|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 21:24:59   
isidora88
Joj smesko bas ti to nije trebalo. Stvarno su bezobrazni.
Von izdrzi, uzimaj sto vise tecnosti, sutra ce vec biti bolje.
Moji zavrsili krecenje, sad rasklanjaju krs, treba da pokace slike, zavese, tv, ormarice i da sve oribaju. Do ponoci ce valjda biti gotovo. Mene zezaju kontrakcije ceo dan, valjda su pripremne, bole ali nisu redovne. Samo da sam krenula da se otvaram, bas mi je frka od porodjaja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 22:01:59   
vonavoj
Isidora.to su pravi majstori.kad sve i oribaju!!
Ana.probala sam i koka kolu...posle me pekao zeludac,i morala sam da povracam..
Jela sam dvopek,supicu i popila 3dcl orosala..i pijuckam vode.znam da ne sme..ali organizam trazi..jos jedan dan..kazu 3 dana traje..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 0:07:30   
isidora88
Super su majstori, sve su sredili. Sutra ce mm malo detaljnije da prebrise, sad po mraku se ne vidi bas sve. Odoh i ja polako u krevet, sutra me ceka vracanje stvari u komodu i ormarice i tako neko lickanje stanauser posted image
Inace je ekstra ispalo, pravili smo neke strafte na dva zida. Vrhunski izgleda, boje sam odabrala odlicno. Bas sam zadovoljnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 7:20:37   
Maraj
Jutro drage
Super isi sto ste zavrsili. Ma veliki je to posao.
Mi danas opet idemo da gledamo tv za sobu koju cemo tek kreciti
Juce bili u par radnji i nismo ga nasli

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 7:59:19   
Duškić
Cao trudnice, Isi slikaj kad bude gotovo da vidimk tvoje strafte!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 9:46:05   
smeško
Bravo, Isi, bas si veliki posao odradila i to u sred zime!user posted image
Von, super sto piješ Orosal. Odvratan je, ali je dobar.
Maraj, mi smo ceo spisak napravili!user posted image Brat Nikijevog druga iz vrtica nam je zveknuo tv nekom igrackom i tu je ostetio ekran i sada se siri uzduznom linijom. Poludeli smo i vise ih ne zovemo kod nas, a cimaju nas redovno i Niki trazi. Tako da i mi imamo kupovinu tv-a u najavi.

< Poruku je uredio smeško -- 4.2.2018 9:52:22 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 9:56:47   
isidora88
Dobro jutrouser posted image
Von jesi li bolje?
Maraj kakav tv trazite kad niste nasli? Ja razmiljam gde bih uopste stavila tv u sobu, naspram kreveta mi je prozor, levo je krevetac a na desnoj strani nemam uticnicu a i ti trrba orman da dodje.
Nikako da neke stikere polepim iznad krevetica.
M mi bolestan, jutros se probudio sa bolnim grlom i kasljom, gde bas saduser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 10:02:07   
vonavoj
Bolje sam..ustala gladna..a jos danas dijeta! Svi smo dobro spavali..samo nas spopao sad i neki kasalj..divota!
I mm boli grlo i kaslje.ali pije amoksicilin zbig zuba,pokriven je..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 13:21:09   
Maraj
Evo i nas. Kupili tv. Neki android mm zapeo za android. I ok je. Zbog L. Ima izlazak na internet.... nama je taj tv za sobu koju sredjujemo sledece nedelje. Nije za dnevnu. Isi nama ce on stajati naspram kreveta. Imamo tu uticnicu ali je nisko , a L vuce kablove tako da ce mm morati da ukopava kablove u zid i da dize uticnicu iza tv-a da stoji
Tako da moz misliti koji ce to posao biti, uz krecenje sledece nedelje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 14:02:09   
smeško
Maraj, a sto krecite zimi?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 14:23:08   
Maraj
Smesko kupili smo dusek za tu sobu. Tu ce preci L da spava sa tatom. A ja cu u drugu sobu sa bebom user posted image
Tako da sredjujemo sobu dok ne stigne dusek a i beba user posted image
Treba se i L navici da tu spava...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 14:27:41   
smeško
Ma, ok. Samo vam je komplikovanije zimi. Ja bez promaje ne racunam da sam osusila zidove. A termini su nam letnji, zato pitam. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 14:41:01   
Sanjica26 RR
A sad ja sa pitanjem. Maraj, zasto stariji decak ne spava sam? user posted image Gledam njegov uzrast. T je u tom periodu (u kom je vasa decak) a stize beba, sama spavala. Dobila je i svoju sobu. Bas je bila srecna.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.2.2018 15:29:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 15:04:44   
smeško
To nisam primetila. Niki je imao 2,5 kad se Maki rodio. Spavao je sam u sobi, a suprug i ja sa bebom pored naseg kreveta. Objasnili smo mu da je tako bolje za njega da ga bata ne budi nocu. Sada njih dvojica imaju svoju sobu, a treca beba ce opet sa nama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 16:30:13   
Maraj
Pa otkud znam. Ima L i svoju sobu al je za sad prazna user posted image
Pojima nemam. Nece L da spava sam. Bar za sad. Nismo ni probali ali budi se nocu. Pipa da l je neko pored njega. Kad nas "opipa" nastavlja sa spavanjem. Uvece isto. Dok neko ne legne sa njim , nista od spavanja

