|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.11.2017 0:32:19   
mama Jo
Jeste, mada zavisi i od toga sta ljudi zele u buducnosti i ako se poklope dvoje sa istim zeljama nebitno kolika je razlika u godinama...

Primer iz okoline: njih dvoje su isto godiste i zabavljaju se od srednje skole, svi ih znaju kao par, prosto su recimo 15 god.sigurno zajedno... nedavno su raskinuli, on sa devojkom mladjom 10 godina ceka bebu, ona je ostala sama... prosto je on pozeleo porodicu i malo drugaciji zivot, ona se ne vidi u braku i ulozi majke i nastavila je da radi po kaficima kao promoter/menadzer sta li vec....
Oboje su srecni...
Istinita prica

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.11.2017 0:49:14   
MamaNecaVo
Naravno.
Ali do sada nisam verovala da su godine neka prepreka,posle ovog slucaja ipak kontam da jesu.
Njoj je 33,vreme da radja i da se uda.
On je klinac koji hoce da uziva jos malo.

Deuga prica je kada zena ima starijeg muza,totalno druga prica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.11.2017 0:50:55   
mama Jo
To si u pravu, to sam propustila da napisem u proslom postu... ipak je razlika da li je zena starija 10+ godina ili muskarac...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razlika u godinama među partnerima
2.5.2018 1:38:49   
MimaKos
9 god stariji od mene, taman! :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 10:11:51   
mama ivane
Suprug je stariji od mene 15 godina i nekajem se uopste netreba mi neki balavac da me sputava u zivotu .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 11:21:59   
Ana RR
Zašto misliš da bi te sputavao? Godine ne određuju čoveka i njegovu ličnost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 11:51:40   
mama ivane
Imala sam decka isto godiste i samo me sputavao histerisao jednostavno me gusio u svemu , zato sam izabrala starijeg i zrelijeg muskarca a ne balavce.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zašto misliš da bi te sputavao? Godine ne određuju čoveka i njegovu ličnost.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 11:56:04   
Duškić
Mm od mene godinu dana i to mi je super!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 11:56:46   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zašto misliš da bi te sputavao? Godine ne određuju čoveka i njegovu ličnost.



Ana ,u pravu si!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 12:23:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mama ivane

Imala sam decka isto godiste i samo me sputavao histerisao jednostavno me gusio u svemu , zato sam izabrala starijeg i zrelijeg muskarca a ne balavce.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zašto misliš da bi te sputavao? Godine ne određuju čoveka i njegovu ličnost.




I ti misliš da bi svaki mlađi bio takav? Svašta. Za mene je to nezrelo razmišljanje, da ne kažem kao kod balavca (izvini, jako mi je ružna ta reč). Koje si ti godište?

Moji bivši su bili stariji od mene između 2 i 13 godina, sem godina nema mnogo razlike među njima jer sam uvek znala šta tražim u muškarcu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.5.2018 12:24:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 12:27:24   
Rosita
Do čoveka je, nije do godina. U fizičkom smislu, nikad me ne bi privukao kakav markantni gospodin, puno stariji. Šanse nema. Valjda što sam u duši devojčicauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razlika u godinama među partnerima
9.5.2018 14:23:47   
AnaTamara
Ja sam uvek imala starije, nikad nisam imala decka svoje godiste, e onda se pojavio mm, sa kojim sam pocela da se zabavljam a nisam znala koje je godiste, pa se ispostavilo da je 4 godine mladji user posted image ali savrseno funkcionisemo

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 7:17:42   
vocicana
Msm da sam vec pisala, jesam sigurno, mm je stariji 12 godina, privuklo me je bas ono sto znam da sam trazila i ocekivala od muskarca. Ne volim mladje od sebe, nisam htela ovoliku razliku u godinama, ali se tako desilo. Nemam nekih spec zalbi, osim redovnih zivotnih.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 7:30:32   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I ti misliš da bi svaki mlađi bio takav? Svašta. Za mene je to nezrelo razmišljanje, da ne kažem kao kod balavca (izvini, jako mi je ružna ta reč). Koje si ti godište?

