|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
24.1.2011 17:16:25   
Maryna1
Devojke da li je Segedin to Madjarska? i da li to daleko od Beograda? (izvinite za pitanje nisam srpkinja zato neznam)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: gde je sta povoljnije
24.1.2011 17:20:00   
liliana
Marina, da , Segedin je u Mađarskoj. Tamo ima jako povoljnih stvari, a  Ove naše Vojvođanke ga često posečuju, jer im je blizu. Mislim da je to prvi grad preko mađarske granice.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: gde je sta povoljnije
24.1.2011 18:44:36   
Maryna1
Hvala Liliana, zao daleko, user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: gde je sta povoljnije
24.1.2011 21:37:01   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Maryna1

Devojke da li je Segedin to Madjarska? i da li to daleko od Beograda? (izvinite za pitanje nisam srpkinja zato neznam)

5km posle granice na Horgošu (od Novog Sada ravno 120km).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: gde je sta povoljnije
1.4.2011 16:11:22   
nencydrew
Samo da javim mamama za pelene newborn-pampers-najpovoljnije su u Lilliju-670-din

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2011 15:54:33   
Anoniman
Prodavnica NiTa na nasleju u Tozinom sokacetu je stvarno povoljna. Sve kupujem tamo kako zbog kvaliteta, tako i zbog cene. Nije neki dizajn u poredjenju s nekim drugim radnjama, ali znam da je pamuk kvalitetan i da je bebi udobno.

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2011 19:03:36   
nencydrew
Devojke, gde se mogu povoljno pazariti flašice za bebe?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2011 19:26:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Devojke, gde se mogu povoljno pazariti flašice za bebe?

Ne znam odakle si, ali u NSu je to apoteka Jankov*c u HAdzi Ruvimovoj. Tamo su Dr Brown's flasice i ad mleko najjeftiniji, provereno.

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2011 21:38:12   
nencydrew
Iz Bg-a.Al eto info za mame iz NS

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: gde je sta povoljnije
17.4.2011 19:40:10   
jelena13
Postoji radnja sa opremom za bebe, kolica, stvarcice itd. ( ENJUB 45) u 45 bloku. Radnja se zove PANDA.
Jako je povoljna, user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: gde je sta povoljnije
17.4.2011 22:40:30   
nencydrew
Joj, što je sve povoljno na N.Beograduuser posted image

(odgovor članu jelena13)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: gde je sta povoljnije
17.4.2011 22:48:27   
isidora88

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Devojke, gde se mogu povoljno pazariti flašice za bebe?

drugarica mi je danas rekla da ima u dm-u flasica i da su oko 200 din,jako je zadovoljna jer mogu aventove cucle na nju user posted image
ja planiram da kupim ovih dana a i imaju bas lepih dezena user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: gde je sta povoljnije
20.4.2011 10:50:18   
nencydrew
Hvala Isidora!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: gde je sta povoljnije
19.5.2011 20:47:46   
srna001
U Modusu helanke sa pojasom (bez lastiša koji steže) 470 din i pamučni brushalt_eri sa fižbajnom 160 - 200 din.Nije kinesko i čist je pamuk.Gospodska,Zemu i Svetogorska, Centar

A u svom lovu na platnene pelene sam otkrila da su najjeftinije pelene tetra u Sneguljici, Novi Beograd preko puta Domazdravlja između 44 i 45 bloka, cena 86 din a švedske u str. Pipi, Voislava Ilića, za 60 din po komadu ili u Ariljcu, Živka Davidovića bb, kod Cvetkove pijace za 70 din po komadu.

Jedino mi još preostaje da proverim na Pančevačkom buvljaku jer sam čula da tamo postoji tezga sa robom iz Arilja, kad saznam cene javljam vam.

