|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
8.7.2020 22:49:36   
smeško
Ja kao pala s Marsa. Do 21:30 smo bili napolju. Pojeli nas komarci i dok smo ih istusirali i nahranili tek sada vidim sta se desava u centru.🥺


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Korona virus - 2. deo
8.7.2020 23:03:51   
Maslacak15
user posted image moj Beograduser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 9:21:53   
Maslacak15
jutros teca ipak bilateralna upala pluca. hospitalizacija. On se ne oseca tako ni lose samo sto ocigledno prati pattern progresivnog pogorsanja u drugoj nedelji bolesti. Nadam se da nece poci bas naopako.... Tetka je bolje iako i dalje iscrpljena. Kod njih se samo njih dvoje vode kao slucajevi iako je bolest doneo unuk a razbolela se i moja sestra i njen bivsi muz ali njih troje nikad nije testirano. mislim svi su dobili istu stvar, razvili su istu sistematiku u roku od 72 h ko na traci ali eto broje se samo oni kojima se uzme uzorak u covid ambulanti.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 9:28:09   
smeško
Zelim im brz oporavak!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 9:29:46   
Milena18
Maslačak, nadam se da će se brzo oporaviti.
Eto kakvi se brojevi nama plasiraju. Znači, od njih petoro, dvoje su ušli u statistiku.

< Poruku je uredio Milena18 -- 9.7.2020 9:30:19 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 9:35:57   
Maslacak15
i to je bila borba uopste dobiti test i za njih dvoje. Teca je morao tri puta da ide jel mu se temperatura vracala duze od nedelju dana da bi pristali da ga testiraju. Nju su prvu testirali zbog lose krvne slike ( sto se ispostavilo bila greska) ali su odbili tad i njega da testiraju iako im je eksplicitno receno da su se zajedno razbolelil. I tek posle 4 dana kad se zaliio da njemu temperatura i daljee ne prolazi onda je dobio test. Sestra i dete nikad nisu testirani kao ni ex muz, to tek ne dolazi uobzir. Dete je dobro sta ima da se testira, a i sestra nema vise temperaturu samo je iscrpljena. Tako ide ta matematika.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 10:18:43   
lesli
Uzas maslacak :(To sto ti pises, ja cujem sa vise strana u svom okruzenju.
Nadam se da ce ti i teca uskoro biti bolje.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 10:55:07   
Maslacak15
teca je inace hipohondar i disciplinovan penzioner ( da ne kazem i glasac) pa ih je bukvalno opsedao inace pitanje da li bi ga ikad testirali. A kao takav postovao je i sve mere svih meseci maska plus rukavice niti je gde isao. Ali dzaba kad zive sa djerkom i unucetom i 10 ogodisnjak se igra u parku.

Iskreno se nadam da ova drama nece imati vise cinovauser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 11:10:46   
Maraj
Maslacak mislis da im je dete u parku pokupilo virus user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 11:14:26   
dunja RR

Maslacak a gde se testirao teca?Jedna mama iz vrtica se juce testirala, prvo otisla u covid bolnicu tamo kaze haos pa otisla na Torlaku I za minut zavrsila testiranje, nema nikoga, nema gužve, ona nema T. 
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

i to je bila borba uopste dobiti test i za njih dvoje. Teca je morao tri puta da ide jel mu se temperatura vracala duze od nedelju dana da bi pristali da ga testiraju. Nju su prvu testirali zbog lose krvne slike ( sto se ispostavilo bila greska) ali su odbili tad i njega da testiraju iako im je eksplicitno receno da su se zajedno razbolelil. I tek posle 4 dana kad se zaliio da njemu temperatura i daljee ne prolazi onda je dobio test. Sestra i dete nikad nisu testirani kao ni ex muz, to tek ne dolazi uobzir. Dete je dobro sta ima da se testira, a i sestra nema vise temperaturu samo je iscrpljena. Tako ide ta matematika.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 11:20:13   
physio70
Na Torlaku se valjda placa. Na licni zahtev testiranje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 11:22:52   
Maslacak15
sigurno da je pokupio u parku od drugara. To nema nikakve sumnje. Zna se i od kog drugara. Decak se prvi razboleo, bio je i simptomatican, imao je dva dana temperaturu i kasalj utorak i sreda. Pre dve nedelje. Onda je teca dobio temperaturu u subotu, tetka i moja sestra u nedelju. Ko na traci. Zarazno je.

To mi je jedina preostala tetka sa mamine strane, sestra i ja smo generacija, odrasle smo kvazi zajedno zato smo u bliskom kontaktu. Kad sam se porodila sa A tetka je bila kod mene tri nedelje dok sam se oporavila od carskog reza. Uvek kad sam u beogradu, rucak kod nje je obavezan program ( odlicna je kuvaricauser posted image . Zato ne mogu ni da zamislim da bas po zlu podje sa tecom bas i zbog toga sto ih je malisa sve zarazio.... Valjda nece. Za sada je on relativno stabilan, mislim nema nekih ozbiljnih problema. Ali upala pluca je tu-obostrana. Videcemo....


