|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 13:42:35   
Ana RR
Jess, nismo. O tome razmišljam, ako mi ne daju uput da ga odvedem privatno negde. Muka mi je od ubeđivanja sa pedijatrima.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 14:07:03   
Rosita
Jaooj, izostao mi smajli na kraju, maslačak, to je trebalo biti duhovito a ne ozbiljnouser posted image , razumećeš.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 14:07:04   
jess021
Ana, najbolje privatno, odradis pa da si mirna.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 14:53:13   
IvanaSK RR
Jess, mislim da je to na VMA uobičajeno da se ide kod ocnog kad je sistematski.. I da nisu dali uput, ja bih trazila. Isli smo na pregledu zbog njenog prevremenog rodjenja, imala je malu dioptriju. To treba da se prati, a i svekrva mi ima bas visoku pa eto cisto da budemo mirni.
E sad, nama je receno da treba da radimo i sirenje zenica (na Neonatologiji), a danas kad su mi zakazali nista ne spomenuse.. Videcu kad odemo ..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 16:26:46   
Misha i Ljisha
Dobar dan krenuh da vam se javim pa nikako. Mozete misliti koliko mi P place kad je dosla snajka od gore da mi kaze da mu dam adaptirano mleko jer mu moje mozda ne prija, a pre neki dan me pitala da li mu dajem da sisauser posted image no koment. Jedva cekam sutra savetovaliste prvo da vidim koliko mi je deran nabacio drugo da pitam dr sta mogu jos da mu dam da mu olaksam muke. Radili smo i vezbice danas izmedju dranja (sto je vrlo kratko) olaksao se fest ali je stalno stalno imao gasove. PA kako ga to toliko muci nije mi jasno???

Eh odoh nesto mm online da proverim, a nadam se da se deran izdrao za danas jer sam i popodne solo sa njim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 17:15:07   
Maslacak15
Iju Ljiso al ti imas bezobraznog sveta u svojoj okoliniuser posted image Nije ti lako..... Mi smo izgurali nekako ! Bili i kod zubara i u supermarketu posle svi djuture i evo nas kuci. Sad sam malu posadila u krevetac a velike pred ekrane i mogu da se posvetim kulinarskim igrarijama. Premda mozda cu morati da pravim dramsku pauzu za dojenje ali to je klasikauser posted image .


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 20:49:40   
Milena18
Dobro veče!
Ivana, super za Macino napredovanje!
Ljišo, pa kako si uspela da ostaneš pribrana? Mislim, ako si uspela user posted image
Mi išli popodne da podnesemo zahtev za Martin pasoš. Sreća pa nije bilo gužve.
Ona već spava, ja ću spremiti šta ćemo sutra obući, pa pod tuš, pa u krevet sa knjigom.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 21:22:04   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
Milena naravno da sam ostala pribrana. Ja sam pribrana u preko 90% slucajevauser posted image iznerviram se al ne dam da sw vidi hehe... A sta ce ljudi daju sebi za pravo svasta. Svako ima pravo da kaze sta hoce a na meni je da ja to svarim jel tako?
P spava jos od pre 20h. Jako je malo danas spavao jadnicak. Moji dosli posle 20h sa treninga tako da D jos nije i krevetu. Komirace se i ona.
Mm je umoran al je pekao cevape D kad su stigli. Lud covek ja to ne bih nikaduser posted image no dobar je. Kuka ali je dobar. Izvrsava sve obaveze. I sad mu kazem sve sam to ja i trudna obavljala. I vise. No muski su kilavi. Zene su definitivno jaci poluser posted image
Idem da se tusnem stsvim sudove u sudomasin i ves na pranje pa da se javim sefu. Zvao me danas. Nissm mu se javila. P plakao tad

