|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 18:50:07   
isidora88
Smesko jedva cekamo, vec smo svi nestrpljivi i meni je dosta trudnovanja. Nadam se da nam beba stize uskoro i da ce sve biti u redu.
Smesko kako su tvoji decaci reagovali na vest da stize jos jedan bata?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 18:50:33   
vonavoj
Ljisha.dobar je deda..trenira decu..i moja majka to radi..ali ona ide u jos vecu krajnost..kad ostavi iglu i makaze na dohvat ruke.e tu vev dobijem ospice...
Nisam se pohvalila da se nije ni popela da vidi kako smo,bolesne..?!?!?#,#*@@&@ nista novo..
Odlucila sam da pozovem sveki da dodje,deca su ipak rovita za vrtic,neka ih jos nedelju dana kod kuce...taman je zaova nedelju dana na raspustu..
Ja moram sutra na posao..ok sam.samo sto sam gladna kao vuk.ej.spavam i sanjam meso..svasta.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 22:06:22   
Ana RR
Ljišo, slažem se sa tobom. Ja ništa nisam sklanjala sa komode i znao je da ne sme da dira. Pa ni jelku nije nikad oborio a verujte mi, moj Marko je prepun energije. Neke stvari moraju da se znaju. Prošle nedelje kada sam vodila Marka na kontrolu u dom zdravlja bila je jedna mama sa sinom (2,5 do 3 godine ima klinac), mene je bilo sramota šta je on radio. Dva puta se zaleteo u vrata od ordinacije i otvorio ih, vukao se po onom prljavom podu, lizao pod, udarao u vrata, rušio jakne... a majka samo viče "Keki, prestani! Nemoj Kestene!" Pa jbt! Danas deca vaspitavaju roditelje umesto da je obrnuto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 23:40:05   
isidora88
Ana dete se zove Kesten? user posted image
Meni je A nekako divlji ponekad, uopste ne znam kako da ga obuzdam nekad, dzaba packe, ako je stariji bata tu nemoguc je, nista ne slusa jer je M smesno kad A pravi gluposti, bas nekad odlepim kad se tako udruze.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 23:42:23   
vocicana
Ana dete se zove Kesten?

Boze mili. Hahahahaaa, strasno.
Trudnicice grlim vas

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 23:49:11   
Ana RR
Da, Kesten user posted image mm i ja nismo mogli da verujemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 23:50:59   
vocicana
Slatko sam se nasmejala, koleginica kaze sada, dobr kada nisu dali ime Musmula. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 23:58:45   
Ana RR
Hahaha user posted image moj bivši direktor, inače Rumun, je bukvalno plakao od smeha na reč mušmula user posted image video kod koleginice na stolu i pitao me šta je to, ja mu rekla mušmule. Danima se smejao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 0:10:15   
BubaBubica
Slažem se sa Ljiš ali slažem se i sa mamama dečaka user posted image
Ja imam one zaštite u utičnicama ali opet ima toliko stvari koje nije moguće skloniti ili zaštititi kao fioke, tv, mašine za veš i sudove, ormane itd, jednostavno mora se znati neki red. Što se tiče starijih devojaka malo su bile lakše za vaspitanje no sada sa najmlađom ko da smo dečaka dobili, ona ne staje, penje se svuda i sve dira, obara, otvara, isključuje uključuje , samo idem za njom i vičem ne, a kad krene da dira struju onda padne i packa jer ježim se od pomisli da je udari struja.user posted image Opasne stvari treba zaštiti jer samo trenutak je dovoljan da se desi loše ne daj Bože. Još samo malo, proći će i ova faza, tako da se smirujem mantrom proći će, proći će i vičem ne user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 0:29:42   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 6:55:10   
Maraj
Jutro drage.
Ja sam inace toliko vikala NE, da je to prvo sto je L naucio da izgovara. I sve mu je "ne" . Cini mi se i dan danas . Hajde da operemo guzu - ne. Hajmo napolje- ne. Idemo kuci- ne. Ma sve je NE , da me od toga glava boli user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 7:35:21   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.
Evo prodajem kriptovalute, al bas nemam srece nemam ni dinara a ethereum pao. Pih.... Idemo D i ja na trening, pa u DDOR da platim osiguranje, pa je vodim kod dr danas po potrvdu sutra ce u vrtic.
Ja sam ustajala sto puta nocas, kao ludak da piskim.
Doruckujemo krempitu Ducka i jauser posted image