lokalna Covid ambulanta, sve po PSU. On radi ko sto rekoh sve kako treba i kako kazu.... On je 130 % uzoran gradjanin. I ja mislim da se na torlaku placa na zahtev.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 9.7.2020 11:28:14 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 11:40:09   
Maraj
Joj maslacak...bas starsno... ja zato ne znam vise gde cu sa decom. Pocecu i parka da se plasim. Juce smoニizaslu, on hoce na trambolinu. Unutra 5 dece... u parkicu tj feo gde su kafici ima i zabave za decu tipa dvorac onaj plasticni naduvan, pa tobogan, ljuljaska....tek tu 15.dece..i gde da izvedem dete a da ne strahujem da se ne zarazi on , pa i svi mi.... ovo je strasno majke mi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 12:05:05   
Maslacak15
Iskreno ja bih isla negde gde ste sami. Bar dok se ne smiri situacija. Mi nikad nismo imali policijski ali su iralista bila zabranjena kao i bilo kakvo okupljanje van domacinstva i mi smo se toga drzali. Sad su ovde popustili mere jel i slucajeva ima stvarno malo ali mi jos nismo pozvani ni na jedan rodjendan. U Beogradu sad trenutno ima bas puno zarazenih to je vise nego ocigledno i narocito u ovom scenariju koji sam opisala gde postoji kontakt dece sa starijima vodite racuna. Nikom ne pise na celu da je zarazan.

Kumi koja ima dvoje dece od 7 i 4 godine sam rekla ni u ludilu da vodi decu kod starih roditelja ( oboje imaju preko 80). Ni slucajno. Valjda ce se smiriti za 2-3 nedelje bar nesto ali sad je bas riskantno.

idite na adu na kostunjak bilo gde gde nema guzve. U polje kukuruza. niko se jos nije zarazio na vazduhu. Ali gde je copor male dece to je trenutno vrlo opasan sport.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 9.7.2020 12:07:15 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 12:25:47   
Maslacak15
izvinjavam se na spamu ali nemogu da varujem.. Tecu voze u smederevo jel u BG bolnicama ocigledno vise nema mesta. Oni ga voze, bar ne mora sam da ide.... Slom sistema.

Ali bitno da je bilo bezbedno za derbi i proslave titula.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 12:40:02   
Ana RR
Užas Malačak... da nema više mesta u Beogradu, voze u Požarevac, Smederevo... Nadam se da će sve biti ok.

Ja ne znam kako ćemo živeti sa ovim... nije to nešto trenutno, što će proći za mesec, dva, ja ovome ne vidim kraj. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:04:13   
dunja RR
Užas Maslačak, baš si me sada prepala, knedla mi u grlu.
Nadam se da će teča biti dobro!

Ja sam mislila da se svuda plaća test, zato vam pisah za Torlak, mada ne znam, možda bi da ne daj Bože imam simptome i ja pre platila, nego visila i čekala u Covid klinici, ako se tamo ne plaća.

Mi idemo u park, tj. trenutno samo njih troje, već neko vreme, ja ne stižem od posla. Imaju stalnu ekipu dece, i roditelja, i stalno su tamo, tj. sada su se prebacili iz Pionirskog na Taš, ali ja ne volim ni jedan od ta dva parka, ja volim Zvezdaru, ali ko me pita.
Na rođendane ne idemo, nemamo kontakt sa starijima, ne družimo se po kućama.



Nadam se da ćemo zbrisati za Bosnu, a da se prethodno ne zarazimo.

Komšinica 4. sprata kaže nam juče da su preboleli sve 5-oro, ona, muž i troje dece, plus cela njena porodica u Vranju, majka njena bila u bolnici 2 nedelje, starija žena.
Išli dola na zadušnice i pokupili, mi nismo ni znali ad su zaraženi, mada ih nismo nešto ni viđali poslednjih 20-ak dana, moguće da nisu ni izlazili.
Kaže ona, ništa strašno, nije tako kako pričaju.
Ali ne prebole svi isto, zar ne.

Ako recimo neko lako preboli Koronu prvi put, da li naredni put kada se zarazi može da bude teže ili ne?

Slušala sam epidemiologa, da li Janković, ne znam ko je bio, kaže da zavisi i od organizma ali i od koncetracije virusa koji se prilikom zaražavanja unese.


< Poruku je uredio dunja RR -- 9.7.2020 13:08:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:21:32   
dunja RR
Moji bili u parku na Tašu, i videli stampedo, tj. tada su krenuli kući, stampedo je bio iza njih kao neki talas.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:32:42   
Ana RR
Joj Dunja, jezivo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:54:19   
Maraj
Dunja ka bas razmidljam sinoc ,kako li je ljudima koji zive u Bulevaru...pa treba udisati i onaj suzavac...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:57:42   
dunja RR
Mi smo na Bulevaru, ali do nas ne dolazi, nismo toliko blizu, ali sam isto razmišljala, jer naše društvo sa Taša, svi su tu iz okoline Resavske.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 13:57:47   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:08:12   
Ana RR
Branki, mislim da gledaš pogrešnu televiziju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:14:44   
branki*
Ja cu pogledati link,hvala .I verujem da je tako.Ali znam kako razmislja moj skup baba iz komsiluka ,moji roditelji. .ne znam tacno sta oni gle,daju,ali..komentari su takvi.samo huligani  i rulja .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:15:31   
dunja RR
Klikni link, pa brišem, preterah sa politikom user posted image

Kaže mi sada jedan klijent, farmaceut, nadrljali smo skroz trenutno u Bg i celoj Srbiji sa koronom, ali možda se smiri ako se malo uozbiljimo tokom 2-3 nedelje.
Kaže mi, da shvatim, da će ovo trajati, i da moramo da naučimo da živimo sa tim ..oprezno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.7.2020 14:21:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here