|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 20:20:08   
lesli
Hahaha, genijalno user posted image mada verujem da ti uopste nije smesno.
Cuti, dobro je dok i napolju ne trazi da skine sve sa sebe!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 21:26:23   
MimaKos
Jooj ova situacija sa travicom i drzanjem u trudnoci, uzas.. al kad mora mora, ne ume malecka da istrpi jos

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
17.6.2018 23:56:42   
smeško
Maraj, tako je i Maki sve skidao pre nego sto sedne na nosu ili dok sedi. Umeo je i majicu da skine. Sve sa objašnjenjem da ne upadnu stvari u nosu ili da ne padnu prejo guze ili pise. Ali, on je davao da se obuce.
Sutra Niki kod kardiologa. Imam tremu i nervozna sam.

< Poruku je uredio smeško -- 17.6.2018 23:58:15 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 0:16:05   
lesli
Ahahah genijalni su.
Stvarno obozavam te decije bisere user posted image

Smesko za vene? Javi nam sutra kad zavrsite, ali verujem da ce sve biti u redu user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 7:43:48   
Maraj
Jutro drage.
Mene grlo boli. Jedem med. Ne znam da l bi smela npr tantum verde. I mm zaribao. Njemu je grlo tek katastrofa. Jedva prica
Al ajd bar je L bolje.
Ja veceras idem na uz
Smesko javljaj sta kaze dr za N

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 8:28:43   
lesli
Maraj mislim da od lekova za grlo sto sme u trudnoci je pantenol. Mislim da ne sme ni strepsils, a tantum verde je jos jaci od njega. Proveri i u apoteci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 10:21:50   
smeško
Meni nisu dali T.Verde. Ne znam da li ne sme ili je do moje dr opste prakse, ona je sva plasljiva. Dala mi je pantenol i neke tablete sa zalfijom, za sisanje naravno.
Doslo mi dete iz Tirsove, radili su mu ekg, eho srca, stitaste zlezde, zeluca, jetre, celog abdomena. Sve je super! Ne zna sto nam je pedijatar zakazao kod nje umesto kod vaskularnog, ali dobro. Ne vidi problem sa venama, ali kod njih je hladno pa su se povukle. Dobro, necu da dramim, bitno je da je ovo sve ok, da je srce dobro, jer u petak putuje sa klubom u kamp gde ce imati tri treninga dnevno i vezbe u bazenu.
Ja sam sve spakovala. Imam 20 kesa.user posted image Prva torba je moja za bolnicu. Imam kesu koju mm treba da mi donese pred cr. Imam kesu sa stvarima ta izlazak bebe ako je mnogo vruce i kesu ako bude ovako ruzno,promenljivo vreme. Onda kesa sa mojim stvarima za izlazak. Nikijeve stvari su po kesama, takodje. Jedna kombinacija-jedna kesa. Kesa sa kupacim gacicama, carapama, gacama, trenerkom i duksom za hladnije vreme,...user posted image user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 10:29:57   
milicicak
Smesko user posted image za Nikija. Jao kese i pakovanje user posted image jesi li sve obelezila? Ja tako radim mm-u, spakujem u kesu i obelezim na vidnom mestu da zna sta je sta.
Maraj, apis golu mozes sigurno ako je imas od L. Bas ti se ne da da odes u kupovinuuser posted image
Mene smara stomak dakle sve standardno.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 10:46:01   
Maraj
Smesko user posted image divno za Nikija. Bar rasterecena da ga posaljes u kamp. A za pakovanje 2 puta user posted image user posted image
Ja imam samo papuce , pavlovicevu i vlazne maramice za porodiliste user posted image
Trrba nedan dan da odemo do akse da nakupujem ostatak.
E ne pitah te jesi li kupovala kateter ili ces njihov iz porodilista? Ja kada sam se poradjala sa L kupila sam silikonski u apoteci pa sam ponela. Al zaboravila sam koje je velicine bio. Da l 14 ili 16. Moram negde da procesljam po rr da vidim sta sam na kraju kupila. Ponela bih i ovaj put.
Jel se secas koje su to bombonice za grlo koje si smela da sisas?
Moracu i tu apis golu da kupim. Nemam je a sve me vise grlo boli. Uzmem samo med s vremena na vreme i sipam fizioloski u nos

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:00:09   
lesli
Smesko super za Nikija. user posted image
Prirodno je da su nam vene izrazenije ako je toplo ili smo fizicki aktivni jer se krvni sudovi sire na toploti.
Da ima prosirene vene sumnjam da bi nestajale na toplo-hladno. Eto jedna briga manje user posted image

Maraj, moguce da su to Salvi oriblete. One su poput pantenola, samo sto jos imaju dodatak zalfije. Pitaj najbolje u apoteci. Ali mi se kao bolja opcija od tog salvija cini pantenol + zalfija za ispiranje (cini mi se da nije preporucljiva da se pije u trudnoci, mada je u tim tableticama verovatno mala koncentracija). Ozdravi nam brzo!

