|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 8:22:48   
smeško
Ja svake godine u ovo vreme i sprovodim generalno ciscenje, samo sto tada vise ja radim.user posted image Sada se mm prvo bunio, mrzelo ga, pa smo malo vikali i ubedjivali se. Posle je vikao na mene da se udaljim od stolica, zna da cu odmah da se popnem na neku, ne mogu drugacije da dohvatim kuhinju odozgo.user posted image Luster ne mogu da obrisem bez stolice...na kraju je ribao kupatilo, sto i inace radi vikendom, u pola dvanaest.user posted image Razmisljam kako je trebalo samo da trazim. U proslim trudnocama sam sve ja radila. A sada jos ne znam kako se prazni ovaj nov usisivac, jos mu nisam prisla. Ja briskam parket, to obozavam. Prozore sam ja i to volim...Bas sam uzivala juce, obozavam taj osecaj cistoce, ali ga nemam cesto.user posted image
Mili, kakvo smejanje, ja sam se juce malo nasalila sa Maraj, ali razumem da taj bol nije ni malo prijatan. Mene bole vene, pa mi smeta i ometa, a ne stomak. Drzite se, vredece! user posted image user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 8:45:34   
milicicak
Smesko, ti ko moja mama, i ona obozava kad se sve blista. Zivci je spopadnu kad je neuredno. Ja taj gen nisam nasledila user posted image salim se, meni je bitno da je uredno i funkcionalno ali mi prasina i prljavi prozori uopste ne smetaju user posted image
Ma ja sam sama sebi smesna kako hodam, stvarno, sto kaze Maraj kao baba user posted image
Odoh krpe da rasirim pa cu da vidim sta cu.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 9:23:10   
smeško
Obozavam ja, ali ne postizem cesto.user posted image Posebno mm ludi sa dva decaka koja ,,nisane" wc solju.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 9:39:07   
Maraj
Smesko divno user posted image
Ja obozavam kad mi kuca blista
Kad je sve na svom mestu. Cim se malo zapusti, primetila sam da sam jako svadljiva. Sve mi smeta. Zasto je ovo ovde, sto si ovo , sto si ono.....
Ma samo zvocam. Tacno mi nesredjena kuca stvara nemir.
Ja sad doruckovala. Isprzila jaja i uz jaja grickala krastavac j svezu papriku. Bas mi prijalo povrce user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 9:41:13   
Rosita
Joj smesko, ja na mog petogodisnjaka strogo krenula zbog toga. Onda mi kaze mm da to moze da ga prevari i da je mali. Kompromis- da kaže kad se desi, da počistimo.
Trudničice :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 9:43:46   
Maraj
Rosi pa dobar vam je kompromis user posted image
Moj L "pravi problem" ponekad....jer mora on da prospe nosu u wc solju. Pa se nekad desi da malo ode iza daske. Ja odma asepsol i ocistim...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 10:06:27   
smeško
Maraj, potpuno razumem! Sve isto! Odmah gundjam cim krene haos. Mada, ne pomaze puno.user posted image
Rosi, nama ne pomaze kompromis, uskoro ce ih biti trojica.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 10:08:32   
vonavoj
Samo briskajte, i ja imam gen da sam perfekcionista, da volem cisto,ali i to se menja,sa brojem dece i obaveza..
A to sto vas boli, tek ce..ja svako jutro ustajem slomljena..ne znam ni koliko ni kako spavam..moja boljka, ramena, vrat i odmah glavobolja..naizmenicno mazem konjsku mast crvenu/zelenuuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 10:48:56   
milicicak
Ja sam se s vremenom oducila od toga da kuca mora uvek da bude cista i prasina obrisana i sve na mestu i sve mi manje smeta, ozbiljno. Ali me zivci uhvate kad rucak za mini bubu nije spreman na vreme i kad nemam kolace u kuci user posted image
A zasto vam muski ne piske sedeci? Ja cu bebca tako da ucim jer mm piski sedeci, navikao je dok je nosio sociva
Joj, von, mene ovo mirovanje ubi zbog ledja i vrata, sve me boli. Jedva cekam da mogu na akupunkturu da odem i da me neko izmasira

< Poruku je uredio milicicak -- 17.6.2018 10:50:12 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 10:57:45   
lesli
Dobar dan svima. Stomak deluje da je bolje, ali tek treba da jedem pa cemo videti kako ce to proci. Mislila sam da probam danas sa malo redovnijom, ali ipak lakse svarljivom hranom.
Smesko, antitela se cekaju 7 dana, ja sam juce vadila krv. Znaci bice do subote.

