|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
10.12.2009 8:43:13   
Anoniman
Ne. Pri tom nije problem u detetu nego u prethodnom braku.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 10:17:44   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: viking

Slažem se sa Lilly, kad imaš dovoljno samopouzdanja, kad veruješ u sebe i svoju ljubav, kad imaš poverenja u osobu sa kojom si, uopšte nije bitno da li si prva ili druga. Ako sumnjaš u sebe, sumnjaš u sve...

Upravo tako user posted image



Mislim da bih!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 12:25:49   
lothroniell
Hmmm... Mislim da niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi bi ili ne bi, jer niko od nas ne moze sebe da naterda da nekoga ne voli ili da nekoga voli, to su stvari u kojima preovladjuje srce a ne glava. user posted image Razmisljajuci trezveno kazem da ne bi, ali opet niko od nas ne moze sa sigurnoscu da tvrdi tako nesto. Ja kada sam se skontala sa mojim sadasnjim muzem, obecala sam sebi da se necu zaljubiti kad ono... user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 13.2.2010 12:27:07 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 13:59:03   
mamanp
Kad bi taj muskarac bio udovac - BI, ali da je razveden - NE iz razloga sto bi to dete (deca) uvek bila veza izmedju njih dvoje tj. tog coveka i njegove bivse zene i uvek bi to bio povod za svadju jer malo koja zena moze tolerisati mesanje bivse zene u brak pa makar to bilo i preko zajednicke dece.
I druga stvar je da bi ta deca mene kao sadasnju zenu njihovog oca uvek poredila sa majkom i sigurno bi bilo ljubomore s njihove strane na mene kao zenu koja je preuzela njihovog oca od majke i nema sanse da bi to funkcionisalo.

Al' ga ja zakomplikova!

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 14:37:13   
viking
Potpuno se slažem sa ovim, takve stvari se ne biraju. Osim toga, mislim da bi mnogi promenili priču kada bi stvari posmatrali iz drugog ugla.
Na primer, niko od nas ne zna šta nam život sutra nosi. Može za 5, 10 ili 15 godina svakoj od nas da se desi da nas npr. muž napusti i da se brak završi ne našom željom i krivicom. U takvom slučaju, ko je od vas spreman da kaže "ostavio me je muž i više nisam zaslužila da budem srećna sa nekim drugim, zaslužila sam da ostanem sama i tužna do kraja života, manje vredim zato što sam razvedena, niko ne treba da me voli više ikada". Ja nisam.


IZVORNA PORUKA: lothroniell
Hmmm... Mislim da niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi bi ili ne bi, jer niko od nas ne moze sebe da naterda da nekoga ne voli ili da nekoga voli, to su stvari u kojima preovladjuje srce a ne glava. user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 14:50:15   
Lu
Po meni nije problem,ako volim čovjeka i znam za djete,ponavljam zavoljela sam ga znajući da ima djete,pa onda u čemu je problem,kakvo predomišljanje,pa to nije fer sa moje strane da nekoga zavlačim i kad treba da dođe do vjenčanja,znaš meni smeta tvoje dijeteuser posted image  
...a može se desiti da se pojavi dijete u potrazi za tatom a da mi ne znamo za njega,  šta ondauser posted image
...može se desiti da se pojavi dijete za koje ne zna ni tatauser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 15:01:09   
Ana RR
Bila sam u vezi sa muškarcem koji ima dete.. nisam imala problem sa tim, nije mi smetalo..
Klinac je imao 7 godina kada smo počeli da se zabavljamo, lepo me je prihvatio..sasvim ok.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 16:31:35   
lothroniell
A sto se tice da li ce dete prihvatiti tatinu novu zenu ili ne, to nije samo do njega nego i do mame i tate, odnosno zavisi od toga kako se mama (pod uslovom da dete zivi sa njom) postavi prema novoj supruzi svog bivseg muza, ako ona pred detetom bude prikazivala novu zenu u negativnom svetlu logicno je da dete ovu nece prihvatiti. Jos jedan od faktora je i starost deteta...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 16:43:17   
Didy
Da. Nemam predrasuda. Kao što ste rekle, sve je to uslovljeno raznim stvarima, ali u principu, moj odgovor je da.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 21:52:10   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne. Pri tom nije problem u detetu nego u prethodnom braku.