Moji bivši su bili stariji od mene između 2 i 13 godina, sem godina nema mnogo razlike među njima jer sam uvek znala šta tražim u muškarcu.


Nisu moje godine toliko bitne , bitno je kroz sta sam prosla sa momcima , onda im je trebala majka a ne devojka daleko bilo, imam 22 god , to je moje misljenje nemoze niko da ga promeni,za svoje godine sam i zrelija nego sto bi i trebalo , zivot me je naucio sve sto nije imao ko ni da posavetuje ni ja mi pruzi ljubav, nemate pravo da mi kazete da nezrelo razmisljam, imam razlog zasto sam to rekla . Uz duzno postovanjeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 8:05:12   
Misha i Ljisha
mama Ivane kroz sta god da si prosla, kad se prodjes 30 i neku shvatices da si bila dete i sa 22. Ja sam bila dete mm je bio dete. NEma veze kroz sta je ko prosao, stavovi ce ti se menjati, misljenja sa godinama. Bila ti student sa 22, zaposlena vec naveliko sa 22 ii majka sa 22, shvatices za jedno 10 do 15 godina da si bila dete u tim godinama. Evo mm sestra koja je postala rano baba, udala se sa 18 ima 5 unucica kaze za sebe da je bila dete kad se udala. Nema veze sto sve obaveze "ispunjavas" prosto zrelost dolazi sa godinama. A izbor partnera...pa i to nema veze s godinama. I to ces shvatiti. Ja sam uvek imala mladje evo mm je stariji 4 god. A imala sam momka 7 godina starijeg (najstariji ajd tako da kazem) koji se ponasao kao klinac.


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 12:29:37   
Ana RR
Mama ivane, svako ima svoje mišljenje. Ako ćemo o zrelosti, ja sam bila odrasla osoba već sa 11 godina, silom prilika. Tada mi je detinjstvo prekinuto. No naravno, svakom je njegov život najteži, zar ne?

Kao neko sa mnogo više godina i životnog iskustva od tebe, dala bih ti samo jedan savet - ne generalizuj nikoga i ništa. Život će te mnogo puta udariti u glavu i ubediti u suprotno. Kada jednog dana shvatiš da stvari nisu crne ili bele i pružiš priliku nečemu što bi inače propustila, videćeš koliko ćeš biti srećnija i zadovoljnija.

Toliko od mene, moj godinu dana stariji muž me zove da podelimo sladoled user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 12:34:11   
mama ivane
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mama ivane, svako ima svoje mišljenje. Ako ćemo o zrelosti, ja sam bila odrasla osoba već sa 11 godina, silom prilika. Tada mi je detinjstvo prekinuto. No naravno, svakom je njegov život najteži, zar ne?



Prijatan sladoled user posted image

< Poruku je uredio mama ivane -- 10.5.2018 12:35:38 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razlika u godinama među partnerima
10.5.2018 13:03:41   
Ana RR
Hvala, uživala sam user posted image

Bitnu stvar sam zaboravila da kažem a to je da ono što je za tebe stariji muškarac za mene je muškarac mojih godina(kao i godina mnogih devojaka sa RR), što nas dovodi do sasvim drugačije debate user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.5.2018 20:11:10   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mama Ivane kroz sta god da si prosla, kad se prodjes 30 i neku shvatices da si bila dete i sa 22. Ja sam bila dete mm je bio dete. NEma veze kroz sta je ko prosao, stavovi ce ti se menjati, misljenja sa godinama. Bila ti student sa 22, zaposlena vec naveliko sa 22 ii majka sa 22, shvatices za jedno 10 do 15 godina da si bila dete u tim godinama. Evo mm sestra koja je postala rano baba, udala se sa 18 ima 5 unucica kaze za sebe da je bila dete kad se udala. Nema veze sto sve obaveze "ispunjavas" prosto zrelost dolazi sa godinama. A izbor partnera...pa i to nema veze s godinama. I to ces shvatiti. Ja sam uvek imala mladje evo mm je stariji 4 god. A imala sam momka 7 godina starijeg (najstariji ajd tako da kazem) koji se ponasao kao klinac.

