|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.11.2011 16:44:18   
Meisje
I Pcelica naravnouser posted image
U stvari cela ekipa sa bazalne!user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
8.11.2011 16:55:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Mene su (između ostalih)dočekale devojke koje više nisu na RR, a sečam se da sam prvih meseci "zaobilazila" Tašu-nešto mi je ulivala "strah"!user posted image user posted image user posted image Dok nisam ukačila da je stvarno "lik"!user posted image

meni je ovako delovala Ana RR. Verovatno zbog avatara, pošto jako vezujem vaše sličice za vas. Posle sam shvatila da je devojka sasvim ok, da i onda ima problema, ali da kao RR lice mora biti i malo stroga.
Zatim sam se srela na forumu sa Dunjom RR. Ona mi je oduvek delovala kao nežna, mala, ptičica i ona je takva stvarno!
Sretala sam i Olgu RR ali vrlo malo, tako da vam ne mogu dati svoje mišljenje.
Ostale RR devojke nisam još imala prilike da sretnem.

Generalno, ako gledam sve forumašice one koje su bile tu kad sam se ja učlanila, izdvojila bih Malog miša-naša draga Mišica je tad išla na Vto i ostala trudna, imala je strašne mučnine na početku,
zatim Popadija Mara koja je jedan veoma veseo lik. Bila je već trudna kad sam ja došla.
Onda naša draga Verka, pa Ksena i njen žuto, crni avatar, i nemanje simtoma.
Zaboravila sam, tu je bila i Bea i njeno mućkanje svaki drugi dan.
Ma sve crtice i trudnice su bile divne.
Naravno sada su tu Degu, Malenac, soni, iva, ausie, grga, jole... ma sve devojke sa kojima se dopisujem su divne!

< Poruku je uredio Pcelica Lena -- 8.11.2011 16:59:43 >

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.1.2012 20:25:19   
bea83
IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

Zaboravila sam, tu je bila i Bea i njeno mućkanje svaki drugi dan.


user posted image user posted image user posted image  Ja tek sad ovo videh Pčelice, baš mi je drago da te lepe uspomene vežu za meneuser posted image

Moje prvo i najupečatljivije sećanje mi je porodjaj MiljaneMuser posted image Učlanila sam se petnestak dana pre toga, i stidljivo piskarala po nešto u crticama, a ostale teme vredno iščitavala, kad odjednom neka blesava Verolino sa sve avatarom veštice iz Male sirene "viče i ciči" po crticama kako se poradja Miljčeeeeeuser posted image Meni je to tako ostalo u slatkom i milom sećanju, delovalo mi je da se na tom forumu stvarno neko za nekoga brine, i to je glavni razlog iz kog sam ostala tu...Znači zaslužna je Verka, Miljče i mala Milicauser posted image
Prva sećanja vezana su mi i za Vonavoj (i njeno implantacijsko krvarenjeuser posted image ), Ksenu (i njeno kobajagi PMS svadjanje sa dragim koje je urodilo plodom i donelo jednu malu Marinuuser posted image ), za Malog Miša i njeno putovanje po cičoj zimi u Segedin (tad sam pomislila - ova žena je zmaj! što se posle i ispostavilo kao tačnouser posted image ),popadiju Maru i njeno udarničko navijanje i predvidjanje za naše crticeuser posted image , a onda su nam se priključile i Nina..., Pčelica Lena, Malenac76 i krenule smo sa udarničkim mućkanjem i razmenjivanjem beskrajnih saveta....

Neke devojke sad već ljuljaju svoje bebe, neke maze stomačiće, a neke će nadam se uskoro dočekati svoje user posted image  a meni jako nedostaje da vidim avatare i postove moje dve šmizle koje su pobegle odavde, ali srećom ima drugih vidova komunikacijeuser posted image
Nina... i Verka, evo vam po jedanuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 28.1.2012 20:27:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
1.2.2012 16:26:45   
Nina...
Jaoc, Beice, hvala ti punooouser posted image Bas si divna! Verka ti se isto zahvaljuje i salje jedan veliki user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
1.2.2012 16:34:30   
Anoniman
ostade moje nemanje simptoma u istoriji user posted image
kad je moje secanje u pitanju, ja sam upala dok su ovde bile neke druge devojke, posle toga izbi neka svadja i odose neke. a pocela sam cesto da visim na rr kad sam postala cekalica i tu je bilo najbolje druzenje user posted image

(odgovor članu Nina...)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
1.2.2012 16:50:57   
bea83
IZVORNA PORUKA: Nina...

