|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 6:49:29   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Ja otisla da vidim kakva je nagradna igra u pitanju user posted image . Mislim i svidjami se sto je nagradna igra i ne svidja mise. Brzo se zatrpavaju teme.
Ja se budila nocas, ukljucila masinu a evo tek sad susilicu.

Razmisljam se da ne dam D danas u vrtic. Mislim bice joj super izvsce ih vaspitacice, Al u subotu joj curkao nos, hvala Bogu juce vec nista al nekako bih da je stedim zbog utakmice u nedelju. A i bicemo napolju vise ako ostane kuci nego da ide u vrtic. Mislim nije mi frka od snega vec od virusa u vrticu user posted image . Duva vetar i bas je brrrr....

Mm sinoc dosao kasno. Nemam ni pojma kad zaspala sam.
Rosi mm je odlepio juce u Bg, kaze mogao je bar 4 puta poginuti, opsti haos u saobracaju. Ceo dan je proveo u Bg i kaze 4 puta je kroz centar prolazio tamo amo radi odnosenja i donosenja nekih stvari. Na kraju je cak cekao i autobus is Arandjelovca u Bg da preuzme neki paket, naravno autobus kasnio i svasta.

Eh sad da sam na salasu SVE bi bilo belo oko nas heheeh...joj sto to volim. A unutra toploooo. Mislim toplo je i ovde al evo ovde gledam u betonski bedem user posted image i krovove.

IDem da vidim sta se piskaralo.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 7:24:50   
Maraj
Jutro i od mene. Ja sad prostrla ves pa rekoh da vidim sta ima kod vas...
Sneg bas pada. Gledam kroz prozor, tramvaji malo malo pa stanu. Bas je dobro napadao. Ide neki mini bager i sklanja sneg sa pesacke staze. A vetar....uh bas duvauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 7:27:18   
Maslacak15
Au treba izdrzati do 8. Martauser posted image . Razumem potrebu za komercijalom Ali pravila Samo obaraju kvalitet celokupnog Portala. Ja Bas volim rr jel se smisleno prica. A sad je vise nego evidentno da se postuje sporta Radi. Ne citamuser posted image
Kod Mene U planu mirniji Dan. Sutra opet pun program. Ovde nema snega, Samo je isto prilicno hladno. Danas Mu dodjem Po lekarima 36+0 (pomerise me 2 Dana na prvom ekspertskom) Jos Samo nedelju Dana do "terminske bebe"....Ali ne zuri se meni, Samo komentarisem kako brzo ide

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 10:24:25   
madre
Juhuuser posted image i ja sam tu... Bila mi drugarica na kafi, doruckovale, ispričale se. Sad cemo malo napolje da se smrznemo. Maslacak, uskoro nam i ti ides odavdeuser posted image jesi li uzbudjena?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 11:55:35   
Maraj
Drage nema vas. Jeste zatrpane snegom ili bojkotujete sto se tema zatrpava nagradnom igrom user posted image
Moj L bio napolju sa babom. Sad ode kod njih. Ja lezala nekih sat vremena. Sad odoh da zamutim neke mafine ako L bude hteo da ih jede danas

< Poruku je uredio Maraj -- 27.2.2018 11:56:25 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 12:05:22   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
eno moja drugarica valjda otisla na porodjaj. Nadam se da ce sve proci u najboljem redu. Ona onako, kako da kazem volim je jako ali je "kesa" sto bi rekla deca,user posted image . Pa se sad ja nekako bojim za nju. Sva mi je kilava, oduvek i bila a sad u trudnoci jaoo tek je sad bila...

Mo bili napolju vec 3 puta. Sad je D usla da se malo zgreje pa ce posle rucka ici na nasip da se sanka sa tatom a mene ce valjda ostaviti u miru i tisini hehe

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 12:15:12   
Rosita
Ljisho, ja sam trenutno u fazi ma odem bre i zacas to obavim, nema sta da brinem user posted image , bas me briga, ako me ne prime ovde onde ce, porodicu se vec.

Nisam otisla na posao. Oticicu jedan dan iduce nedelje nesto da odradim, ova dva dana bas nisu za putovanje prevozom.

