|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:23:50   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

hahahhaha..... jel i Frojd??? user posted image user posted image user posted image user posted image


Vidiš kako sve znaš, a praviš se naivnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:27:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

hahahhaha..... jel i Frojd??? user posted image user posted image user posted image user posted image


Vidiš kako sve znaš, a praviš se naivnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




heheh....ma moram malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razlika u godinama među partnerima
7.5.2009 23:29:52   
eugenija
Neka, neka, tako i treba...

Ja sam u manjini ovde, volim mlađe, uhhhhuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 15:15:10   
Kiki BG
Ne mislim da su godine presudne... M je 9 godina stariji od mene... Odlicno se slazemo.. Nikad nisam volela mladje jer imam osecaj da mogu da ih smazem za dorucak i da nista od njih nece ostati. Stvarno sam zadovoljna sa M i ne bih ga menjala ni za sta! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 15:29:42   
suziQ
Svaka osoba je prica za sebe....Moj dragi je stariji od mene 15 god , i to mi jako odgovara...Jako je stabilan i siguran u sebe,nema ljubomore , svadja,trzavica,sumnji ni sa njegove ni sa moje strane..to mi je oduvek bilo potrebno i zbog toga se osecam divno i sigurno ....poverenje , ljubav i postovanje , to je najbitnije..godine su nebitne potpunouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 16:21:45   
barbara
mm je stariji od mene 4 godine i 26dan!super se slazemo,oduvek sam volila starije muskarce nekako mi se moja generacija i mladji cine kao sline nezrele!nekako sam bas brzo sazrela pa tako volim i zrelije muskarce a i muzevniji su miuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 20:08:50   
božana
Moj muž je od mene stariji 7 godina.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 20:14:32   
Anoniman
Stariji godinu dana, mada duhovno je mnooogo zreliji!

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 20:58:33   
Doroty
Ja starija 3 godineuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 21:37:28   
vodolija 82
ja starija cijelih 9 danauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 22:10:48   
Dora
IZVORNA PORUKA: eugenija

Dakle, MLAĐI definitivno... Kao što rekoh... pastuvčić u cvetu mladosti, pun snage, veseo, nema pojma o životu i ima mene stariju iskusnu koku, kao predmet obožavanjauser posted image


potpisujem. Mm je od mene mlađi godinu i sedam meseci user posted image Od drugog razreda srednje škole počela sam da gledam mlađe... tako je i danas.

Oni su iskusni, ali nemaju pojma o životu nego s tobom sazreju i usvoje tvoje principe i shvatanja. Po pravilu su veseli, probleme lako savladavaju, mogu psihički jaaako mnogo da izdrže, a kad neku stvar posle velike muke ne mogu da reše, jednostavno kažu: ko ga j... !
Poštuju te zato što si ipak ti starija i cene tvoje iskusno mišljenje, sve plašeći se da ne postanu slatka igračkica koja dosadi na putu ka moćnom starijem. A ne znaju da je moć u njihovim rukama jer nemaju strah ni od čega. A čovek koji se ne plaši, sve može, sve sme...

Zato sam se udala za mlađeg i nikad nisam zažalila zbog toga!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 22:14:06   
Verus
user posted image  ti si to sve fino isplanirala, i omadjijala ga!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razlika u godinama među partnerima
11.7.2009 22:14:16   
marince1
mm je od mene stariji 2 godine i mislim da bi ta razlika mogla biti i veca.
Moj tata je od moje mame bio stariji 12 godina

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.7.2009 14:34:18   
Kiki BG
potpisujem. Mm je od mene mlađi godinu i sedam meseci user posted image Od drugog razreda srednje škole počela sam da gledam mlađe... tako je i danas.

Oni su iskusni, ali nemaju pojma o životu nego s tobom sazreju i usvoje tvoje principe i shvatanja. Po pravilu su veseli, probleme lako savladavaju, mogu psihički jaaako mnogo da izdrže, a kad neku stvar posle velike muke ne mogu da reše, jednostavno kažu: ko ga j... !
Poštuju te zato što si ipak ti starija i cene tvoje iskusno mišljenje, sve plašeći se da ne postanu slatka igračkica koja dosadi na putu ka moćnom starijem. A ne znaju da je moć u njihovim rukama jer nemaju strah ni od čega. A čovek koji se ne plaši, sve može, sve sme...

