|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarska kafana
14.2.2019 17:37:59   
mati
Samo da vas grlnem...
Deci produzili raspust cujem...
Jao ubijate me sa ovim slatkisima, njami. Kako starim , sve vise mi prijaju cokoladne varijante, dok sam ranije pribegavala vocnim i kremastim...
Ali kako god, ne pravim pitanje kad je secer u pitanju.

< Poruku je uredio mati -- 14.2.2019 17:39:08 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 11:08:21   
branki*
i ja masem,dugo me opet nije bilo...bila sam nesto u bolnici sa sinom,mislili da su epi napadi,ali nije.super za raspust,bas me obradovala vest,mada ja ionako nisam planirala da pocnem da radim..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 11:26:23   
Ana RR
Hej Branki user posted image user posted image pa šta je bilo, kakvi napadi? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 11:32:27   
branki*
ma,uzas,imao neke kao trzajeve i grcenja i neko zurenje,pa smo mislili da su kao neki mozda epi napadi i bili lezali na neuroloskoj klinici u beogradu,ali nisu epi napadi,nego je psiholoski nesto...smirio se,valjda se nece ponavljati vis,bilo je uzasno.grlim te,anciuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 13:03:06   
Ivanka 75
Branki, pa sta rekose na kraju, samo ce se smiriti?
Znam zenu ciji bebac pocinje da se trese cim pocne da ga doji, ovako ne

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 13:17:51   
branki*
pa,jeste se smirilo.dali su mu neki lek doduse za opustanje i smirenje,mada kaze dr da ne zna je li se smirilo od leka ili samo od sebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 13:29:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki*

ma,uzas,imao neke kao trzajeve i grcenja i neko zurenje,pa smo mislili da su kao neki mozda epi napadi i bili lezali na neuroloskoj klinici u beogradu,ali nisu epi napadi,nego je psiholoski nesto...smirio se,valjda se nece ponavljati vis,bilo je uzasno.grlim te,anciuser posted image


O bože... grlim vas, držite se. Samo neke muke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 13:42:00   
Rosita
Eh, branki, tek da čovek miran ne bude. Nadam se da se neće ponoviti. Drži se!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 14:00:07   
veselicaa
Branki bas mi je zao,sigurno si se bas uplasila.Dosta dece ima slicne probleme,i bebe i deca kao tvoj sin ali i starija deca.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 14:34:39   
vocicana
Dobar dan. Branki moja user posted image , vazno da je prestalo, poljubi B, a i ovu malu.
Ja dosla na posao i odmah sela ovde. Bas volim da citam, ali ne volim ovakve stvari.
Hajde da pijemo kafu, da malo opustimo mozak, valjda ce se vise zaokruziti ove situacije sa zdravljem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 22:36:13   
vocicana
Kafa sam se napila, popila i rakijicu, sada ostaje samo da napravim check out.
Kuckamo se ujutru.
Lepo spavajte i probudite se bolji ujutru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: FebRRuarska kafana
15.2.2019 22:42:18   
jance
Meni treba nesto zestoko da zavrsim danasnji dan. Ko zna kakva me noc ceka.
Otisla sam sama u radnju na pola sata, posle 20min mi stize poruka od mm: dolazi kuci jer cu ovu da izbacim kroz prozor! Beba je ustala na levu nogu iz vecernje dremke a on vec i obako nacet i premoren - bili su savrsena kombinacija nervoze. Jedino sam ja konacno bila normalna posle samo pola sata van kuce.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: FebRRuarska kafana
16.2.2019 10:36:16   
branki*
devojke,da se javimuser posted image
spremam rucak,sa decom sam sama,suncan je i lep dan i bas me uhvatilo neko lepo raspolozenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: FebRRuarska kafana
16.2.2019 12:05:55   
veselicaa
I kod nas suncano,bas dan za setnju.Mm radi,A se vratila sinoc,bila u gostima,i ja sama sa decom.Kasnije da krenem da mesim pitu,rucamo kasnije kada mm radi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: FebRRuarska kafana
16.2.2019 23:00:48   
vocicana
Nigde nas nema ceo dan. Ja da vam pozelim dobro vece, naradila sam se vala danas po kuci, stala nisam. Sada ovde peglanje po poslu, bas sam vise premorena. Jedva cekam pocetak marta, jedva cekam odmor i pauzu, ne mogu vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: FebRRuarska kafana
17.2.2019 7:54:30   
branki*
dobro jutro...
voci,verujem,meni mnoogo prija ovaj raspust i produzetak,bas bi mi palo tesko kad bih morala sad i na posao da idem..
sinoc citala neku knjigu,hteli da gledamo film kad deca zaspu,ali me mrzelo posle,strpala se i ja u krevet...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: FebRRuarska kafana
17.2.2019 16:06:13   
veselicaa
Branki i ja se obradovala kad produzili raspustuser posted image user posted image
Gde ste zene,ajde nudim kaficu,imam i limunadu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: FebRRuarska kafana
17.2.2019 17:40:24   
branki*
ja sam tu..bila mi mama do malopre,sad pecem palacinke,malecka ih bas voli,a ja ih nisam odavno pravila...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 8:51:38   
emicaa
Dobro jutro,evo i mene opet 😊
Nadam se da sam vam malo nedostajala 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 10:08:22   
vocicana
Emi, nedostajes, u ime povratka, pijemo kafu.
Dobro jutro devojke. Imam integralne galete, solja jogurta ako je neko za dorucak...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 11:12:41   
emicaa
Dorucak preskacem ali bih mogla kaficu 😊
Sredila sam stan i malo da odmorim.Jos pola sata pa idemo po doru

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 13:46:44   
branki*
evo i mene...dorucak preskacem,samo kafu...a,sad posto je vec podne,moze i casa vina.bila kod dr sa decom,trebao mi neki recept za sina,ali moram kod drugog popodne..svratila do mojih,bili u poslasticarnici..u kupovini,sad u stanu konacno..lep je dan bas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 13:51:59   
emicaa
Ja cu posle sa djecom opet u sumu napravicu kaficu da ga gore popijem dok oni trckaraju.
Nevejrovatno kako se bolje osjecam od kad sija sunce 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 13:54:07   
branki*
jeste,emice,i ja isto.jos kad ne radim..ma,samo kad mi je boza bolje,vec mi je super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: FebRRuarska kafana
18.2.2019 14:00:55   
emicaa
Kako su djecica,kako je Boza?nikako da pitam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here