Raygledam gde mi je najpovoljnije da porucim tortu za D rodjendan, posto je praviti ne mogu, niti umem da izvedem zeljeni oblik, a bicu brate i puno trudna, a treba mi velika torta. Spremacu salate i tako neke slanise. Sad cu da trazim temu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 13:13:45   
Misha i Ljisha
Rosita meni je sad veca frka. Ustvari moram priznati prvi put mi nije bila frka od porodjaja,a sad vala jeste. Bas mi onako pomisao samo da me ne seku, da izdrzim i da se skoncentrisem da me ne seku, jer sam jako strasno dozivela sve to oko epiziotomije. Kao luftiraj ranu aha da bas cu sad da luftiram ranu pored deteta od 5 godina i bebe. Ajd prvi put ok, beba spava pa i ti lezis jer ne mozes ni da sednes ni nista. Pojam mi je bilo otici u wc, vec smisljam koliko cu lana da jedem i lanenih plocicauser posted image Ma ne znam. Frka mi je bas mi frka.

Cekam bas da cujem vesti kako mi je drugarica. Smesni su mi trendovi davanja imena. Mi smo sad fizicari pa Boze moj jedna drugarica sa faksa dala ime detetu Nikola (po Tesli), ova ce da da Isak (valjda kao Njutn), a prva jos nije zavrsila studije a ova je studirala punih 10 godinauser posted image .Mislim dasu neke naucnice pa ajd da razumem zaludjenje.

I Takoc svasta nesto razmisljam. Umorna sam. Zevam ceo dan. Jedva cekam da moji odu da ja legnemuser posted image al najgore mi sto kad oni odu mene ce gnjaviti ovi ameri

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 13:17:38   
Rosita
Ako mi verujes, ja sam to oko epiziotomije i rane prilicno zaboravila... kako bude bice, samo bih eto volela da krene prirodno i da odem dosta otvorena tamo.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 13:17:47   
vocicana
Rosita i Ljisa, pa jos malo ima. user posted image Moj lepe trudnice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 14:40:11   
Rosita
Da, da, ali ja ne racunam pre prvog aprila user posted image

Sad cu u skolu za trudnice.

E zene, imaju dve teme na rr koje ne bih otvorila iz inata pa makar user posted image . One se zovu igrajmo se kaladonta i asocijacije xy reci, nemojte ni da mi govorite o cemu se tu radi user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 15:00:48   
Misha i Ljisha
Jos malo. Da jos mesec i po racunam minimum. Ako je sve kako treba.
Mene inace jutros po nasem vremenu zvao sef vidno pripituser posted image i pita me "duso jel ti treba jos para" jaoo mislim se u sebi da treba mi jos milionce ehheh al nisam htela da ga "iskoristim" poslao mi je vec uplatu ove nedelje. user posted image rekla sam mu sefe naredne nedelje kad stigne vec nova tura racuna hihi...

Otisli moji. Meni ostala puna sudopera sudova. Sad cu da ih perem. Jaooo sanjam sudomasinu majke mi. Dok ja operem sklonim oribam eto njih nazad i eto mog posla. Necu stici da se odmorim. A umorna sam kao ker. Cim meni krece oko da igra znam da je krajnje vreme za odmor. Psihicki i fizicki. Al ajd. Ostavi sve i odmori se.... Malo teze to ide

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 15:19:15   
Maraj
Lazar pojeo nesto vise od pola mafina , sto je user posted image
Inace ga je jeo kad je bio manji. Sad jede 5 namirnica.... a u njemu jma jabuka, cijelonskog cimenta, jaja...pa sam happy sto je i ovo pojeo.

Nas zvali iz simpa, stigao dusek pa cemo najverovatnije ici veceras da ga isplatimo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 15:33:09   
Maslacak15
Ja Rosita ne mogu da ti kazem ni da ocu, posto ni ja nikad nisam uslauser posted image user posted image user posted image .

Meni je frka. Svaki put mi je frka od porodjaja. Patim jasno od "to much info". Ali dva puta sam super prosla valjda nece nista ni sad da zabrljaju. Jos ko za baksuz desio se slucaj koleginici sa instituta proletos na drugom carskom da je zesce upropaste ( povredili besiku a nisu videliuser posted image ) i to isto Charite samo drugi campus pa sad pokusavam to da potisnem zajedno sa svim ostalim teorijama na temu sta sve moze poci naopako aaaaaaaaaa