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 21:26:29   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Raspad sistema cim su jedan dan proveli kod babe i dede. Sofija ova dva dana nista ne slusa. Inace je dobra i poslusna. Dovescu je u red jer ko zna kad ce na cuvanje. Sofija je spakovana, a T treba da se vrati sa mm sa neke vecere. Okasnice.
Moram da perem kosu, a ne mili mi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 21:44:50   
BubaBubica
Radno kod svih, nema zabušavanja user posted image
Kod nas je bila ceo dan sestra pa smo pravile burek, nije bila dve nedelje kod nas pa su se i deca uželela nje.
Starije sad već u krevetu a najmanje se brčka u kadi. Nadam se da će posle toga da spava jer sam mrtva umorna. Još me nešto leđa bole i noge mi hladne, ne mogu da se ugrejem ne znam šta mi je. Posle ću u toplu kupku i ja.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 22:22:45   
emicaa
moji spavaju,danas smo se setali pa bili i na igralistu.Oboje su se umorili.Iako mislim da su neumorni ipak mi nekad podje za rukom user posted image
Srecko nije htio ni rucati ni vecerati,voli da bude gladan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 22:40:54   
bebilule
Ma Ljiso, i nemaju pravo da pricaju sta pozele. Ne znam kako si u svom haosu uspjela iskulirati, ja bih prevrnula. Sad cu bubnuti, ali mozda nije na odmet. M je kao i vecina beba imao grceve, nista strasno, ali jeste se malo mucio. Sjecam se da ga je smirivala ugrijana lanena krpa ili obicna pelena na stomaku. To sam radila jedno vrijeme stalno. Jesam ga kasnije okrenula na stomak, ali prije toga sam se sita napeglala tih krpica. user posted image

Mame, laku noc, odmarajte! Meni dusa spava.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 22:47:15   
Misha i Ljisha
Emice ne znam sta da ti kazem za nejelo. Strasno. Razumem te.
Jaoo ja lezim u krevetu i ne verujem koliko mi bride noge. Pa to je strasno. Uzasno me bole. Pola dana sam na nogama drzeci P. Ili lezim i dojim ga ili ga nosam. Bukvalnk nema trece. Lepi mamin decak.

Sutra ce biti dug dan. I jos da natempiram tako da bude dobro raspolozen za savetovaliste. Uf... Ce bidne tesko. Al nema veze neka vidi dr kako mi se dernja dete. Mm sad vec hoce sa ga vodi na UZ il ko zna. Njemu nije normalno da se dete toliko dere. I jos kad cuje tudje komentare on se samo jos vise zabrine. Bez obzira sto ja tvrdim da je sve ok. Izes ga. Imamo njonjavca. user posted image i D je bila njonjavac eno je niceg se ne boji drzi zmije,igra hokej hehe...napravicu ja muskk i od ovog derana hahah...jaoo sta da se radi. Bas danas drugarici kazem kad me zvala posto me pitala kad ce me nazvati a da nemam dete na sebj. Rekoh za jednk godinu danauser posted image i kazem joj "ovo je laksi deo roditeljstva".
Mislim sad nam je tesko ali ovo je ustvari najlaksi deo koji najbrze i prodje.

Odoh da spavam. U slucaju da se P probudi da imam snage nocas. Pozdravljam vas

Bebilule jaooo eksplodirao mi mali termofor u mikrotalasnojuser posted image on se stavi bukvalno na 10 sekundi i P plakao D me nesto pitala i ostao 30 sekundi unutra i odjednom se naduvao i pukao. Moracu da grejem i ja pelene od saduser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 22.5.2018 22:49:25 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
22.5.2018 22:55:54   
vocicana
Jao Boze i ja sam katastrofa sa organizacijom, da ne mogu da se javim i npisem kju, toliko mi falite devojke.
Dobro vece, kako ste? Vrv vas je vecina vec u dubokoj komi, ja radim, trenutno nema posla, pa da iskoristim.
Emice, moj nece nesto da jede kako treba zadnjih dana, a luduje li luduje, ne staje, sve je drugo interesantnije od ruckauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 5:26:23   
jess021
Voci, jos malo pa gotova smena.
M i ja budne od 3h, sad ce zaspati, a ja oko 6h treba da predjem kod Lenke. Poslepodne idemo na rodjendan, moram kupiti i poklon kad krenemo napolje.
Nadam se da svi lepo spavateuser posted image
I ja cu jos malo da dremnem.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 6:02:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
P se probudio u 4, a ja sad ustala pre dece da obavim jutarnje rituale inece kasnije nema sanse. Danas idemo u savetovaliste user posted image

