|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
12.2.2018 16:42:36   
vonavoj
Kakav ti je pritisak?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
12.2.2018 16:57:23   
Maraj
Ja sada odlepih.... pisah opet u temi MMR...
L sad izasla mala lopticavelicine graska iza uha. Dr kaze da ni T ni ovo nije od MMR-a. Kaze da je cista(preko tel smo se cule)
Da covek popizdi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
12.2.2018 16:58:30   
Maslacak15
pa da i ja mislim da su velike sanse da te vrate kuci osim ako rezultati ne ukazuju jasno na preklampsiju. Jel ipak je rano. Ceka se bar 37+0 da bi se izazvao porodjaj ako nije hitan slucaj. Ti samo budi dobra i slusaj ih i nemoj da se nervirasuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
12.2.2018 17:00:10   
vonavoj
Kako ne moze..pa zar to ne napada imuni sistem.a zlezde sw onda uvecavaju. I zar vakcina nije protiv zausaka? Mozda je i to.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
12.2.2018 17:17:33   
Maraj
Ne znam von. Bas se nerviram. Idemo sad da izvadimo krv L

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 5:47:16   
isidora88
Dobro jutro. Nas budili u 5, tri cimerke iz moje sobe sad idu na porodjaj, jedino ja ostajem, smoricu se ako niko danas ne dodje. Valjda ce mi u viziti reci sta planiraju sa mnom da znam kad je dan Duser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 7:19:30   
Maraj
Dobro jutro
Isi verovatno ces ici na konzilijum. Bar sam ja tako....
Ja ustala, skuvala L caj. Danas idem do Fronta , radim tripl...a vreme kafastrofa

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 8:21:41   
Rosita
Isidora, ako bebi nije hica neka je jos, nek poraste i ojaca jos malo.
Maraj, kako ti dete od jutros?
Ja se nadam nekim radovima u stanu danas. Juce sam rekla mm da ne radi, bio je praznik.
Sneg mi deluje bajkovito. Samo, posle vrtica necemo moci da skitamo i tako se sklonimo od radova, ako ih bude. Mozda igraonica.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 9:02:04   
isidora88
Prosla vizita, po dr nisam za porodjaj, beba je dobro. Meni je pritisak ovde stabilan, cekaju nalaz proteinurije i pregled kod mog interniste pa da vide sta ona kaze na moje stanje, ako je ona za porodjaj poradjace me, a ako nije nece. Jos malo cekanja, ali kontam da idem kuci sutra

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 9:10:03   
Ana RR
Isidora, super što je pritisak u redu. Neka bebca još malo u stomaku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 9:24:29   
Misha i Ljisha
Sneeeeeg user posted image juhuuuu idemo danas na salas, samo neka pada i popodne da se dobro zabeli da mozemo da se sankamo. E sad bas da li cu ja vuci D na sankama ne znam user posted image kolko sam luda mozda i hocu ahahha

Isi sve super, cekamo nalaz interniste. Vidis da ti pritisak ok, sad reci muzu da te ne nervira jer ti ocito od njega skace pritisakuser posted image

Ducka u vrticu, mm otisao da da krv pa da ne ide danas i sutra na posao. Da imamo produzeni vikend. Ja nisam nocas ukljucila masinu iako sam dva puta ustajala ccccc sram me bilo, potrosicu strujeuser posted image

Sad cu da radim punom parom jer na salasu nemamo net, odnosno imam mobilni al moram da ga pristedim jer mi treba za sefa i posao. Ova sa upworka juuuuu ala smara. Ne znam ja se navikla na mog sefa koji je med i mleko i koji kad god me nazove pita da li me deranzira user posted image . Bas sam razmazena. Pa ja sad da imam nekog nadrkanog ju bas mi tesko pada, dodje mi da je oteram u tri lepe. Pri tom kaze to je posao od 5 sati nedeljno, a ja prosle nedelje odradila 10 i nisam zavrsila, a nisam spora. Naravno na upworku stoji 5h i ona je duzna tih 5h da mi isplati a ostatak nije, e sad videcemo kakva ce ispasti. Al izludjuju me ti sto nista nece da plate a hoce svasta. Al narod je generalno danas takav. I npr uvek na fb vidim, preporucite mi tog i tog al da NIJE SKUP ,ma nemoj! Ako nemam novaca necu ni ici kod tog. Ova hoce da joj nalazim brojeve telefona ljudi a nece da plati subscribe na bar whitepages. Mislim se u sebi..... Moj sef sve plati, da mi pasvorde i picim. Ova...Kriticna je. Hoce a ne moze. E pa zeno sta ja da ti radim. Nadji ti 1000 brojeva bez pretplate na sajtovima. I da ima pretplatu ne znam da li bih mogla da nadjem za 5h sve brojeve a ne ovako.

No to se ja u sebi zivciram user posted image otkacicu je ako nastavi da me nervira. Ne mora ni da mi plati.

