|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 17:44:55   
Ana RR
Lilly, kad je Denzel u pitanju..khm, khm..user posted image

Moj bivši (pre mm) je bio 13 godina stariji, nije mi nikad smetala ta razlika, nikad nisam o tome ni razmišljala. Sreli se, skapirali, bilo nam dobro i godine tu ne igraju nikakvu ulogu.

MM je godinu dana stariji od mene i opet mi je to ok, kapiramo se sjajno.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 17:47:28   
vukosava
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: vukosava
Ko god moze da mi bude tata, tog ne posmatram uopste kao seksualno bice. user posted image




Tata može da se postane i sa 15 godina. U tom slučaju Lenny Kravitz mi je itekako seksualno biće...  a tek Denzel koji je ''54. (ili tako nešto) ufffffff, ode čuka



Meni ne hehe. Slika vara user posted image , ko zna kakvi su uzivo user posted image , ipak je to sve sredjeno u produkciji...

Ma ukusi su razlicti i o njima ne treba raspravljati, sto rekli stari Latini.


< Poruku je uredio vukosava -- 7.2.2012 17:49:37 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 17:48:22   
vukosava
Imam jedan vic pogodan za ovu temu:

Sedela sam u čekaonici kod zubara. Na zidu sam uočila diplomu na ime i prezime koja su mi bila jako poznata;
... kad je nekad davno došao u naš razred - odmah sam se zaljubila u njega.
Međutim, kad je ušao u ordinaciju, to nije bio on, već neki sedi dedica, izboranog lica i, s debelim naočarima.
Kad sam sela na stolicu, ipak nisam mogla izdržati i upitala sam ga:
"Jeste Vi išli u 5. gimnaziju?"
Rekao je:
"Da! - maturirao sam 1973.godine. Otkud znate?"
"Pa bili ste u mom razredu!", odgovorila sam ushićeno!...
I onda je ta, odvratna, seda, izborana i ćorava, *****čina rekla:
"A, šta ste predavali?"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 17:56:12   
peca
Ja nisam mislila da je razlika u godinama neki preduslov za srecu ili nesrecu u vezi ili braku , a cini mi se da ste me tako shvatile user posted image Bilo bi glupo da tako nesto izjavim user posted image

Ja nemam nista protiv razlika u godinama medju partnerima, imala sam i ja uvek starije momke user posted image

Samo sam rekla da se ta razlika oseti na nekim poljima pre ili kasnije... Da ne detaljisem sad user posted image pa ako me neko shvatio lepo, ako ne sorry user posted image

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 21:11:52   
plačljiva
MM je stariji od mene 7 meseci,on rođen jula 79,a ja februara 80...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 21:18:08   
branki*
peco,ja shvatilauser posted image ,tacno,bar u mom slucaju.vuko,tata mi bas danas ispricao taj vicuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 21:54:28   
Anchy_Ljuba
Ja sam starija od mm.
On 29 decembra a ja 16 jula heeh
Ljubav ne poznaje godine tu granica ne postoji



_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.2.2012 22:28:27   
vukosava

IZVORNA PORUKA: branki

peco,ja shvatilauser posted image ,tacno,bar u mom slucaju.vuko,tata mi bas danas ispricao taj vicuser posted image


Pa upravo tako, neko izgleda mladje neko starije, neko je mlad u dusi a neko starmali user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razlika u godinama među partnerima
8.2.2012 9:40:09   
bebać
Ne znam jesam li pisala, moj je 14 godinauser posted image

šta znam, po meni ima sve mane i prednosti....sad mi pruža mnogo, a ko zna možda će doći vrije kad ću ja njemu to isto trebati vratiti(baš zbog te razlike) ali to mi nekako opet dodje fer i razumljivouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razlika u godinama među partnerima
8.2.2012 10:09:19   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: vukosava
Ko god moze da mi bude tata, tog ne posmatram uopste kao seksualno bice. user posted image




Tata može da se postane i sa 15 godina. U tom slučaju Lenny Kravitz mi je itekako seksualno biće...  a tek Denzel koji je ''54. (ili tako nešto) ufffffff, ode čuka



Meni ne hehe. Slika vara user posted image , ko zna kakvi su uzivo user posted image , ipak je to sve sredjeno u produkciji...



Ja videla Lennyja uživo i itekako je zgooodaaaaaan :balavljenje:

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razlika u godinama među partnerima
8.2.2012 11:07:30   
Anoniman
Meni je Leni uzivo delovao majusno user posted image


(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razlika u godinama među partnerima
8.2.2012 13:07:50   
LillyT
Čuj videla, opipala ga... doduše, kada sam krenula ka njemu jedna riba me je ujela za ruku, ali nema veze, misija uspela, pa makar i sa žrtvama. Jeste majušan, ali odiše sexom, mmmm kada je počela Dancing till dawn.... u ode opet čuka

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razlika u godinama među partnerima
8.2.2012 14:02:08   
vukosava

