|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
12.11.2013 23:26:29   
degu
Oooooo mogu da se pohvalim da su cigare moja prošlost. Ne pušim 2 i po meseca i super se osećam user posted image
Hanka samo napred user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: EX pušači
13.11.2013 9:46:19   
vikiveki
Ja sam pušila samo godinu dana i to još u srednjoj školi dok sam bila,znate ono uz društvouser posted image svi su pušili pa sam i ja,ali mi je smetalo i boleo me čir non stop pa sam batalila pušenje,i čak sam i smršala kada sam prestala da pušim

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: EX pušači
11.12.2013 10:10:05   
Peace*
Evo drugi dan ne pušim. user posted image
HITNO moram da se prebacim na Minin režim ishrane inače ću se zakotrljati! user posted image
Razlog što sam sad prestala je užasan kašalj, jedva dišem, od kašlja jedva koju progovorim, i u poslednjih par nedelja dobijam užasno lupanje srca nakon cigare, ili tokom, dok pušim.
Prošle zime, u isto ovo vreme, ili malo kasnije, sam bacila na mesec i po. Uopšte mi nisu mnogo falile, ne znam ni što sam propušila (nasekirala sam se oko Lukine upale pluća, duga priča, nebitna sada).
Trenutno mi ne fale. Naime, setim se, zapalila bih iz dosade, ali kad pomislim na osećaj dima u plućima koja bole... ne.
Nek tako i ostane.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: EX pušači
11.12.2013 10:42:47   
Peace*
Sa drugog foruma, 22.02.2013., četvrti dan nepušenja, pisala sam "Užasno sam pospana, ne mogu da se naspavam, a realno spavam više nego inače, i kafa me ne budi. " ISTO ISTO ISTO sada. Juče sam zaspala na poslu. user posted image I sada sam pospana jako, ali držim oči otvorene.

27.02.2013., deveti dan nepušenja, sa istog foruma: "Osećam se dobro. Zanimljivo je da uopšte nisam pospana. Prvih dana po ostavljanju cigara, pila sam litre kafe jer mi se stalno spavalo. Sada sam izbacila i onu kafu popodne oko 17h. Pojedem voćku umesto nje. Ili već neku užinicu." Jedva čekam da prestane da mi se spava. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: EX pušači
11.12.2013 10:47:04   
Torbica
Tash, navijamo! user posted image user posted image user posted image Mm i ja smo imali faze, vikendima, na putovanjima....poslednji put sam zapalila na medenom mesecu u Istanbulu 2006. I u srednjoj isto... Ne nameravam nikad vise... Samo napred, mozemo mi bez te napasti!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: EX pušači
11.12.2013 10:53:45   
New Mom
Mm je tako ostavio, sad ce punih 9 godina. Pratio ga jak kasalj i tesko disanje, a onda za tu NG zaradio bronhitis i posle te 2-3 nedelje da nije mogao da vidi cigare, batalio je skroz.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: EX pušači
1.2.2014 12:06:51   
minnica
Danas je tačno četiri godine otkako ne pušim. Baš sam ponosna na sebe. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: EX pušači
1.2.2014 13:10:43   
degu
Ja 5 i po meseci bez cigara user posted image
sad mi užasno smrde i smetaju i zaboli me glava čim sam u prostoriji gde se puši. Mm ne puši već 2 godine, nadam se da ćemo ostati nepušači user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: EX pušači
2.2.2014 18:37:30   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Peace*

pila sam litre kafe jer mi se stalno spavalo. Sada sam izbacila i onu kafu popodne oko 17h.

Ovo potpisujem. Jako mi se spavalo. Ja gazim vec drugu godinu nepusenja. A kafa mi prija samo ujutro. I ponovo mi je ten kao u prasenceta-ruzicast. Izgubila sam zutilo na faci i ponovo dobila sposobnost da se zarumenim na hladnociuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: EX pušači
3.2.2014 10:44:17   
ivaMark
Svaka cast zene user posted image
Meni je u januaru (ne znam vise ni datum) bilo dve godine tacno...
Zivot je lepsi i jednostavniji bez cigareta user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: EX pušači
22.12.2014 10:40:27   
dejana007
pUsila sam do novembra 2006. Od tad do sad ni jednuuu nikad user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: EX pušači
7.4.2016 11:56:29   
Peace*
Ne pušim od januara. Nisam sigurna ni od kog januara, negde sredina januara (17.01.2016. recimo). Ne fali mi uopšte, ne bih zapalila ni da mi neko plati (bih za neke mnogo besne pare user posted image ).
Otkrila sam jednokratnu cigaru bez nikotina, sa ukusima voća, košta 300din 600 pufova. To vučem u tašni za "ne daj Bože", tipa kad se sa drugaricama trača uz kafu, ili kad se pije alkohol, ali od kada sam prestala sam kupila svega 2 (desi se da je ne vadim iz tašne preko 2 nedelje).


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: EX pušači
7.4.2016 11:59:47   
IvanaSK RR
Ja nisam zapalila od 13.10.2015. Od tog dana sam dobila užasne mucnine. Ne Znam da li cu opet zapaliti, videcemo. Za sada, ne.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: EX pušači
7.4.2016 12:24:57   
branki*
I ja sam ex pusac.da prestanem da pusim mi je bila jedna od boljih odluka u zivotuuser posted image
Tasho,bravo!


