|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 20:06:18   
vonavoj
Ala ste se raspisale..nema sanse da vas iscitam..
Ja sam u haosu..pdv..na poslu mi je bila zamena,i lik mi kaze ja ne mogu da te menjam?! Reko mooolim? Nisam mislio da ovde ima toliko posla...u ovom trenutku si za firmu nezamenljiva!? Pa sta cemo sad?! Rekao si da mozes..ima knjigov.agenciju i 20 firmi..i ti mi kazes da ne mozes..reko ja odoh sutra..kaze ne ides ti nigde,neces se jos poradjati..user posted image
A bebac skace li skace..tegli se..mukica..i on pod pritiskom. .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 20:38:44   
Maraj
Boze von. Pa sta ces da radis. Ko ti je rekao da neces nigde? Poslodavac ili taj novi?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 20:44:59   
vonavoj
Taj novi mi je rekao...mislim se..vazi..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 20:47:09   
Maraj
Ma nek se nosi on... boze kako ljudi sebi daju za pravo. Juce dosao, i sme tako nesto da ti kaze.
Nemoj nista sefu da kazes, ti si tog novog obucila i boli te uvo. Sklanjaj se zeno i uzivaj, odmori malo kuci dok ne stigne beba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 21:12:29   
Misha i Ljisha
Jao von skroz te razumem. Meni sef poslao fiksni tel tj onaj sto se kaci na net poslao mi iphone poslao mi kojesta u prevodu znaci obim posla ce se povecati. A ja nisam ni razmisljala o zameni. E sad videcemo kako krene pa ako bas ne mogu da radin nacicu sefu nekog drugog sto je u principu dogovor sa njim. Imam i jedan projekat da mu ispisem. A evo vec ne stizem sve za njega da uradim. Tehnicki bih ja na porodiljskom po nasem trebala da odem naredne nedeljeuser posted image
Ne znam mnogo sam.se bolje osecala u prvoj trudnoci. Radila sam do poslednjeg dana. A sad....ko trut da sam. Inace natripovala sam se skroz evo cesce idem da obavim veliku nuzdu a meni je to znak da ce vrlo vrlo uskoro sve da krene.
Maslacak nije isti dr radio UZ u 32oj i juce. Juce jedan mlad dr a u 32oj navodno najbolji dr u NS dr Belopavlovic (bar tako tvrde za njega)

Eno D jos ne spava a mm zakucao. Sad me i ona zeza a imam posla. Idem da uzmem lap top i da budem s njom u sobi da ja raduckam dok se ne uspava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 21:56:39   
vonavoj
Skroz je drugacije kad nemas dete a trudna si...pa jedno jos i nekako...a njih dve plus trudnoca..druga prica..mada mi je trudnoca pu,pu..ali ne zove se drugo stanje za dzabe..
Ja odoh.a on sto je obecavao kad nije znao u sta ulazi...a sto mm kaze,nije tvoja firma..sta se nerviras..kad sam luda..kao da je moja,pa ce propasti..na vreme sam ih sve obavestila..jos u oktobru da 15.3 odlazim..i ovoliko nisam ocekivala da cu izdrati...sreca da mi je uredna trudnoca..
Zelim i ja malo da uzivam..kad stigne bebac..pa letnji raspust.. 3 meseca cu biti sa njih troje ceo dan sama🤔
Ljisha,taj je tvoj entuzijasta😀lepo te je pocastio...ne smem ni da kazem za koje pare radim..sramota me...ali ajde.radno vreme od 8 do 15,sto nema nigde i mogu da izadjem kad hocu..bolovanjr ne mogu,godisnji 10 dana..ali blizu mi je i radno vreme je savrseno,pa trpin svasta..mm ode u 7 dodje u 19h..ne bi mi odgovaralo da bilo gde drugo radim,za sada dok su male 😉