Sto se ciscenja tice ja bas volim da cistim i uzivam u osecaju da se kuca blista i da sam uradila nesto korisno. Stavise, uz trcanje, ciscenje mi je omiljena aktivnost za otklanjanje stresa i nervoze i trenutno mi bas nedostaje.

A sto se cena tice, to je odavno poznato da nas deru i da kod nas prace rasprodaje ne postoje. Pre neku godinu sam kupila samsonite kofer, onaj srednji za oko 80$ u inostranstvu. Ovde bih za te pare mogla da kupim kofer u carpisi, koji nije ni blizu ovome po kvalitetu izrade (prethodni njihov se raspao posle nekih 4-5godina).

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 12:47:26   
smeško
Nije mi palo na pamet da piske sedeci.user posted image Sta su ti predrasude.user posted image Mada, oni nekad sednu sami, ali ne dovoljno cesto.
Von, kako izdrzavas?! Ja sam ranije radila sve sama, a sada gundjam i vičem dok ne sklone za sobom, a u medjuvremenu idem i skupljam.user posted image
Les, drago mi je da si bolje. Bice i analiza ok, videces. Vlada stomacni virus, samo polako se oporavljaj. user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 14:33:52   
lesli
Hvala smesko! Nadam se da hoce.
Stomak je skroz dobro posle dorucka. Jedino me muce gorusica i kiselina, ali to je vec standardno user posted image
Vala i dosta je bilo, dva dana je bilo uzasno, juce je vec bilo dosta bolje

A sto se piskenja tice moja drugarica se odusevila kad je shvatila da joj je decko utreniran da piski sedeci user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 15:06:41   
smeško
Super, Les!
Pakujem se polako, da proverim da li mi nesto nedostaje. Pita me Maki gde cu. Objasnim da idem u bolnicu dok se bata ne rodi, da ce on biti sa tatom i bakom i da ce, kad se bata rodi, doci po nas sa tatom i drugim batom. Na sve to on kaze:,,Znam. Samo se plasim da ce da te boli". Rasplakala sam se. Razneze me jednom recenicom.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 15:13:49   
lesli
Aaaa, dusa mala.
Kada je tebi prijem? 21.? Kada je planiran porodjaj?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 15:27:18   
vonavoj
Smesko,recimo da postizem..i devojke mi pomazu..mm koliko i ako bas mora..od sutra radi,mada je radio i na odmoru..ali dobro.
Mislim da mi je mnogo lakse jer ne dojim, posto ga i on moze nahraniti,a ja da se bavim necim drugim. Zao mi je, tako je ispalo, ali ko zna zasto je to dobro..njihdve sam dojila godinu dana..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 16:14:00   
smeško
21. je prijem, verujem da ce cr planirati od sledeceg cetvrtka kad udjem u 40. nedelju.
Von, znam da ti je zao, ali neka si ti njima ziva i zdrava, trebas im za toliko puno stvari od kojih je dojenje najmanja.

< Poruku je uredio smeško -- 17.6.2018 16:27:22 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 16:18:10   
lesli
Von, nemoj da te grize savest. Uradila si ono sto je bilo najbolje i po njega i po tebe i po devojcice.
Nista ni ti ni deca ne biste imali da se ti mucis oko dojenja koje ne ide.
Verujem da ti je tesko, ali mislim da si donela hrabru i ispravnu odluku i probaj da se ne obazires na to sta je bilo nego guraj dalje user posted image

Smesko, primaklo se. Bice to sve dobro user posted image
Javljaj nam se i iz bolnice.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 16:29:40   
Ana RR
Jao lude ste user posted image ja bih tačno pala od smeha kada bih videla mm da piški sedeći user posted image on je Marka učio da se piški stojeći i nije dolazilo u obzir da sedi na noši zbog piškenja (sem u samom startu kada smo se upoznavali sa nošom).