Ne bih jurila da nadjem coveka koji ima dete,ali nebi ni pobegla od nega zbog toga!
Druge stvari su presudne

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 22:05:56   
lence

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne. Pri tom nije problem u detetu nego u prethodnom braku.

Znaci li to da ako je dete vanbracno ne bi ti bio problem? user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
13.2.2010 23:00:28   
Anoniman
I da nema brak iza sebe - prva mu neću biti sigurno...user posted image
Nema tu ja hoću da budem nečija  prva.... pa jedino da se udam za tipa kojem sam oduzela nevisnost ! user posted image   ok jedina... ali prva mu dođe nekako... user posted image (čitala sam na prethodnoj stranici komentare tog tipa...) i to što ima brak iza sebe ne znači da ga delite sa nekim... sve zavisi kako se žena postavi i koliko se dvoju razumeju... čak i da sam prva sa kojom se oženi nemam garanciju da sutra ja neću biti ta koje će se sledeća plašiti..user posted image .dakle-slušajte sebe a okolina je tu da smrdi...

Udaja je lutrija.....

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
5.10.2016 13:33:25   
wivern

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ne. Pri tom nije problem u detetu nego u prethodnom braku.


Meni je npr problem da shvatim ovu rečenicu.
Mislim da je trebalo da piše "ne, jer sam ljubomorna na prvu ženu" user posted image
Šta mene briga za prethodne veze, brakove... Ako nekoga volim onda ga volim sa svim manama, vrlinama, decom, bez dece....

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 8:31:35   
branki*
udala bih se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 8:41:09   
Anck Su Nmaun
Pa sad kad ja imam troje, uhh ne znam user posted image salim se
Ne bi mi smetalo naravno kad bi se sve kockice poklopile to nam ne bi bila prepreka.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 12:52:00   
isidora88
mislim da ne bih, ali nikad ne reci nikad. a razlog je taj da sam previse sebicna da ga delim sa bivsom zenom i decom. zelim da je posvecen samo meni i nasoj deci, tako da ne hih birala za muza coveka koji se vec ostvario u ulozi oca.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 16:39:10   
Ana RR
Bila sam u vezi sa muškarcem koji je imao tj ima dete. Nije mi smetalo i ne bi mi to bio razlog da ne uđem u vezu sa nekim. Brak sa tim bivšim me nije interesovao zbog njega samog a ne zbog njegovog deteta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 16:59:49   
choopa choops
Da, zašto da ne?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 17:05:29   
Buba Mira
Nemojte ni slučajno. Mi sa decom smo svi gubavi. user posted image

< Poruku je uredio Buba Mira -- 22.10.2016 17:08:24 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 17:18:13   
mali_mis
Da.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 18:11:28   
IvanaSK RR
To zavisi od osobe, a ne da li ima decu. Tako da bi odgovor bio, da.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 18:16:48   
mamin mish
Naravno da bi. Ako je to osoba koju volim volecu ga i sa decom i bez njih jos i ako deca prohvate mene bili bi velika srecna porodica

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 19:50:32   
Khaleesi
Ja ne znam., ipak bih morala da volim i pazim to dete kao svoje a ne znam da li bih to mogla... Mozda i bih a mozda i neuser posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 21:13:07   
Maraj
Mislim da bi meni bilo vaznije , sta je dovelo do raspada tog prvog braka

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li bi se udale za coveka koji ima vec ...
22.10.2016 21:21:55   
emicaa
Maraj bravo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here