Milicicak, bezveze za stomak. user posted image
Izdrzi jos malo, pa da mu ceo zivot nabijas na nos kad te iznervira sta si sve morala da trpis zbog njega user posted image

Ja sam se nesto smrzla, stan nam se bas rashladio. Cak me par dana boluckaju povremeno zglobovi i kosti. I mislim da ima veze sa hladnocom, jer kad god pipnem sebi mesto gde boli, koza je tu ledena. Tezak sam babac, znam! user posted image
Inace moj stomak je da kucnem u drvo dobro. I organi za varenje i materica. Rekla sam da necu da hvalim jer podivlja svaki put iza toga, ali sada je vec nekih 7 dana stomak miran. Ima nekoliko kontrakcija dnevno, ali ne upada u seriju, ne bude me kontrakcije po noci sto se isto desavalo, nema nekih jakih bolova (eventualno pri ustajanju, ali to su oni kratki i ostri, verovatno od ligamenata)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:03:45   
Maraj
Jao les blago tebi kad ti je hladno. Ja od kako zatrudnim, gorim od vrucine user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:09:51   
lesli
Joj, ne znam ja se ovih dana smrzoh u stanu. Em drzimo stalno otvoreno, em imamo jako puno prozora/stakala i bas se brzo stan ugreje/rashladi. Znaci da ne verujete, u septembru cim dani postanu malo hladniji, stan je leden! Dok ima sunca bude super, ali cim zadje postaje ledeno tako da se redovno dogrevamo klimom u vecernjim satima nekih 20tak dana pre pocetka grejne sezone.
Slicna prica na prolece. Kod nas u stanu pakao. Odemo kod mojih i tamo se smrznemo jer smo navikli da je kod nas toplo.

Napolju mi je bilo ok sinoc, ali sam imala duge nogavice i kratak rukav. Mada mi je na rukama moglo biti i malko toplije.

< Poruku je uredio lesli -- 18.6.2018 11:11:16 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:16:44   
Maraj
Les i kod mene sve otvoreno al se valjda zidovi zagrejali. Napolju sveze. Na terasu izadjem-sveze, a u stanu pakleno

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:21:03   
lesli
Kod nas ocigledno ti prozori uticu, a verovatno i termo izolacija nije nesto.
Zimi na svu srecu nemamo problema jer su radijatori ogromni i greju kao blesavi. Cesto je toliko vruce da ostavimo prozor na kip kako bismo mogli da spavamo ili se pokrivamo frotirom u sred zime user posted image


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:36:47   
smeško
Pa gde mi je post nestaouser posted image
A raspisala sam se kao Dostojevski!user posted image
Sad me mrzi ponovo, pocela s am da brisem prozore u dnevnoj sobi pa zabusavam.user posted image
Hvala vam za svu pozitivnu energiju! user posted image
Marajce, 16 svi kazu. Ja nisam kupovala, ne reagujem preterano na bilo koji bolnicki, pa mi se ne daju pare bzv.
Ja spavam pored otvorenih vrata, stalno mi je vruce.
Mili, sve sam napisala kao za decu, snacice se mm valjda. user posted image Samo uzme kesu i ponese. Nikiju cu sve kese spakovati u torbu u sredu uvece, on krece u petak. Samo izvuce iz kese i posle vrati kao prljav ves. Valjda ce funkcionisati, ipak je navikao da mama o svemu vodi racuna. Spakovala sam majice koje nosi na fizicko i po dvoristu, nisam one najnovije i sa kragnama...ako neku zaboravi/izgubi da ne drami, nego da uziva u druzenju, treniranju i potpuno novom iskustvu. Mislim, ni ovim nista ne fali, samo nemaju pruge, zebre, vidre i sta ja znam, nego su mahom bele sa neki amblemom ili su potpuno sportske.

