|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.12.2013 19:11:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Mama, Peca je dobio prvu desetku na Masinskom, Ena ove nedelje brani diplomski na Fon-u, a ja sam trudna! Volimo te.

Aaaaaaaaaa????Pa ja sad tek vidim...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.12.2013 19:17:55   
Verolina
Radim tri posla, pokusavam da zaboravim sve neuspehe u svom zivotu i da razvedrim lice, imam osecaj da me je konacno krenulo, jer iako sam fizicki umorna, psihicki se osecam kao lav, skratila sam kosu, ponovo sam jako plava, smrsah podosta, spremam se od januara za tematiku VTO, videla sam ti dete na fotkama drustvene mreze i zaljubih se u lepotu, nisam te zaboravila i nikad necu, ali ti necu ni oprostiti cinjenicu da ti dete gledam samo na slikama.
Nema te u mom zivotu, u drugim te ima, ali bas sam ti htela reci!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.12.2013 11:04:13   
bea83
Ako si joj rekla....user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
20.6.2014 22:46:03   
anci kv
..da nedostaješ sve više..toliko toga propuštenog..
Kupila sam Nidžu patike,ispunila dato ti obećanje i iznenadila ga na treningu! Mica obožava dundu,kad ih gledam kako se igraju,uvek se vratim u period kada je ona bila kao dunda sad..bili smo srećni

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
21.6.2014 11:59:37   
NadaR
Kad izgubis druga, to je nesreca
to, to ti je tuga od svih najveca
a samo jedan tren da sam unapred znao to
da zauvek odlazis sve bi ti tada rekao ...

Da me sad vidis kako cmizdrim , nasmijao bi se I rekao - kozo jedna , cemu to ?! Jesi glupa. Ne znas cak ni plakati kako treba.
Hvala ti za sve sto si me naucio , sto si stoicki podnio da te izgrde svaki put zbog mojih nestasluka .
Hvala ti sto si fudbal ostavljao za kasnije . Prvo si mene prvacica morao odvesti kuci .

Izvini sto sam se smijala kad si mi priznao da si se 'malo zaljubio ' u mene. Sta zna klinka od sedamnaest godina?!

Pocivaj u miru !

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.6.2014 19:40:01   
17 joka
Nado user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.6.2014 20:56:36   
Olga75
Nado moja user posted image
nek mu je laka zemlja , odmorio se

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
26.6.2014 8:17:03   
big mum
...da mi svakim danom nedostaješ sve više.Ponekad mi se učini da ti vidim lik tamo negdje među cvjetovima lipe koju si onomad brala sebi za čaj.Ali onda se sjetim da to zamišljam jer nisi sa nama već dugih 11 god.
Poslednji put sam te vidjela ,miris tvoj osjetila onog trenutka kad si mi na rukama izdahnula user posted image user posted image

Ove male oke gledaju u mene, pitaju zašto plačem ali nemogu glasa da ispustim.Rječ mi u grlu stoji,samo bolan uzdah mogu da dam

O kako bih voljela da si tu samo na tren da te vidim,dodir ti osjetim MAJČICE MOJA MILA user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
26.6.2014 8:28:28   
Klarita
BM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
26.6.2014 8:39:14   
branki*
joj,posle su mi suzeuser posted image big mum....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
4.8.2014 22:47:21   
Modessty
"Nano moja jel znaš da te mnogo mnogo volim?"- bilo je poslednje što sam joj rekla pre tačno nedelju dana. "Znam" rekla je i poljubila me u čelo. Jedva. Sa mnogo napora i toliko lagano i nežno da sam jedva oset_ila. "Videćemo se za nedelju dana kad se vratimo iz banje", rekoh. "Bože zdravlje, al ne verujem", nnjene su poslednje reči upućene meni i jedan slabašan zagrljaj.
Nije nas dočekala kao što je i rekla. Nije dočekala ni 87. godinu , kao što joj je neko davno davno proreko. Znam da svi sad misle - ma daj, bila je baš stara, daj ja da doživim toliko kao ona! Ali ipak boli to što znam da je neću još samo jednom zagrliti i uroniti u njeno krilo kao nekad kad sam bila klinka. A tako bih volela... Još samo jedan zagrljaj i ništa više od toga!

Nano moja voljena, nek ti je prosta i laka zemlja!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2014 5:36:45   
branki*
mod,zao mi jeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2014 9:22:59   
NadaR
Mood

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2014 9:29:20   
big mum
user posted image Mod žao mi je zbog tvog gubitkauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.8.2014 17:55:43   
17 joka
BM,Mod user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
7.8.2014 22:12:55   
Didy
Mod, voljeni nikada nisu previše stari u našim očima da bismo ih pustili da odu. Kad god da odu, nama je rano i uvek ih ostajemo željni.
Ja se i danas, posle 10 godina zaplačem za svojom jedinom bakom, drugu nikad nisam upoznala, umrla je kad je još moja mama bila mala.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.9.2014 17:25:12   
Olga75
vec je proslo 14 godina , sedim tako i ne verujem , Marija stavlja cvetic po cvetic u vazu , palimo svece i nista
tata , nema te vec 14 godina , sta se sve desi za toliko vreme a tebe nema pa nema
nedostajes mi i dalje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.9.2014 17:33:47   
emicaa
Prije dvije godine mi je poginuo ujak,bio mi je najvažnija osoba na svijetu,moj andjeo i otac i majka,kad su mi javili da je poginuo danima nisam ni spavala ni jela samo sam plakala,nije dočekao da mu kažem da sam trudna i neće nikad vidjeti Teodoru,ona neće upoznati najdivnije stvorenje koje je postojalo,tako bih mu htjela reći kako me nekad osmjehom podsjeti na njega i još jednom da mu kažem koliko ga volim.....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.9.2014 19:22:04   
Mala Elena
Jooooj ovo je mnogo teska tema, place mi se user posted image setim se mnogo puta bake i deke , baka me pitala-Hoces li zaliti zamnom kad budem umrla? Uvek se setim toga, a nisam joj na grob otisla odavno , stalno mi dolazi u san . user posted image secam se i bivseg koji je ubijen. ..rekla bih mu da se smiri, da zivi sporije,da bude manje napet ...bio bi i sada ziv. Tada nisam znala. ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 11:35:09   
serpica
Nisam htela da kvarim atmosferu na forumu,a opet ne mogu a da ne pomenem.
Danas je tacno 8 godina kako si iznenada i preprano otisao dragi moj brate.
Podjedanko boli kao i onog dana kad su nam saopstili da si preminuo. Mnogo je godina proslo,ali ti si jos uvek sa nama. Boli me svaki dan bez tebe,svaka ne izgovorena rec,i praznina koju ispunjavaju moja deca,a koju ti nazalost nisi upoznao. Lena je bila isuvise mala da bi te se secala,ali zato cesto pita za tebe. U nekim trenucima prepoznam tebe u njoj,u njenom pogledu i po nekoj grimasi.
I danas cu kao i svake godine da te posetim,donesem cvece,zapalim cigaru....a onda cu veceras u suzama da cestitam muzu rodjendan i nasu godisnjicu.
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 11:36:02   
vonavoj
uh,serpice,sve na danasnji dan!user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 12:18:11   
branki*
serpi,bas mi je zao...ne mogu da ti pomognem ,samo mogu da teuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 12:25:17   
serpica
Hvala vam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 12:26:54   
lesica
Mila Serpi user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.9.2014 13:27:46   
anita
user posted image Serpice user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here