|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:39:48   
smeško
Ljisho, gde si ti prijavljena? Na salasu kao i D? Za rd nema problema sa adresama. Centri za soc.rad ce medjusobno komunicirati po službenoj dužnosti ako su u pitanju razlicite opstine.

< Poruku je uredio smeško -- 16.3.2018 12:44:27 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:49:23   
Rosita
Ne znam detalje ljiso, raspitaj se. Jedino sto ti mogu reci je da smo mm i ja bili na razlicitim adresama prijavljeni prosli put. Gledala se adresa majke.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:50:45   
Misha i Ljisha
da na salasu smo. Nisu druge opstine u pitanju.

Pa ja se nadam da nece biti problema

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:51:27   
Maslacak15
E vidis smesko po pitanju tih stvari su Nemci, koji su inace opsednuti regulativama i pravilima potpuno suprotni i opusteni. Ovde planirani carski znaci savataju te na ulici.... Sala mala ali, dolazis taj dan u porodiliste. Ja imam sastanak za anesteziologom u ponedeljak koji ce mi ispricati svoju standardnu pricu. Jedino uputstvo je da ne smem da jedem nista 9 sati i da pijem 6 sati pre nego sto dodjem. inace idem u sredu u sedam ujutro da se javim u salu. I carski je cim dojdem na red. Mladji sin se rodio u 9:05 takouser posted image . Radi se spinal, sok soba samo 1 sat, cim dodjes u sobu dobijes rucak i posle toga posetu. Tako da sam ja mog starijeg sina videla odmah. Posete se ne ogranicavaju. Kao ni hrana. Izasla sam posle tri dana oba puta....Malo je neobicno, osetis se kao da su te kidnapovali tako otici na operaciju na nogama sa nula pripreme bez kontrakcija, eto tek tako ( to mi malo i smeta) ali kapiram zasto nece da se igraju igre da se ceka da porodjaj krene sam.
Jeste Ljiso kreveci su se svaki cent isplatili. Super kvalitet, super dimenzije, mnogo prakticna stvar. Najbolje sto su me pametni ubedjivali nece beba hteti da spava u ako velikom krevetu :) Jes nece.... Kad su malo veci taman im je super da se igraju. Zato nisam ni kupovala ogradicu. Ako idem da se istusiram ili nesto u krevetac inace po stanu... Prakticna stvar skroz.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 12:57:29   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Prakticna stvar skroz.

jeste bas. Skroz prakticno i ja sam isla islom logikom kao i ti. I isto mi je sluzio kao ogradica. Stavim D unutra i ona se igra natrpam igracaka i isto odem da se tusiram. Heheh...

Ma sta nece da spava ima da spava u krevecu hihihi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 13:36:20   
smeško
Maslacak, meni je to ok! Nema praznog hoda kao kod nas. Ovde te prime na odeljenje, pa te pregledaju 500 puta i onda tek konzilijumi za odredjivanje datuma,...zaboravis kako ti ukucani izgledaju.user posted image Cr u opstoj anesteziji, jedan dan pre toga bez hrane indva dana kasnije. Posete nisu dozvoljene,...,da ne nabrajam dalje padam u depresiju.user posted image
Cekam sa Nikijem kod zubara, a zubari kasne bas danas.user posted image Zapravo dr je stigla, ali tehnicarka nije. Kao da da dr ne moze da pocne da radi i bez nje.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 13:39:57   
IvanaSK RR
Roditeljski dodatak

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 14:03:36   
vonavoj
Trudniceee...evo i mene napokon zavrsila sa posloooom..za naredne 2 godine i 2 mesecauser posted image (dace Bog)..zvace me vec u utorak..ali ajdeuser posted image
Pozdravila sam se sa gazdama..rrkla da je dosao i taj dan,kako smo se dogovorili jos u oktobru,sve sto sam trebala da zavrsim,gotovo je..od mene dosta..sad malo sebi da se posvetim😂
I J mi je bila na poslu.sestra je cuvala do 12,a posle je dovela kod mene,jer nisam sve zavrsila🙄
Danas sam bas nesto slogirana..da li zbog vremena..pritisak sam merila..ok je,samo mi je puls ubrzan bio...ali razumljivo..popila sam limunadu i grejp.pa da malo prilegnem(kako to lepo zvuci) 🤗

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 14:22:53   
smeško
Oh, Von! user posted image
Napokon odmor! Sada uzivaj, smanji stres, malo ugadjaj sebi.
Sedim cekajuci Nikija da izadje iz ordinacije. To je hodnik koji vodi do zbornice. Au, kako su ovde nastavnici neuredni. Uopste ne bi rekao da rade u skoli. Retko ko odaje utisak visoko obrazovane osobe ovakvog profila zaposlenja. Kad god odem kod Nikija u skolu, a to nije samo na roditeljski ili otvorena vrata, njegova uciteljica je jako elegantna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 15:18:25   
Sanjica26 RR
Evo imamo temu bebina prva garderoba

