|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 9:27:47   
vonavoj
Ljisha.a grudi nocu? Mene to najvise brineuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 9:37:48   
pari
Ne znam da li to ima neke veze...svakako bi bilo.super malo ranije a opet bice kad ona bude htela user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 9:49:45   
Maraj
Jutro drage. Ja po kuci....pa spremaj dorucak za L i mene. Sad sam pristavila kafu i sela. Posle opet do dz.
Sto se nespavanja tice...ja ni sa L nisam spavala u trudnoci. Al zato kad sam se porodila falilo mi sna, a bebac bi da vileni user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 9:56:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisha.a grudi nocu? Mene to najvise brineuser posted image

pa posto nocu ne sisa nemam problema (shvatio organizam da nocu nema potraznje user posted image ). Nadodju i krene vec da curi iz njih, samo jednom ili dva puta mi se stvorio cvoric i odmah ujutru mu dadoh tu sisu da sisa i sve ok. Jednom sam se samo nocu izmlazala.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 13:31:48   
milicicak
Dan trudnice.
Mene ova glavobolja ne prolazi a i stomak me od jutros bas boli...
Jos nismo otisli da kupimo krevet, mm radi do kasno nikako da odemo.
Von, super za uz a Milutin ce doci kad njemu odgovara

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 14:19:55   
pari
Meni nesto tesko danas iako sam bila aktivna i danas...bila do radnje,prostrla ves,napravila neki zdravi puding,bila na jogi...kasnije cu po M pa negde napolje...
Malo me muci stomak vec danima...creva...ne znam da li me ona pritiska ili zato sto jedem dosta salate (krastavac,paprika,zelena)...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 14:38:41   
jess021
Trudnicice drage, Rosi je nasla svoju maramu tako da joj moja nije potrebna, ako treba nekoj od vas javite, pa da ona odmah posalje da ne komplikujemo da vraca meni pa da ja saljem dalje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 14:40:04   
pari
Ja imam Kikebu maramu...nisam je koristila sa M ali bih sad mogla...ako uspem da je namestim...nesto tada nisam uspevala

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 14:47:52   
Rosita

IZVORNA PORUKA: jess021

Trudnicice drage, Rosi je nasla svoju maramu tako da joj moja nije potrebna, ako treba nekoj od vas javite, pa da ona odmah posalje da ne komplikujemo da vraca meni pa da ja saljem dalje.

Tako je. Kod mene je kikebu od jess, javite.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 15:03:21   
vonavoj
Ja osvojilauser posted image
Pari.meni isto ne prija hrana, pa me muci stomak i gasovi..pre neki dan jagode..ali i beba pritiska creva,pa ima i to veze..
Danas sam kulirala..za rucak sam pekla jaja😁sad idem po decu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 15:07:40   
pari
Da...mora da nas pritiskaju bebe plus organi drugacije namesteni...
Danas nesto tesko disem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 15:22:18   
Maraj
Joj meni je juce bilo lose. Sto pari kaze, bas sam tesko disala. Al preterala sam.i sa jelom juce. Tako da danas vidim racuna. Ja nemam nekih vecih problemasa crevima. Osim sto imam te redje stolice skoro pa od pocetka trudnoce.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 16:31:37   
vonavoj
Pari, dobro je, nisam jedina..isto tesko disem..a i beba je jos visoko..
Inace, umrla mi je baba, mamina mama, uglavnom znate moj odnos sa majkom...i sad, u principu nemam dilemu, 9ti mesec sam..nije mi mesto na groblju..a i sa mamom nisam u dobrim odnosima,sa babom u nikakvim...ne bi isla na sahranu..ispravite me ako gresim..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 16:35:26   
pari
I ne treba da ides vonavoj!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
9.5.2018 17:58:10   
Maraj
Von ja koliko znam trudnice ne idu na sahrane

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 7:15:24   
pari
Dobro jutro! Ja sam konacno nocas uspela da sastavim 3h sna bez budjenja pa je to uspeh user posted image kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 8:04:05   
Maraj
Dobro jutro.
Super pari user posted image
Mi smo solidno spavali. Ja spavam sa otvorenim prozorima. Nikad do sad nisam. Al toliko mi je vruce.
L jutros hteo da se mazi i glavom me bas dobro udari u stomak. Zeznuto i ovo kad je mala razlika...ne mozes im neke stvari objasniti.... al izvinuo se bebi. Valjda sam toliko dreknula kad me udario...user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 8:06:10   
pari
I mene cesto m udari u stomak...slucajno...pogotovo kad se uspavljujemo...ja lezim sa njim dok ne zaspi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 8:22:09   
milicicak
Jutro :)
Budna sam od 6 al sam se naspavala :) ispratila sam mm na posao jutros, sad treba da ga spakujem za teren, opet, ostavio je spisak user posted image ide posle podla, vraca se u nedelju. Sav je smoren sto nece videti bebu danas na uz... Mnogo radi ovih dana i bas ga retko vidjamo i mnogo nedostaje mini bubi. Juce mu je rekla: Ovi tvoji na poslu su mnogo bezobrazni sto te teraju da toliko radis i ides stalno na teren, jel oni znaju da ti imas mene?
Elem, moram da odvedem mini bubu u vrtic, pa do dm-a pa na pijac i da probam negde da uglavim depilaciju. Ja opet mirujem user posted image
Von, moja pokojna baka je govorila da trudnice ne idu na sahrane i na groblje. Ja se ne obazirem na trebalo bi i valja se i radim onako kako osecam da treba.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 15:24:34   
pari
Gde ste drage trudnice? Ja se danas bolje osecam nego juce...bila jutros u dz na vezbicama...jeste da sam sve prosla vec jednom,ali svejedno idem kad vec imam vremena.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 15:32:19   
lesli
Vonavoj obzirom na okolnosti, ja na tvom mestu ne bih isla.

Milicicak dete ti je genijalac! Dusa mala user posted image

Smesko sta je sa tobom? Jeste li bili kod pedijatra?

Ja danas primih bocu. Jutros je bilo malo gadno, ali sad je vec dosta bolje. Legoh na levi bok i kuliram. Razmisljam da odgledam neki filmic dok nam tatica ne dodje sa posla.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 15:54:58   
vonavoj
Pari,i ja sam bolje danas..cak aam i vredna.sredila deciju sobu, isla sa T na testiranje za skolu..
Ma da, nema sta..ne idem na sahranu..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 16:25:47   
pari
Mene malo opet zeza stomak...creva...valjda pritiska sve

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 16:49:11   
vonavoj
Meni se cini da sam danas imala i menstrualne bolove..sve su to pripreme..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 17:17:10   
lesli
Pitanje, kada ste pocele da se pripemate za dolazak bebe? Mislim na nabavku - krevetac, kolica, odeca, sediste...

I sta mislite o onim 3u1 kolicima? Vidim da im je cena jaca, ali mi deluje zgodno ona opcija da ako se beba uspava u kolicima, samo otkacim sediste i ubacim u kola, a ne da je premestam. I da li preporucujete neku odredjenu marku, model...?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here