|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 13:40:32   
mati
Maraj, napravismo uzbunu zbog "prekidača"... user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.4.2021 9:55:46 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 13:40:57   
flamingos
Maraj,deśava se.Baš su lepe patike.U zdravlju da ih nosi dugooooo.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2021 17:24:48   
mati
Istekao mi uredi. Da ne dodje do zabune. Tek sada vidim sta je otišlo, napisala sam " napravismo uzbunu".
Mladji M se danas našalio sa uciteljicom, rekao joj je da nema domaći kad je krenula da gleda. Onda je ona počela da mu priča kako to ne sme da se ponavlja i još svašta nešto... I on ladno " aprilili"...
I mene je na isti način danas. Misli e učiteljica da sam mu ja rekla za zez.... A sve je sam smislio. Možda je trebalo da smisli drugu salu sa uciteljicom. Ali svidja mi se kako razmišlja, već u prvom razredu. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 7:47:13   
jess021
Jutro mame! Ja evo pijem kafu i kijam, svako jutro. Juce smo bas puno bile napolju, a vidim da je nocas padala kisa.


Mati, L je zeznula tatu da mu je pauk odneo auto, bas smo se smejali. Opet zahladjenje za vikend, ali dobro, valjda je to sve od zime. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 7:54:45   
Milena18
Jutro, mame! Kako ste?
Alergija, Jess?
I mi smo juče čim sam ja došla kući išle u šetnju, M se posle opet igrala sa drugaricom iz komšiluka, do 8 su bile napolju.
Popodne konačno nastavljamo potragu za stanom, idemo da pogledamo neki koji već duže merkam u oglasima.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:01:59   
mati
Jutro majke!!!
Jess da nije alergija? Počinje cvetanje.
Milena, držim palčeve da nađete nešto što vam odgovara. Ženo odmaraj malo... Sad ti se može posle nećeš imati kad... 😘

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:08:08   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja lose spavah nocas, komsija prvo palio kosacicu pa kosio a onda cepao drva 🙄


Mali sef kaze, da cekam pred skolom sa rolerima, mora na tockovima da se vrati kuci 😊

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:14:32   
jess021
Jeste, sigurno. Tako ja vec godinama, manje ili vise.


Milena, srecna u potrazi. 
Koja nam je tema o vaspitanju dece? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:14:51   
Milena18
Pa u koje vreme je kosio, Ivanka, nije valjda noću?

Mati, ja jedino da pobegnem od kuće negde pa da odmaram user posted image Neće ovo moje dete ništa ni sa kim drugim, tj. hoće sve, ali samo kad ja nisam tu. Ali makar sam počela da idem na spavanje malo ranije nego inače, to mi dosta znači. A i biće drugačije kad budem konačno počela da koristim odmor.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:26:24   
flamingos
Dobro jutro.Milen,srećno,da pronađete stan kakav vam odgovara.Jes,alergija,verovatno.I ovde padala kiša.Ivanka,kod nas,u komšiluku i dalje traju radovi,tako da ništa od spavanja.Planirasmo danas do sela da odemo,ali,videćemo zbog vremena.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:27:03   
mati
Jess, ja mislim da konkretna tema o vaspitanju nema, procackaj malo u pretraživaču. Mislim da smo u svim temama pisale. Otvori ako ne nadjes.
Milena, nema veze, bitno da si kući da podignes noge malo, a dete neka se igra...
Jel bi ti mozda smanjili porodiljsko ako bi odmah otišla, ili ti sama želiš da radiš?

< Poruku je uredio mati -- 2.4.2021 8:33:18 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:31:27   
Sanjica26 RR


Evo Jess rubrika, pa nadji ono sto te zanima. 
Vaspitanje
Dobro jutro. I ja se nesto nisam proslavila sa spavanjem. Sad sam u skoli. Konacno petak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:35:55   
jess021
Sanjice, hvala ti. Pisala sm vec u temi Vrsnjacko nasilje, ali mozda bolje da prebacis u temu Pustite decu da sami biraju prijatelje. Hvala ti