Jaoc, Beice, hvala ti punooouser posted image Bas si divna! Verka ti se isto zahvaljuje i salje jedan veliki user posted image


Ribice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.2.2012 15:01:39   
mtajcica83
Ja sam clan od okt 2009 godine, a forumasica koje su mi ostale medju prvima su, Taske, Olga RR, Ana RR, Ivaj, dacica88(ali nje bas odavno nema tu, strelizia(takodje odavno nije tu), choopa coops, bubamira, sanjica26, bojanica7.......Ne mogu sada vise da se sjetim

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.2.2012 15:06:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

IZVORNA PORUKA: liliana

Mene su (između ostalih)dočekale devojke koje više nisu na RR, a sečam se da sam prvih meseci "zaobilazila" Tašu-nešto mi je ulivala "strah"!user posted image user posted image user posted image Dok nisam ukačila da je stvarno "lik"!user posted image

meni je ovako delovala Ana RR. Verovatno zbog avatara, pošto jako vezujem vaše sličice za vas. Posle sam shvatila da je devojka sasvim ok, da i onda ima problema, ali da kao RR lice mora biti i malo stroga.



Ju, ju, pa zar ja??!! user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 19:57:21   
branki*
meni su dobrodoslicu pozelele alexx i dunja prveuser posted image a,ko mi je tad ostao u secanju...minavb,tash,indy,mihi,brana,vukosava....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 20:02:12   
nata11
Mene su docekale u crticama Jole i Daca. Secam da je bila i neka Dacha mislim iz Bosne koje vise nema na forumu.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 20:19:45   
mihi

IZVORNA PORUKA: branki

meni su dobrodoslicu pozelele alexx i dunja prveuser posted image a,ko mi je tad ostao u secanju...minavb,tash,indy,mihi,brana,vukosava....



Branki ti i ja smo jos uvek ovdeuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 20:55:02   
doktorkakristal
ja sam prvo stupila u kontakt sa TRCOM koja je bila divna od samog pocetka i bas mi nekako prirasla za srce,zamisljala sam je kao neku opasnicu i kada videh slike i jeste user posted image naravno u pozitivnom smislu,posle nje i ostale drugarke iz tromesecja SANJICA ,REWE ,DIJANA RR ,SRNA ,itd ,bile smo neka cudna ekipa jer smo sve imale neke probleme i uglavnom lezale,posle i ostale mame koje su isto tako divne JOLE 82,TORBI,MASLACAK,BRANKI

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 20:57:52   
vonavoj
odavno sam na RRu,ali tih devojaka vise i nema..user posted image
malimis,ksena,bea,maslackic,megi,blackbetty,. i Ana RR je bila u temi crtica,a dugo je krila svoje user posted image .vec sam i nickove zaboravila..ali smo u kontaktu preko fb!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 21:31:34   
serpica
Mene su crticama docekale Nata11,Jole84,Mod,Daca77, DunjaRR,sa njima sam najvise pisala,nakon godinu dana prikljucila se i ancikv. mnoge clanice koje su samnom bile kroz tromesecja vise nema na RR user posted image bas mi je zao zbog toga.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 21:53:37   
adulence
Ja kad sam dosla vec sam bila trudna tako da ako se ne varam u tromesecju su bile jole 82,a cini mi se i jole 84 sam odmah upoznala,jovica,nina,viktori i 2002m..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 21:57:41   
pocahontas
ja sam se isto prikljucila kad sam vec bila trudna, a prva secanja me vezu za little one, tixi, malenac, torbicu, zemunku...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 21:58:23   
pocahontas
i sanchy

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 22:10:23   
Anoniman
ja kad sam dosla bila sam trudna, u junu mesecu se uclanila na forumu, a prva secanja me vezu za vonavoj, zivku, mali mis, jance, ksenu, poison eve, lily, i jos mnogo dragih forumasica, neke od njh vise nisu aktivne na rr, ali smo u kontaktu na fb!

< Poruku je uredio Unina mama -- 27.7.2014 22:12:02 >

(odgovor članu pocahontas)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 22:28:14   
bubulence
divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic, to je moja prija, moja dusa najneznija, marijabg, maleno85. zatim malecka074 jedna divna osoba sa kojom sam se bas cesto vidjala, zajedno smo trudnovale, isle u skolicu, setale nase devojcice i sada se redovno cujemo, nadam se uskoro i vidimo. didy, devica koja uvek ima misljenje suprotno mom a obozavam da pijem kaficu sa njom... ana rr, popadija mara, mikica sa, boka, jovanaj, macaki... i ima tu jos devojaka ali nisu aktivne...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 22:29:45   
Štetica
Prvu dobrodoslicu na crtice sam imala od Jole84. A tu su bile i Daca77,Nata11,Serpica,Dunja rr,J@n@,World.....
Nemogu ni da se setim svih sa crtica(davno bese taj pocetak na rr).
I naravno nasa Dr mr Maslacak,da je nema trebalo bi je izmisliti.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 22:36:26   
Sanjica26 RR
Prvu dobrodoslicu sam imala od kleopatre. Nije vise aktivna. Iz mog prvog tromesecja bila je maslacak , bubamira, bojanica koje nisu vise aktivne a koje sam upoznala. Vika sa kojom se intenzivno druzim i deca se druze.
Puno jos divnih ljudi koji nisu vise aktivni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 22:43:32   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 23:06:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

i Ana RR je bila u temi crtica,a dugo je krila svoje user posted image .


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
27.7.2014 23:18:11   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?


nista, uziva. preselili su se u njihovu kucicu, radi posao koji voli, muz je slusa, decica su divna...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 0:06:16   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here