Zato sam se udala za mlađeg i nikad nisam zažalila zbog toga!user posted image user posted image user posted image

[/quote]

interesantna teorija! Svidja mi se! al jbg sad sam zauzeta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razlika u godinama među partnerima
12.7.2009 14:38:26   
vodolija 82
user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.7.2009 14:45:08   
magnetic
Ja sam od svog decka starija 4.5 god.Sedam godina smo u vezi,dve zivimo zajedno,uskoro cemo se uzeti i nadam se prosiriti porodicu.Savrseno se slazemon i mislim da je on zaista moja druga polovina.Nikada nisam imala problem sa razlikama u godinama i mislim da godine nisu bitne za dobru vezu i brak

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razlika u godinama među partnerima
14.7.2009 14:53:03   
Republica
12 godina u moju korist.Zapravo ja sam mladja.
Isti kineski horoskopski znak...PetloVi.
user posted image


_____________________________

Povratak u buducnost!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razlika u godinama među partnerima
15.7.2009 11:16:55   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

user posted image user posted image user posted image Ja se bas nikako ne uklapam u vase primere!!!!!

Ja sam se skoro uvek zabavljala sa starijima i bila sigurna da cu da se udam za nekog ko je stariji od mene, ali... MM je 3 godine mladji od mene!!! user posted image


i ja sam imala dvojicu starijih od mene pre mm... a onda je "naisao" on, mladji 1,5 god. i nisam mu odolela user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razlika u godinama među partnerima
15.7.2009 11:25:50   
Markovicka
Moj dragi je stariji tri godine, ali sto se zrelosti tice,nema neke razlike, nekad je on dete u narucju odraslog, a nekad sam ja dete kojem je potrebna njegova podrska i ohrabrenje. i ne bih volela da je drugacijeuser posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razlika u godinama među partnerima
25.7.2009 12:16:45   
Delijagirl
Ja sam defenitivno za starije muskarce i mm je od mene stariji 9 godina i po i moram vam reci da je ekstra naucio je vec neke stvari i netrebam da se ja bavim time :P 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razlika u godinama među partnerima
3.8.2009 21:25:40   
Jovanovici
MM je od mene stariji 5 godina.
Nikad ne bih mogla sebe da zamislim sa nekim ko je moje godiste, nikad nisam ni imala takvu vezu.
Mladji od mene-TO TEK NE DOLAZI U OBZIR.
A razlika izmedju mene i mm mi je sasvim ok.

(odgovor članu mamica salamica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razlika u godinama među partnerima
3.8.2009 21:50:22   
Nensi*
Moj dragi je stariji od mene 7 godina,a uglavnom sam imala mladice koji su tu kao ja,ili godinu dana stariji,i svi su se ponasali nezrelo za svoje godine Ova razlika mi savrseno odgovara,jer se u svemu poklapamo,i sto je najbitnije,volimo se najvise na svetu user posted image

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razlika u godinama među partnerima
4.8.2009 13:50:10   
Skoki
Ja sam oduvek volela mladje muskarce, u vezama sam uvek bila sa mojim godistem ili eventualno godinu-dve starijim. Dok nisam upoznala mog muz, on je 5 godina stariji. Mada se i ne slazemo preterano. Od tinejdzerskih dana sam prilicno samostalna, u odnosu na roditelje, pa to volim i u braku, moram da priznam da mm nema mnogo razumevanja za to. Uopste starija garda ima neka shvatanja sa kojima se ja ne poistovecujem, jedan od njih je ideal da muskarac vodi zenu kroz zivot bez obzira na sve, ali kada se pored njega nadje jaka zena kojoj ne treba vodic, stvari postaju borba za prevlast.
Tako da Eugi, iako pored sebe imam starijeg muskarca, svakako dajem glas mladjima user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razlika u godinama među partnerima
20.9.2009 17:00:25   
tea87bgd
Razlika izmedju mene i mm je 7 godina.Uvek sam volela da muskarac bude stariji...Medjutim iako mm ima 29 god. ne primeti se toliko razlika medju nama.Cesto on reaguje detinjastije od mene.user posted image

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razlika u godinama među partnerima
20.9.2009 17:23:08   
bratzz
MM je stariji od mene 6 godine i to mi odgovara. I ako sam bila i sa mladjim i starijim prednost dajem starijim jer su zreliji i iskusniji, mladji su nesigurni u sebe i nepouzdani.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here