Mm se sprema za posao, ja ukljucila susilicu do 8 je jeftina struja.

IDem da citam novine pa kuckam kasnije. Imam nadam se jos sat vremena VREMENA user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 7:19:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, kad je sin bio mali, ja sam prokuvavala termofor, pa ga zaboravila na sporetuuser posted image dva dana sam luftirala kuhinju.
Inace, maca je sinoc dobila temperaturu. Nocas nije imala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 7:41:48   
BubaBubica
Emice, Voci znači istu boljku imamo. Nećejede. Moja dok je nekad jela super stvarno sad je užas. user posted image
Ivana šaljem maci puno poljubaca da što pre ojača, mukica mala, mada verovatno je mučno tebi više nego njoj, ona se neće ni sećati svih tih temperaturica dok nama živci igraju user posted image

Moje najmanje još spava, najstarija je već otišla sa drugaricom a srednje pije čaj i čeka svekrvu da dođe po nju da je vozi u vrtić, jer joj drugarica danas kod kuće pa da ne ide sama toliki put. Posle ću u toplu kupku ako se ne probudi jer juče sam, naravno zaspala obučena user posted image

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:17:04   
Milena18
Jutro!
Ljišo, javi kako ste prošli u savetovalištu.
I M je noćas dobila povišenu temperaturu. Sada nema. Ostao je mm sa njom, sada dolazi sveki da bi on išao na posao, a ja ću malo ranije izaći sa posla. Nekako ćemo se organizovati.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:23:13   
IvanaSK RR
Milena, ni maca nema jutros. Jedino slinavi. Ostavila sam je kuci da je ispratim danas. Ako ne bude bilo temperature ici ce sutra u vrtic.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:27:00   
Milena18
Isto i kod nas, Ivana. Samo joj nosić curi, ali već jedno desetak dana.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:31:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam ispratila T u skolu i krenula u brzu setnju. Sad pijem limunadu u kaficu i cekam mm da dodje da se snabdemo hranom. Danas je opusten dan. Taman cu da pogledam sebi letnje pantalone. Imam samo zimske. Letnje lanane su mi se iscepale posred zadnjice. user posted image Nosim ih jos od fakulteta. Ima 10 i vise godina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:33:14   
bebilule
Jutro!
Ja sam imala neki mali termofor koji se ugrije pritiskom. Ali meni to nije bilo praktično jer je bio mali. Onako zagrijem pelenu i preko cijelog stomaka.
Ivana draga user posted image . Nadam se da više neće imati. Još ova vrtićka godina i ojačaće ona.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 8:39:27   
Sanjica26 RR
Mozda je reakcija samo na vakcinu koju je primila. Ivana, sta kazu za tu vakcinu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
23.5.2018 9:14:12   
Maraj
Jutro mame. Mi budni od pola 6. L se upiskio u krevetu. Sav je mokar i hladan bio. Sad sam sela da popijem kafu. Pala sam s nogu. Skupljaj ves, siri novi. Sad mi se pere jorgan jer je i njega upiskio. Noge me bole. Jedva se krecem koliko sam se preforsirala od jutros.
Ivana verovatno je od vakcine. L je imso reakciju na sinfloryx vakcinu. Nije mi ni spavao par dana a bas je bio raspolozen za plakanje user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here