< Poruku je uredio smeško -- 18.6.2018 11:39:21 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:47:10   
Maraj
Smesko nasla sam moj stari post na rr. Da i ja sam uzimala 16 velicinu.
Pa otkud znam ja cu ja mislim uzeti. Strah me tih infekcija od katetera. I kazu da se taj plasticni(bolnicki) bas oseca. Ja ovaj silikonski nisam osecala prosli put. A i prodjoh bez infekcije

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 11:50:24   
smeško
Naravno. Ja, iskreno, nisam osetila ni bolnicki. Nisam ni srela zenu sa infekcijom od katetera, ali to ne znaci da ih nema. Ja cu, npr, kupiti svoje elasticne zavoje, necu uzeti njihove. Ne moraju ni da mi vrate. Jer ovoga puta imam probleme sa venama, proslih puta je to bila samo stvar sminke.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 12:18:27   
lesli
Smesko, naravno da ce funkcionisati. Svi smo prosli te rekreativne sa vrticem i skolom. Gde realno jedan covek ne moze da vodi racuna o 15-20oro dece i svi smo zivi i zdravi. user posted image
Bice njemu super! user posted image

Joj sto mene moja cera suta po grlicu, kicmi, crevima...to joj je izgleda bas zabavno ovih dana user posted image

A blago vama, ja cekam jos koju nedelju, pa da pocnemo da se polako pripremamo za dolazak user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 18.6.2018 12:19:39 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 12:19:32   
Maraj
Pa meni su prosli put stavili njihove. Jel mislis da su bolji iz apoteke?
Ja nemam neki problem sa venama ali nekad osecam unutrasnje vene. Pogotovo na prwlazu iz zime u prolece kad naglo otopli. Tad znaju da me boluckaju

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 12:21:15   
Maraj

IZVORNA PORUKA: lesli


Joj sto mene moja cera suta po grlicu, kicmi, crevima...to joj je izgleda bas zabavno ovih dana user posted image

A blago vama, ja cekam jos koju nedelju, pa da pocnemo da se polako pripremamo za dolazak user posted image


Les ova moja oce da mi unisti levi jajnik!! Kao da mi kopa po njemu. Idem danas na uz pa cu bas da vidim sta radi user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 13:02:20   
smeško
Izgleda da je ovaj moj dasa mirniji od devojcica.user posted image
Mada, kada me mune i u besiku i u rebra istovremeno odmah kazem da ce tako dugonog na atletiku.user posted image
Maraj, ne znam, ja nisam kupovala katetere i nista mi nije smetalo u bolnici. Ionako se skidaju cim ustanemo. Ne znam razliku. Ako te cini mirnijom ili tebi smetaju bolnicki, ti kupi, zasto da ne. Ja imam alergiju na flastere, ali koji god kupim isto mi je. Cak i sa svilenim. Istrpim par dana, jer moram. Da mogu da nadjem neki koji mi ne smeta, ja bih kupila i ponela.
Les, brine me sto ne ide sa svojim odeljenjem, nego sa klubom u kojem trenira od skoro. Najmladji je. I ide sa mladim trenerom, a ne sa uciteljicom ili vaspitacicom. Bice dece iz Bosne i drugih okolnih zemalja. Brine me zbog svih vesti koje citamo, ali ne dam da upadnem u paranoju. Samo mi smeta sto mi je paznja podeljena na dve jako bitne stvari. Ali, nikad ne radim ono sto je bolje za mene nego za njega, a on je bas uzbudjen, pa smo i mi zadovoljni. Bice sve ok.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 13:13:34   
Maraj
Smesko verujem ti.... i ja kad pomislim da posaljem L negde samog...al i to ce doci jednog dana user posted image vazno da su oni srecni i da oni zele da idu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 13:26:39   
smeško
Uh, pa L je mali. Niki je pevajuci isao na zimovanja sa vrticem. Ovo je malo novo i za nas, ali sve zbog njih.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 13:40:28   
lesli
Ma razumem te smesko skroz. I nasi roditelji su brinuli, shvatam da i ti moras brinuti, brinucu i ja danas-sutra 100%. Ali znas da ce sve biti ok, a da ce njemu biti super. A verujem i da ce ga svi tetositi jer je najmladji user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
18.6.2018 15:05:03   
lesli
Joj zene ja sam user posted image
Rucala sam nikako jer mi je u toku jela pripadalo muka dok zvacem meso, ali sam zato posle navalila na kokice da smirim zeludac i progutala jedno 100g bez pardona. user posted image

Sad mi vise nije muka, samo me pece savest i hocu da puknem posto sam sve to lepo i zalila vodom user posted image


Smesko, da ti mozda nisu pogresno rekli pol? user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 18.6.2018 15:06:22 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here