Masina za sudove je super svar. Iako smo je mi relativno kasno kupili, ziveli smo prvih 3-4 godine bez nje i ja mnogo radje perem sudove nego neke druge stvari, ipak u domacinstvu sa decom itekako znaci. Samo bi mi jos trebalo da perem sudove.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 15:49:41   
milicicak
Dan trudnice :)
Ja moju Milevu (masinu za sudove) ne bih dala ni za 100 brda karamela. To je posle knjiga prva stvar koja je usla u stan user posted image jos sad kad je mini buba pocela da rasprema sudove i da ih redja, ma milina.
Maslacak, tebi se bas priblizili. Jesi li se dogovorila sa dr kad ces na porodjaj?
Mene opet boli stomak...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 16:12:39   
Maraj
U i meni je masina za sudove glavna u kuci. Palim ne ako ne svaki onda svaki drugi dan
Zavisi koliko smo ješni taj dan user posted image
Mili ja juce kupila onaj magnezijum 300 direkt. Da l podsvesno ili sta se desilo ali danas me nije boleo stomak

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 16:14:31   
milicicak
Maraj, ja taj magnezijum pijem svako jutro :D dobar je i za one tenzione glavobolje i kad se zgrce misici

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 16:25:07   
Maslacak15
Idem Sutra na kliniku, na kontrolu starog oziljka, detaljan uz i planiranje porodjaja. Dada priblizilo se...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 16:26:36   
smeško
Kontrola starog ožiljka? Za to ovde nisu ni čuli.user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 17:19:55   
Maslacak15
Hahah mozda je i bolje Tako smeskouser posted image Salim se. Pa treca trudnoca posle dva carska to je vec Malo riskantno. Iskreno moja doktorka koja Mi prati trudnocu drami vec neko vreme da idem ali Sam je iskulirala. Ona ne moze da ga vizualizuje uopste kako treba na njenom aparatu. Narocito Sto Mala Meri opet veliko ( oboje dece Su Mi bili tezi od 4kg). Ja mislim da je to preterivanje narocito U odsustvu bilo kakvih simptoma. Rizik od rupture je najveci pod kontrakcijama i kad bi probali prirodni porodjaj. Zato Mi ga nece Ni nuditi...ovako Sam od sebe nece valjda da pukne...ipak je to bilo pre 5 godina a ja Sam balkanac (dinaridska gradjauser posted image ). U svakom slucaju provericemo...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 17:28:21   
smeško
Meni ce proci 4,5 od proslog. I vide stari oziljak na uz i kazu da je posteljica dobro postavljena u odnosu na njega. Ipak paze, a ja ih otpisala tek tako. user posted image Je l'' ima treme devojke? Ili ste se navikle da ste trudne?user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 27.2.2018 17:29:53 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 17:29:28   
vonavoj
Gde ste trudnice? Koja je isla na sankanje?
Kod nas nije nista ocisceno..jutros natrontaj decu..razvezi..na poslu brojim dane..a direktor opet poludeo..samo daj.daj..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 18:25:24   
Maslacak15
lako se on vidi u prvoj polovini trudnoce smesko kad je materica mala. I kod mene je bilo sve tip topna na ekspertskom u 23 nedelji. Posteljica je pozaadi, oziljak na aprednjem zidu, tako da to je super. Ali mi je ipak preporuceno da se gleda pred kraj kad je opterecenje najvece a time i potencijalni rizik. A sad ga je mnogo teze videti posto je ogromno sve, bebina glava pritiska dole ka besici, tesko je uhvatiti ugao. Ti si imala isto dva carska? Treba biti oprezan ne kazem ja,ali je rizik srecom ipak mali...Nadam se da je tako.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 18:50:07   
madre
maslacak, jel kupujes nesto za bebu ili imas sve, jeste li spremni? ja sam sama kod kuce, jedem cokoladu i kuliram, vec mi je malo dosadilo, sad ce jos malo moja ekipauser posted image ja sam nekako nestrpljiva da malo rovarim po garderobici za bebu, da vidim sta imam, sta mi treba, ali kao to sam ostavila za sam ulazak u 8. mesecuser posted image kada ste vi pocele? mislim da mi bas nista ne treba, a nekako bih malo nesto kupovalauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
27.2.2018 19:08:15   
milicicak
Maslacak, pa ti to onda imas oko dve nedelje do porodjaja? Bas se priblizilo :)
madre, ti cekas decaka? Izvini, nisam ispratila :)
Ja znam da cu morati da kupujem garderobu za pocetak, uopste nemam male minibubine stvari. Sve je otislo u poplavi

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here