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
15.3.2018 22:18:48   
Rosita
Ćao žene.
Ljišo, ako ti se žuri, ajde ti, ja bih isto jošte trudovalauser posted image . Ja sam blesava žena. Danas sam bar 4 sata pešačila. Još sam po dabl uz ja i 38. nedelja! Bogte. Ma ja uopšte nisam svesna da ću da se porađam. Moram da se namaknem u april nekakouser posted image
Von, odlično je radno vreme. To jeste i meni faktor zbog koga vredi nešto drugo malo progutati.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 7:05:25   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo da se pohvalim zaspala sam na poslu user posted image Otisla kao pored D da radim i ja zakucala. Von ja se apsolutno slazem s tobom, radno vreme jeste bitno. Kazem ja nikad ne bih mogla da radim od 9 do 17 i jos plus put do kuce, znaci odlazila bh oko 8 a vracala oko 18. To je nehumano. Ok mozda nekom ne odgovara ovo moje od 17 do 23, ali bas imam slobodu, izmedju ostalog sef mi je i poslao iphone da mogu da ga nosim sa sobom kad nisam kuci. A plata mi je sasvim solidna, bolja nego u skoli sto bi biila, jedino eto sto nemam osiguranje i ne ide mi staz. Mada ja se salim stalno da ja penziju ionako necu doziveti tako a mi dodje svejedno a zdravstveno imam kao nezaposlena. Zivotno i stedno uplacujem privatno.

Rosita i ja bih jos dugo da budem trudna, ne zuri se meni ali kazem ti nesto mi se gadno priblizilo i konstantno imam utisak da ce da me iznenadi svakog momenta. Nadam se da cu bar do aprila da izguram.

Eno frajla mi se probudila.Idem da joj dam nesto za dorucak.
Petak mi je bas naporan, jako se petkom umorim a ako sam sinoc zaspala na poslu sta ce biti veceras??? Valjalo bi mi malo pauze.Ipak taj rad do 23 (i kasnije ako sam se muvala izmedju 17 i 23 pa da nadoknadim) i ustajanje svaki dan oko pola 7 ima svoje. Koliko cu tek biti umorna kad dodje Pavle?


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 7:50:40   
Maraj
Jutro i od mene....
Ljiso, mene ta neispavanost kad dodje beba najvise "brine". Al jbg prodje i to...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 8:51:44   
marketing RR
Trudnice iz Bg. Bez obzira sto su neke od vas iskusne mame imate jos vremena da se prijavite za radionicu koja organizuje Mg Mivela. user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 16.3.2018 8:52:15 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 9:05:45   
Rosita
Jutro. Ja išla na liturgiju i pričestila se. Doručkujem žužu i namaz od semenki. Popodne idem na ctg.

I mene nespavanje brine. Oduvek sam to loše podnosila, sad kao starija još i lošije. Ali sve mislim mudrija sam, pa ću imati više trpeljivosti i strpljenja, više motivacije da se bodrim.

Ljiška, šalim se ja, znam da ti se ne žuri.

Ja danas na ctg. Torbu, naravno, nisam spakovala. Krevetac unet, ali mora nešto da se šafi. Tv nije kupljen, police nisu unete, kuća se zaprlja za 3 dana, tako da mi preostaje da udarim brigu n a veseljauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 9:34:22   
Maslacak15
Dobro jutro. Evo mene u epizodi ja sve naopakouser posted image . Ja se oko nespavanja bas ni malo ne tangiram. Zato sto sam inace nesposobna za isto tj ne trebaju mi male bebe da ne spavam. Tako da sam u dobrom treningu i odlicno funkcionisem sa par sati spavanja. Samo da ne bude neka placljivica, sa decacima sam imala srece bili su sasvim ok. Deca su na mene grlata, tako da kad puste glas sve se ori. Da su jos i puno pplakali bilo bi zabavno. Ali nisu.
Meni se bas bas ne zuri na porodjaj. Ali niko me ne pita.....

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 16.3.2018 9:36:01 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 9:39:43   
Rosita
Ja mogu lepo da funkcionišem sa 5 sati sna u komadu. I to mi je često i mera. Ali manje i iskidano zna da mi jako smeta. Ajde umor, ali budem bas nervozna, nekonncentrisana, glavobolja, boli me zeludac... Eto, pet sati u komadu, je l trazim previse user posted image , makar svako drugo vece.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 9:42:25   
Misha i Ljisha
Rosita ista situacija i kod nas. Na krevecu moramo da stavimo stranice. Komodu za bebe nisam jos ispraznila od Dunjinih stvari. Evo poslala sam mm u Ikeu da ode da kupi ili police ili Dunji pisaci sto.

