes..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 10:16:06   
Rosita
Jutro.
D i ja odspavali do 9. Evo ga kaslje, ubija se. Znaci, pio je zmajac za iskasljavanje, zatim flavamed 5 dana, zatim berodual 5 dana i skoro pa nistq. Dete je veselo, sve super. Jos mi je ostalo aerius da pocnem na svoju ruku. A to jer stavlja prste u nos, jos slini, ne toliko, ali ga nos svrbi. Pa da prijavim dr. Izludesmo od neidenje u vrtic.
Von, pa jeste bezveze. Ali, gledaj da se ne nerviras a da se drzis svojih zahteva jer su vise nego realni.
Ovo sa zatrpavanjem tema mi je totalno iritantno. Je l to neka nagradna igra? Nisam puno zainteresovana za druge teme, tek- tek, pa me ne dotice. Ali vise puta sam rekla da mi sistem nagradnih igara nije fer. Eto onda kada je zapoceo paket za trudnice dobise zene sa 5 postova koje se nikad vise ne pojavise. Meni licno ne smeta jer nisam ciljano ucestvovala u igrama, ali i dalje mislim da bi portal to trebao malo da objektivizuje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 10:19:02   
vonavoj
Neko mora da reaguje za pisanje nocu pa temema...svakodnevne nestanu,a pise se cisto reda radi..i samo jedna osoba..ne znam da li se nesto skuplja..user posted image ali smara..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 10:56:23   
Rosita
Slazem se.
Ovo je za probleme na RR i nove ideje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 11:44:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Neko mora da reaguje za pisanje nocu pa temema...svakodnevne nestanu,a pise se cisto reda radi..i samo jedna osoba..ne znam da li se nesto skuplja..user posted image ali smara..


Nema šta da se reaguje. Ne ostavlja se samo smajli po temama, piše se smislena rečenica, nije reklama, nije psovka, nije pisanje u istoj temi.. Sve je korektno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 11:47:18   
Ana RR
Rosi, ja Marku uvedem i Cetirizin kada kašlje, od njega mu se brzo smiri.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 11:55:14   
Rosita
Hvala Anci. Sad cu da vidim sta je to.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 12:24:02   
Maslacak15
Ja bih U takvim situacijama sa produzenim kasljanjem pre isla na antibiotike. ja Sam vrlo skepticna prema kortikosteroidima i Antihistaminicima Mislim da se olako poseze za istim.
Moze biti hronicna bakterijska infekcija niskog intenziteta bez temperature itd.
Inace Mi skitamo Po obicaju, obilazimo drustvo tetke itd. Klinci su se Jako obradovali sneguuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 12:33:03   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Neko mora da reaguje za pisanje nocu pa temema...svakodnevne nestanu,a pise se cisto reda radi..i samo jedna osoba..ne znam da li se nesto skuplja..user posted image ali smara..


Nema šta da se reaguje. Ne ostavlja se samo smajli po temama, piše se smislena rečenica, nije reklama, nije psovka, nije pisanje u istoj temi.. Sve je korektno.

Zabranjeno pisanje po temama nocu user posted image user posted image
Vi ste show user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 12:41:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

D je od jutros napolju pa sve do sad bila. Ustala je i pitala "Da li jos pada sneg?"user posted image eto nama radosti. Odmah je nije nista mrzelo, obukla se kao Dunja-Munja, isla sa mnom u pekaru, mesaru, prodavnicu bila napolju, jela sneg i utvrdismo da joj cizme propustajuuser posted image .Naravno ne bi ona rekla ni slucajno da su joj mokre noge. Usla unutra prezuvam je sve jauce od bolova.


To zatrpavanje hehe..Bude nekad zanimljivo, al sad opet moram u temu kordocenteza da je dignem. Verujem i jutros ko je ovde hteo da pise pa jedva nasao temu user posted image .

Ja u poslu. Trudim se sve da sredim, jer od utorka cu mirovati. Znaci danas kuca ves, i sve po redu.

Rosita ti znas sta je Damjanu slaba tacka, a to je kasalj. Jadnicak se bas muci s tim. Nadam se da cete resiti to u najkracem roku. Posegni za svim tradicionalnim "lekovima" i odvedi ga, mozda stvarno treba ab sto kaze Maslacak.

Vonavoj mm je isti. Retko puknem al kad puknem potresem se kao i ti, i previse.Razumem te skroz.
Slicnu situaciju imali pre mesec i po, isto rucak sa kolegama tamte vamte a ja ne znam z sebe od obaveza i jos dodje i ne krzne se, ja se potresem a sto je najgore njemu nista.