< Poruku je uredio Ana RR -- 17.6.2018 19:01:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 17:22:10   
milicicak
Ja bih pala kad bi videla mm da piski stojeci user posted image mislim da ga nikad nisam ni videla user posted image bez zezanja, on ima dioptriju -9, ne vidi dalje od nosa a od 18-e je nosio sociva... Mozete da zamislite na sta bi licilo kupatilo da piski stojeci nocu ili ujutru dok ne stavi sociva user posted image
Smesko, u cetvrtak u bolnicu? Brzo ce da ti prodje vreme a decak ti je stvarno divan.
Lesli, drago mi je da ti je danas bolje.
Mm danas dosao kuci na rucak, ne mogu da verujem. Pa je bio sa mini bubom napolju, bas su uzivali a ja gledala fudbal.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 18:58:44   
Maraj
E drage nama je "problem" sto L kad piski bilo sedeci na nosi ilk stojeci u wc solju on mora da skine sve sa sebe . Dakle sorc(ili pantalone) pa gace pa carape i tek onda pristaje da piski. Ja ludim. Tesko mi je posle da se savijam i da ga oblacim. Jos ujutru kad popije caj posle toga piski po 3 -4 puta u roku od 30-45 min. I ko sta radi ja praznim nosu i oblacim ga

< Poruku je uredio Maraj -- 17.6.2018 19:00:18 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 19:00:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ja bih pala kad bi videla mm da piski stojeci user posted image mislim da ga nikad nisam ni videla user posted image bez zezanja, on ima dioptriju -9, ne vidi dalje od nosa a od 18-e je nosio sociva... Mozete da zamislite na sta bi licilo kupatilo da piski stojeci nocu ili ujutru dok ne stavi sociva user posted image



Jao Milicicak, crkoh od smeha user posted image bolje onda da sedi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 19:18:44   
milicicak
Ana, iskreno, nikad ga nisam ni pitala da li je pokusao user posted image
Maraj, jesil li isla u kupovinu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 19:30:33   
Maraj
Mili, ne pitaj....ne da mi se nikako

Isli smo da mm kupi tv. Na snizenju je zbog prvenstva
Toliko smo se iscimali oko tv-a da nismo nigde posle isli.
Al ajd bar imamo novi tv u dnevnoj sobi

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 20:02:57   
lesli
IZVORNA PORUKA: Maraj

E drage nama je "problem" sto L kad piski bilo sedeci na nosi ilk stojeci u wc solju on mora da skine sve sa sebe . Dakle sorc(ili pantalone) pa gace pa carape i tek onda pristaje da piski. Ja ludim. Tesko mi je posle da se savijam i da ga oblacim. Jos ujutru kad popije caj posle toga piski po 3 -4 puta u roku od 30-45 min. I ko sta radi ja praznim nosu i oblacim ga


Hahah, ovom postu je mesto u decijim biserima! user posted image
Pretpostavljam da piskenje napolju nije opcija ili da odes sa njim negde - kupovina, restoran...? user posted image

Mili, ja ne bih propustila da pitam user posted image

Mi malo proset_ali, sad cemo da veceramo. Skapah gladna (sto znaci da je stomak super)...


< Poruku je uredio lesli -- 17.6.2018 20:05:16 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 20:13:54   
Maraj
Lesli napolju piski ok. Svucemo mu malo pantalone i gacice i on poski stojeci u travici.... al kuci skida sve , pa i carape user posted image a onda ja sa stomakom do zuba treba da se savijam i opet sve ponovo oblacim. Al problem je sto on najcesce ne da da se oblaci . Pa ga jurim po kuci....pa dok pristane da ga obucem...opet mu se piski...i sve u krug.

Da naglasim, on se sam skida. Al ne zna sam da se obuce

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here