Nesto moramo sa stvarima a nemam gde. Knjige moram iz ormara da izbacim da dobijem na prostoru tako da nam bas trebaju police

Napolju sipi kisica. Bas za spavanje. Valjalo bi da radim sefu da nadoknadim al mrsko mi.

Sad sam se oraspolozila cula sam se sa jednim prijateljima iz Zrenjanina, nismo se culi dugo a ni videli. Sincic im trenira stoni tenis i bas je uspesan tako da dolaze u NS na turnir i bas bih volela da ih vidimo. Mada dolaze u aprilu user posted image ko zna kad ce Pavle da nas iznenadi tako da nisam nista obecala.

Heather mi danas ode nazad za Ameriku. Odusevljeni su mojom curicom a i ona njima. Evo trazi da se igra karticama sto su joj doneli da uci engleski. Tako da smo sad u tom fazonuuser posted image


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 11:00:01   
madre
caooo, tu sam i jauser posted image evo kao u pripremama sam za rucak, pecem cveklu.
ljiso, rosita, pa o krevecu se vec prica, montira, ogradice, ovo ono, vise nije salauser posted image pisite malo o garderobici tamo temi, bas me zanima sta ste kupile za to prvo vreme... jel znate ko ce vas poradjati, imate li neke *veze*, babice, tetkice, bilo stauser posted image
von, jel si kod kuce ili ipak poslujes?
cekam velikog decaka iz skole, T i mm su malo napolju, da iskoriste dok ne padne kisauser posted image



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 11:04:44   
Misha i Ljisha
Madre nikakve veze. Od odece sam samo kupila bodice carapice i rukavice.Nista vise. Moram donjih delova kupiti. Od higijene jos nista. Kriticna sam.Ni sebi spavacicu za porodiliste. Ma sve cu naredne nedelje ocito ahahha...

Tako da ne vredi da nas pitas vidis da smo ovde sve opustene. Maslacak te sad povadila stvari a poradja se za nedelju danauser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 11:53:55   
Rosita
Od garderobe kupila jedan bodi i jedno odelo uz kapicu, za izlazak, sve ostalo cu da koristim sta ima od D. Od kozmetike kupila babylove gel za kupanje, njihovu kremu za pelenski deo, pantenol kremu i baby love vlazne maramice, 1 pakovanje pelena. Prikupila sam upravo stvari za moju torbu, pa moze se reci i da sam eto spakovala torbu. Nije mi velika, ponosna sam na sebe, sklona sam da preteram. Juce sam u dm-u kupila one male bocice sto u njih sipas tecnost i bas su prakticne, mali ce mi biti neseser. Ko ce me poradjati, nemam pojma. Pa ja ne znam ni da li ce me primiti u Dragisi! Vezu imam u smislu da bi bilo lepo da se ista javi na telefon kad mi krene porodjaj i pokusa da utice da me prime, ostalo niks. I nemam nameru nista vise od toga. Ako me ne prime, idem dalje u porodiliste, sto se kaze s Bozjom pomoci. Ne zelim da se opterecujem, nisam ni prvi put.

Nego, nas krevetac je lepo ofarban ali razdrndan. Nece moci ogradica da se spusta i podize. Sta mislite, da srafimo na neku spustenu opciju, pa kad malac pocne da se ozbiljnije vere, da odsrafimo i srafimo na maksimum, to mi deluje kao najbolje?

PS Gledam one male stvari, pa zamisljam mog D. Nece moci da dodje u porodiliste zbog malih boginja. Zamisljam ga kako dolazi po mene i bebu i odjednom mi nekako on ispada veliki i odrastao i sve mi nesto cudno oko srca, uff, bas su mi pomesana osecanja...

