|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
15.6.2018 18:00:30   
Maraj
Smesko kucaj u pretrazuvacu
Nalazi krvi i mokrace u trudnoci

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
15.6.2018 18:01:56   
Maraj
Da probam opet

Klik

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
15.6.2018 18:13:51   
smeško
Hvala ti! Pisala sam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
15.6.2018 19:53:52   
milicicak
Trudnice, jeste li se rashladile?
Meni danas skroz uvrnut dan... Prvo majstor otkazao, pa mi je grasak koji sam skuvala bio kiseo nismo ga ni jele, pa mi sad muka... Mini buba vecera cokoladni sendvic a meni se zeludac okrece od mirisa. Mm nece skoro sa posla user posted image
Smesko, javi sta kaze dr za rezultate
Ne javlja se Lesli...
Maraj, da nam obavezno slikas sve sto kupis sutra.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
15.6.2018 20:38:18   
Maraj
Mili ja samo otvaram lrozore po kuci. Imam utisak da nemam vazduha koliko mi je vruce.mm kaze da je hladno user posted image blago njsmu kod mu je hladno.... mene i dalne bolucka stomak. Ali hvala Bogu manje. Popila sam mg. I lezim od 16h.
Mili hocu user posted image samo da budem ok sto se stomaka tice, za setnju....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 8:27:55   
Maraj
Jutro drage.
Ja sam i dalje onako....stomak i dalje osecam. Noga me boli od onog grca sto me juce uhvatio....i tako....sve u svemu ko baba neka...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 8:34:22   
smeško
Dobro jutro, bako.user posted image
Ja idem da vadim krv, ponovo za aptt, pa pravo u kupovinu za rucak.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 9:40:46   
milicicak
Dobro jutro, bako i trudnice user posted image
Mm na poslu, meni stigli roditelji, sad cemo malo na pijac pa po kuci i tako prodje dan.
Mama obecala pitu sa visnjama, mljac.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 10:16:02   
Maraj
user posted image e lude ste user posted image
Blago vama kad vas ne boli stomak svakodnevno. Ja u ovu trudnocu udjoh s bolovima i evo izgleda da cu ih imati do samog kraja

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 11:37:56   
milicicak
Joj, Maraj, mene sramota da kukam koliko me boli stomak user posted image jbt, kao da svaki dobijam... Jel idete u kupovinu?
Bili smo na pijaci, tonu stvari smo dovukli... Mama bira, tata nosi, ja placam a mini buba vice necu voce user posted image al je pored svake tezge pitala kad cemo da kupimo ribu i zelenu salatu...
Sad da pojedemo vocance pa da pravimo poni predstavu

< Poruku je uredio milicicak -- 16.6.2018 11:40:32 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 12:24:43   
lesli
Milicicak, tvoja mini buba me odusevljava sa svojim forama i fazonima. user posted image

Maraj, gde ne boli. user posted image Cim sam na nogama oko pola sata imam utisak da ce mi svi organi posipadati kroz stomak... kao sto rekoh neki dan, moja babaod skoro 90 je vitalnija od mene trenutno.

Smesko sta su ti rekli za aptt? Samo da ponovis rezultat?

Meni je stomak bolje, mada ne bas skroz dobro i dalje. Bila sam juce kod lekara ali mi nisu nista pametno rekli. Dijeta i probiotici. To sam i sama znala...
A ja sam se gadno utripovala jer smo narucivali hranu... Jos sam citala na netu o trovanjima hranom u trudnoci i simtptomima listerije, kao i eventualnim posledicama user posted image
Meni stvarno treba ukinuti internet...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 12:48:15   
lesli
Smesko, sad vidim postove u temi. Bice to sve ok. Moguce da je do kardiopirina. Mislim da obicno savetuju da se pije da li do 30. / 32. nedelje bas zbog toga sto moze uticati na faktore koagukacije.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 14:59:34   
smeško
Lesli, ja ga i ne pijem od 32. nedelje.user posted image Hvala ti na podrsci, bice ok.user posted image
Rekli su mi da sacekamo rezultate ks, pa ako su trombociti ok, onda necemo paniciti.
Jutros sam ponovo vadila krv i rezultat mi je super. Ne znam sta da mislim. Dacu oba internisti.
Maraj, uvek ima nesto sto te brine ili smeta u trudnoći. Dok se sa tim nosimo ovako hrabro kao do sada, bice sve ok i uskoro ce biti user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 16.6.2018 15:00:27 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 15:06:18   
Maraj
Evo mene. Jedva sam se vratila kuci. Boli me stomak. Jedva hodam . Copam na ovoj desnoj nozi koja me boli od grca. Ma haos.
Uglavnom isla sam sa mm samo do banke da podignem platu . Svragili u carters. Ima slagkih stvarcica
Ja sam planirala da za bebu uzmem onaj bodi/ zeku koji ima produzene nogavice. Ali nije bilo broja. Ima ona velicina new born ali 3 nema. A ja sam mislila ne manje od 3. I L mi je bio krupniji pa ocekujem i od ove bebe. Tako da ne uzeh nista. Onda smo bili do Tempa. I sve sto kazu "za guzicu" user posted image
Potrosismo 100e i ajd nazad kuci.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 16:11:55   
lesli
Smesko, razumela sam da si napisala da ne pijes od kraja maja, pa sam mislila da si bila vise od 32 nedelje.
A super za rezultate. Mozda su oni zeznuli nesto...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 17:33:16   
Maraj
Smesko meni je hematolog rekao (posto su mi trombociti nesto pali) da ne smeju da budu ispod 100 000. Tj ako padnu ispod 100 000 da mu se javim da bi mi korigovao terapiju

