|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
10.11.2021 5:38:20   
Milena18
Coconut, čestitam! ❤️😊❤️ Kako ste? 

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
10.11.2021 6:22:38   
BubaBubica
Ma ti već obavila! Čestitam! ❤️❤️❤️ Javi se kad budeš mogla kako ste, kako je zapravo krenulo 😃 e konačno da ispratimo i tebe iz ove teme pa da se selimo zajedno u mameću temu 🥰

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
10.11.2021 7:50:13   
Leptirica92
I ode i poslednja iz ove ture 😊 Coconat cestitam, da bebica bude ziva i zdrava, a tebi brz oporavak ❤Nadam se da ce doci jos novih trudnica da nas zamjene i nastave piskarati dok ne ugledaju svoje bebice 😍Sve me neka nostalgija hvata, kad pomislim da moram odavde, kao da smo juce se javile i pocele pisat, a sad bebice u rukama i selimo dalje 😉😉Mahanje 🤗🤗

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
10.11.2021 9:54:36   
lesli


IZVORNA PORUKA: Coconut

Porodila sam se napokon 😁 samo da javim




Hahah, rekoh li ja? 😁Cestitam! Da ste zdravi i veseli 🤗

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
13.11.2021 13:06:22   
Nora332
Trudnice i bivse trudnice, kako se nositi sa anksioznoscu u ranoj trudnoci? Previse brinem da li ce sve biti ok a jos uvek nisam bila na prvom ultrazvuku, pa samim tim jos uvek ne znam kako stoje stvari i to me dosta jede. Mislim da vecina vas zna moje predjasnje probleme i koliko je ovo bila zeljena trudnoca i sada kada je konacno tu, ja samo brinem, ne mogu da se opustim. Da li je neko imao slicna iskustva? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
13.11.2021 22:30:00   
lesli


IZVORNA PORUKA: Nora332

Da li je neko imao slicna iskustva? 




Ja i nemam pametan savet. 🤷‍♀️Jedino sam bila opustena u prvoj trudnoci, koja se neslavno zavrsila. Druga je bila pakao u svakom mogucem pogledu. Treca je uglavnom bila ok, ali su mene “radili” sve traume iz prethodne dve + jos neki sitni problemcici koji su se pojavljivali tu i tamo…

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 12:52:03   
Leptirica92
Nora, nema tu neke pomoci i savjeta. Od pozitivnog testa do trenutka kad sam je radjala sam strepila da li ce sve biti kako treba. Na svaku bol mi se kosa dizala na glavi jer sam mislila to je to ode beba. To su jednostavno strahovi kroz koje prolazis, narocito kad toliko dugo cekas i nadas se. Samo polako, probaj sto manje misliti na lose i zaokupiraj se nekim drugim stvarima i mislima, dan po dan i prodje 9 mjeseci 😊😊 A onda nove brige 😉

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 12:59:53   
Nora332
Hvala na odgovorima, lesli i leptirice. Izgleda dakle da je to svim trudnicama zajednicko, briga ne prestaje 🙂 kratim vreme kako umem i znam do prvog ultrazvuka, deluje mi bas dugo i bas strepim sta ce mi reci doktor. Kada ste vi isle na prvi ultrazvuk?


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 14:34:29   
Coconut
Evo da se javim napokon.Hvala svima na cestitkama 😊 Lesli,kad si napisala da sam se porodila skoro da si napisala bas kad i jesam 😂 e ovako,taj dan oko 16h ponovo poceli kao blagi bolovi ali nisam toliko obracala paznju vise do momenta kad me nesto preseklo u krstima.Tad sam znala da krecem odmah iako nisu bili jaki bolovi.Na prijemu bila oko 18h otvorena 4 prsta,doktor kaze neces ti jos,bar ne do jutra i zakazao me u 6h ujutru za porodjaj.Poslao me iz pripreme u sobu oko 20h, gde bolovi postaju sve jaci i jaci i nepodnosljivi a nigde nikoga.Pocinjem da vicem ima li koga, da bi dosla sestra i sve kao ne veruje da se poradjam ide po doktora.Poveli i mene pravo u salu a ja jedva idem.Pregled 8 prsta otvorena.Znaci za dva sata jos 4 prsta.Kace me na indukciju bez ikakvih priprema i za 30 min sve bilo gotovo.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 16:14:37   
BubaBubica
Coconut samo da smo se porodile više 😂 a porođaj očigledno krene kad sama beba odluči, pa makar dubili mi na glavama i isprobavali svašta. Danima virkam da li si pisala, drago mi je da je sve prošlo u najboljem redu, malo mi žao što se nismo srele ali dobro 🤗 

Nora meni su lagane i duge šetnje, tj boravak napolju jako pomagao da se izborim sa strahovima. Pa makar to bilo i u dvorištu. I duboko disanje uz to i smirivanje sebe da sve će biti u redu. I bilo je. Grlić je bio ko da nikad nije bilo intervencija na njemu. 🤗

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 16:36:55   
Nora332
Hvala ti, bubice. 🙂 Sta su tebi rekli bese za grlic zbog one nase intervencije? Ja se nadam da to nikakav problem nece da mi napravi. 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
14.11.2021 18:44:45   
Coconut
Bubice,pa bas.Vec sam ludela koliko mi dosta bilo a i tesko vec.I meni je zao sto se nismo srele ali sta da se radi.Tako su odlucile bebe 😁

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/21 [ chat]
3.12.2021 8:23:40   
IvanaSK RR
Nadam se da ce nam se uskoro prijaviti novi stomacici 🙂
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here