< Poruku je uredio srna001 -- 19.5.2011 20:48:12 >

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: gde je sta povoljnije
19.5.2011 21:59:20   
Ana RR
Srna, svaka čast user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: gde je sta povoljnije
19.5.2011 22:17:20   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: nencydrew

Devojke, gde se mogu povoljno pazariti flašice za bebe?

drugarica mi je danas rekla da ima u dm-u flasica i da su oko 200 din,jako je zadovoljna jer mogu aventove cucle na nju user posted image
ja planiram da kupim ovih dana a i imaju bas lepih dezena user posted image



nisu 200 nego 300 din. ja kupila pre neki dan,super su a i cucle su kao aventove a jos su i jeftinijeuser posted image (2 kom. za 170 din)
i kupila sam u univerexportu maramice one njihove (bas bas) predivne su,mirisu kao kosili a kostaju samo 100 din user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: gde je sta povoljnije
19.5.2011 22:59:53   
pepeljuga
Ja sam kupovala samo Avent flasice pa ne znam za to, ali sta god sam u DM-u od tih Babylove (njihova bebeca linija) kupila, bilo je skroz ok za pristojnu cenu. Npr. obozavam njihove kasicice za hranjenje a super su jeftine, mislim da su prosle godine bile oko 180 din. 3 kom. a super su user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: gde je sta povoljnije
6.6.2011 18:03:50   
lanajelena
Nije nesto povoljnije ali u tempu pampers 1673 din(pr 4/82 kom) i na poklon dodje fisher price igrackica

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: gde je sta povoljnije
6.6.2011 18:05:00   
JMPM
Kad si bila u Tempu user posted image ?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: gde je sta povoljnije
6.6.2011 18:05:31   
lanajelena
U subotu user posted image   popodne

< Poruku je uredio lanajelena -- 6.6.2011 18:13:03 >

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: gde je sta povoljnije
6.6.2011 18:11:56   
JMPM
IZVORNA PORUKA: lanajelena

U subotu user posted image
I ja sam popodne user posted image .

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: gde je sta povoljnije
7.6.2011 8:33:02   
Anoniman
Ja sam veliki "šopoholičar" za kućne podrebštine user posted image tako da predlažem za žemske iz SU:

Merkator/Rodić - kupovina vikendom (10% popusta na kompletnu kupovinu)
Metro - odličan za kupovinu na veliko (brašno, šećer, ulje i sl.)-npr. kad spremate neke proslave, po paketu izađe mnogo jeftinije nego na komad
Buvljak - najjeftiniji za mesne prerađevine, sireve, sardine, čajeve i svu ostalu klopu što donose iz mađarske (npr. u radnji kg kulena je oko 1000din, na buvljaku ruda od 600-700 gr 350din!!!) zatim, stvarčice za kuhinju, posuđe, rende, krpe, cediljke, plastika, daske, oklagije, ma šta god zamisliš- DŽABA!!! Silikonska projara 300din, a u radnji preko 700-800din
Garderoba je diskutabilna, neke cene su sad već slične pojedinim buticima u gradu, a hemija tipa omekšivača, praška, fairy-a, sapuna, sredstava za čišćenje, nije značajna razlika - možda 10-20 din. Jeftinije su jedino tablete za mašinu, šamponi i paste za zube. I naravno, najpovoljnije- pelene i vlažne maramice!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: gde je sta povoljnije
7.6.2011 8:42:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Nije nesto povoljnije ali u tempu pampers 1673 din(pr 4/82 kom) i na poklon dodje fisher price igrackica


Evo, samo primera radi, na buvljaku isti ovaj paket pelena 1400 din!!! user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: gde je sta povoljnije
7.6.2011 9:49:35   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Nije nesto povoljnije ali u tempu pampers 1673 din(pr 4/82 kom) i na poklon dodje fisher price igrackica


Evo, samo primera radi, na buvljaku isti ovaj paket pelena 1400 din!!! user posted image



Ali nema igrackicu a to je bila poenta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: gde je sta povoljnije
7.6.2011 9:52:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

:)
eni26

Do kad cete posecivati RR?

Dok nas smrt ne rastavi (39%)

Kad mi dete napuni 18 god (12%)

Do Sutra,obecavam ! (6%)

Dok mi ne crkne racunar (8%)

Kad dodju novi,mladji clanovi (7%)

Ostalo(navesti u komentaru) (29%)


Ukupan broj glasova: 103

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here