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:36:36   
mati
I ja sam loše spavala. Ustajala sam tri-četiri puta za malce ne sećam se više. Poslednji put u 5:20, a za posao mi prvi alarm u pola šest. Na kraju sam ustala u 6:10. user posted image
Sva sam se zbrzala.
Da Sanjice, petak. Nedelja prodje čas. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:45:25   
Milena18
Ne bi mi smanjili naknadu, Mati. A ni ne želim da radim 😁 Nego ja još nikome nisam ni rekla da sam trudna, čekam rezultate prenatalnog testa. Ne pitaj što jer ne znam ni sama, ali sam nešto uvrtela sebi u glavu da tako treba da uradim. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 8:50:11   
mati
Joooj. Ma neću da te pitam, naravno da treba da radiš po svom osećaju. Tako sam ja u prvoj trudnoći, ali ja sam počela da radim u novembru, a ostala trudna krajem septembra. Pa nisam ni smela da kaze, na ugovoru sam bila. Kad se setim sta sam sve radila tako trudna.
Zato sam sa drugim istog momenta otišla na porodiljsko. I sa prvim nisam koristila bolovanja, zvala majku da ih čuva, snalazili se. Sa drugim sam vala koristila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 9:00:56   
Ivanka 75
Nocu covek kosi, oko ponoci poceo.


Milena, cuvaj se. I ne morw niko ni da zna da si trudna. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 9:26:59   
mama Jo
Pozdrav mame. Ne pisah bas neko vreme, nesto nisam bila u fazonu. Mi smo ove nedelje kod mojih, prelepo vreme je bilo, po ceo dan napolju. Danas nesto hladnije, ali ok.
Mama je ok u principu, otpustena je iz bolnice uz dijagnozu hronicna anemija (pisacu u temi, da ovde ne duzim).
Ja sam konacno otisla na sistematski pregled. Secate se da sam pisala da mi je moj ginekolig u dz rekla da mi krvari grlic, i to je to. Ovde privatno sam uradila i uz i naravno imam 2 ciste na levom jajniku. U utorak idem na kontrolni uz, tako mi je rekao da dodjem 5.-6. dan ciklusa...
Imam i promena na stitnoj zlezdi (pisacu u temi).
Tako da sam se nesto bas bila smorila skroz. Ali proslo me je, sta sad da se radi 😄
Cituckala sam vas, sad cu vratiti da se potsetim sta ima novo 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 9:48:19   
mati
MJ dozivale smo te ovde.
Super sto je mama dobro, pa pratite i lepo sto si uživala sa tvojima.
I ja pratim stitnu, imam cvorice, bila pre neki dan. I ginekoloski radila. I tako sam se bila skenj...kao ti, sve te razumem. Kad pogledam moje nalaze kad podjem kod lekara kao bakica neka sa fasciklom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 9:54:42   
mama Jo
Videla sam da ste pitale i za mene i za mamu, hvala vam user posted image
Par puta sam posla da pisem, pa me nesto prekine, i onda se zaboravim skroz. A generalno sam bila bas nesto bljaks.
Ja sam mesecima odbijala da odem na taj sistematski jer mi je bilo skupo, i kao ma ok sam, nije mi nista sigurno, oticu samo da izvadim krv i to je to... Onda me je mm nagovorio konacno, i dobro je da sam otisla. Ali da, bas tako sam se osecala, kao neka bakica koja ce sad da krene po lekarima svaki cas. Najvise sam se smorila zbog te stitne. Ali i sada sam okto se toga tice jer je sve na vreme, ne treba nikakve lekove jos da pijem, samo moram da pratim...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 10:08:40   
mati
Ja pratim možda tri god. A mozda i vise, tokom korone nisam išla. Na 8 meseci. Hormoni su ok, a ti cvorici se prate, nemam terapiju.
Pa koliko sam samo puta pala, uganula, slomila u poslednjih pet godina.
Ovde u ambulanti mi kažu da sam najveći baksuz, u stvari mrtva trka sa jednom koju su izujedali psi... Karton mi je prepun.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 11:48:37   
vonavoj
Mama jo,i kod tebe dijagnoza stres..svuda ista prica... redovne kontrole i prati i smanji stres (kao da to moze).

Zove me tata jutros ne moze iz kreveta,juce dobio revakcinu fajzera,ima temp,sve ga boli...baba place,ja ne mogu nista,on bolestan...dobro baba,procice ga,dala mu lek,dala im dorucak,stavila rucak u rernu... dosla kuci,oni u pizami,niko jeo,mm gleda putovanja..i na sve to mw rastura stomak. Juce glava,danas stomak...mozda stres?!?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 12:02:40   
Ivanka 75
O Von, poteralo ih 😔

Moguce da je stres i briga. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 12:06:26   
mati
Von, ja često dobijem proliv od nervoze i stresa. Kad sam učila isto je bilo.
A ti se ženo raspadas, trčiš na sve strane.
Ja se zato dvoumim za Fajzer, zbog teakcije posle druge doze. Ima dva meseca da razmislim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2021 12:49:19   
vonavoj
Mati,sestra nije imala nikakvu reakciju,ali je i imala koronu..tako da si mirna i ti.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here