< Poruku je uredio Rosita -- 16.3.2018 11:58:44 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:04:17   
IvanaSK RR
Rosita, nas krevetac uopšte nema opciju da se podize, spusta jedna stranauser posted image slobodno ga namestite tako, pa posle podignite.
Inace, mozes misliti kako je meni bilo kad je sin od devet godina dosao u porodiliste... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:06:32   
Maslacak15
Pa mozete tako Rosita. Kod nas se ogradica ne pomera, nego visina na kojoj je dusek. Mi imamo veliki krevetac 140x70, koji je mogao da se premontira u pravi mali deciji krevet. Tako da su decaci u njima spavali do proslog petka kad su dobili veliki krevet na sprat :) A mi smo jedan od krevetica premontrali nazad u bebecu varijantu. Castila sam je novim dusekom, da ne mora da lezi na istom gde je brat 5 godina spavao. Inace je krevetac u odlicnom stanju. I da, kupila sam novu korpu za prljave pelene! Mnogo dobra stvar ali sam staru bila bacila.
Ja cu sutra jos malo u shoping, kupila sam do sada za nju samo jednog zeku, kapicu i par benkica haha Ima vremenauser posted image . U porodiliste ne nosim nista tako da nemam potrebu da idem da pisem u temu. Ovde ima sve u bolnici, ukljucujuci i pelene i benkice za bebe, peskiri. Koristila sam oba puta njihove spavacice. Tako da mi treba bade mantil i papuce. i to mu dodje to. I stvari za bebu u kome ce ona izaci iz porodilista.....
Sve me mrzi ali dajem casnu pionirsku da cu da ustanem sa kauca da peglam. Casna pionirska.user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:07:01   
smeško
Ni mi nemamo podizanje i spustanje, nismo razmisljali o tome na vreme.user posted image
Maslacak, da, korpa za prljave pelene. Mi imamo dve, kupili smo drugu svojevremeno za prljave pelene. Sada nam trebaju obe. Znaci, ulazi u igru i treca.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 16.3.2018 12:10:43 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:07:57   
Rosita
Jao ivana ... uh izem ti emocije user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:19:12   
smeško
Rosi, verujem ti. Ja sam zbog planiranog cr hospitalizovana sedam dana ranije, a zbog komplikacija izasla dve nedelje posle cr. I pre operacije, a i posle, stalno sam razmisljala o starijem sinu. Imao je dve inpo godine i nije me video tri nedelje. Tako mala deca ne smeju u posete, a ja nisam ni smela da ih primam. Sve vreme sam patila za njim, a ne za bebom koja je bila tako blizu a tako daleko...Srecom, mm me sve vreme lagao da im je super i da se Niki sjajno drzi i da ne place za mnom. I pregurasmo sve. user posted image Sada Maki i on imaju jedan drugog.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:26:38   
Misha i Ljisha
Mi kao i Maslacak imamo tu vecu varijantu kreveca i bas kazem D sinoc da je vreme da ponovo stavimo ogradice i da krevetac bude batin user posted image a nju selimo. hehehhe...Inace je to onaj sto mogu deca do 7 godina da spavaju u njemu. Ekstra stvar.

Ja idem da kuvam. Konacno ehehhe...Divanila sa drugaricom iz Irske. Danas sve nesto oko prijatelja dalekih.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:34:20   
Misha i Ljisha
ima neka tema za roditeljske dodatke? Ja imam dilemu, ja i mm smo na razlicitim adresama prijavljeni. D je na mojoj adresi na salasu. Sta sad da radim za Pavla? Da svima menjam adresu ne menjam? Imam cipovanu licnu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:35:21   
Rosita
Maslacak, super sto sve ima u porodilistu. Mislim da ovde ima isto to osnovno za bebu, imaju i spavacice, ma ne treba tu puno u sustini. Ja sam mislila najpre da se srafi na maksimum, iako su mi prvi put govorili bice ti tesko da se savijas- nije mi bilo. Medjutim, secam se da je za D bilo korisno to pomeranje ogradice. Pratilo je njegovu motoriku i potpomagalo je jer je poceo da koristi tu spustenu stranu.

Smesko user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here