IZVORNA PORUKA: LillyT

Čuj videla, opipala ga... doduše, kada sam krenula ka njemu jedna riba me je ujela za ruku, ali nema veze, misija uspela, pa makar i sa žrtvama. Jeste majušan, ali odiše sexom, mmmm kada je počela Dancing till dawn.... u ode opet čuka


user posted image Kravitz manija user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razlika u godinama među partnerima
20.6.2013 11:55:21   
cockic
moj dragi je od mene stariji 13 godina,tj dvanaest i po.godistima ispada 13godina.ja sam jun 86god. on je decembar 73god..ja za nekoliko dana 27,a on u decembru 40 user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.7.2013 22:07:08   
sanjalica978
Moj dragi od mene 7 godina stariji.
Bila sam ubedjena da cu se udati za mladjeg, ali eto....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.8.2013 14:08:12   
Наташица
била на концерту ленија и изгледа....слиним при помисли...
била у првом реду тако да сам га осмотрила од главе до пете :)

волим мало старије, посебно кад крену мало сиједити изнад уха...а црна коса.
нешто ми је то тако секси код мушкарца поред моје опсесије да мора имати фине зубе и осмјех.

мм је старији од мене 4 године и то ми је ок. не би ми био проблем и да је 20.
мислим да разлика у годинама не представља неки проблем, ако се двоје људи слажу.

разлика између мојих родитеља је 13 год.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.8.2013 17:58:09   
Didy
Između nas nepune 2 godine razlike. Mislim da godine razlike nisu presudne. Imam prijatelje između kojih je i mala i velika razlika, ima i onih gde je ona starija od njega 5 godina ili manje i po meni tu nema nekog pravila. Ili ste se našli ili niste.
Mada mm ima teoriju da je najbolje kad je žena dosta mlađa, pa sve sluša, pa ništa ne pita, samo klima glavom (to kad se oko nečeg nas dvoje bacimo u diskusiju), mada mislim da je to njegova fantazija iz očaja.user posted image Naravno da ne postoji nijedna koja bi samo klimala glavom na sve što on (ili bilo koji drugi) kaže.

< Poruku je uredio Didy -- 14.8.2013 18:01:35 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.8.2013 18:57:30   
Sanja90
Od mene je moj suprug stariji 4god. On ima 27, a ja 23user posted image Uglavnom ga zezam kako je mator, a kako cu ja uvek biti mlada,jer kad on bude imao 30. ja cu imati 26. hihihiuser posted image
Oboje izgledamo veoma mladoliko,skoro pa kao klinci i on prosto ne moze da veruje da ima toliko godina koliko ima i jos plus uskoro 3. dece user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.8.2013 23:15:17   
Azra82
Ja sam starija od mm 2 i po godine, i odlicno se slazemo. Stalno ga zezam da je on moja piletina user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:20:55   
wivern
I ja sam starija od mm 2 godine, ali posto nisam normalna onda se to i ne primecuje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:24:36   
emicaa
mm je stariji od mene 6,nije puno ali mu stalno pijem krv ja mlada piletina pa me što prije oženio user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:28:55   
vikiveki
MM je stariji od mene 15 god. i super se slažemo...bivši je bio stariji samo 4 god. od mene pa nam nije išlo,iako je bio stariji bio je nezreo.Sada mi je super,razumemo se i bez reči

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:33:56   
tijatija
MM je stariji 1 mes i 30 dana...Uopste ne smatram da je razlika u godina i presudna za brak i srecu , i da je to licni izbor. Ja, kao ja nikad nisam imala mnogo starije osobe pored sebe ,mozda zato sto su mi roditelji bas mladi i nisam mogla pored sebe da vidim osobu koja je starija 13.14 god kad je moj tata starji od mene 17 godina...I nije mi bilo normalno... I uvek sam tim osobama ( i dan danas) persirala..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:36:58   
bubulence
mm je od mene stariji godinu i 2 meseca. on mi je najmladji momak kog sam imala, ostali su bili stariji od 4 do 15 god... uvek sam volela malo starije pa mi je mama prorekla da cu se udati za nekog klinca, uglavnom to tako bude. kada je mm poceo da me muva bila sam u fazonu "ma daaaaj, sta da radim sa tobom klincem" a na kraju klinac ispao zreliji i ozbiljniji od svih...
godine nemaju apsolutno nikakve veze. jedino mi je bzvz ono sto je uradila Verica Rakocevic...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.8.2014 10:42:38   
vikiveki
Neznam zašto je to tako,možda si tijatija upravu,moji su bili relativno stariji kada su mene dobili sa 25 i28 god.Nikad nisam mogla sa momcima mojih godina da ostvarim neku ozbiljnu vezu nekako se nismo razumeli,uvek su bili stariji maar po 2 godine,mada moj sadašnji muž moram priznati da mi je rekord.On misli da meni smeta ta razlika,ali uopšte ne shvata da mi ta razlika uopšte nije bitna...najvažnije mi je da se razumemo savršeno i funkcionišemo i u dobru i u zlu podjednako dobro.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here