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: EX pušači
7.4.2016 12:33:46   
Sanjalicaaa
I ja ne pusim od kada sam ostala trudna sa Ilijom. Posle porodjaja sam uzela jednu i nisam mogla, uglasila je celu. Vise me i ne vuce. Videcemo kad prestanem da dojim pa se hormoni skroz dovedu red. Volela bih da vise i ne zapalim. Mada, bas mi je bio gust uz kafu ili alkohol.
Peace, gde kupujes tu jednokratnu? Mozda bih volela da imam tako za uz kafu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: EX pušači
7.4.2016 12:40:41   
jess021
I ja sam tuuser posted image
Ne pusim od 15.01.2105.. Istina, nakon dojenja sam neko vreme duvala onu elektronsku, ali sam prestala i nju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: EX pušači
7.4.2016 12:44:07   
IvanaSK RR
I meni je bio gust uz kafu ili alkohol.Sad kad pijem kafu nije mi to to bez cigarete.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: EX pušači
7.4.2016 13:17:34   
Sanjalicaaa
Nije ni meni. U pocetku ni kafu nisam pila jer bez cigarete ni za kafom nisam osecala potrebu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: EX pušači
7.4.2016 15:09:03   
choopa choops
I ja sam ex pušač user posted image 11-ta godina već bez duvana. Ne fali mi ni malo. Kad sam prestajal da pušim nisam pila kafu, jer mi je to uvijek išlo jedno uz drugo, nego sam forsirala čaj, upravo jer mi uz njega nikad nije pasala cigareta.
Moja mama je 2014godine dobila "pušački rak" user posted image nekih žlijezda na grlu(nakon 40ak godina pušačkog staža), srećom operisala je i izliječila, ali to me je toliko potreslo da nikad u životu ne bih više zapalila cigaru. Nema te sile.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: EX pušači
8.4.2016 7:50:56   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


Peace, gde kupujes tu jednokratnu? Mozda bih volela da imam tako za uz kafu user posted image


KLIK

Na Spensu u prodavnici mobilnih telefona. user posted image

Kaže mi dadilja da su imali i na tezgi u Univerexportu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: EX pušači
8.4.2016 10:48:40   
jocajaca
Meni će sad u junu biti 6 godina od kako sam prestala pušiti. Ne nedostaju mi uopšte upravo suprotno ali mi kafa nikada vise nije bila to to bez cigare jer sam u tome baš uživala. Sad popijem kafu ali onako bez nekog gušta. MM je prestao da puši prije 8 godina a bio je baš strastveni pušač-pušio je minimum 2 kutije dnevno sjećam se dobro crveni Malboro meko pakovanje I on je pušio sa takvim guštom da kad si u njegovom društvu prosto nisi mogao biti da ne zapališ. Tako je jednom jedan naš prijatelj zapalio uz njega I na pola cigare se sjetio da on uopšte ne puši user posted image user posted image user posted image , do duše bio je malo I popio. MM ne pije kafu uopšte od kako je prestao pušiti I prije možda pola godine počeo je intenzivno sanjati da puši svaku veče, kaže da je to bio baš jak osjećaj I mirisa I okuksa ali nije poklekao i evo sad je prestao da sanja.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: EX pušači
8.4.2016 11:07:13   
Sanjalicaaa
Hvala Peace. Mada ne bih volela ni elektronsku da koristim. Ali ako mi se posle dojenja javi želja za cigarom probaću tu.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: EX pušači
13.7.2016 8:03:27   
Peace*
I dalje ne pušim, i dalje nemam želju da pušim, nema krize... Ona elektronska cigareta koju sam spominjala u aprilu, i dalje je ista (kupljena početkom februara) u tašni, al je ne koristim uopšte.
Osećam se divno.
I dalje ne mogu da verujem da je bilo toliko lako.

Al mi nije jasno... do nedavno sam svaki dan dolazila taxijem na posao i išla kući taxijem (500din dnevno) + cigare (200din) + doručak (100din) i imala para.
Sad dolazim bajsom, doručkujem kod kuće i ne pušim, i dok platim račune, plate nema (računi se nisu menjali).
Uopšte ne kapiram gde su mi pare. Trebalo bi da mi ostane gomila para. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: EX pušači
13.7.2016 8:12:31   
branki*
Pare se potrose usput,ngde u hodu,jer i ja kao stedim,a para opet nema,ali zato imam gomilu nekih krpica,kozmetike,veci racun za mob,itd..tako da mozda jedino da probas da svakog dana,ko to moze karakterno,uzimas te pare za taxi,cigare i stavljas u neku kutiju i onda bi imala konkretan novac.ovako,ver se potrosi u hodu.
Nego,super za pusenjeuser posted image drago mi je kad god se neko rastosilja glupavih cigaretauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: EX pušači
13.7.2016 8:18:21   
Peace*
Nemam ja ni krpica ni šminke. user posted image

Al imam salce oko struka. Pare su garant u slatkišima. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here