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 17:40:18   
milicicak
Smesko, super za rezultate. Bice i trombociti dobri.
Maraj, zar Mg ne pomaze za grceve? Moj tata popije zrno bibera kad ga uhvate tako grcevi, on od toga ne moze da spava, kaze da mu prodje. A nova najludja fora za koju kaze da radi je sapun ispod carsafa tamo gde spava! Meni sve to zvuci suludo al on kaze da mu pomaze a covek stvarno nocima nije spavao od grceva u listovima. Bas bez veze sto nista nisi nasla al ti si na NBg blizu su ti i Delta i Usce.
Meni treba jos jedan brus, sve bih da odem do h&m-a ali dok ja predjem most...
Mi smo napravile ponije, cela mi je kuca u sljokicama. Napravile smo i pozornicu ali predstava ce biti sutra, krsta me razvaljuju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 20:02:43   
lesli
Zene, mozete li da pogledate post u temi listerioza u trudnoci u odeljku ishrana trudnice?
Milicicak tvoje misljenje bi mi isto znacilo...

Bas sam upala u frku. Isla sam da radim danas ks, crp i antitela. Ks se ne razlikuje mnogo u odnosu na pre nekoliko dana kad sam rasila za hematologa (slican broj le, lf ok), crp miran (sto je dobro), a antitela ce biti tek za 7 dana.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 20:22:41   
Maraj
Mili pojima nemam
Ja ih van trudnoce nemam. Al evo i u trudnoci sa L i sada pred zoru me bude takvi grcevi u listovima .... evo vec 2 dana ćopam koliko me noga boli.
Ja volim carters . Nista mi se njihovi bodici nisu izlizali. Tako da ce mi ostati od L. Svi ostali su se promenili posle par pranja. Tako da sam mislila i sad gospodjici da uzmem par krpica a i za izlazak iz porodilista . Al nije bilo u Delti. Moracu da pronjuskam jos negde . Ne znam da l ima carters u Uscu

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 22:12:11   
lesli
Imas carters u novom merkatoru, na spratu pored beba kids. Ne znam bas da li je carters, ali imaju njihove stvarcice. Pogledaj tamo user posted image

A ne znam za usce, mada mi se cini da ima. mozes da pogledas na njihovom sajtu - ima spisak prodavnica, trebalo bi da je azuran.

Sad se set_ih da sam gledala neke stvari za bebu na mendinom sajtu. Oni isto mislim da drze carters (ima u immo centru), a po sveu sudeci ima carters u uscu:

https://www.menda.rs/nase-prodavnice

< Poruku je uredio lesli -- 16.6.2018 22:22:35 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
16.6.2018 22:23:51   
smeško
Lesli, kada ti stizu rez antitela? Jesi li bolje?

< Poruku je uredio smeško -- 16.6.2018 22:36:05 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 0:09:06   
Ana RR
Maraj, u Ušću imaš OshKosh i Carters user posted image umela sam celu platu da im ostavim kad je Marko bio beba user posted image

A onda u Kanadi odem u njihov outlet, kukuuu. 10 bodića za 10 dolara, majice po dolar, dva... mm me jedva izveo iz radnje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 7:26:12   
Maraj
Jutro drage.
Ja opet lose spavala. Od 3 sam budna. Vilenim po kuci i onda pred zoru zaspim, al tu je L da me probudi user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 7:50:33   
smeško
Ja sam se naspavala. Juce smo pali s nogu od ciscenja i ribanja. Svaki cosak pretresamo, pomeramo sporete, sav namestaj, brisanje prozora, radijatora (sto najvise mrzim),...
Danas jos samo malo i gotovo.
Lesli, kako si danas? Mili, kako stomak i ledja?

< Poruku je uredio smeško -- 17.6.2018 7:51:47 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 8:14:14   
milicicak
Smesko, vi se dali u generalno sredjivanje pre dolaska bebe user posted image sad bi ti moja mama rekla, jos malo da se pomucis pa ces da uzivas u znanju da ti je kuca besprekorno cista user posted image mene stomak i krsta bole bas, bas, jedva cekam mm da me vozi po bocu. Da me vidite kako hodom umrle bi od smeha kao neka savijena baba koja hoda po jajima, sve se plasim da ce mi ovo dete ispasti iz stomaka user posted image
Dobro ste me podsetile na OshKosh, oni imaju super stvari za decake.
Nadam se da je Lesli bolje i da je ne muci stomak

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here