|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 23:04:22   
Maraj
Hvala smesko user posted image
Rece mi dr juce da je ona na odmoru od 20.jula tako da bi mi radila cr oko 17.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
19.6.2018 23:19:16   
smeško
Ma, sve ce biti ok! Jos malo i smizla na redu!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 7:38:08   
Maraj
Jutro drage.
Ja sebi skuvala serbet. Bas me grlo boli. A i u nosu mi se "steglo"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 8:17:16   
smeško
Dobro jutro!
Moja dr opste prakse mi je dala recept za prehladu sa zapusenim nosem i bolom u grlu. Staviš vodu da provri i u nju ubacis kasiku morske soli i kasiku kuk.brasna. Onda se inhaliras nad tim. Da li pomaze ili ne, pojma nemam, jer je mene to pustilo pre nego sto sam kupila kukuruzno brasno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 8:29:01   
Maraj
Hvala smesko. Pa jedino da probam...
Nocu bas jedva disem. Grlo ubija. A ne mogubda izduvam nos. Kao da se zacementiralo u sinusima.
Bar mi je L ozdravio. Juce je i sladoled jeo. 10 dana je kukao za sladoledom.
Al smo sad mm i ja zaribali. Doduse nine to sad toliko strasno. Samo grlo i nos al opet....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 8:33:28   
milicicak
Jutro :)
Maraj, jel imas fiziomer? Odradi sebi toaletu nosa kao L, fiziomer, usisivac l, sve komplet, bar ce ti popustiti pritisak u nosu. Mm to radi kad se zapusi od alergije. A mozes da se inhaliras bilo kojom aromaticnom biljkom, nana, majkina dusica, bosiljak.
Smesko, jesi li spremna?
Mene prodje zelja da pisem kad krenu kucajuce nagradne igre. Danas idem na kafu sa koleginicom, jedva cekam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 8:35:33   
Maraj
Mili imam fiziomer . Sad sam bas novi kupila za L kad je bio prehladjen. Da znas da bi mogla da isprobam na sebi

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 8:45:45   
smeško
Nisam spremna, idem u toalet 4,5 puta dnevno i imam mucninu. A nije od panike.user posted image I Maki ima malih problema sa varenjem. Pocelo je juce menu, a njemu u ponedeljak.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 9:05:04   
Maraj
Smesko i tebi se primaklo user posted image
Jel se ti bese poradjas u Visegradskoj

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 9:06:49   
milicicak
Misa mu, smesko, nije moralo sad... Da brzo prodje user posted image
Odvela sam mini bubu u vrtic sad cu da doruckujem pa da se bacim na knjigu. Moram samo pirinac da skuvam za rucak i to je sve od mene danas. Mozda i masinu ukljucim, videcu :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 9:15:44   
Maraj
Ja sam juce kuvala sladak kupus sa junetinom. Imam i za danas. Tako da nista ne radim danas. Mogla bi da peglam. Al videcu da l cu i to

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 10:32:34   
lesli
Dobar dan svima!

Smesko, hvala user posted image
Super za internistu. I bezveze za stomak. Meni je bilo slicno, mada je mene mnogo vise mucio zeludac i mucnine, nego probava. Dr mi je cak dao ranisan, koji mi je bilo besmisleno da uzimam.
Valjda ce proci brzo. Mene je 2 dana drzalo intezivno i 3. pocelo da popusta. Probiotici, lagana hrana, cajevi...
Valjda ce te proci do sutra...

Maraj, sto kaze milicicak probaj da se inhaliras biljkama. Ima u apoteci kapi za inhalaciju Josif Pancic, odlicne su.

Milicicak, kad ti ides na kontrolu?

Ja spremih kasu sa zitaricama i borovnicama. Odoh da jedem. Bas sam uranila za dorucak user posted image
E i probah onaj kinder maxi king, ako nekoga interesuje...Ok je, ali sam ocekivala vise. Vafl uopste nije hrskav, lesnici se slabo osecaju, karamel punjenje je iscurilo. Vise sam ljubitelj buena. Ili od stvari koje ne mogu da se nadju kod nas kinder fresh-a (od hladnih) i hippo-a od ovih regularnih slatkisa.

< Poruku je uredio lesli -- 20.6.2018 10:36:01 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 10:54:13   
Maraj
Hej les ja sam htela to da probam. Al sam ja mislila da je to sladoled....pa nisam mogla da nadjem po zamrzivacima. Onda sam na rwklami skapirala da to ipak nije sladoled user posted image
Bas bezveze ako je tako....i ja ocekujem uvek maksimum od kindera.
Nego ja do sad pisala zalbu na odbijenicu vrtica
Al sam se raspisala....2 strane ispisah...svasta i napisah.... valjda u besu i ocaju...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 11:04:37   
lesli
I ja sam prvo mislila da je sladoled. Povuklo me valjda ono king. user posted image
Ali nije, obican slatkis samo sto se drzi u friziderima (kao i pingui). A probaj, mozda ti se i svidi. Nije los, ali ja sam valjda ocekivala vise...

