|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 13:48:52   
mama Jo
Rosi, evo moja druga beba je prvih mesec dana slicno imala. Jedno vece sam joj sigurno 7 pelena promenila zaredom, krene da vristi iz sveg glasa, pocrni sva u licu koliko se dere, prdne i samo ispusti malo onako... da zamaze pelenu bukvalno... tacno se videlo da je to ta neka jako suva kaka (ako je to uopste kaka)... ludela sam... mi smo to pripisivali jakim grcevima user posted image i krenuli sa probiotikom. Njoj se to smirilo, nije joj bila crvena guza. Mene je to izludjivalo, mogu misliti kako je tebi... zelim da sto pre to prodje!!

Mi smo danas predali prijavu za vrtic, valjda cemo ovaj put dobiti...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 13:51:16   
Maraj
Mama jo, gde ste vi jel u bg-u , na kojoj opstini ako si iz bg-a. Ajd please pisi u temi, upis u vrtic. Da znam da l da cekam 7.maj il i ja da predam ranije

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 13:53:30   
mama Jo
E Maraj mi smo iz Novog Sada

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 13:58:21   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Rosita

Noćas sam ga stavljala kod mene i podojila ležeći. Lakše brate. Odmorim se malo. Posle ostao kod mene, spavao.

Joj rosi ovo sam ja uradila sa L. I tako je ostao da spava sa mnom.... nije se više nikad vratio u krecetac. Ja sam bila mrtva umkrna. Lakse mi bilo da samo povucem spavacicu, njega okrenem ka sebi i dam mu da sisa. Posle nastavimo da spavamo.
Probacu da ovu sada bebu ne uvucem u moj krevet. Al ne mogu 100%da tvrdim...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 14:10:51   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Rosita

Noćas sam ga stavljala kod mene i podojila ležeći. Lakše brate. Odmorim se malo. Posle ostao kod mene, spavao.

Joj rosi ovo sam ja uradila sa L. I tako je ostao da spava sa mnom.... nije se više nikad vratio u krecetac. Ja sam bila mrtva umkrna. Lakse mi bilo da samo povucem spavacicu, njega okrenem ka sebi i dam mu da sisa. Posle nastavimo da spavamo.
Probacu da ovu sada bebu ne uvucem u moj krevet. Al ne mogu 100%da tvrdim...

Ja sam to radila i sa jednim i sa drugim detetom, a spavali su u krevecu posle. I sada kad se nocu probudi prenesem je kod nas user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 15:01:26   
Rosita
Mamajo, znaš o čemu pričam. I evo od jutros čim ga spustim u krevetac pocrveni i plače, ma nije ukupno pola h peoveo u njemu. I to sa guzom i stomakom traje. Ja ne znam šta je to sa mojim bebama da se tako grče i muče :(
Maraj, dok sam imala jedno dete i bolje zdravlje mogla sam da teram mak na konac. Sad moram da gledam kako mi je lakše...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 15:34:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Mamajo, znaš o čemu pričam. I evo od jutros čim ga spustim u krevetac pocrveni i plače, ma nije ukupno pola h peoveo u njemu. I to sa guzom i stomakom traje. Ja ne znam šta je to sa mojim bebama da se tako grče i muče :(


Rosita isto i kod nas. Uvece kad se saga zavrsi sa dranjem ostavim ga na svom krevetu iako dugo spava. Ali u krevecu nije proveo dva sata sve ukupno. Evo krece da dize frku

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 17:23:09   
mama Jo
Joj, a dranje je trajalo oko 2 meseca sigurno. U pola 7-7 krene i traje... joj kad se samo setim 😣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 19:03:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Gde ste zene? Ja sam se posle podne vratila iz Bg. Videla sam se sa nasom Dunjom.user posted image Sad da ubacim u petu i da spremim veceru dok se ovi moji nisu vratili iz setnje.

Kuckam posle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
26.4.2018 19:17:34   
emicaa
Srecko spava sa nama u krevetu od septembra.Tad je bio bolestan i bilo mi lakse da je pored mene.Ali meni ne smeta uopste.I Dora je spavala sa nama do dvije i po godine i sad je u svom krevetu.Ja volim kad su djeca pored mene,kad se u snu zalijepi uz mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 6:06:36   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.
Evo derana podojila. Svi spavaju. Morala sam da ga budim da sisa. Opet je odvalio 7 sati. U 5 sam ga cimala. Mozda bih i ranije al nisam se ja probudila.
Ja ne volim da spavam sa malom bebom. Ne znam ne odmorim se. Tako da eno mm spava sa njim hehhe...

