|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 14:21:33   
Anoniman
stariji je od mene 1 godinu ali to je sasvim svejedno jer oni ostanu uvijek na 15 godina user posted image

(odgovor članu mamica salamica)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razlika u godinama među partnerima
20.2.2009 14:50:38   
andrijana
To jeste...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razlika u godinama među partnerima
20.2.2009 20:58:09   
stsanja
Moj dragi je 16 godina stariji od mene,razmisljanja i pogledi na svet nam se bas ne podudaraju,u nekim stvarima se odlicno slazemo...Ali suprotnosti se privlace! Do sada nismo imali nekih vecih nesuglasnica,uglavnom mi ispunjava sve moje ludosti,zelje,izlaske..Volim ga do neba i volela bi da sa njim provedem ceo svoj zivot.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razlika u godinama među partnerima
22.2.2009 0:04:15   
eugenija
Pa samo vi ožežite po starijima, meni će ostati ovi mlađi, SAMO MENI... mmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razlika u godinama među partnerima
24.2.2009 19:14:13   
Brana
Mislim da kada se ljudi vole godine nisu bitne,tu nema pravila,mm je stariji od mene 6,5 godina i super se slazemo,volimo,razumemo!user posted image
Ali licno ja volim kada je muskarac stariji,jer mislim da su mladji muskarci nezreli imala sam prilike da upoznam takve,naravno da ima i izuzetaka!user posted image user posted image user posted image
Ali bitno je najvise od svega da se ljudi postuju i vole!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Kissic


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razlika u godinama među partnerima
1.3.2009 21:53:26   
orhideja
Mm je stariji od mene devet godina.Mislim da kada je ljubav u pitanju,godine nisu prepreka.Mi smo super primer za to.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razlika u godinama među partnerima
13.3.2009 23:56:16   
taya
Definitivno nema pravila...moj muz je tri godine mladji od mene...i savrseno se uklapamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.3.2009 7:49:03   
guppy RR
user posted image user posted image

(odgovor članu taya)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razlika u godinama među partnerima
21.3.2009 9:38:17   
bebać
i moj je od mene stariji 14god. na početku smo imali neslaganja bruku,ali evo sada se uklapamo kao lego kockice,valjda to s godinama dodje..ili s bračnim iskustvom/stažom.....i u suštini ferceramo super.....ja sam oduvijek isto tako voljela strarije muškarce,mislim da me život prilagodio tome(ali da vas ne tušim time)....nadams e da me samo jednom neće opaliti sindrom tipa starija koka i mladji muškarac(kako reče eugenija)pošto sam svjesna da to nisam prošla....šta znači mladji...meni je mladji i sa 27god(opet stariji od mene 4god)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razlika u godinama među partnerima
4.4.2009 21:58:46   
Mikica2
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Mm je stariji  od mene 13 godina i mogu vam reći da mi savršeno odgovara u svakom pogledu user posted image


user posted image   Hahahha! Taman sam pomislila da nema nikog kad ono ljubicica! I moj muz je od mene stariji 13 godina, i meni je super! Ponasa se uvijek zastitnicki, i mnogo mi je drago sto je toliko stariji jer uvijek se osjecam lijepo pored njega, uvijek mi govori kako je njegovo vrijeme proslo i kako je sretan sto je na mene naisao i ne zeli da me izgubi a meni to jako prija! Ali izgleda mladoliko!user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.4.2009 23:25:43   
ljubice
MM je stariji nepune 2 godine, i super nam je.user posted image
J a licno mislim da ne bi trebala biti velika razlika u godinama,
ali ako se ljudi vole, zasto ne...

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.4.2009 23:39:02   
anitamo
moj od mene mladji 4 ipo godine.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu ljubice)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.4.2009 23:45:38   
Verus
mm je stariji dve godine.....a godine su samo broj, ne?  Moj tata je stariji od moje mame 16 godina.... i mislim da je to OK dok su bili mladji, a on sada evo 71 a ona 55...mnogo se pobabila pored njega iako on izgleda bar 10 godina mladji, ali sta vredi kad je starac u glavi.user posted image

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 19:50:20   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Mikica2

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Mm je stariji  od mene 13 godina i mogu vam reći da mi savršeno odgovara u svakom pogledu user posted image


user posted image   Hahahha! Taman sam pomislila da nema nikog kad ono ljubicica! I moj muz je od mene stariji 13 godina, i meni je super! Ponasa se uvijek zastitnicki, i mnogo mi je drago sto je toliko stariji jer uvijek se osjecam lijepo pored njega, uvijek mi govori kako je njegovo vrijeme proslo i kako je sretan sto je na mene naisao i ne zeli da me izgubi a meni to jako prija! Ali izgleda mladoliko!user posted image


Mikice i kod mene je sve isto kao i kod tebe user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 20:10:01   
dana198495
MM je od mene stariji 7 godina i nama to ne predstavlja nikakav problem važno je samo da se volimo i ništa drugo

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 20:39:29   
afrodita
ja sam starija od mm 6 godina

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 20:42:51   
bebać
moj suprug od mene stariji samo 14 godina,a ponekad je gore dijete od meneuser posted image user posted image user posted image ja njemu govorim da se uozbilji!

p.s. vidjoh da sam s eranije oglasila na ovu temu,počela sam zaboravljatuser posted image user posted image


< Poruku je uredio bebać -- 7.5.2009 20:44:11 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 21:01:38   
Anoniman
Hm...bash ima raznih razlika user posted image

Moj mm je od mene stariji 3 godine...i smatram da nam je razlika u godinama idealna....kad smo konkretno mi u pitanju....
Bivshi mi je bio 7 godina stariji od mene...u bilo je extra sa strane da smo se super razumeli...jer se ja inache bolje slazem sa starijima od sebe....ali on je bio strashno iskompleksiran....jer je mislio da tju ja da nadjem boljeg lepsheg i mladjeg.....shto sam i uradila....nashla mm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 22:13:46   
mihi
MM je od mene user posted image stariji 4,5 godine i to meni odgovara potpunouser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:16:08   
afrodita
IZVORNA PORUKA: afrodita

ja sam starija od mm 6 godina


ne znam sta mi bi, user posted image
mm je stariji od mene 6 godina

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:17:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: afrodita

ja sam starija od mm 6 godina


ne znam sta mi bi, user posted image
mm je stariji od mene 6 godina




user posted image Frojd draga, Frojd, potisnute željeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:18:19   
Verus
md user posted image
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Hm...bash ima raznih razlika user posted image

Moj mm je od mene stariji 3 godine...i smatram da nam je razlika u godinama idealna....kad smo konkretno mi u pitanju....
Bivshi mi je bio 7 godina stariji od mene...u bilo je extra sa strane da smo se super razumeli...jer se ja inache bolje slazem sa starijima od sebe....ali on je bio strashno iskompleksiran....jer je mislio da tju ja da nadjem boljeg lepsheg i mladjeg.....shto sam i uradila....nashla mm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:19:31   
Anoniman
hahahha....a sad sam skontala da sam napisala moj "moj muz" hahahhha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:19:54   
eugenija
Ajoj Verus kako si je upecalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:22:21   
Anoniman
hahahhaha..... jel i Frojd??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here