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 16:32:37   
smeško
Sva deca su razlicita. Tebi ce biti lakse da imas muza pored sebe. Meni jeste bilo. On je ustajao i prinosio mi bebu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 16:36:24   
isidora88
Maraj ja sam i pricala za spavacu sobu, tamo bas i nemam gde da ga stavim a bas bi mi trebao za noci kad se beba bude budila. U dnevnoj imamo smart tv i super je, klinci sami znaju da puste yt preko tv.
Jako me boli glava i pritisak me opet zeza, jedva cekam kontrolu u cetvrtak.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 16:38:25   
smeško
Isi, jesi li uzbudjena? Jos malo i druzite se sa malenim batom.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 17:06:46   
Maraj
Pa ja sa L vuse nisam mogla nocu da ustajem pa sam ga tako i "ubacila" kod mene u krevet. Lakse mi je bilo. Spavali smo zajedno. Kada se probudi samo ga okrenem ka meni, dam mu da sisa i tako se uspava. A ja ne ustajem iz kreveta. Probacu sada da budem dosledna i da bebu ne ubacujem u krevet...al ako mi opet bude tesko....vec znam sta me ceka....
Zato je L i navikao da spava sa nama. A i neka ga. Deca brzo rastu. Posle ce mi faliti da spavam sa njim...

< Poruku je uredio Maraj -- 4.2.2018 17:07:50 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 17:09:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Evo i nas. Kupili tv. Neki android mm zapeo za android. I ok je. Zbog L. Ima izlazak na internet.... nama je taj tv za sobu koju sredjujemo sledece nedelje. Nije za dnevnu. Isi nama ce on stajati naspram kreveta. Imamo tu uticnicu ali je nisko , a L vuce kablove tako da ce mm morati da ukopava kablove u zid i da dize uticnicu iza tv-a da stoji
Tako da moz misliti koji ce to posao biti, uz krecenje sledece nedelje...

user posted image Maraj to iz dva puta resi packa. Ne da tuces L al packa i da vidis. Ne razumem zasto niko decu danas ne kaznjava. Snajka sa muzeve strane sve posklanjala sa polica niskih sve zakamuflirala da deca ne diraju podigka sve na visinu i sta kad dete ode kod nekog (npr kod nas ili kod nekog ko nema decu ili ima starinu decu) i tamo sve krene da uzima cacka i razbija? Sto se vec desilo X puta. Mislim deca treba da se nauce da ne diraju to sto ne sme da se dira. Ja nijedan steker nisam prelepljivala niti sam kablove sakrivala niti bilo sta slicno a nisam bas delila packe sakom i kapom. Ma.mozda je pet puta dobila D packu i to je to. I onda kad kazes NE diraj nema poteebe vise za packama ili bilo sta slicno. Moja D nigfe nista razbila nije nitj otvarala ili pipala nesto bez dozvole. Pa moraju deca da nauce sta je NE. Moj tata naredja na stolic u dnevnoj sve sto ne sme da se pipa pa trenira svu decuuser posted image , njegove naocare, telefo i sl. A vi cete sad da podizete uticnitu stemate zid i sta ka znam zbog deteta.Veruj mi bolje 300 puta reci Ne i nauciti ga da ne dira jer kod drugih nisu kablovi ukopani.

Nas dve bile do mojih. Rucale provele se i evo dosle kuci. Juce smo otisle i grozno sam spavala. Neka mene mog dusekauser posted image

Kad smo dosli kuci a mm sav svez heheh obrijan odmoran. Neka smo ga ostavili na dan i po. Cak je dobrovoljno i ves prao i susio od dosade valjdauser posted image .

Bile smo i na salasu. Bas mi se uvek srce cepa i rekla sam tati sta ce nam sad bata ruckati. Ovde nemam.mesta za bastu. Kaze tata sejacemo i za batuuser posted image . I tako svasta nesto. Videli malo komsije i bratance. I tako.

Odoh da operem sudove hehe.. To je mm poslednja stavka pa ga mrzelo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 17:12:57   
smeško
Maraj, nece nedostajati, veruj mi.user posted image Mi uzivamo kad ,,oteramo" decu u krevet.user posted image Spavaju sa nama samo kada imaju temperaturu i nije im dobro. I ujutru kada se probude pre nas, sapucu i kikocu se zajedno dok ih ne cujem. Ja ustajem izmedju pola sedam i sedam, ali oni su na nogama cim svane.

< Poruku je uredio smeško -- 4.2.2018 17:15:32 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 17:16:26   
Maraj
Joj ljiso videces. Doci ce i tebi decak. Ne mozes ni da zamislis sta sve njima padne na pamet. Derem se i ja. I to me jako nervira. Kad od ranog jutra krenem da se derem... uh poludim. A nemam bas glas za dranje...
Devojcice su mnogo poslusnije od decaka. Mirne. Sto kaze jedna moja prijateljica"Ja joj nalakiram nokte, i ona mirna" . A sa decacima treba da trcis, juris, sutiras loptu. Ma njihovoj energiji nema kraja. Retko kad da sam videla mirnog decaka i poslusnog. Ima ih. Ali retko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 17:19:11   
smeško
Moj Niki! Dusa od deteta. Ali, zato Maki, ljubi ga mama, nadoknadjuje sve Nikoline propuste.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 18:32:35   
isidora88
Ja A milion puta kazem ne i ne vredi. Moja deca su bas energicna i treba im dosta paznje da ne bi pravili haos. Stariji je bio kpliko toliko poslusan dok nije bata stigao, ali sad zajedno prave cirkus. Ne smem ni da zamislim sa trecim kako ce biti kad se udruze protiv roditeljauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
4.2.2018 18:42:35   
smeško
Ma, jok. Uozbiljice se kao najstariji i veliki bata, velika je to odgovornost.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here