|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: operacija krajnika
7.12.2010 14:39:15   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: gagi

Bili smo na kontroli,sve je u redu i mozemo ici malo vaniuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: operacija krajnika
7.12.2010 14:40:37   
lesica
Jeeej,Gagi to su bas lepe vesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: operacija krajnika
8.2.2011 9:10:47   
winx
Da li neko zna posle operacije sva tri krajnika, uši nisu dirane, da li može da se pere kosa i koliko dugo se ne peru zubi, u pitanju je dete?


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: operacija krajnika
29.3.2012 8:51:39   
Anoniman
Andreju ce vaditi sva tri , idemo u ponedeljak da mu vade bris , ne znam sta ce dalje biti , ne znam kako izgleda operacija krajnika , da li ga to posle boli jako , koliko se ostaje u bolnici ?

(odgovor članu winx)
  Direktna veza do poruke: 179
   [Obrisana poruka]
29.3.2012 9:02:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: operacija krajnika
29.3.2012 9:04:39   
Maya21
Maki je operisao sva tri krajnika, jos su mu i prosecali bubne opne i stavljali cevcice. Bolelo ga je mozda dva, tri dana. Treci dan mi je trazio kobasice, koje obozava :D Ne znam kakva je procedura kod vas ( valjda je priblizno ista ) dolazi se vece pred operaciju sa nalazima, kardiologa, interniste, kks, vreme krvarenja, i jos nesto iz laba, sad se ne secam sta. Ujutru rano rade pripremu i po rasporedu cekate. Sama operacija traje oko pola sata, mozda malo vise, ali Makiju su radili i usi pa ne znam koliko to vremena oduzima. Nezgodno je budjenje iz anestezije, sva deca su reagovala isto, bacakala se i plakala, ali to valjda zato sto boli. Dobicete celu bocicu da li paracetamola koji se daje na tri sata. Sledece jutro posle vizite idete kuci.
Nemoj da se uplasis od belih naslaga u ustima, to je normalno :)

To je ono sto sam mogla da se setim, ako imas jos neka pitanja pitaj. A ja ako se budem setila jos necega pisem user posted image

Nije nista strasno, brzo prodje, a videces da ce ti posle biti neobicno koliko je zdrav. Meni je Maki posle operacije krajnika ( 3g ) bi svega dva tri puta ozbiljnije bolestan, npr da je pio antibiotike, do sad a ovog meseca je napunio 7g user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: operacija krajnika
29.3.2012 9:09:36   
Anoniman
Ma verujem da ce sve biti bolje , on je u zadnje vreme nadrljao user posted image
Dobro , procitacu posle sve , hvala vam user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: operacija krajnika
3.4.2012 12:03:39   
Anoniman
Ide na op kad bude na letnjem raspustu .. Valjda do tada nece popiti jos litar antibiotika

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: operacija krajnika
17.4.2012 11:24:17   
Anoniman
Zakazan za 21.06. i kaze dr da 22og ide kuci ..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 184
   [Obrisana poruka]
17.4.2012 11:28:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: operacija krajnika
17.4.2012 11:29:35   
Anoniman
Ma da , bice sve ok user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: operacija krajnika
21.6.2012 13:05:11   
Anoniman
Primili su ga , posto ne dolazi u obzir da ja trudna budem sa njim , njegovog tatu su isto odbili tako da je verovali ili ne moje dete tamo samo . Meni je to palo kako mi je palo , njemu i nije toliko strasno , cujemo se svako malo , ujutru ce ga operisati a ja cu insistirati da budem kad izadje sa op bar malo sa njim , a posle neka bude njegov tata bar tih prvih nekoliko sati posto vidim da ih tad najvise boli . Eto , sta da kazem ..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 10:57:55   
Anoniman
Operisan , tata je sa njim , kaze da spava a suze se osusile na obrazima user posted image e zivote

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 11:03:39   
lesica
Mila moja user posted image
Bice to kako treba! I posle nece biti vise problema! Kupi puuuuno sladoleda kad momak izadje da ima cime da hladi grlo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 11:03:53   
Anck Su Nmaun
Ribizla, bice to sve super, samo danas da prodje !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 11:05:47   
Olga75
Ribizla user posted image
znaci ta briga je prebrinuta , sad ce biti ok i jos jednom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 11:05:59   
Anoniman
user posted image I ja mislim na to da ce od sada biti dobro !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 12:07:33   
Anck Su Nmaun
Tari je u Oktobru zakazana operacija treceg krajnika ali i ova dva su joj ogromna. Mozda bi bilo dobro sva tri da povadi user posted image jer je celu zimu bila bolesna, al nemogu ja o tome da odlucim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: operacija krajnika
22.6.2012 15:22:34   
Anoniman
Pricali smo malo kad se probudio , dusa moja hrabra uopste nije u frci , ocekivala sam da ce malo da se mazi ali nista , kaze `boli me grlo ali nije strasno nego ovde na tv-u nema crtaca` user posted image
i tako , tata je ipak sa njim i bice do veceras , Aki sad opet odmara .. Volim sto je sve proslo bolje nego sto sam mislila user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 12:16:51   
Anoniman
user posted image

Dakle samo da mu kuvam , za dorucak rucak i veceru ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 12:32:58   
Anoniman
I da li moze mixano meso ?? Nisam ja bila na otpustu zato mi je sve komplikovano :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 13:02:35   
Olga75
mislim da mogu sve decije kasice pa i one sa mesom
mislim , skuvas supicu sa mesom pa je izblendas

< Poruku je uredio Olga RR -- 25.6.2012 13:03:21 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 13:15:00   
Anoniman
Hvala Olga user posted image
Danas boranija sa mesom blendana , mlaka .
Lekari izgleda vise ne preporucuju sladoled , niti bilo sta ledeno vec mlako do prve kontrole (14 dana) ne slano , slatko ( lepljivo) , ljuto, kiselo i uopste zacinjeno .. Nista sveze i tako .. Od sokova samo ice tea od breskve jer jedino to od sokova nije kiselo .. cajevi + voda ..

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 13:19:46   
Olga75
najbolje je nista sto moze da iziritira
ali za nedelju dana ce sve to biti lakse
ljubimo hrabrog , velikog drugara user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 13:22:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here