Maraj razumem ja, ali sto ja kazem ne moze ni sve biti NEuser posted image to je moja parola. Npr mene nervira kod moje mame moze sve a kod sveki ne moze nista. I uvek kazem ne moze sve a bude NE, ali onda ako i kad dete uzme nesto sto moze da se slomi onda trubis kako treba da pazi, a kad su opasne stvari tu je packa.
Ana nasmeja me sa Kestenom user posted image a i musmulama hahaah... Medjutim skroz te razumem. Ja se secam jednom smo brat i ja vodili zajedno decu u savetovaliste, i bratanac je pravio toliku frku sto ti kazes mene je bilo sramota. I dr nakrpila mog brata kako je bratanac razmazen i bezobrazan. E sad, svako dete ima zutu minutu pa se dese i takve stvari da deca koja su u principu dobra naprave frku bezveze ali eto desava se i to.
Nego ne zelis da tvoj L uradi nesto kao sto je smesko napisala, pa da se sramotis ili da vas ljudi vise ne zovu u goste.

IZVORNA PORUKA: smeško
Brat Nikijevog druga iz vrtica nam je zveknuo tv nekom igrackom i tu je ostetio ekran i sada se siri uzduznom linijom. Poludeli smo i vise ih ne zovemo kod nas, a cimaju nas redovno i Niki trazi. Tako da i mi imamo kupovinu tv-a u najavi.

Mi isto ove jedne ne zovemo u goste, razaraci i unistitelji. Jednom se mm cak nasalio kad su slomili neki svecnjak kako mi je to drugarica donela iz Kineuser posted image , oni se nisu valjda ni krznuli. Da mi je stvarno donela drugarica iz Kine znaci nikad tako nesto ne bi moglo biti ni kupljeno ni nadomesceno s njihove strane, a ovo o televizoru da ne pricam, sramota. Da su sad ti ljudi face rekli bi :dajte da zamenimo ekran ili kupimo novi tv. Ja sam sve sto je moj pas izgrizao KUPILA ili popravila. Ali cak i pas posle nekog vremena nauci sta je NE! A ne dete, koje je iskreno razumnije od psa vec sa godinu dana.

Mislim javicu se ja vec sa utiscima o decacimauser posted image ali mislim da imam i srece sto je D starija, a dobrica je, tako da nece bati zbog starije sestre svasta padati na pamet ehehe..Al eto sto kazu nikad ne reci nikad. Mada ja cu da se vodim istom parolom. Ako je nesto "malo opasno" po dete tipa fijoke, pa nek prikljesti prst naucice sledeci put ili da otvara pazljivo ili nece ni otvarati, a ako je nesto opasno, dobija packu i grdnju. Za stvari koje su lako lomljive ili se cepaju, sledi oduzimanje i ponavljanje o pazenju i sta ja znam. Kao sto rekoh ne treba ni packe deliti sakom i kapomuser posted image

I da, kad se kaze NE, mora da se misli NE, i da se ispostuje NE!

Odoh da poteram dete, znam da je spora kao puz, i eno je crta znaci nije ni krenula ni krempitu da jede a kamoli da se oblaci.

