|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
25.6.2011 18:55:11   
Mariya
Bila sam u Segedinu.. Ako neko voli da mu dete nosi fine stvarčice, neka svrati u "Seged plazu" u H&M. Stvari za decu i bebe su PRELEPE, a još su i na popustu, tako da se majice kreću od 250 forinti (manje od 1evra) a haljinice od 700 ft pa naviše, bodići stvari za bebice od 1000 ft (ja sam gledala samo stvari za devojčice). A sve je tako leepo, ništa preterano kitnjasto, pufnasto, šljokičasto kao kod nas, barem ja to ne volim... A ima lepih stvari i u kori ("Cora") na odeljenju sa odećom..nemaju nikakvu marku već samo veličinu na francuskom ali se na dodir vidi da su odlične, a vrlo povoljne. Znam da je Segedin retko kome usput ali meni je od Topole 80km (skoro pa bliže nego NS).. a  evro je 264 forinte..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: gde je sta povoljnije
25.6.2011 23:24:28   
bokicans
U Tempu Ornel 3 litre 300 dindzi ,u Deviću na Bulevaru bodići za bebe 217 dinuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: gde je sta povoljnije
5.8.2011 11:07:56   
Anoniman
Prodavnica hemije u Hadži Ruvimovoj - Duel baby 370 dindži, vlažne maramice više vrsta (za bebe) od 98 do 200dindži, kupke razne 500ml 110 dindži. Mlekara Tomić u Rumenačkoj - jogurt 2l 120 din, mleko 3,2% 50 dindži (ono u kesi), kajmak 250g 90dindži, mleko sa 0,5 % mm 1l 48 dindži.


(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: gde je sta povoljnije
16.9.2011 10:10:27   
bblady23
Molim drage mame da mi kazu gde u Madjarskoj ima prodavnica C&A kids ( znaci da postoji deo sa garderobom za bebe user posted image )? U pitanju je ekskurzija, pa svracamo sa decom u neki od trznih centara na izlazu iz Budimpeste..
Kako nisam bas neki poznavalac Madjarske, ne bi bilo lose da mi kazete koji se tu trzni centri nalaze..
Hvala unapred!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: gde je sta povoljnije
16.9.2011 10:17:05   
minna
Vidi da li ima napisano OVDE mozda

(odgovor članu bblady23)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 19:30:13   
viking
Ja sam tek danas videla ovaj sajt, Debeli mi kaže da postoji već 100 godina user posted image

www.kudaukupovinu.rs


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 21:51:38   
Maya21
Yodo moj to je pominjano jos na pocetku ove ili one druge slicne teme, jako korisno, odatle vijam popuste pa ustedim dosta user posted image

ko je na detelinari, bivsa Palma sada neki Rekic market stalno pravi popuste, nedeljno valjda... prasak RUBEL 3kg 249din

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 21:58:39   
gagana83
Rekic je super povoljan, kod nas ga nema ali kad god mm ili svekar idu za Novi Pazar tamo pazare. Bas juce su tamo kupili prasak.
Ako naidjete na toalet papir proizvodjaca Abela iz Krusevca, obavezno kupite user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:03:43   
Maya21
cemo kupimo pod obavezno ako ga ima tu kod nas negde user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:05:30   
gagana83
user posted image
Mislim da ima u Rekicu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:10:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Maya21

ko je na detelinari, bivsa Palma sada neki Rekic market stalno pravi popuste, nedeljno valjda... prasak RUBEL 3kg 249din


Je l' ima market Dis kod vas? Uskoro će opet biti akcija Rubel od 9kg za 500din.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:14:34   
Maya21
mislim da nemauser posted image a i ja sam ovog od 3kg kupila 5 kom, pa mi sad jedno dva meseca nece trebati prasak user posted image u svakom slucaju korisna info user posted image hvala Anci user posted image
e da pitam, je l dobar taj RUBEL? sad sam ga tek uzela, nisam jos ni otvorila kesu...

< Poruku je uredio Maya21 -- 5.10.2011 22:15:22 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:15:20   
gagana83
I kod nas ima Dis i to je ubedljivo najpovoljniji supermarket u gradu. Mada su u poslednje vreme nesto slabi sto se tice asortimana.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:18:27   
Ana RR
Mi smo ga jednom koristili, šta znam, rekla bih da je ok. Iskreno, meni je sve to isto. Kad su od persila počele da mi ostaju fleke na vešu počela sam da kupujem jeftinije praškove i sto puta mi je bolje oprao bonux nego persil.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:23:53   
Anoniman
Maki, dobar je Rubel, to ti je iz "Faks" Saponija Osjek programa, ja radila promocije za njih godinu dana. Onaj koji jasm ja tada koristila i "promovisala" bio je sasvim ok.  user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 22:25:41   
Maya21
A dobro svakako bih ga koristila kad sam vec kupila prasak, ne bih ga bacila, nego ne volim da se mnogo razocaram

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 23:12:33   
viking
Izvinite onda, ja nisam imala pojma user posted image
IZVORNA PORUKA: Maya21

Yodo moj to je pominjano jos na pocetku ove ili one druge slicne teme, jako korisno, odatle vijam popuste pa ustedim dosta user posted image




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: gde je sta povoljnije
5.10.2011 23:22:45   
JMPM
IZVORNA PORUKA: gagana83

Rekic je super povoljan, kod nas ga nema ali kad god mm ili svekar idu za Novi Pazar tamo pazare. Bas juce su tamo kupili prasak.
Ako naidjete na toalet papir proizvodjaca Abela iz Krusevca, obavezno kupite user posted image

Skupi ste user posted image . Salim se naravno user posted image . Mi pazarimo u Merkatoru, Tempu i Univeru.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: gde je sta povoljnije
2.1.2012 20:18:00   
Verus
IZVORNA PORUKA: bea83

Ej devojke samo da znate, u Tempu su jeftiniji podmetači (60x90 su oko 470 din plus 10 posto popusta vikendom ispadne oko 420, a oni 60x60 oko 370din plus popust znači oko 330) pa ako vas put nanese iz drugih razloga u tom pravcu možete i tamo da kupite Al sam ekonomična

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: gde je sta povoljnije
10.1.2012 22:22:19   
ivas
Devojke da li znate gde je najbolje gledati decja kolica u Segedinu? Brendon robna kuca ili negde drugde?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: gde je sta povoljnije
21.1.2012 23:38:53   
soleta
nama su u segedinu za kolica i ostalo preporucili babycentar ..idemo za kojih 2 nedelje tamo pa cu da javim

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: gde je sta povoljnije
21.1.2012 23:59:13   
Mariya
IZVORNA PORUKA: ivas

Devojke da li znate gde je najbolje gledati decja kolica u Segedinu? Brendon robna kuca ili negde drugde?




Brandon ili baby center yoops.hu
drže različite marke pa pogledaj oba ako možeš

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: gde je sta povoljnije
24.1.2012 15:42:49   
Jela bg
Devojke dali znate koliki je povracaj AFE u Brendonu?Interesuju me stokke kolica,tamo su 915 e a kod nas 105000

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: gde je sta povoljnije
25.1.2012 0:11:06   
Mariya
Ako se dobro sećam, 22%,a možda je 25%?

(odgovor članu Jela bg)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: gde je sta povoljnije
25.1.2012 0:31:43   
Jela bg
user posted image To bi bilo zaista fantasticno,usteda bi bila 300 e na ista kolica!Hvala puno!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here