Sa zalbom mislim da na zalost nista neces promeniti, ali bitno da si se istresla.
Zato i zivimo kako zivimo, jer nam sve u drzavi funkcionise na veze i vezice ili ako nekome ljuljnes neke pare da ti zavrsi nesto.

< Poruku je uredio lesli -- 20.6.2018 11:08:24 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 13:42:14   
smeško
Ja nemam pojma ni o cemu piset_e. Nisam ljubitelj slatkisa.
Procice ovo brzo, nadam se. Ionako mi nece odmah raditi cr.
Mi smo Nikija upisali tek posle par zalbi i molbi. I to u vrtic koji nam uopste nije blizu.

< Poruku je uredio smeško -- 20.6.2018 13:43:39 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:06:39   
milicicak
I ja ko smesko, ne znam o cemu pricate user posted image a ja volim slatkise user posted image
Lesli, idem na pregled za 10-ak dana kad mi se dr vrati sa odmora.
Sad sam napravila limunadu sa nanom i krastavcima, bas osvezava na ovu vrucinu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:11:36   
smeško
Sto dobro zvuci ta limunada!
Ja spremam musaku, trazila mi deca. Punu vatrostalnu ciniju, imace i za prekosutra.user posted image Bar supu imam od juce, pa ne moram i ringlu da palim.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:14:09   
milicicak
Smesko, kako musaka bez ringle? Mislim, kako meso spremas?
Meni se jede juneci gulas, moran da kazem mm-u da kupi meso sutra kad se bude vracao sa posla pa da napravim

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:19:05   
Maraj
E pa kad vi ne gledate tv
Sto je dobra reklama za taj kinder slatkis. Ja isto mislila da je sladoled jer pise King.
Super zvuci ta limunada user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:32:19   
lesli
Sto kaze marej, da gledate tv znale biste :) Evo kako izgleda kinder maxi king

Jao limunada sa nanom. Mi smo tukli celo proslo leto nesto slicno. Ubacimo u bokal limun/limetu nasecenu na kriske, svezu nanu, malo varjacom izgnjecimo, nalijemo vodu i u frizider. Moram mm da podsetim da na pijaci uzme svezu nanu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:39:34   
milicicak
Mi u kuci ne drzimo ovakve slatkise, zbog mini bube user posted image
Na Kalenicu je deo sa cvecem predivan, mini buba i ja svaki put kad odemo na pijac prosetamo pored da vidimo sta ima pa smo prosli put kupile nanu u saksiji. Ne verujem da ce nesto dugo da mi se odrzi ali sad mogu uvek da cupnem nanu za limunanu :D

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:46:21   
smeško
I dalje mi nije poznato.user posted image
Mili, palim ringlu za meso, ali ne toliko dugo kao za supu, zato sam skratila objasnjenje.user posted image
Deca ovlecu oko stola, hladi se musaka. Volim kada tako cekaju rucak!
Ja imam nanu iza kuce, ali je bas ne volem puno.

< Poruku je uredio smeško -- 20.6.2018 14:47:10 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:52:54   
Maraj
Jao smesko ja i dalje cekam taj momenat , da ovom mom idu "bale" dok ceka. Ovako moram da ga nudim i jurim da jede

< Poruku je uredio Maraj -- 20.6.2018 14:53:32 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 14:57:32   
lesli
Mili, sto? Zbog alergija?

Ja sad ubacih drugu cokoladicu u zamrzivac, da vidim hoce li to popraviti ocekivanja. Moguce da nije hrskava i da je iscurila, jer se sigurno ugrejala od prodavnice do naseg frizidera. A mozda je i mm pritisnuo necim.

Smesko kako ne volis nanu? Ja nju najvise volim od tih biljnih cajeva. I to volim da skuvam jaku (naravnu onu na rinfuz), da zamirise cela kuca. Caj koji ubedljivo najvise osvezava (bez zasladjivaca naravno, inace je user posted image )

Ja sad skuvah sebi crni caj. Znam da nije preporucljivo zbog kofeina, ali on svakako ima manje nego kafa koju ja ne pijem. A inace, od pocetka trudnoce mogu na prste da izbrojim koliko sam puta pila crni/zeleni caj. Sad me i pritom boli glava i sva sam smlacena tako da mi bas treba. Odoh da uzivam kao svaki pravi narkic user posted image

Ps. Obecavam da cu se truditi da se ne zalim na ceru kad posle poludi od tog kofeina i slatkisa user posted image


< Poruku je uredio lesli -- 20.6.2018 14:59:47 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
20.6.2018 15:06:52   
Maraj
Pa da lesli, zbog alergija mili ne drzi konditorske proizvode u kuci

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here