|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Amniocenteza?
10.3.2010 16:17:13   
dakana
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Samo da vas ljubnem što mislite na mene user posted image user posted image pa odoh da ležim. Još juče su me leđa rasturala od ležanja, a ne prija mi nikako drugačije nego na leđima sa nogama savijenim u kolenima. Ko će izdržati još ova 2 dana. Ne znam kako izdržavaju ženice koje moraju da miruju i po nekoliko meseci pa čak i celu trudnoću, od sada ću im svakako pružati više podrške user posted image
Ono što sam zaboravila Tashi juče da napišem, je da su rezultati za 7-10 dana počevši od danas.
I dalje pijem Partusisten i Panklav.


Lilly user posted image user posted image user posted image user posted image  . Bice sve OK, verujem u to....

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Amniocenteza?
11.3.2010 21:43:27   
Anitaaa
Anci tripl se radi ako ne valja dabl test.Tako je meni rekla moja doktorka a ako ne valja ni tripl onda AC.
Moja kuma je radila samo dabl koji je bio ok pa su joj rekli da nema potrebe da se radi tripl


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Amniocenteza?
12.3.2010 11:52:48   
Lilly*
Evo da se prvo javim ovde user posted image Danas krećem polako sa svakodnevnim obavezama, prošao moj trodnevni godišnji odmor user posted image Dobro se osećam, malo samo nervozna u iščekivanju rezultata, ali verujem da će i oni biti ok user posted image
Moram da se pohvalim kako me je muž pazio user posted image Skuvala sam ručkove za ta 3 dana, i on je imao samo da ih podgreje, i jeste to trajalo jedno 2h user posted image ali se stvarno trudio, čak je sudove prao user posted image
Uplašena, javi nam se jeste li vi dobro user posted image
Anci 81 user posted image Drži se hrabro user posted image
Svima šaljem user posted image user posted image što ste se brinule za mene

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Amniocenteza?
12.3.2010 12:02:05   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Amniocenteza?
12.3.2010 13:37:09   
Dora
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 14:18:43   
Lilly*
Sada su me zvali iz ordinacije, između 18 i 19h da odem po rezultate. Jao žene, crći ću dotle! user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 14:21:10   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Sada su me zvali iz ordinacije, između 18 i 19h da odem po rezultate. Jao žene, crći ću dotle! user posted image user posted image
I odmah da se ovde javis.Bice sve ok user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 14:22:20   
bebuska
Bice sve ok... user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 19:02:11   
Lilly*
Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 19:03:21   
Anoniman
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 19:10:38   
Dora
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image diiiiivno!!!!! Čestitam!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 19:21:48   
Verus
Lilly draga, sva sam se najezila! user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 19:27:50   
Lilly*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 20:40:58   
Cvorak
Svaka častuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 20:42:59   
Anoniman
Lilly, cestitam, bas mi je drago da je sve okuser posted image

(odgovor članu Cvorak)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 20:43:31   
Lilly*
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 20:45:21   
Anoniman
Odlično Lilly !user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 20:46:24   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image



Lillyka draga user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 21:22:34   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 21:25:31   
Lilly*
user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 21:25:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image


Odlichnooooooooo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Amniocenteza?
17.3.2010 22:04:39   
bebuska
Cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Amniocenteza?
18.3.2010 8:55:58   
LillyT
Evo da te zagrlim i ovde, drago mi je sto je sve ok, a tek sto je devojcica.......

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Amniocenteza?
18.3.2010 9:01:30   
prase

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo me sa rezultatima, kaže doktorka: "Čestitam, čekate zdravu devojčicu". Juuhuuhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Amniocenteza?
18.3.2010 9:07:52   
pepino
Cestitamoooo,djevojcicaaaaa.....
Bas lijepo,a najbitnije je da je sve Ok!!!user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here