Ovo je apsolutno tacno! Ja sam za sebe uvek, iz milion objektivnih razloga gde si jednostavno primoran da odrastes i ne ponasas se kao dete kada jesi dete, smatrala da sam od svoje generacije zrelija, ali to ne znaci da si stvarno svesna toga kako razmisljas i kakve odluke donosis dok neko vreme ne prodje, dok nemas vremensku distancu. Sada sa 30 kada vratim film mnoge stvari bih sigurno ozbiljnije shvatila nego tada..
A sto se tice godina i zrelosti, zrelost dolazi sa godinama ali ne dolazi svakome, znam dosta primera, narocito muskih, koji su potpuno nezreli i u 40, 50.. Neko jednostavno napreduje i sazreva a neko ceo zivot ostaje na nivou 20godisnjaka, ponasanjem, prioritetima, stavovima, nacinom zivota.. Nevezano da li su u braku ili ne, imaju decu ili ne..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.5.2018 20:51:09   
Maslacak15
naravno da je tacno. Mama Ivane , to sto potenciras kako si zrela i starija govori samo da si iz nekog razloga neprilagodjena svojoj generaciji i da se osecas da tu ne pripadas. Da ne gubim nekog psihologa samo cu reci : sve u svoje vreme. I to za sve vazi. Isto ko kada bi ja sad rekla e ja se sad osecam ko da mi je 25. Ne menja stanje u krstenici. To su ocajnicke izjave. Ti si sa 22 jos jako mlada i videces i sama sto kaze Ljisa, jednog dana ceti se kazti samo. A zasto si izabrala starijeg muskarca za partnera ne znam ( ni koliko je stariji). To je svakako tvoje pravo. Ali velika starosna razlika ( jace od 15 godina) po meni je uvek pokazatelj potrebe za nekom zastitom ala father figure nego bilo cega drugog.
Kod nas je mm stariji dve godine, sto bi rekli nebitna razlika....

i da dodam da znam jako puno pravih balavaca od 35 godina.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 11.5.2018 21:02:16 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.5.2018 21:02:34   
Misha i Ljisha
Ja boh rekla sve te velike razlike izmedju partnera vise vuku da je onaj stariji ustvari na nivou ovog mladjeg a ne obrnuto kako svi predstavljaju. Imam par primera iz okoline. Cak razliku od 21 god. I iskrenk taj muskarac je ustvari "zaglibio" na nivou od pre 21 godinu i ne mrda. Talo da je ustvari ON taj koji je nezreo za svoje godine i ponasa se neprimereno. Mislim sta ce covek od 42 sa devojkom od 21?mislim gde se oni uopste nadju?koje su im teme? Ona student on radi. Nemaju ni zajednicko drustvo. I td i td. Meni su takve "veze" osudjene na propast. Ili covek koji je isto pod stare dane ozenio mladju zenu njega strefila secka i sad ona zena jos u punoj snazi treba njega da dvori. Ne znam. Ja sam mozda "konzerva" po tom pitanju ali se meni takve veze nikako ne svidjaju. I dolazi do ljubomore pod obavezno. Zena mlada zgodna, gledaju je mladji od njega i lepsi ajd da kazem.
Sad kd razmislis 22 i 34 nije strasno. On jos mozda nema sede dosta dobro izgleda prosao bi za 20togodisnjaka. Ali za samo 10 godina ona i dalje prolazi za devojku od 20 i nesto a on vec izgleda kao covek svojih godina. No ljubav nema granice i ne bira godine.ok. al prodje ljubav tj zaljubljenost i ostaje nesto drugo u starosti izmedju partnera.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.5.2018 21:14:00   
Maslacak15
dada imas pravo.... Svi se uvek pitaju iz perspektive mladje osobe recimo zene ( obicno je tako) " kako moze ona sa nekim cikom?". Ali odlicno pitanje je i sta traze takvi sa "balavicama". Stvarno je dobro pitanje. I pokazatelj toga sto ti kazes: njihovog ne prihvatanja sopstvene realnosti.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 297
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here