Uf muski. I sad ako bude sve ok, eto meni jos jedno muskouser posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 12:49:00   
smeško
Rosita, moj sin ume da kašlje po par nedelja. Kod njega sve počinje i završava se kašljem. Ne dajem mu ništa za to ako je bris ok i nema neke trenutne infekcije. Ja nisam ni za inhalacije, ni za aerius, ni za antibiotike. Tih dana, jadan on pored mene, mora da popije sve od toplih napitaka što mi padne na pamet da mu skuvam. user posted image Supa je obavezna, ne sme da je preskoči. user posted image Ali, prođe na kraju, iako mu nekada kašalj toliko smeta da ga budi noću. Mada, on nema krajnike, pa svaka iritacija ide preko ždrela.
Von, većina muškaraca razmišlja slično tvom. Probaj da se ne nerviraš, jer više sebi škodiš nego njemu. Ja sam od potpune nebrige mm u prvoj trudnoći, preko toliko turbulencija u braku i svega i svačega, došla do muškarca (istog), koji sada toliko brine i vodi računa, da, za sada, ja ne ribam, ne usisavam i ne dižem ništa iole teško. Pošto sam na nekoj dijeti zbog netolerancije na glukozu u prošloj trudnoći, svaku namirnicu će mi doneti samoinicijativno i u pola noći, mada ja to ne tražim. Ali, sam je rešio da sve to ispravi, ništa ja tu nisam uspela svojom borbom. Ti reče da pratiš pritisak. Nemoj, molim te, da se nerviraš, stres ga najviše i najbrže podiže. user posted image

Misho i moja deca su u 7:30 bila napolju. user posted image Ušli su na kratko, tati su bile mokre noge, popili čaj i ponovo šmugnuli. Još se nisu vratili. user posted image Nema veće sreće od prvog snega. Eto, od utorka strogo mirovanje, a mi ćemo da te animiramo ovde. user posted image user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 3.12.2017 12:53:06 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 13:29:12   
vonavoj
Eto Ljisha..a kontam da si i ti kao ja..samostalna,nezavisna..ali preteraju ga..bolje da sam njanjava,takve bolje prodjuuser posted image i sto kazes,ja se pojedem,a on ni ne trepne..
Ana,ne shvatam foru da sam sa sobom pisesuser posted image ali dobro..ubise me hormoni..
U pravu si smesko..sreca pa mi je pritisak od jutros ok..

< Poruku je uredio vonavoj -- 3.12.2017 13:30:27 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 13:37:27   
Misha i Ljisha
Bas to vonavoj. Da smo njonjave ili da smo neke rospije uopste ne bismo bile u takvim situacijama. Ja imam utisak ako nekad stanem da odmorim da on meni jos i naredjuje ili govori nisi ono nisi ovo i ostanem onako zabezeknuta. Pa majke ti ako ti nesto smeta pomeri guzicu. Mislim da su se opustili pored nas i olako nas dozivljavaju.

Ma taj dan sam popizdela. Ti jedes kinesku hranu a dete i ja slatki kupus. Dete ceo dan video nisi, ja je vodila svuda na trening sve i jos uvece joj remetis rutinu radi svog sebicluka. Uf ma sad sam besna kad se setim tog danauser posted image i onda ni da skloni sto. Kad sam popizdela i naredni dan sklanjao sa stola posle jela dosla D i kaze onako u cudjenji "tata ti to znas da radis?" user posted image rekla sam mu da ne znam da li da se smejem ili da placem. To sto ja radim od kuce i kuci sam ja i privredjujem kao on (ustvari moja plata je i veca) i sve doprinosim i sve radim u kuci i oko deteta. Uf besna besna saaaaam jaaaaaakooo sam besna. I to na sebe. Da nezavisna samostalna i sve a dozivis situaciju kao da te neko gazi zbog toga. POSTOVANJE! I onda kad sam rospij sve bude lepo, a meni nike u prirodi da budem nadrndana. Ja nisam takva i meni nista nije tesko i vrtiml se u krug

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 13:45:33   
vonavoj
Kao da pricas o meni...samo postovanje..meni moj ne naredjuje,jer je njemu sve ravno..nista mu ne smeta..ni govno na sred sobeuser posted image .. s tim da on ima vecu platu od skoro..ali me ubija..on ide na ruckove,a sto kazes ni ne pita se sta mi jedemo...nekad i ne mogu da stignem sa skuvam,a niti mi se kuva..on dodje sit i kao pa sta ako je prazan frizuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 13:53:41   
Rosita
Ljiso, jeste mu to slaba tacka.
On je ispio sinacilin 7 dana! Zavrsio u utorak. E jedino da mu nije pogodjen abuser posted image Ali to je lek sirokog spektra. Nista, sutra opet kod dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 14:03:22   
vonavoj
Rosita.pa to je slab antibiotik..sta ga znam..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
3.12.2017 14:18:28   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Rosita

Hvala Anci. Sad cu da vidim sta je to.


To je isto što i Aerius, Xyzal.. samo ovo ide na recept. Mare ima alergijski rinitis pa ga dobija na recept. Ma ni ja nisam za te lekove, mm je protiv bilo kakvih sirupa (smatra da nisu dobri za jetru) ali ovaj mali je užasan što se tiče svega, neće čaj, neće ništa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.12.2017 14:19:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here