|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
26.6.2009 21:04:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kandida
26.6.2009 21:18:02   
suziQ
Samo budi strpljiva , pomocice ti sigurno.Stavi veceras vaginaletu a videces,sutra ce vec biti mnooogo bolje..I pricekaj sa sex-om jos dan-dva dok se "dole"malo smiri situacijauser posted image ..od sutra vise ne moras da koristis vaginalete jer i one malo iritiraju ,verovatno si primetilauser posted image

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 7:29:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 7:55:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kandida
27.6.2009 7:59:54   
suziQ
Dobro jutro user posted image , drago mi je da si bolje gagi user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 8:06:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kandida
27.6.2009 9:34:12   
tomic
Mene je mucila godinu dana.. Imala sam i na jeziku i u crevima i dole.. Svud. Pila flukonal, vaginalete stavljala godinu dana, sta nisam probala...I nista. Ostala trudna, povuklo se odozdo na neko vreme, ponovo vratilo, i a na jeziku mislim da imam i dalje.

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kandida
27.6.2009 9:38:42   
Lilly*
Probajte sa belim lukom, cula sam da stvarno pomaze, ja je hvala bogu nikada nisam imala, da ne ureknem sada, i cula sam da je jako dobro ispiranje sa rastvorom sodebikarbone, treba piti puno jogurta a beli hleb i secer izbegavati user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 9:51:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kandida
30.6.2009 15:17:09   
Tara
Joj user posted image izgleda da sam i ja dobija ovo cudo, nisam sigurna,
malo me svrbi dole , cesto mokrim , pojavio mi se sirkast sekret , bez mirisauser posted image
Help user posted image
Nikad nisam imala problema sa gljivicama i infekcijama , user posted image
da li su ovo simptomi kadide user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kandida
30.6.2009 15:25:59   
Verus
Tara zvuci kao da jesu.  Kupi kanisten, onaj od 3 doze i odradi ih posle menstr. i tako 3 meseca za redom.  Ovo mi je ginekologica rekla. Iako deluje da je izlecena od jednog tretmana u stvari nije, treba ponoviti 3 meseca za redom.  Nece imati miris, osim, ako je JAKO naprdovala oseti se bukvalno na kvasac!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kandida
30.6.2009 15:28:29   
Tara
HVALA user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas me ovo iznerviralo , idem odmah da kupim !!!

Stvarno si user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kandida
30.6.2009 15:30:27   
Verus
Ma nije to briga, ja to stalno dobijam....Ima neke nove vaginalete Neoprental ili tako nesto....to mi je prvo dala i to radis 7 dana 2x dan, pa sam onda radila kanisten, 3 doze, tj. jos uvek imam 2 meseca da odradim....Ove neoprental su skupe oko 800 dinara, a kanisten je oko 300....ako ti je bas bas jako lose odradi i neoprental pa onda 3 meseca kanistena... Kandida je normalno u flori vagine, i kada god se promeni pH, cak i posle odnosa, i sl.  Hoce da se prenamnozi....nema frke!user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kandida
13.7.2009 3:56:17   
_anima
U vraga, mislila sam da sam je se rijesila....
Da li se vraca pred menst...
meni super bude od Kantarionovh vaginaleta, al sada vjerujem samo tabletama, kakva je ovo terapija Overgil ili kako se zovu... Vrijedi li pokusati???
I da dodam moja kandida sada nije ko prvi put kad je dobih... Tad sam sva bila natekla, komadi, raspad sistema... Sad samo lagani "losion za tijelo" curi dole... I pecka li pecka...


_____________________________

Modestia virtutum fundamentum-Skromnost je osnovna vrlina

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kandida
13.7.2009 4:17:37   
Verus
Verovatno se vratila...pH vagine se pred i tokom menst. menja tako da je i ja tada cesto dobijem. Peri se sa Lactycid tecnoscu (u apotekama)...I izbegavaj slatkise...