Vec je petak. Prija mi sto je pala kisa iskreno nije mi bilo normalno bas ono vreme od 27 stepeni u prolece.
Danas ne moram da kuvam jeeee...imam i paprikas i kupus. Pa ko sta voli nek izvoli. Danas cu opet oko vesa da se bakcem. I samo da se trudim da se odmaram iskreno. Nego idem u temu za masine za sudoveuser posted image
Sanjice svrati da mi kazes koji model gorenja imas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 6:29:45   
Maslacak15
Dobro jutro.ja ne da ne volim, Ni ne umem, ja nikad nebih spavala....sanse nema. Nisam nikad provela noc U krevetu sa malom bebom. Moji spavaju U krevecu. Probam toliko puta da ih apustim dok ne prihvate. Sa A i Nije neki Problem. Sa S je nekad trajalo i satima da ga uspavam, sputim drekne, smirim ga vratim, drekne i U Krug brat bratu 30 puta Ali na kraju upali...secam se trajalo je bar mesec IPO Dana te vecernje seanse, Ali nisam propustila i naucio je da zaspiva U krevecu. Samo DVA pravila sleduje: ne puatati dete da vristi i place i drugo: Mala beba Nije i nemoze biti tvrdoglavija od mene😀

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 6:33:48   
Misha i Ljisha
Maslacak isto tako sam sa Duser posted image sto puta stavljala u krevetac dok konacno ne ostane u njemu. Nemam pojma sto sam ovaj put popustila ali eto popustila sam jer mm spava sa njim haha..tj mm nesto inaistira da bude pored njega a ovaj odvali spavanje komotno bi mogao u krevetac bez problema. No popustila sam mm al vraticu ja njega. Krevetac je zakon.

I da naravno da mala beba ne moze bitj tvrdoglavija od mene heheh...

Cekam 7 pa da budim frajlu za vrtic. Prija mi ova jutarnja tiaina.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 7:10:05   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Kod nas plaakanje od juce...T se igrala sa vevericom i pala joj sa sprata kreveta i jadna slomila kicm, vrat sta li. Non stop place.
Mm ode i kupi joj drugu ali vecu , al njoj se sad ne svidja jer je velika user posted image Sad me.moli da joj nabavim malu user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.4.2018 7:11:05 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 7:45:21   
Milena18
Dobro jutro!
I kod nas je bilo kao kod Emice. Četrnaest meseci je spavala u krevecu, u oktobru se razbolela, uvalila se kod nas u krevet i od tad ne izlazi. A ja nisam imala snage da je sto puta u toku noći vraćam u krevetac pa da ujutru idem na posao. Probala sam, nije išlo. Važnie mi je da budem odmorna. Sad sam se već navikla, lepo mi je da spavam pored nje.
Anck, baš mi je žao što se T tako potresla. Ima li vesti o tvom poslu?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 8:13:14   
Anck Su Nmaun
Zao mi je stalno place user posted image al sad da uzimam jos vevrica ..pa poludecu.
Zvali su me imam sastanak u ponedeljak pa cemo videti sta su smislili.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 8:36:49   
Sanjica26 RR
Anck, kakva veverica?

Dobro jutro. Moje odose. Sofi je nesto cele noci kasljala. Uzimam T kasnije i vodim je na moje casove. Posle po Sofi.
Moram sad da ubacim u petu da spremim rucak.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.4.2018 8:41:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 8:37:08   
mama Jo
Jutro i ovde...
Sad cu da citam sta ima novo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 8:59:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mojs mače u vrticu. Dr kaze da pokupi viruse koji joj odu na uši, slaba tacka. Verovatno cemo u maju primiti Sinflorix. Ona od ponedeljka nema temperaturu,malo je slinavila jedino ovih dana. Ja da iskoristim sto je u vrticu pa da danas sredim lepo kucu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 9:45:50   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anck, kakva veverica?



Degu..cuti boli me glava. Uspela sam da je vratim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 9:55:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anck, kakva veverica?



Degu..cuti boli me glava. Uspela sam da je vratim.


Kako mislis da je vratis?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 9:59:06   
Milena18
Ivana, nadam se da će posle vakcine imati manje problema. Baš se namučila sa upalama ušiju.
Mi ipak ne radimo u ponedeljak, jupiiii...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 10:29:14   
IvanaSK RR
Milena, pet dana spojenouser posted image
Ja cu voditi macu u ponedeljak u vrtic, muz ne radi pa da odem da sredim papire da bih mogla da overim knjizicu. I sto pre kod ginekologa. Frka mi je zbog ovog sto mi se dešava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 10:40:13   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anck, kakva veverica?



Degu..cuti boli me glava. Uspela sam da je vratim.



Mislis Sanjicauser posted image Degu nema odavno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 04/18 [chat]
27.4.2018 10:42:32   
mama Jo
Ivana, sta ti se desava?
Evo petak, a i sl.ned.ce biti lepa zbog neradnih dana, mm ce videti danas na poslu da spoji celu nedelju, ima nekog starog godisnjeg 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here