Odoh mame. Kao da poradim nesto. Ipak danas idemo lepo u prirodu jeeeee...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 10:13:49   
Sanjica26 RR
Isidora, bas mi je drago sto je sve u redu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 11:11:14   
smeško
Isi, bravo! Cekacemo mi jos nije nam problem.user posted image
Maraj, kuglice iza ušiju su uvecane limfne zlezde. Nisu opasne. Mozda ti je dete pokupilo neki virus nevezano za vakcinu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 14:19:10   
Maraj
Evo mene iz Fronta. Brzo sam zavrsila. Uradili mi uz pa dala krv
Pokupila L. Dosli kuci. Skuvala rucak. I evo sad prisela.
Smesko nisu mu te kuglice dole nisko gde su zlezde vec bas na mastoidnoj kosti. Ova kost iza uha ne dole ispod rese uha gde je mekano.Ne znam sta moze na kosti da bude. Dr mi rekla da dodjemo danas u dz. Mm nije za to. Ici cemo na deo gde su bolesna deca. A L nije bolestan. On super izgleda. Takoreci svakodnevno... jede isto. Nista se nije promenio. T vise nema al efo ima te kuglice iza uha. S desne je veca nego s leve

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 14:31:42   
smeško
I Marku tu izlaze.
Kada ti stizu rezultati tripla?

< Poruku je uredio smeško -- 13.2.2018 14:32:32 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 15:01:25   
Maraj
U ponedeljak mi rekli da dodjem da podignem rezultate. Kace me sad ovi ne radni dani

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 16:47:11   
vonavoj
Isidora.vidis da ti je bolje u bolnici..nema stresa i nervoze i pritisak je ok...hahhaha..kad bi mogla i kod kuce.meni su danas na poslu digli pritisak na 200..napravila sam seme za knjizenje..3h izgubila.da bi mi programer sve obrisao..jos me zove direktor da me pita gde je novi radnik..aman covece ne znam gde bijem..novi program ne radi..sta da mu ja objasnim.kad nista jos ne radi...ala sam se izvikala i na njega..da je dosao pognute glave i kaze,jel si ok?!? I kako da se ne stresiram..jos mesec dana.izdrzacu!!!
A bebac skace li skace..i sve me ceprka dole..mislim da se okrenuo.jer ga bas visoko osecam..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 18:01:23   
milicicak
Isi, super sto je sve ok.
Maraj, brzo ce ponedeljak.
Ja sutra na double, samo jos da vidim gde cu da vadim krv...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 20:12:40   
Maraj
Mili ja sam radila u Biomedici
2300 din sam platila analizu krvi
Jel.i ti radis privatno?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 22:41:39   
madre
Cao svimauser posted image evo mi legli svi... T od juce visoka temp, grip izgleda, danas ceo dan kuka da ga boli glava i pokazuje u ustima kako ga nesto boli, ne znam da nisu neke aftice ili grlo,nisam uspela da vidim... Tako da sam zbog toga sva slomljena, valjda ce brzo proci!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
13.2.2018 23:59:11   
Misha i Ljisha
dobro vece

Ja jos uvek radim. Imala sam cas veceras u pola9 na koji sam totalno zaboravila srecom nisam se skinula u pidzamu rano ko sto znamuser posted image .

Ona amerikanka je malo spustila loptu kad sam joj pokazala da sam sve dobro uradila. Vec sam se bila naostrila kao von da joj sve po spiskuuser posted image

Sutra ujutru trening. Gledacu da izvrdam da je vodi tatica heehhe...Videcemo. Treba mi odmora, a opet prija mi tamo da caskam s ljudima jer ne izlazim iz kuce stalno sam za racunarom ili sa decom na casovima pa tamo vidim odrasle ljude i zive ljude user posted image

jaoo treba mi kancelarija. Na salasu sam imala odvojen deo gde sam mogla da radim, a ovde... pa ne znam kako da se organizujem. U kuhinji sam za kuhinjskim stolom i mozete misliti koliko mi je udobno
Odoh konacno na spavanjac

Laku noc mame

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 1:04:46   
madre
Nesanica plus jaka glavobolja...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 7:17:06   
Maraj
Jutro drageuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 7:31:39   
madre
Dobro jutro i od meneuser posted image ispratila veliko dete u skolu i idem nazad u krevet, ako uspem da zaspimuser posted image nocas oka nisam sklopila!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 8:57:07   
Rosita
Jutro zene. I ja sam lose spavala. Juce mi bio visi pritisak i puls u nebesima. Danas je bolje. Sad cu u onu skolicu ako me prime, juce je bila moja grupa. Ne radim danas, bas mi je bilo lose juce. Idem i do biblioteke. Sutra mi dolazi svekar u goste, D se bas raduje. On u vrticu.
Madre, da sto pre ozdravite.
Maraj, jeste isli kod dr? Mozes da pitas pedijatra na mojpedijatar.com, strucni su i lepo odgovore, cisto eto da cujes sta jos neko kaze. Mada, nemoj se sekirati. I mom D je na jednom uvu na kosti, al opet kad se potrudim vidim da bezi pod rukom i ne boli, tako da odavno vise ne obracam paznju, kao ni dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here