Ljubim vas

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 8:02:03   
madre
Cao, drugariuser posted image upravo sam ispratila svog velikog decaka na zimovanje sa skolom, bas ce mi nedostajatiuser posted image i uzela da sta, sta? Doruuuckujemuser posted image ogroman sendvič! T jos spava, cekam mm da se vrati. Razmisljam da jos malo legnem...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 13:17:41   
isidora88
Madre uzivace na zimovanju. Moj sin ide sa skolom na ekskurziju kad bude prolecni raspust, jedva ceka. Perem vec drugu masinu vesa i susim, ceo dan ce mi drljati masina, a i narednih dana ima da radi po minimum 3 puta dnevno. Imam da operem neke krpare, cebad i onda bebece stvari. Mm me stalno opominje da se spakujem vec jednom i da sve operem a ja nikako da stignem. Pritisak me zeza, imam uzasne glavobolje. Sutra na ctg, u cetvrtwk kod dr pa da vidimo kad se poradjamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 16:01:05   
vonavoj
Isi.a da smanjis malo tempo..pretera ga sa ribanje i sredjivanjem..nije ni cudo sto ti je pritisak toliki..
Ja sam crkla danas na poslu..sedenje me ubilo.jos malo..jos mesec dana!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 17:07:53   
isidora88
Von ne radim ja uopst puno, masina radiuser posted image jadna ne moze da postigne moj tempo. Ja sam sklanjam ves iz jedne u drugu i palim. I slazm ves, mm riba, ja sam samo juce podove brisala jer smo kupili neki brisko iz top shopa pa mi bilo zanjmljivouser posted image
Odspavala sam sad sa bebom 2 sata. Veceras ce biti veselo. Taman cu stici ds operem koju masinu vesa i po jeftinoj strujiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 17:53:18   
Sanjica26 RR
Jel da, da ne moras da peglas posto imas masinu za susenje ?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 18:06:57   
smeško
Isi, decaci su odusevljeni idejom o prinovi. Prvo smo njih i pitali da li se slazu, pa smo onda ,,razradjivali" ideju. S tim sto je jedan hteo batu, a drugi seku.user posted image Sada Niki, koji je hteo batu, ima drugaciji stav i jedva ceka da presvlaci i nosi batu. Vec zna da ce mnooogo da ga voli. Ostaje da se empirijski potvrdi.user posted image
Ljisho, sto se tice tv-a, to je uradio petogodisnjak. Bacao je klikere po celoj sobi, skakao po namestaju, lomio nam igracke, a roditelji se smejali. Ja vec pocela i da vicem. Ali, kad je mm-u nabio neki svoj laser u oko zaboravili smo na tv, jer je mm morao kod oftalmologa. Vise ih ne zovemo iako mu je bata ok i sa Nikijem se divno igra. Ali uvek dolaze obojica u paketu, a moja deca dobiju ospe od mladjeg.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 18:15:37   
milicicak
Smesko, citam i ne vererujem... Mi u drustvu imamo bas puno decaka i ni jedan se ne ponasa tako. Jeste malo veca buka kad su nam u gostima ali niko nikad nista nije polomio ili ostetio. Ili sam ja vestica pa me slusaju... Ne znam
Madre, uzivace sinak na zimovanju sa drugarima.
Isi, bas si vredna.
Ja ceo dan sama, idem iz jednog napada panike u drugi. Pola dana sam gledala gde u blizini kuce da uradim uz... A dodatno me nervira sto me stomak boli i ne mogu ni da sedim ko covek

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 18:24:56   
Rosita
Cao zene.
Ja evo danas setala, nesto zavrsavala po gradu. Sutra krecem u skolu za trudniceuser posted image . U prvoj trudnoci nisam isla.
Moj D je zivahan jako. Ali nasla sam mu zicu. Mene slusa. Vika ne, naredba ne. Samo posledica. Moja recenica- doobroo, vise necu nista reci, obicno je reset. A skupljamo i dobre i lose zetone za nedeljne nagrade. To isto pali. Udari ga adrenalin kad je sa drustvom. Tad je tezi, ali trudi se. Ako tata drekne, on odbrusi. Tako da dreka, ne.
Milicice, opusti se, malo neka meditacija ako si taj tip ili sta ti vec prija. Sve je u reduuser posted image
Pozdrav zene.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 19:23:26   
Misha i Ljisha
Dobro vece.

Rosita ja sam isla u prvoj trudnoci, ali sad nema sanse da stignem. Dunja, casovi, treninzi i sad evo moja dva posla. Nema sanse jos da idem ponovo za grad zbog skole za trudnice. Rekla sam drugarici da hvata beleske kao streberkauser posted image pa da mi ij prosledi.