Tema za krevetac KLIK
Samo koristite pretrazivac i sve cete naci. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 15:58:28   
vonavoj
Bice mi veoma zanimljivo kod kuce..deca su kao poludela..u nekoj takmicarskoj fazi su..lele..sta li ce tek biti kad dodje beba😭
Samo se podsmevaju,rugaju jedna drugoj..ja imam ovo,ti nemas..meni je mama ovo tebi nije 😔
Ima svaki dan normalno da idz u vrtic..nece mi sedeti kod kuce..i ovako jun,jul i avgust nece ici..jer se grupe spajaju..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 15:59:56   
Maraj
Von user posted image za posao
Ja ceo dan po kuci. Nesto me i stomak boli
L sam jedva uspavala pa sam uzela narandzu da pojedem

< Poruku je uredio Maraj -- 16.3.2018 16:01:07 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 22:38:42   
vonavoj
Gde ste trudnice? Zasto niste prijavile termine..da pratimo redosled?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 22:41:35   
IvanaSK RR
Vonavoj, ako si im rekla user posted image samo tebe stavih na spisak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 22:51:34   
Maslacak15
Prvaaaaaa.....U sredu. Ali primam dobrovoljce Ako neka oce pre.user posted image meni se ne ide.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
16.3.2018 22:58:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Gde ste trudnice? Zasto niste prijavile termine..da pratimo redosled?

user posted image ja skroz zaboravila. Bokte ja sam treca al izgleda ce biti mrtva trka hahah...

Gde se to prijavljuje? Ja zaboravila i na onu nagradnu igru i na sve. Ma mozak stvarno bebeci.Evo radim imam jos spisak neki sefu da posaljem sto sam juce trebala a evo tek sad cu. "Samo| 24h zakasnjenja eheheh..

Moji naravno hrcu odavno. Danas D nije htela na balet jer se bas premorila na hokeju, izasla je skroz mokra i crvena u obrazima, onako "a la" zdrava pa debela crvenim obrazima user posted image Komirala se u sobi mm i ja nismo ni skapirali srecom stigoh da je okupam.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 7:46:13   
IvanaSK RR
Ljiso, posalji mi termin u pp. I ostale trudnicice. Odoh staviti Maslacak.
Na prvoj strani ove teme u prvom postu su termini.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 9:28:16   
Maraj
Jutro drage. I ja sam zaboravila da prijavim termin. Sad cu ti ivana poslati pp.
Inace mi ustali. Ne mogu da se izborim sa vesom. Stomak me i dalje nesto cudno bolucka. Sve mislim, da se nisam nahladila napolju.
Odoh da isprzim mladi luk i jaja za dorucak. user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 9:43:33   
Misha i Ljisha
Dobro jutro

ja sinoc radila do kasno, ipak sam izdrzala ali sam se budila umesto na 3 na 2 sata user posted image deran me dribla strasno.

Jutros u pokretu. Danas cemo u bioskop, verujem poslednji put nas troje solo pre nego sto stigne deran. idemo da gledamo Leo DaVinci.

jaooo krenule jagode i moja naravno odusevljena. I dolazi juce na trening i kaze drugu: Ja sam jela jagode.
drugar: kako kad nije leto?
D: mama je kupila
drugar: mogu ja da dodjem do vas da jedem jagode?
D: Pa mi smo daleko. Novo naselje, Veternik pa tek ond Futog.
drugar: Pa nema veze ima avion
user posted image
D nije znala sta na to da odgovori ahahah a mi smo se valjali. U svakom slucaju tamani jagode, kao da je prolece, evo opet kupih. Strasno. Skupo mi je al opet kad ona hoce da ih jede samo neka jede.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 9:52:32   
smeško
Svi jedva cekamo neko osvezenje u hrani!
Mi vas sve pozivamo na tresnje i visnje kada dodje vreme. Imamo prelepu tresnju iza kuce, svako ko je proba biva oduševljen.

< Poruku je uredio smeško -- 17.3.2018 9:53:12 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 10:30:53   
Maraj
Smesko user posted image kad ides u Vladetinu? Pisala sam u temi trudnicko i porodiljsko bolovanje. Virni tamo. Ima nove info

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 10:48:23   
smeško
30. marta idem ponovo.
Eto, Maro, ti si nam blizu.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 17.3.2018 10:49:22 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 11:02:57   
Maraj
Smesko , i ja idem 30. user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 11:05:35   
smeško
Onda vodim na kafu, ako ne zurite.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
17.3.2018 11:09:14   
Maraj
Taman bi mogle sad da se vidimo kad prosli put nismo user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here