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kandida
17.7.2009 21:56:32   
zlatttko
drage moje dame, rado bih podelio moje iskustvo sa vama. moji su problemi počinjali sa pronalaženjem streptococe u spermokulturi. to po rečima mog urologa nije nikakav problem, može da se izleči jednom terapijom anibiotika. na žalost u praksi je to bilo malo drugačije. nalaz je ponovo bio pozitivan. dobio sam drugu terapiju, pa isto. nakon  treće terapije je streptococa prešla enterococu, pa nakon sledeće terapije u escherichijucoli. tada mi se pojavila helicobacterija i  crevna candida. pošto sam imao strašne bolove u stomaku,počeo sam da posećujem gastroenterologa, koji je nastavljao sa antibioticima(sada zbog helicobacterija) i linexom. candide sam pokušao da se rešim sa raznim dijetama, koje sam se strogo pridržavao, ali nije došlo do nikakve promene. nakon par meseci sam upoznao jednog čoveka koji je pomogao više osobama da se izleče od candide, chlamidije, i ostalih bolesti prouzrokovanih raznim gljivicama i bakterijama. on je registrovani predstavnik jednog stranog proizvoda koji tek ušao na naše tržište. nakon tri nedelje, ja sam izlečen, nemam stomačnih tegoba, candida je nestala i spermokultura mi je isto u redu. a cena, mogu da vam kažem da sam na lekove, koji su me upropastili, potrošio puno više. pošto ne bih voleo javno da reklamiram, ni čoveka, ni taj fenomenalni proizvod, koga interesuje neka mi se javi na mail.  ne bih nikoga da uvredim, samo malo oči da vam otvorim, pošto sam i ja nekada tako razmišljao kao i vi. te kreme što preporučujete jedna drugoj, to su samo psihičke utehe i nade da ćete se jednog jutra probuditi bez tih dosadnih kandida. vreme ide, a problem ostaje. puno pozdrava, zlatko.  zlatttko@gmail.com

< Poruku je uredio zlatttko -- 17.7.2009 22:00:09 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kandida
18.7.2009 15:01:55   
Anoniman
Ćao Zlatko! Hajde napiši ime leka na forum, pa ko hoće neka ga google-a. Nemoj pisati brojeve telefona, ili neke kontakte. Ali ime leka smeš.

Hvala.

(odgovor članu zlatttko)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kandida
18.7.2009 17:22:42   
zlatttko
To je proizvod kompanije YESS+ , a čovek od koga sam poručio je iz zrenjanina. Moram da vam kažem da to nisu lekovi, nego dodatci ishrani, koji "sasvim slučajno" pokazuju bolje rezultate nego lekovi. Ja lično nisam bio pristalica alternativne medicine, dosad, ali sam već stvarno bio očajan i nisam imao šta izgubiti. A i preporuke su bile dosta ubedljive. Ja sam od proizvoda uzeo biogel , srebrnu vodu i čaj. Sve to me je koštalo oko pedeset eura, a potrošio sam za 15 dana, od čega mi je već bilo bolje. Ponovo sam uzeo turu i posle toga mi je već bilo sasvim ok. Nalaz spermokulture mi je bio negativan, a candidu i heliko bakteriju nisam ni proveravao, pošto su su bolovi u crevima nestali a stolica mi se sasvim popravila. Rado bih uzeo još jednu turu, radi prevencije, ali moram prvo da sakupim novce. Ja lično neznam puno o yess+ proizvodima, znam samo da su to madjarski proizvodi, i da se na tržištu širi u obliku MLM-a, a u srbiji  ima samo dvoje troje ko to prodaje.

Molim da se adrese, po pravilima foruma, ne postavljaju direktno u post. Ukoliko neko zeli kontakt osobe koja to prodaje neka se javi Zlatttku na pp ili mail.
Hvala
Moderator user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 20.7.2009 8:55:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kandida
18.7.2009 22:25:11   
Verus
Bas lepo od tebe da to podelis sa nama....citala sam dosta o srebrnoj vodi i njenim pozitivnim uticajima na zdravlje...Da li si proveravao kanidu u stolici?  Kostala je samo 300 dinara kada sam ja radila.  Imam nekada naduvavanje stomaka bez razloga (nema gasova i sl). ali nemam kandidu u crevima....heliko sam isto proverila i u normali je (priustna je sto znaci da moram da se kontrolisem bar svake dve godine)...uvek nesto za naucitiuser posted image

(odgovor članu zlatttko)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kandida
18.7.2009 23:33:49   
Nensi*
Mene interesuje da li Lactogyn sme da se pije u trudnoci? Pita moja drugarica user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kandida
19.7.2009 0:43:19   
Lilly*
Trebalo bi da može, ali najbolje da se posavetuje sa svojim ginekologom

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kandida
19.7.2009 0:44:58   
Nensi*
Hvala user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kandida
19.7.2009 11:37:26   
Anoniman
Čekam da moderator ovog foruma obriše aktivni link i mail čoveka koji prodaje proizvode, pošto sam zamolila da se to na forumu ne napiše.

No, do tada, imamo i temu: Homeopatija KLIK

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kandida
19.7.2009 15:40:11   
Verus
jesi joj poslala pp?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kandida
20.8.2009 12:51:31   
Shishica
A kako se kod muskarca vidi da ima kandidu? Ha?
Mislim..ako je ima zena sigurno je dobio i muskarac..pa kako to izgleda?

< Poruku je uredio Shishica -- 20.8.2009 12:55:29 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Ime za devojcicu
djavolcic

Biramo ime za devojcicu,koje je lepse?

Mirka (22%)

Sara (46%)

Teodora (32%)


Ukupan broj glasova: 246

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here