Danas frka, trening pa osiguravajuca kuca, gde sam odlepila kao dugujem im platim dug i sad sam 3 ili 4 meseca u pretplatiuser posted image user posted image user posted image nista ja njih ne razumem ali odlepila sam platila im vise odnosno koliko su rekli i sad ispalo da sam preplatila. No dobro ajd bar par meseci o tome ne moram da brinem. Pa isli kod lekara,D po potvrdu da je zdrava i vakcinisana, a onooooo guzvaaaa...mila majko, nadam se da nije nista pokupila tamo. Drzala sam je pored otvorenog prozora. Nacekale se fest. Pa dosle kuci ja pravila rucak, ona sklanjala igracke i prebrisala svoj sto i poslagala sve lepo, user posted image , ruckale, kad najavio mi se majstor za gasnu pec.Hajde vadi sve iz spajza da coveku ne smeta kad dodje da moze u spajzu da se okrene, kad eto ti vraze zove me ta zena sa upworka da me obuci sta treba da radim sa njom. Ok sve jasno kad u pola razgovora sa njom zove me sefuser posted image . Iskuliram sefa i kazem da cu ga zvati za 20 minuta (srecom sto je super covek) odradim sa njom sta sam imala, kad ajd sa njim pre nego sto mi stigne majstor. Obavila sa njim razgovor i popisala beleske sta treba da uradim i bacila se brzo da resim kiseli kupus, ono sto je ostalo u buretu vec pocelo da smrdi jer je toplo. Ribala bure, napravila D proje, dosla mi sveki malo sa njom i okupala D vecerale i evo sad pre nego sto nastavim da radim rekoh da vam napisem koji red. Majstor naravno nije dosao user posted image mm je u Smederevu, ko zna kad ce kuci, iza ponoci verovatno. Ma ceo dan frka, a vec me boleo stomak od setanja, jako mi je tesko u ovoj trudnoci da se setam bas me jako zaboli donji deo stomaka. Bude bas jedva podnosljiv bol.

Usisala kucu. Sredila sudove i evo sad cu prvo da obavim par poziva za mog sefa pa da se bacim na posao za tu zenu. Moram da merim vreme koje radim za nju. sutra casove imam, ves da peglam, i svasta. Bas mi frka fest.

Odoh. Jer trazice D da budem jos malo sanjom pre spavanja.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 19:53:50   
Rosita
Ljiso, pa bas si pretrpana danas.
Ovo je neka varijanta u dz 1* nedeljno, valjda cu stizati.
Nama D ide samo na karate 2* nedeljno preko puta zgrade :)
Ma sa bebom ce ici sve spontano, nije nam prvi put. Ja bih da vidim i to disanje malo konkretnije. Prvi put nisam.
Usla sam u osmi mesecuser posted image . U to ime, sluzim hladan kvasuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 19:58:37   
Misha i Ljisha
Stigli majstori i sad sam ni tamo ni vamo. Niti ja sad da se trpam nesto oko njih, niti bih, da budem napolju na hladnom niti mogu stati u spajz sa njima user posted image , niti oko D ni za posao. Jaooo vec vidim radicu do kasno u noc. A to mrzim.

Rosita disala sam ja na casovima za trudnice, ok jesam se pridrzavala dosta toga ali iskreno na kraju je najbitnije da dises pa kako bilo user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 22:13:02   
degu
haha Ljiso to je i moj zakljucak bio, samo disi pa kako god user posted image sve sam ko prava streberka naucila da disem, al kad je stislo nije mi pomogla tehnika vec samo disi kako znas i umes user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
5.2.2018 22:14:02   
Maraj
Jao zene sto ste vi vredne. Svaka cast. Ja sam sad uspavala L. Jako se vezao za mene. Nije bio ovakav dok nisam zatrudnela , a mozda i sto sad ne radim pa sam stalno sa njim. Od ranog jutra samo me cmače, grli, juri po kuci. Sad ne da ga tata uspavljuje. Poludecu
A bio je vezaniji za tatu i meni je to odgovaralo....
Problem mi je i sto stalno trazibda ga nosim. I ja kreten danas ga nosila ispred zgrade. Ako ga spustim on se buni i vristi i samo vice "nosi" . I tako me zaboleo stomak. Stavila sam i utrogestan al i dalje bolucka...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here